Jump to content

Rasheed

Users
 • Content Count

  1050
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

125 Rewelacyjna

About Rasheed

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wczoraj pojawił się singapurski film "A Land Imagined", zwycięzca festiwalu w Locarno. W Polsce był pokazywany na festiwalu Pięciu Smaków pod tytułem "Wyśniona kraina" i zbierał bardzo dobre recenzje.
 2. Ogląda ktoś na bieząco 3 sezon "Sprawy Idealnej" Trzyma poziom poprzednich sezonów ?
 3. Ja przy "Detektywie" zasypiałem, czekam na zakończenie "The Act" by obejrzeć w swoim tempie. Oglądałeś chorwacki "Sukces" ? Też czekam na coś rewelacyjnego w HBO.
 4. Z komunikatu wynika, że chodzi o filmy starsze. Dobrze by było gdyby Netflix pozyskał w końcu jakiegoś dystrybutora na pierwszą emisję.
 5. Rasheed

  Protest nauczycieli

  Nie uważam, że nauczyciele mają się źle ale jest rzeczą naturalną, że chcą mieć się lepiej i oczekują podwyżek. Najlepiej by było gdyby w mediach nie mówili jednak o tym jak muszą dużo pracować, jaką mają ciężka pracę bo to zwyczajnie drażni ludzi, którzy pracują po 8-10 godz dziennie i mają tylko 26 dni wolnego w ciągu roku. Niech powiedzą, że chcą więcej zarabiać i każdy pracujący powinien to zrozumieć bo każdy chce zarabiać więcej. Rozumiem ich bowiem rząd cały czas trąbi jaki to jest wspaniały budżet, nagle dokłada się kolejnych wydatków rzędu 40 mld zł bez nowelizacji budżetu, dla policjantów znalazł się 1000 zł, na 500 + itd skoro ich pracodawca rozdaje pieniądze na lewo i prawo to jest rzeczą naturalną, że nauczyciele też się w kolejce ustawili. Strajkują bo tylko w ten sposób mogą coś wymusić. Dziwię się tym, którzy się dziwią. W całej sprawie najbardziej oburza mnie upolitycznienie Solidarności, bo różne związki powinny w takim przypadku mówić jednym głosem wspierając pracowników. No i wychodzi jaki wpływ ma pastwo na nauczanie religii. Podobno biskupi nie pozwalają katechetom strajkować. Państwo płaci ale wymaga biskup (pewnie na polecenie tegoż państwa
 6. Rasheed

  nc+GO zmienia się w myCanal

  Zgadza się, dlatego wyżej cenie streaming. Niemniej denerwuje mnie gdy ktoś od razu uważa, że człowiek przyzwyczajony do zwykłej tv bezmyślnie przełącza nie wiedząc nigdy co obejrzeć.
 7. Rasheed

  nc+GO zmienia się w myCanal

  Czy Ty nie potrafisz zrozumieć, że to samo dotyczy oglądania tv ? Nie musisz sprawdzać programu w gazecie, internecie. Możesz zawsze wiedzieć czego chcesz, mogą Ci polecić znajomi i korzystać z tv a nie streamingu. Już prościej tego wyjaśnić sie nie da bo dla Ciebie osoby korzystający z tradycyjnej tv to tylko tacy, którzy siadają przed tv i przełączają kanały.
 8. Rasheed

  nc+GO zmienia się w myCanal

  O czym Ty piszesz ? Choć jestem zwolennikiem streamingu to ten argument jest bezsensowny. Oglądanie tv tradycyjnej nie oznacza siedzenia i przełączania kanałow. To samo możesz robić w streamingu i klikać i szukać interesującego filmu czy serialu. Masz EPG, gazetę, strone www i możesz wcześniej planować co chcesz oglądać. Potem to ustawiasz do nagrywania i oglądasz z dysku. Ja od wielu dobrych lat nie oglądałem niczego live nie mówiąc o przełączaniu kanałow by znaleźć coś akurat w tym momencie. Tak samo w streamingu wiem co oglądać więc nie siadam i szukam tylko wiem wcześniej co mam jeszcze do obejrzenia.
 9. Rasheed

  nc+GO zmienia się w myCanal

  Arkon: W streamie masz od ręki to co oferuje nadawca. Przy nagrywarce musisz wybrane pozycje nagrać. Miałem niedawno przypadek, że zapomniałem ustawić nagrywania premiery filmowej w C+ a powtórka była dopiero po 2 tygodniach. W streamie możesz sobie emisje włączać kiedy chcesz a nie kiedy pozwoli Ci łaskawie obejrzeć nadawca satelitarny. Inny częsty u mnie przypadek to zapchanie dysku i konieczność usuwania nagrań. W streamie tego nie masz.
 10. Rasheed

  nc+GO zmienia się w myCanal

  Dlatego w tym temacie wielokrotnie poruszano temat aplikacji na Smart TV. Wtedy sprawdza się to doskonale w domowym życiu
 11. ALE KINO: 18 kwietnia "Trzy Twarze" (Jafar Panahi) dystr. Solopan (premiera kinowa 30 listopada 2018)
 12. Rasheed

  Serwis CDA

  Za to dystrybutorzy zostali wyposażeni w narzędzie, które pozwala im samodzielnie usuwać nielegalne pliki.
 13. Rasheed

  Serwis CDA

  Ja też tak zawsze uważałem ale skoro sam dystrybutor ich wspiera to po co być świętszym od papieża ? Edycja godz. 17.10: Dziś Aurora dodała "Po latach" (premiera kinowa 18 maja 2018 r.). Tego filmu chyba też nie było w Canal+ ?
 14. Rasheed

  Amazon Prime Video

  Jestem pod ogromnym wrażeniem "Terroru". Czekałem specjalnie na emisje w APV by w tak dobrej jakości obrazu i dźwięku zobaczyć niesamowitą scenerię północy. Serial bardzo wciągający mimo, że wiadomo od początku jak się skończy. Nie sądziłem, że ta historia mnie tak wciągnie i uważałem, że 10 odcinków to za dużo. Kto nie widział niech ogląda, warto wydać ok. 12 zł chociażby tylko za ten jeden serial.
 15. Rasheed

  nc+ – opcje dodatkowe

  Czytaj uważnie, Ircios pisał o zamówieniu HBO. Ja też się tak kiedyś zmyliłem ale przy zamawianiu przez telefon i włączyli mi samo HBO, na szczęscie jest 14 dni na odstąpienie od umowy
×