Jump to content

Kirk

Moderators
 • Content Count

  7398
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

629 Rewelacyjna

3 Followers

About Kirk

 • Rank
  Moderator
 • Birthday 11/20/1996

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

8201 profile views
 1. 1 listopada "Muzyka ciszy" Marka Niedźwieckiego. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/marek-niedzwiecki-1-listopada-poprowadzi-muzyke-ciszy-w-radiu-357
 2. Panorama z 20 grudnia 2009 (wtedy emitowana o 22:45), prowadzi Andrzej Turski.
 3. W tym tygodniu w odcinkach będzie się pojawiać kategoria związana z jubileuszem 50-lecia Programu Drugiego TVP.
 4. Kirk

  TVP 1

  Wydaje mi się, że prawa do emisji jednego filmu to nie jest kwestia, którą się załatwia miesiącami, to pewnie można w ciągu jednego dnia roboczego załatwić.
 5. Skończyłem wczoraj czytać "Głos", rozmowę z Wojciechem Mannem, interesująca rzecz, samych takich rzeczy typowo medialnych w tej rozmowie nie ma zbyt wiele, bo to jeden specjalnie dedykowany Trójce rozdział i trochę wzmianek w innych częściach wywiadu, więcej możemy się dowiedzieć o życiu prywatnym Wojciecha Manna (ale też z umiarem, bez takiej plotkarskiej manii).
 6. Kirk

  TVP Dokument

  Sądząc po stylu niektórych odpowiedzi na komentarze, to myślę, że nie są to oficjalne profile.
 7. Oto 211 wydanie programu: Tematy:
 8. Nie tylko Ty, ja również, gdy zakładałem konto powiązane z abonamentem, mogłem od razu na laptopie korzystać z oferty, nie musiałem czekać.
 9. Pozwoliłem sobie przenieść post do istniejącego od kilku lat wątku Niedawno czytałem ostatnią książkę Marka Niedźwieckiego, "Dyrdymarki", całkiem interesująca, bardziej anegdotyczna niż poprzednie, choć moim zdaniem nieco za krótka. A obecnie, i to dosłownie w tym momencie, czytam świeżo wydany wywiad-rzekę z Wojciechem Mannem pod tytułem "Głos".
 10. Mam wrażenie, że chyba musieli dokonać zmian w regulaminie, szczególnie że teraz są już emitowane odcinki, których producentem jest wyłącznie Telewizja Polska, bez udziału firmy Astro. W dzisiejszym programie 2 razy była sytuacja, w której uczestnik miał premię i mógł postawić najwyższą wartość z tablicy, bo miał mniej na koncie.
 11. Kirk

  TVP Dokument

  I już mają u mnie plusa, myślę że to będzie interesujący cykl.
 12. Krótkie, popołudniowe wydanie TG2 z Rai Due (wtedy nadającej pod nazwą Rete 2) z 21 października 1980 roku:
 13. Dla widzów nie oznacza to praktycznie nic, bo ta zmiana nie będzie zauważalna.
 14. Stacja nadaje pierwsze audycje, jak na razie poprzez swoją stronę na Patronite. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/radio-357-nadaje-pierwsze-audycje-liczba-patronow-przekroczyla-10-tysiecy
 15. Od dzisiaj kanał informacyjny Rossija 24 nadaje z nową oprawą graficzną.
×
×
 • Create New...