Jump to content

Saturn45

Users
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Saturn45

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Coś się dzieje z dyskiem, podczas odtwarzania obraz się zatrzymuje na parę sekund. Zrobię reset dysku, może coś da. W najnowszym dekoderze brakuje mi wyświetlacza. Ale mam temat do przemyślenia, dzięki.
 2. Zapłaciłem za turbo jakieś 6-8 lat temu 199 zł, bez opłat miesięcznych i aktywacji. W ICA mam ofertę wymiany na mediaboxa 0 aktywacja i 3 zł miesięcznie. Umowa kończy się w październiku, dlatego pytałem czy warto wymienić. Mediabox jest nowszy, lepszy procesor, itd.
 3. Witam, mam możliwość wymiany dekodera turbo na mediaboxa. Czy odczuję jakąś różnicę w przełączaniu kanałów lub co ma mediabox a czego nie ma dekoder turbo ?
 4. Witam, teraz mam dekoder turbo połączony dwoma antenami Astra i Hot Bird (ZEZ). Mogę jednocześnie nagrywać jeden a oglądać inny kanał. Czy po wymianie dekodera na 4k ultrabox a nie zmieniając ustawień instalacji antenowej będę mógł nagrywać 2 różne kanały a oglądać inny? I jeszcze jedno, czy wymiana dekodera sprawi że będzie działał szybciej.
 5. Ok, dzięki. Czytałem wcześniej że można mieć Comfort za 22 z dopełnieniem do ekstra za 10, ale brak wtedy parę kanałów. Tylko pakiet Extra+.
 6. Witam, mam pakiet Extra + za 44,99, czy po złożeniu wypowiedzenia są szanse na niższą cenę pakietu?
 7. Witam, powoli kończy mi się umowa, chciałem zapytać czy mając turboboxa jest sens wymieniać na inny, pomijając dekoder 4k. Czy wymiana cokolwiek zmieni w obsłudze itd. ?
 8. Ok, dzięki, powinno być (jak się uda) około 32-34 zł, z tego co czytałem wcześniej Oczywiście złożę wypowiedzenie, dzięki.
 9. A jest jakiś haczyk? Bo z tego wynika że można mieć to samo za niższą cenę, teraz płacę 44,99
×
×
 • Create New...