Jump to content

bartc1

Users
 • Content Count

  270
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About bartc1

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

181 profile views
 1. Obecnie posiadam Pakiet Ekstra+Canal+ 6 za 69,99 zł Man Pack za 5 złi MR za 0 zł z dekiem Pace. Umowa do lutego. Czy dostanę to samo przy przedłużeniu ten sam pakiet czyli Pakiet Ekstra+Canal+ 6 za 69,99 + MP za 0 zł, HBO na 5 m-c free + kolekcje FOX Play i Nat Geo Play za free ???
 2. Witam, umowę mam do konca lutego i po złożeniu wypowiedzenia z początkiem grudnia zero telefonów gdzie wcześniej dzwoniono. Czy można sprawdzić czy nastąpiła jakaś blokada na połączenia ze mną?
 3. Pytanie, czy wysłanie wypowiedzenia daje mi lepszą pozycję do negocjacji czy już to nie działa?
 4. Witam czy istnieje możliwość wypróbowania na jakiś okres próbny pakietu IPLA SPORT bez opłat ? Słyszałem ze jest taka mozliwość na 14 dni za free. Chciałbym zobaczyć jak to się u mnie sprawdzi niemniej nie chciałbym dokonywac płatności dopóki nie sprawdze czy śmiga to dobrze.
 5. radzion19, ircios ok al pytam gdyż w regulaminie jest pkt 4 taki oto : 4. Kto może być uczestnikiem Promocji i jakie warunki powinien spełnić 1. Uczestnikiem Promocji może być Klient, który w okresie trwania Promocji spełni łącznie następujące warunki: 1) jest Abonentem NC+ i otrzyma od NC+ lub od Banku zaproszenie do udziału w Promocji, 2) zawrze umowę Konta Dzwoniłem do banku i konsultantka odpowiedziała mi że muszę takie zaproszenie otrzymać ale rozumię że jest jak twierdzicie a konsultantka zupełnie niezorientowana?
 6. Mam pytanie do osób które korzystają z upustu na abo w promocji z Credit Agricole. Jak otrzymały zaproszenie do udziału w promocji ze strony banku czy tez NC+ bo ponoć jest to warunek jaki należy spełnić aby przystąpić do proocji i zawrzeć umowę do konta w Credit Agricole???
 7. [email protected] jestem juz klientem Credit Agricole i oczywiscie od wielu lat NC+ to mogę wejść w tą promocję w Credit Agricole na upust na abo ( bo jak pisze Paweł@ jednak nie) choc Ty na drugie pytanie podałes lepszą opcję ? A widze edytowałes swoją odpowiedz czyli jednak nie mogę skorzystac z upustu?
 8. Mam dwa pytania 1. Czy oferta w zwiazku z promocja zwrotu 30 zl za abonament NC+ w Credit Agricole dotyczy także klientów Credit Agricole czy tylko nowych ? 2. Nadchodzi LM jaka jest obecnie najtańsza opcja na włączenie MP bez zobowiązania ?
×
×
 • Create New...