Jump to content

shocco

Users
 • Content Count

  1217
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About shocco

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Metody kontaktu

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @maks27 a ile zostało ci do końca umowy? U mnie z kolei wzięła wypowiedzenie, coś tam poczarowała w komputerze, wydrukowała dwa egzemplarze potwierdzenia. I właśnie nie wiem co ona tam w komputerze pozaznaczała. Bo skoro źle zrozumiała moje wypowiedzenie, to żeby nie okazało się, że faktycznie będą mi wypowiadać o miesiąc za szybko, bo tego przecież nie chcę
 2. Może ten wątek będzie odpowiedniejszy na mój problem. Złożyłem wypowiedzenie "z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego". Umowę mam do 6.10., natomiast pani w APS zinterpretowała początkowo treść jakbym chciał wypowiedzieć przed końcem umowy, czyli rozwiązanie 6.09 i taką datę napisała mi długopisem na druku potwierdzenia przyjęcia wypowiedzenia. Zauważyłem to po wyjściu, więc zawróciłem, by zapytać, o co kaman. Wtedy wyszło, że chyba nie doczytała "ze skutkiem na koniec okresu podstawowego", ale nic u siebie w komputerze nie poprawiała. Czy treść mojego wypowiedzenia jest prawidłowa? I czy pracownica APS mogła coś pomieszać wprowadzając jakieś info w komputerze, czy oni czytają te wypowiedzenia w centrali? Pytam, bo dziwne jest też, że jak dotąd nikt z DUK-u się nie odezwał, nie chciałbym na koniec przysporzyć sobie jakichś kar umownych.
 3. shocco

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Ok prawie wszystko jasne. Prawie, bo wspominasz tylko o tym evoboxie. A przecież z pvr jest jeszcze HD 7000. Jest udostępniany na tych samych zasadach?
 4. shocco

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Ale to dotyczy również wymiany dekodera na "wyższy" model? Bo o to mi właśnie chodzi. I czy bez zmian pozostała zasada, że po poprzednim 12/3 teraz zostaje mi jedynie 15/3?
 5. shocco

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  A co, wyższe modele niczym się nie różnią od tego starego HD2000? Oczywiście nie chce jakichś hiper bajerów, ale np. jakieś nagrywanie w standardzie mógłby mieć..
 6. shocco

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Umowa na Max HD + Film HD + Cinemax + Sport kończy się w październiku. Obecna była przedłużona po wypowiedzeniu 12msc/3msc free. Zaczęły się telefony z Polsatu. Domyślam się, że pewnie już dzwonią, żeby zachęcić do pozostania. Właściwie to chciałbym zostać, ale mieć sensowne warunki, możliwie krótką umowę i wymienić dekoder Mini HD 2000 na nowocześniejszy. Jak to obecnie wygląda? Co mogę uzyskać na wypowiedzeniu? (LM mnie nie interesuje)
 7. shocco

  VIVA Deutschland i VIVA Austria

  Dailymotion, może nie będą przywalać się o prawa autorskie. Chyba, że ktoś ma lepszy pomysł
 8. Masz ten sam telewizor? A to co podlinkowałem to właściwy soft dla tego TV?
 9. Posiadam Samsunga UE37ES6100. Chciałbym wgrać mu ostatni soft jaki został na niego wypuszczony. Wydaje mi się, że chyba mogę go pobrać stąd: https://www.samsung.com/pl/support/model/UE37ES6100WXXH (choć mam wątpliwości co do literki "W" w oznaczeniu na samym końcu). Czy warto się w to bawić jeśli wszystko działa? (wolno bo wolno ale działa?)
 10. Witam. Województwo łódzkie, jakieś 35km od Łodzi, w tamtym kierunku skierowana zwykła stara siatkowa antena. Sygnał wzmacniam zwykłym zasilaczem. Wszystko było dobrze do czasu, aż w końcu pokiełbasiło się coś z kanałami MUX2. Kanały nie mają sygnału, czasem wskoczy jakaś stopklatka, słychać trzeszczenie dźwięku. Wszystkie pozostałe kanały (MUXy), w tym HD a nawet MUX8 odbiór bez problemu. Co może być przyczyną?
 11. shocco

  VIVA Deutschland i VIVA Austria

  Nie gadać panowie, nagrywać.. Gdybym mógł sam zrobiłbym bibliotekę tych klipów
 12. shocco

  VIVA Deutschland i VIVA Austria

  Na przekór amerykańcom mogłyby im przy tych pasmach skoczyć słupki oglądalności, tylko po to żeby.chociaz zrobić im na złość.. Ale bym sobie obejrzał.. Ale nie mam dostępu do astry
 13. shocco

  VIVA Deutschland i VIVA Austria

  Gorąca prośba do was. Czy ktoś będzie miał możliwość ponagrywać te pożegnalne audycje i gdzieś powrzucać?
 14. Jaki film ostatnio oglądaliście Podawajcie tytuły i opiszcie swoje wrażenia po obejrzeniu filmu (najlepiej bez spojlerowania ). Ciekawe rekomendacje mogą przydać się innym użytkownikom Jeśli o mnie chodzi to: Eden Lake (2008) Świetny thriller, który trzyma w napięciu od początku do końca. Perfekcyjna gra aktorska, nowatorski pomysł przy obsadzaniu ról złych bohaterów oraz zaskakujące zakończenie, które każe zastanowić się nad przesłaniem, jakie niesie ze sobą ta produkcja. Cóż, mogę tylko polecić.
 15. Witam. Kolega Tokić założył wcześniej temat z propozycjami logotypów dla stacji telewizyjnych. Ja chciałbym pójść nieco dalej i rozpocząć wątek, w którym moglibyśmy wykazać się swoimi możliwościami oraz wyobraźnią Jako, że na innych forach takie zabawy są popularne, to mam nadzieje że i tu się przyjmie. Tak więc zabawa polega na tym, że tworzymy taką jakby stopklatkę wybranego kanału, projektujemy grafikę ekranową, tak jak chcielibyśmy, aby dany kanał wyglądał. Oczywiście modyfikacje logotypów również wchodzą w grę No to może zacznę. Jako, że nie do końca podoba mi się grafika Polsat News, to postanowiłem poprawić kilka elementów, które mi nie pasowały i wyniki zamieszczam poniżej. Polsat News HD (propozycja) Polsat News HD - Pilne (propozycja)
×