Jump to content

Marek79

Users
 • Content Count

  2001
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

91 Świetna

About Marek79

 • Rank
  Forum to mój dom

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mam 5 letniego Philipsa, ale też mam zakupiony dekoder DVB-T2. Jak Polsat Film przestał nadawać to go odłączyłem. Czy mam go znowu podłączyć?
 2. 15- Kazik -Twój ból jest lepszy niż mój 9.Koreana-Hand in Hand 8.Banda i Wanda -Siedem życzeń 7.Jacek Kaczmarski -Nasza klasa 6.Elektryczne Gitary -Co ty tutaj robisz 5.Seweryn Krajowski -Czekasz na tę jedną chwilę 4.Kapela Pieczarki-Wina nalej 3.Rezerwat -Zaopiekuj się mną 2.Michael Jackson -Remember The Time 1.The Shorts -Comment ca va
 3. Na Twitterze czytałem, że pracownicy hali w Końskich po debacie znaleźli kartki z pytaniami do prezydenta i jego odpowiedzi. ☺️
 4. @SatExpert Miałem na myśli mux ogólny. 😀 @Emil.1603 Nie mam nic przeciwko. 😀
 5. Widziałem kawałek jak Duda odpowiadał na pytania i miałem skojarzenia z jednym filmem Barei. "Piosenkę pana Koracza chciałabym najbardziej usłyszeć"
 6. Najlepiej by było dorzucić jakieś filmy i seriale + fajny dokument oraz być na NTC, a może byście przeskoczyli TV Puls.
 7. @Bloo411 Z mojego chciejstwa chciałbym francuski serial "Powracający" https://www.filmweb.pl/serial/Powracający-2012-673273 Co Ty na to ? Na fejsie im napisałem dlaczego ciągle wałkujecie Zaklinaczkę duchów Ciekawe czy będzie jakaś odpowiedź. Aha na 19 lipca szykują "Przełęcz ocalonych" film bardzo dobry ale znowu to samo !
 8. Masz rację jest tyle nieemitowanych seriali z lat 80 i 90. Skoro mogli wałkować Napisała:Morderstwo i Nash Bridges to mogliby się wysilić na takie seriale jak "Street Hawk" , "21 Jump Street" Street Hawk śmigał kiedyś na Polsacie (Lata 90). Ludzie wolą paradokumenty bo to nie wymaga myslenia a kabaretów jest za dużo
 9. Siema wróciłem i miłego dnia wszystkim 15pkt-Banda i Wanda-Siedem życzeń 9- Seweryn Krajowski -Czekasz na tą jedną chwilę 8- Kazik -Twój ból jest lepszy niż mój 7-Maryla Rodowicz -Szparka sekretarka 6.-Elektryczne Gitary-Co ty tutaj robisz 5- Rezerwat -Zaopiekuj się mną 4-Kayah i Bregović- Prawy do lewego 3-Budka Suflera-Nie wierz nigdy kobiecie 2-Jacek Kaczmarski -Nasza Klasa 1-The Shorts- Comment ca va Moja propozycja Koreana - Hand in Hand (1988) https://www.youtube.com/watch?v=J-vVYpInv2c
 10. Dzisiaj na Stopklatce widziałem "Chłopca z dżungli". Fajny film. Trochę "Tarzana" przypominał.
 11. Nie wiem, czy był podobny temat, ale zakładam takowy. Jakie proponowalibyście nazwy dla stacji TV i ewentualnie o czym miały by być? Nieważne, czy obecne, czy zmyślone, ewentualnie do której stacji mógłby należeć. No to zaczynam ja: Traffic TV - stacja by była podobna do Zoom TV (filmy, seriale, trochę publicystyki). Ktoś mógłby założyć. ___ Reporter TV - taka nazwa pasowałaby mi do kanałów z rodziny TV Puls i byłaby coś, jak TTV (Dziennikarstwo śledcze, magazyny sensacji). Puls Lady - kanał dla kobiet. Puls Gentelman - kanał dla mężczyzn Cool TV lub Playtime - kanał młodzieżowy. ________ Retro Kino - kanał ze starymi filmami (od lat 40. do końca 70.) i serialami (od początku lat 60. do końca 80.). __ Dobry Kanał - telewizja familijna (filmy, seriale, bajki, teleturnieje).
 12. Czyli to będzie taka śniadaniówko-obiadówka po włosku. 🙂 Życzę im powodzenia.
 13. Marek79

  Folx TV

  Ja napiszę tylko tyle że dla mnie kanały muzyczne mogę nie istnieć. Żeby posłuchac muzyki mogę włączyć radio lub YT. Chyba najwięcej muzycznych tv ma Wielka Brytanie. Ale podobają mi się nazwy niektórych kanałów Muzzone , Muzlife (Kazachstan) 312 Muzika (Kirgistan),Deluxe Music,Gold Star TV (Niemcy)
 14. Chciałbym dożyć czasów kiedy polskie filmy i seriale będą rozchwytywane przez wszystkie stacje z Europy. Mam pytanie:A jak inne kraje z byłego ZSRR Mołdawia,Armenia ,Azerbejdżan ,Gruzja ,Kazachstan ? Czy pokazują polskie filmy i seriale ?
 15. W PL przydałby się taki kanał
×
×
 • Create New...