Jump to content

bartc1

Users
 • Content Count

  279
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About bartc1

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

252 profile views
 1. Ehh, szkoda słów duet Twaro i Smoku to było coś na co się czekało. Brak takich osobowości choć oczywiście pozostali to dobrzy komentatorzy to jednak dwaj wymienieni to ekstraklasa komentatorki zwłaszcza w studio.
 2. OK teraz a pytanie ponawiam czy to maks jesli pozostaję przy obecnym dekoderze przy pakiecie Extra z 6xCanal za 69,99 zł z bezpłatnymi dodatkami MP, Fox Play i Nat Geo Play na 24 m-ce MR Cameleon x2 + HBO 5 mcy . Pisząc maks pytam bo może jest jeszcze coś naprawdę warte o powalczenie OK ircios teraz zauważyłem edycję Twoją
 3. Sorki z całym szacunkiem ale Twoja odpowiedź jest mało zrozumiała dla mnie, zwłaszcza pierwsza część zdania tj - " Dlaczego nie zapisałes się z ofertami"
 4. Czy n/w pakiet do wywalczenia i jest to maks czy można coś więcej wywalczyć ? Extra+ - Canal 6 - HBO + HBO GO 5 mies. gratis - MP - 0 zł - Fox Play - 0zł - Nat Geo Play - 0zł - MR Cameleon x 2 Całość za 69.99 zł Z góry dzięki za info
 5. Mam pytanie, czy jest sens wymieniać Pace na WifiPremiumbox i czy dostanę go za 0 zł przy przedłuzeniu ( rezygnacja złożona) z pakietem Extra+ - Canal 6 - HBO + HBO GO 5 mies. gratis - MP - 0 zł - Fox Play - 0zł - Nat Geo Play - 0zł - MR Cameleon x 2 Całość za 69.99 zł
 6. Jeśli przedłużam z pakietem Ekstra z 6 Canal+ to jest możliwość otrzymania Netflix free na 6m-cy a pożniej rezygnacja czy to niemożliwe ?
 7. Proszę o odpowiedż od jakiego pakietu minimum jest możliwość otrzymania Netflix free przy przedłużeniu umowy i na jaki okres ?
 8. Obecnie posiadam Pakiet Ekstra+Canal+ 6 za 69,99 zł Man Pack za 5 złi MR za 0 zł z dekiem Pace. Umowa do lutego. Czy dostanę to samo przy przedłużeniu ten sam pakiet czyli Pakiet Ekstra+Canal+ 6 za 69,99 + MP za 0 zł, HBO na 5 m-c free + kolekcje FOX Play i Nat Geo Play za free ???
 9. Witam, umowę mam do konca lutego i po złożeniu wypowiedzenia z początkiem grudnia zero telefonów gdzie wcześniej dzwoniono. Czy można sprawdzić czy nastąpiła jakaś blokada na połączenia ze mną?
 10. Pytanie, czy wysłanie wypowiedzenia daje mi lepszą pozycję do negocjacji czy już to nie działa?
 11. Witam czy istnieje możliwość wypróbowania na jakiś okres próbny pakietu IPLA SPORT bez opłat ? Słyszałem ze jest taka mozliwość na 14 dni za free. Chciałbym zobaczyć jak to się u mnie sprawdzi niemniej nie chciałbym dokonywac płatności dopóki nie sprawdze czy śmiga to dobrze.
×
×
 • Create New...