Jump to content

shocco

Users
 • Content Count

  1220
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About shocco

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Metody kontaktu

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nigdzie nie mogłem znaleźć zawartości kanałowej tego pakietu, dlaczego? Edit: już mam.
 2. Wypowiedziałem umowę za Familijny, Sport, Cinemaxy, płaciłem 60zł. DUK zaproponował pakiet kilku kanałów za 5 zł.. (były wymienione przez telefon, ale nie zapamiętałem ich). Ktoś mógłby dać listę jakie dokładnie kanały obejmuje owa przedstawiona oferta?
 3. Jaki jest obecnie najtańszy pakiet w CP? Planuję zrezygnować całkowicie, ale zatsanawiam się czy nie wziąć na nowo czegoś najniższego, dosłownie dla paru kanałów, których mogło by mi brakować.. Strona podaje Rodzinny HD z dołączonymi z automatu pakietami Cinemax i Eleven za 30pln...
 4. Jaki film ostatnio oglądaliście Podawajcie tytuły i opiszcie swoje wrażenia po obejrzeniu filmu (najlepiej bez spojlerowania ). Ciekawe rekomendacje mogą przydać się innym użytkownikom Jeśli o mnie chodzi to: Eden Lake (2008) Świetny thriller, który trzyma w napięciu od początku do końca. Perfekcyjna gra aktorska, nowatorski pomysł przy obsadzaniu ról złych bohaterów oraz zaskakujące zakończenie, które każe zastanowić się nad przesłaniem, jakie niesie ze sobą ta produkcja. Cóż, mogę tylko polecić.
 5. Witam. Kolega Tokić założył wcześniej temat z propozycjami logotypów dla stacji telewizyjnych. Ja chciałbym pójść nieco dalej i rozpocząć wątek, w którym moglibyśmy wykazać się swoimi możliwościami oraz wyobraźnią Jako, że na innych forach takie zabawy są popularne, to mam nadzieje że i tu się przyjmie. Tak więc zabawa polega na tym, że tworzymy taką jakby stopklatkę wybranego kanału, projektujemy grafikę ekranową, tak jak chcielibyśmy, aby dany kanał wyglądał. Oczywiście modyfikacje logotypów również wchodzą w grę No to może zacznę. Jako, że nie do końca podoba mi się grafika Polsat News, to postanowiłem poprawić kilka elementów, które mi nie pasowały i wyniki zamieszczam poniżej. Polsat News HD (propozycja) Polsat News HD - Pilne (propozycja)
×
×
 • Create New...