Jump to content

Rasheed

Users
 • Content Count

  1143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

191 Rewelacyjna

About Rasheed

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tylko to jest trochę bez sensu by oglądać i po chwilę sprawdzać czas czy już nie poiwnno się przestać. Wolę tradycyjnie, czyli oglądasz tyle ile chcesz a potem przerywasz. Jestem przeciwnikiem tak długich filmów. W kinie nie da się wysiedzieć przez tak długi czas, w domu trochę łatwiej ale i tak mało kto obejrzy to jednym ciągiem.
 2. To o czym piszesz nie dotyczy Polski, więc po co wprowadzać w błąd ?
 3. Pojawiła się w końcu zapowiadana czeska klasyka, niestety jest tylko lektor, napisów brak Za tydzień w serwisie pojawi się nagrodzony w Cannes nagrodą Grand Prix "Atlantyk". Edycja: "Atlantyk" dopiero 29 listopada, choć w serwisie widnieje w dziale "Już w przyszłym tygodniu". Po prostu tytuł pomylono, bo dla Netflixa przyszły tydzień to co najmniej 2 tygodnie
 4. Muszę przyznac, że ta taktyka jest u niego skuteczna. Ja już sobie wiele tematów odpuściłem, kiedyś to forum było bardziej merytoryczne a dyskusje bez niepotrzebnych złośliwości.
 5. To oczywiste, nawet nie ma o potrzeby o tym pisać. W przypadku powyżej chodziło jednak o to samo konto z 3 promocją tego typu.
 6. Miało być, nawet w serwisie było zaznaczone, że wstawią we wtorek a tu cisza. Nawet u siebie nie moge już wyszukać tych filmów.
 7. A ja myslę, że to Ekstraklasa próbuje robić szum wokól DAZN by podbić cenę w przetargu.
 8. Przy stałej ekipie współdzielącej konto nadal w niczym to nie pomoże Netflixowi. Poza tym jakieś pole manewru też muszą zostawić gdy klient kupi sobie nowy telefon czy telewizor.
 9. Sporo z Was ogląda nowości w kinach, więc małą ciekawostka cenowa: Helios w niektórych miastach wprowadził obniżkę cen na 14,50 (przez cały tydzień). Niestety w moim mieście promocja nie obowiązuje, pewnie jest tylko w większych miastach gdzie Helios ma konkurencję.
 10. No właśnie kino Muranów to jedyne kino z takim repertuarem bo to kino Gutka, który swoje filmy pokazuje regularnie. Ewentualnie jeszcze Kino Nowe Horyzonty we Wrocławiu bo to też kino powiązane z Gutkiem. Takie kina możemy niestety policzyć na palcach jednej ręki
 11. bugmenot: Oprócz tego, że to bardzo chwalony film to bardzo ciężko na niego trafić i stąd wciąż tylu chętnych do obejrzenia. W sieciach typu Helios czy Multikino w wielu miastach tego filmu w ogóle nie było a w mniejszych kinach były tylko jednorazowe seanse najczęściej w ramach DKF.
 12. "Joker" obejrzany i nie będę oryginalny gdy napisze, że film jest wybitny a rola Phoenixa fenomenalna. Czasem mam obawy gdy oczekiwania są bardzo wysokie ale ten film okazał się jeszcze lepszy niż sądziłem. Film cieszy się spora popularnością choć nie wiem czy pewna część widowni nie trafia na seans przypadkowo, sadzać, że to typowo komiksowy film. Wczoraj widziałem jak na salę ojciec wprowadzał dwójkę dzieci, tak na oko 10 letnich.
 13. "Kolejny film Netfliksa trafi do polskich kin. Na kilka dni przed premierą w internecie publiczność wybranych kin w Polsce będzie mogła oglądać „Historię małżeńską” w reżyserii Noaha Baumbacha. To podobno jeden z poważniejszych oscarowych kandydatów (http://sporwkinie.blogspot.com) Premiera w Netflixie 6 grudnia.
 14. Można mieć wszystkie stacje premium i serwisy SVOD ale to czasem kanał z podstawowego pakietu uzupełnia braki w nowościach kinowych, choć wprawdzie tylko dla fanów kina ambitniejszego: ALE KINO: 7.11 "Aga" (premiera kinowa: 25 stycznia 2019, Stowarzyszenie Nowe Horyzonty) 14.11 "Dzika grusza" (premiera kinowa: 10 maja 2019, Stowarzyszenie Nowe Horyzonty) A dla wielbicieli serialu "The Missing" premiera serialu "Baptiste" czyli spin offu "The Missing".
×
×
 • Create New...