Jump to content

michalx1974

Maintainers of channel lists
 • Content Count

  2410
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by michalx1974

 1. https://www.jambox.pl/pakiety-podstawowe A te pakiety są dalej dostępne?
 2. Ze strony internetowej JAMBOXa zauważyłem dużo zmian - wypadło około 80 kanałów. Poniżej lista: Polsat Sport News HD Polsat Sport Fight HD Outdoor Channel HD Gametoon HD AMC HD Sundance HD Polsat Romans CBS Europa HD CBS Action Eurochannel HD JimJam Duck TV 2X2 HD Eska TV Extra HD MTV Rocks MTV Hits MTV Dance VH1 Classic Disco Polo Music Polsat Music HD Mezzo Live HD Stingray DJAZZ HD Stingray Classica HD Polsat Viasat Explorer HD Viasat History/Nature HD CBS Reality 13 HD 13 3D Love TV HD TO!TV K- WebCamera HD Tawizja HD Twoja.TV HD RTL Pro Sieben Sat1 VOX n-tv BBC World RT HD RT Documentary HD SKY News Channel One Russia TVN24 TVN24 BiS TVN Style TVN Turbo HGTV Puls 2 Super Polsat TV6 Metro WP Nowa TV Zoom TV TVS TV Republika Eurosport 1 Eurosport 2 nSport+ Stars.TV Power TV Nuta TV ID Investigation Discovery National Geographic National Geographic Wild BBC Earth Planete+ Polsat Viasat Nature Travel Channel Domo+ Kuchnia+ BBC Brit TLC Adventure Love TV Tele5 Polsat Viasat Explorer History Discovery Science O ile wersje SD i duble są usunięte to zrozumiałe, ale dużo kanałów TV wypadło. Może ktoś potwierdzić. Czy dostaliście jakieś pisma?
 3. Tak nadawca jeszcze nawet napisów nie dodaje we wszystkich programach. A kanał jest dostępny od 2012. W Polsce dość długo wchodzi w kabel. Ostatnio byłem u znajomych i spojrzałem na POLSAT VIASAT Explorer i Polsat Viasat History obraz na ADB tragedia. Polsat Viasat Nature i Docubox jest jakość obrazu lepsza.
 4. Zobacz wersję napisów, z tego co pamiętam powinny być. A Polska fonia to miała być nadawana, nie wiem czy już wprowadzili.
 5. Mam pytanie czy macie pomysł na antenę pokojową - dodam że może być droższa, byle odbierała wszystkie MUXy ze Śremu. Mieszkam w odległości od nadajnika 19 km, Rejon Puszczykowa. MUX 8 - przestał odbierany być w ogóle. Pozostałe MUXy k.23, k.27, k.28, k.39 odbieram różnie. Często muszę obracać anteną, ale obraz jest w miarę oki. Macie jakiś pomysł na antenę ? Na razie musi być pokojowa.Podeślijcie jakieś modele może być na PW
 6. Pobierz sobie listę z mojej stopki. W linku jest aktualna lista.
 7. Mam prośbę czy możecie podać ceny pakietów TV w Jamboxie na stronie coś nie mogę znaleźć.
 8. Wg. Strony Start + są. https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte Upsss w złym temacie się rozpisalem 😏
 9. Z wykazu na stronie wiedzę że kanały: TVR, WP, ZOOM, METRO, ATM ROZRYWKA, KINO POLSKA MUZYKA powinny być dostępne. Czy zostawić na TVP1 HD na dłużej, czy zadzwonić na infolinię?
 10. Działa. Zmienił numer kanału 81 Częstotliwość bez zmian. K.28
 11. Podaj mi model TV zobaczę konstrukcjach. Powinna już w wtedy być taka opcja.
 12. Podeślijcie mi pliki z Waszych TV to zaktualizuje listę kanałów. [email protected]
 13. Od wczoraj działa k.28 Sygnał bardzo silny. Wydaje się najsilniejszy ze wszystkich MUXów
 14. Mam pytanie czy ktoś korzysta z JAMBOX lajt? Jakieś problemy są w odbiorze?
 15. Dużą winą za jakość są też dekodery. Brak nowych softów. Ja oglądałem na sprzęcie z linuxem i powiem że tylko mógłbym się doczepić do prędkości przełączania kanałów. Po za tym obraz był dużo lepszy niż przez sprzęt Inei. Nawet jeśli problematyczna jest prędkość przełączania tv czy własnego tunera to jakość obrazu im lepsza tym lepiej. Inea po prostu chciała technologicznie i się im udało. Tyle że jeśli chodzi o 4k to niestety nie są jedyni.
 16. Tylko nie zapominaj że w Inei to i tak będzie niewykorzystany sprzęt pod względem możliwości. Znowu inea będzie oferować tylko minimum na tym sprzęcie. A tak jak pisał @gigablue niestety TV Światłowodowa ma o dużo lepszą jakość TV. Jest też inna oferta TV z kanałami których nie ma w swojej ofercie.
 17. Ogólnie to kablówką za bardzo dużych zysków z TV nie mają. Nie mogą zapominać od czego zaczynali. A z resztą się zgadzam, z wyjątkiem światło a koncentryk powinien być wybór. tym bardziej ze hiway jest drogi i nie działa jak należy.
 18. Jak sam nie zadzwonisz to Inea ma gdzieś abonenta. Ja złożyłem wypowiedzenie w maju. Na początku lipca odwiozłem sprzęt to nic nie zaproponowali.
 19. @Power Będzie dostępny na żywo w Internecie Tak jak przed zawieszeniem emisji?
 20. Mam prośbę do Was - korzystających z modułów CI prześlijcie mi pliki z listą kanałów z TV na maila. Podajcie jaki nazwę producenta TV ( w jakim formacie, lub nazwa pliku zapisywana jest w tv PHILIPS? - zapisałem na pendrive i nie widzę pliku) Mój adres mailowy [email protected]
 21. Wszędzie gdzie vectra ma telewizje cyfrowa to około 30 programów jest niekodowanych. Częstotliwości Ci nie podam, po prostu uruchom w telewizorze szukanie automatyczne i wybierz opcję kablowe -> cyfrowe lub dvb-c. Jeśli jest opcja tylko niekodowane lub wolne to tez zaznacz. Dzięki taktycznie udało się 🙂
 22. A czego się spodziewać można po Inei. Poszli głównie w Internet A TV traktują jako dodatek. Teraz mam chwilowo podgląd na Vectre w Ustce i DVB C i kanały niekodowane wyglądają lepiej niż w Inei. (HD na pewno. SD wygląda różnie TV SŁUPSK nawet dobra jakość). Dziś moja przygoda z Inea skończyła się po ponad 20 latach i nawet po złożeniu wypowiedzenia nawet nie zadzwonili żeby cokolwiek zaproponować. A chciałem wybrać pakiet za 170 + multiroomy. Rozumiem że z TV zysk jest mały ale klient to klient.
 23. Widać że DUK ma gdzieś abonentów którzy złożyli wypowiedzenie. Mam umowę do 30 czerwca 2019. I lipa nic. Żadnego telefonu.
 24. Mam pytanko. Czy Vectra w USTCE ma kanały w dvb C niekodowane? Jak tak to podajcie częstotliwości.
 25. Co możesz spodziewać się po operatorze, ja w maju złożyłem wypowiedzenie i nic żadnego odzewu z DUK . Pewnie będzie przesiadka na nc+
×
×
 • Create New...