Jump to content

Bushiken

Users
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Dobra

About Bushiken

 • Rank
  Amator
 • Birthday 03/28/1990

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A czy Pejsa także na moduł z ECP?? Wiem że z czasem się na przestrzeni lat zmieniało wielokrotnie co oferowali w zamian. Nie ukrywam, że moduły mnie w pełni urządzają. Taka zamiana może mieć miejsce tylko przy przedłużeniu czy jak jestem zainteresowany wcześniej?? Mógłbyś mi też wyjaśnić co się zmienia z magiczną datą 1 lipca?? Zamykają tunelowanie SECA/Mediaguard w kodowaniu Nagra dla Cameleonów?? Rozumiem, że Camel w Pace będzie spokojnie na Nagrze czystej działał??
 2. Przeczytałem cały ten wątek z 2 tygodnie temu i przyznam szczerze nie pamiętam nic o problemach z wielostrumieniowymi modułami. Obecnie przekopuje się przez 230 stron tematu o "przyszłości kart nieparowanych w Polsce".
 3. Nacisk w mojej wypowiedzi był na minusy szrotu operatora a nie wychwalanie modułu. To czy ktoś woli moduł, czy tuner niezależny to już jego sprawa. Spokojnie jednak można stwierdzić, że z tych 3 opcja tunera dedykowanego jest najgorsza. Moduły też są wielostrumieniowe więc jaki problem?? Ba nawet dysk ani Pendrive nie jest potrzebny. Mój model TV czy @mikoko jak i wiele obecnie mają wbudowane dyski.
 4. Jak dobrze pamiętam pisałeś kiedyś, że na SAT kanały sportowe są nadawane też w 25FPS?? Czy w 50 ale w 1080i i jak na streamingu składają to do 1080p to się wykrzacza?? Edit. Pisałem zanim Ty wyedytowałeś. Koledze @robertokot25 się może pomyliło, ponieważ można na 4 urządzenia na raz ale profili można stworzyć 5 i zazwyczaj Netflix na 5 osób jest dzielony. Ludzie liczą, na to że wszyscy w tym samym momencie nie będą chcieli oglądać.
 5. W sytuacji gdy ktoś ma słabe odświeżenie mało herców w Tv i włączy jeszcze upłynniacz to i kometę zobaczy. Ale bez upłynniaczy i przy dobrym odświeżaniu matrycy sam Tv nadrobi choć trochę niedociągnięcia "jedynie" 25FPS.
 6. Mea Culpa, wybacz mi ale sam właśnie błędnie wrzuciłem Cie do "worka" z nimi . Myślałem błędnie, że też dla Ciebie sport tylko z 50FPS ma rację bytu. Pisałeś do mnie a sadziłem, że do @all999 Stąd nieporozumienie. Ze @śmiechu warte nie spieraliście się o Oledy przypadkiem??
 7. Z tego co pamietam z postów z innych tematów masz jakieś stare zatargi z @śmiechu warte apropo innych spraw ale nie wrzucaj mnie do 1 worka. Oczywiste, że 50FPS jest lepsze niż 25 nigdy temu nie zaprzeczyłem. Jak napisałem powyżej uplasowałem Iplę wyżej niż Canal+ online. Bronię tylko i wyłącznie tego, że Ja w moim subiektywnym odczuciu mam tak, że 25FPS w Canal+ Online nie jest tragiczne tak bardzo, że nie da się oglądać bo lata "kometa". Mam do tego prawo czy mi nie pozwalasz?? Zapraszam przed mój TV do przekonania się na własne oczy. Niech się wypowie @mikoko który ma nowszy model Sony niż ja ale z podobnym systemem odświeżania, czy u niego też nie ma "komety" jak leci piłka i czy jakość jest akceptowalna.
 8. Nie wiem może zależy to od TV i zastosowanego w nim upłynniacza. Mam porównanie Canal+ HD z SAT vs. Ipla vs. Canal+ Online. Rozdzielczość jest wszędzie taka sama więc rozchodzi się o bitrate. Najlepsza jakość i najwyższy bitrate to oczywiście SAT, potem Ipla i na końcu Canal+ online. Nie jest jednak tak że na Canal+Online jest jakość jak z jakichś nielegalnych streamów, nie mam smugi za piłką i nie płynnego ruchu. Gdyby była taka przepaść na pewno bym ją zauważył, gdyż nie jestem 1 lepszym "Januszem" któremu wystarcza niepełne pseudo HD w postaci 1080i. Oko mam już przyzwyczajone do prawdziwego natywnego 4K z płyt UHD. Peace Out.
 9. Nigdy nie zaprzeczałem, że na Ipli przy 50FPS jest lepsza jakość odbioru. Miałem jednak na myśli fakt, że jakość Canal+ jest przedstawiana jako beznadziejna jakby to było NC+Go z 1080 z beznadziejnym bitrate.
 10. Idąc tym tokiem rozumowania jak chcielibyście odpalić na Android TV to na chwilę z telefonu z Polską Sim udostępnić internet do tv i powinno zadziałać. Chyba, że przełączenie wifi wywali z apki C+. Uważaj co piszesz. Zaraz się i tak zlecą wrony i będzie krakanie że co to za sport przy 25 FPS i tak beznadziejnej jakości, że Ipla lepsza itd.
 11. Czy jest możliwość parowania Paców tak aby działały w ramach multiroom tylko połączone z innymi jak jest np. z Wifi Mediaboxami?? Posiadam multiroom post Cyfra+ z 1 gołym Cameleonem działającym we własnym Modulem CAM Astona i 2 Camelem w Pace PVR. Umowa przedłużana na 2 lata w zeszłe wakacje. Zastanawiam się,co będzie przy następnym przedłużaniu.
 12. Dobrze by to świadczyło wreszcie o świadomości konsumentów którzy posiadając nowoczesne Tv wolą moduły a nie szrot operatora, dodatkowe piloty itd.
 13. Dzisiaj z ciekawości przejdę się do APS i dowiem u "źródła". Jak będą mieli na stanie moduł ale nie będą mogli go w systemie dodać to będzie znaczyło, że coś kombinują.
 14. Przeklej sobie post, chyba przypadkiem do złego tematu wrzuciłeś. Z treści wnioskuję, że chciałeś do tematu o Canal+ przez Internet wrzucić. PS. Pozdrawiam odwiecznego wroga Fan Liverpoolu od 15 lat
×
×
 • Create New...