Jump to content

kingofsouth

Users
 • Content Count

  1025
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

369 Rewelacyjna

About kingofsouth

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  (Z)Dolny Śląsk
 • Hobby
  Still the beat bangs, still doing my thang........STILL

Equipment

 • Receiver
  4K ULTRABOX+ , Xiaomi Mi Box S
 • Pay TV Operator
  Platforma CANAL+ , Vectra , UPC
 • Package
  Platforma CANAL+ [Superpremium+ , Multi Man Pack, Canal+4K] , Vectra Online [ Platyna + SNO + ELEVEN + Filmbox + HBO + Cinemax ] , UPC [ Horizon GO]

Recent Profile Visitors

9377 profile views
 1. Od 18:00 można oglądać 12 godzin kancertów. Dziś R&B z udziałem takich artystów jak Beyonce, Rihanna, Ari Lennox, Trey Songz, Jorja Smith, H.E.R.
 2. Nie zrobił tego , gdyż ja to zrobiłem.
 3. @lukimann, tu nie chodzi o to by jechać po Netflixie. Ogólny jest trend by wszyscy obniżali jakość. Cały streaming tak obecnie wygląda. Czy się to komuś podoba , czy też nie. Rezygnujesz i tyle. Nikt wam nie każe za to płacić. Teraz biadolenie o Netflixie, Amazonie itd Póżniej , bo sportu na żywo nie ma. Są czasy jakie są.
 4. 1,54. Trochę więcej niż 1,2 Edit: To na Smart TV, na PS4 nie sprawdzam , bo córka ogląda bajkę a dziecku przeszkadzać nie wolno
 5. A nie prawda Tammy na moim Smart TV ma jakość 720p Tammy na moim PS4 ma taką jakość co wrzuciłem zdjęcie. Dwie różne jakości tego samego filmu na dwóch różnych urządzniach w tym samym domu na tym samym łączu oraz połęczenie kablowe .
 6. Jak w wybiórczy sposób? Pisałem tam gdzie jest zmiejszony to jest zmniejszony dla wszystkich ,ale jak ty piszesz , że masz filmy w 1080 z bitratem 1,14 Mbps to chyba coś jest nie tak z twojej strony, gdyż nikt poza tobą takowej jakości nie ma. Edit: Leci u mnie teraz Jaś Fasola z Netflixa , jaki masz u siebie bitrate kolego @diabeu ?
 7. @Pawop , Tammy leci w 720p. Jak widzisz @diabeu tam gdzie jest obniżone to wszyscy tak mają , tyle że na Zmierzchu i Spidermanie bitrate 1,14 Mbps to już ewidentnie anomalia z winy twojego łącza
 8. Jak dla wybranych userów. Widzisz , że tam gdzie jest obniżone to wszyscy mamy 1,95. Są materiały w 1080 z bitratem 3,0 Mbps co wrzuciłem na zdjęciu i tylko u ciebie jest bitrate 1,14 Mbps. To u ciebie jest problem.
 9. Spiderman Homecoming Zmierzch Ja tu nie widzę 1,14Mb/s. Problem masz ze swoim łączem. Z tobą się zgodzę. Bitrate 1,95 Mbs
 10. Nadal czekam @diabeu , na tytuł tego filmu. Chce sprawdzić , czy u mnie jest tak samo.
 11. Podaj tytuł. Jestem ciekaw jaki to film. Nigdy takiego bitratu u mnie nie było. Sprawdzam
 12. Chyba u ciebie Faktycznie zmienjszony jest o połowę bitrate , ale porównywanie tego do VHS czy też HBO GO jest z czapy Odpal sopbie sceny dynamiczne na HBO GO i sceny dynamiczne Netflix 4K z tym bitratem 7,62 Mbps Różnice widać gołym okiem na korzyść Netflixa.
×
×
 • Create New...