Skocz do zawartości

Kirk

Moderacja
 • Zawartość

  6393
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

412 Rewelacyjna

1 obserwujący

O Kirk

 • Tytuł
  Moderator
 • Urodziny 20.11.1996

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

3002 wyświetleń profilu
 1. Kirk

  Medialni – audycja o mediach

  W sumie, coś w tym jest, jakby jakieś sprzysiężenie sił czy coś, że w czwartki musi się coś istotnego stać. Chociaż z punktu widzenia realizacji naszego programu to lepiej, że to są czwartki, a nie na przykład wieczory sobotnie czy niedziele (chociaż już było kilka przypadków, gdy coś, co stało się w niedzielę, lekko zaburzało to co wypuszczaliśmy w poniedziałek).
 2. Kirk

  Wszystko o TVP

  Piotr Pałka zawieszony przez Radę Nadzorczą TVP: https://dorzeczy.pl/kraj/97475/Rada-Nadzorcza-TVP-zawiesila-Piotra-Palke.html
 3. Kirk

  Big Brother (TVN 7)

  Niee, osobnych wątków nie ma po co tutaj robić, bo zaraz będzie pomysł, by te programiki dostępne tylko w sieci też miały osobne miejsce
 4. Kirk

  Big Brother (TVN 7)

  Będą zmiany w nominacjach, odbywać się mają na żywo w niedziele w ramach "Areny": https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvn7-zmiany-w-nominacjach-big-brother-jakie-zasady
 5. Kirk

  Ucho Prezesa

  Kostiumy i rekwizyty z serialu można kupić w warszawskim sklepie charytatywnym "Sklepowisko":
 6. Kirk

  To był rok! (TVP)

  Ostatni odcinek "Sanatorium miłości" ma być 30 marca, więc zwalnia się wtedy miejsce po "Stuleciu Winnych".
 7. Kirk

  TVP INFO

  Bo z paskiem jest tak (i występuje to od początku obowiązywania obecnej grafiki ekranowej), że jest on statyczny, gdy nie ma nad nim paska "PILNE", a gdy pilny pasek jest, to wtedy ten dolny jest jako przewijany.
 8. Kirk

  Big Brother (TVN 7)

  W programie "BB Nocą" powiedziano, że odbyły się nominacje, ich przebieg i wyniki zapewne w środowym raporcie o 20:00 się pojawią. To jest moim zdaniem jednak nieco dziwne, bo są już miejsca w sieci, gdzie te wyniki można sobie odczytać, ponieważ jeśli ma się dostęp do kamerek na Playerze, to także nominacje można śledzić. Poza tym wydaje mi się, że lepsze to było w formule wydania na żywo, tak trochę bardziej emocjonujące. Sam wieczorny program, bo o nim tutaj chyba niezbyt wiele pisano, składa się w dużej mierze z rozmów Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme (Chajzer jej nieco przerywa, co jest lekko irytujace), zapraszani są goście (we wtorek była to jedna z uczestniczek pierwszej polskiej edycji), więc to nie jest tak jak np. w czwartej edycji, gdy późnowieczorne programy zawierały nieco "pikantniejsze" materiały. Zresztą, jak czytam komentarze, to nawet w tym "BB 18+", dostępnym za opłatą, nie ma jak na razie rewelacji.
 9. Kirk

  Big Brother (TVN 7)

  Ogólnie te wejścia w ciągu dnia to są na doczepkę totalną zrobione.
 10. OK, to ja kilku dorzucę jeszcze z Włoch, przy czym to będą nazwiska tych, którzy nie zawsze się sportem zajmują, więc tutaj według Twojego uznania możesz wpisać albo nie Bruno Vespa (prowadzący talk-show "Porta a Porta" w Rai Uno) - Juventus FC Francesco Giorgino (prowadzący TG1 o 20:00) - Juventus FC Piero Angela (twórca programów popularnonaukowych) - Juventus FC Paolo Bonolis (prowadzący teleturniejów i programów rozrywkowych w kanałach Mediasetu) - FC Inter Enrico Mentana (szef programu TG La7) - FC Inter Gerry Scotti (prowadzący włoskiej edycji Milionerów) - AC Milan Carlo Conti (prowadzący programów rozrywkowych w Rai) - Fiorentina.
 11. @Project_ALF - bierzesz tylko naszych ludzi, czy tych z zagranicy też? Bo jak z zagranicy też wpisujesz, to możesz dodać, że Tiziano Crudeli jest sympatykiem (delikatnie mówiąc) AC Milan.
 12. Kirk

  Big Brother (TVN 7)

  Ja bym to nazwał jako "namiestnik Wielkiego Brata".
 13. Kirk

  Polsat dawniej

  Wieczorny blok programowy z 15/16 września 2003: Informacje, "Graffiti" oraz fragment "Bumerangu":
 14. Kirk

  TVP 1

  Zmiany w ramówce Jedynki, "The Wall" wraca na 20:35, natomiast "To był rok" będzie pokazywany w niedziele o 21:15, od 7 kwietnia, do tego czasu nie będzie nowych odcinków tego show: https://www.omediach.info/to-byl-rok-the-wall-wygraj-marzenia-tvp1/ Natomiast dla tych, którzy czekali na drugi sezon serialu "Wiktoria": będzie on emitowany w soboty o 14:55, począwszy od najbliższej soboty.
 15. Kirk

  Polsat

  Bodajże albo w "Medialnych", albo też na forum, wspominałem o tym, że dobrze by było, aby impreza taka jak właśnie PAKA była transmitowana w telewizji, a jednak w ostatnich latach różnie z tym bywało. Mam nadzieję, że to będzie już coroczna tradycja, tak jak z Ryjkiem, który telewizyjnie też właśnie Polsat wyciągnął do rangi jednej z głównych imprez.
×