Jump to content

Saturn45

Users
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralna

About Saturn45

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem, skoro działa to nie byłem zainteresowany.
 2. Tak, od paru dni jest brak...dekoder ultrabox
 3. Ok, konto usunięte, czekam na link aktywacyjny, dzięki. Dostałem linka, jest już ok, na laptopie są kanały live, w iphonie brak.
 4. Chciałem uzyskać bezpłatny dostęp w ramach abonamentu do C+ przez internet, dostałem taki komunikat: Podany adres e-mail jest już zarejestrowany w serwisie CANAL+. Użyj innego adresu e-mail do rejestracji. Mam tylko opcję wykupu na miesiąc.
 5. Coś jest na rzeczy... ja mam dekoder połączony optykiem z soundbarem, włączone DD w dekoderze i... po 3-4 dniach słychać zniekształcony dźwięk, pomaga reset dekodera i tak co 3-4 dni. Wyłączyłem DD i jest OK. Też nie mam znaczka 5.1, a w smart tv jest.
 6. Witam wszystkich i proszę o pomoc, dekoder ustawiony na Dolby Digital - Tak i podłączony kablem optycznym do kina domowego. Co parę dni (4-5) dźwięk na kanałach nadających w DD jest zniekształcony. Reset dekodera z pozycji menu usuwa ten problem, ale tylko na parę dni. Kabel sprawdzony, jest dobry. Proszę o sugestie w sprawie i dziękuję.
 7. Witam, mam pytanie, czy jak połączę dekoder z TV (wejście z ARC) kablem HDMI, a TV z soundbarem kablem optycznym, to bedę miał dźwięk DD 5.1 ?
 8. Tak, 20 zł, w moim wypadku do 10/2021. Ale tak chciałem.
×
×
 • Create New...