Skocz do zawartości

Kirk

Moderacja
 • Zawartość

  6151
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

358 Rewelacyjna

1 obserwujący

O Kirk

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2630 wyświetleń profilu
 1. Kirk

  Historia TV Puls

  Fragment programu "Nasza antena", jednej z głównych pozycji stacji w okresie, gdy nadawano pod nazwą TV Niepokalanów - Puls:
 2. Kirk

  Żałoba w telewizji

  Tutaj warto dodać, że żałoba oficjalnie zacznie obowiązywać w piątek o 17:00 i potrwa do soboty, do godziny 19:00, w związku z tym mogą być zmiany także w ramówkach na piątkowy wieczór.
 3. Kirk

  Żałoba w telewizji

  Zawody odbędą się normalnie, transmisja najpewniej będzie też normalnie, tylko w sobotę nie będzie oprawy muzycznej.
 4. Kirk

  Żałoba w telewizji

  Znamy już termin pogrzebu prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, odbędzie się on w sobotę, tego właśnie dnia jest też żałoba narodowa.
 5. Kirk

  TVP Historia

  Emisja jest także na zakończenie programu, czyli praktycznie tak jak było kiedyś na tej stacji.
 6. Kirk

  TVP INFO

  Według informacji, do jakich dotarł portal WirtualneMedia.pl, kierownictwo TAI zawiesiło Michała Rachonia w prowadzeniu "Minęła 20" i "Woronicza 17". https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/michal-rachon-zawieszony-w-prowadzeniu-minela-20-i-woronicza-17
 7. Kirk

  Zagraniczne media o Polsce

  Wzmianki są w serwisach internetowych włoskich gazet, jak "La Repubblica", "Corriere della Sera", "La Stampa". Informacja pojawiła się także w serwisie RAI Televideo jako jeden z głównych tematów działu zagranicznego.
 8. Kirk

  Odświeżone Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje

  Jak tylko będzie znana data pogrzebu, która jednocześnie będzie dniem żałoby narodowej, wątek będzie otwarty.
 9. Kirk

  Medialni – audycja o mediach

  Czas na 123 wydanie. https://www68.zippyshare.com/v/zXuYLjnq/file.html Tematy:
 10. Kirk

  My3

  Powiedzmy, że sentyment do tego programu mogłyby mieć obecne młode pokolenia, ale tak za jakieś 10 lat. Choć moim zdaniem to też nie jest poziom "Teleranka" czy "5-10-15". Chociaż akurat tutaj @Polandowi chodziło raczej o sentyment na takiej zasadzie: "kiedyś oglądałem Polsat, jak emitowano programy dla dzieci, i teraz dalej oglądam, gdy one są".
 11. Kirk

  My3

  Ja bym bardziej tutaj stawiał na przedział od 5 do 15 lat.
 12. Kirk

  Telewizja RAI

  Nie, w tym roku zwycięzca festiwalu zdobywa prawo do reprezentowania Włoch na Eurowizji. Tak jest w sumie od wielu lat.
 13. Kirk

  Telewizja RAI

  Wszystko będzie w Teatrze Ariston, tam festiwal odbywa się od 1977 roku.
 14. Kirk

  Telewizja RAI

  Od 5 do 9 lutego w San Remo odbywać się będzie 69. Festiwal Piosenki Włoskiej. W tym roku jest tylko jedna kategoria konkursowa (kiedyś były co najmniej dwie, osobna dla debiutantów i dla bardziej doświadczonych), zakwalifikowano 24 wykonawców (2 z nich otrzymało przepustkę do festiwalu pod koniec grudnia, gdy odbywało się dwudniowe "Sanremo dla młodych"). Wybór był dość trudny, bo na samą edycję dla młodych zgłoszono 1500 piosenek, a na lutowy festiwal 300. Będzie 5 wieczorów festiwalowych. Podczas pierwszego zaprezentuje się cały konkursowy skład. Drugi i trzeci dzień to zawody w dwóch grupach podzielonych na 12 wykonawców. Wieczór numer cztery to czas na ponowne wykonanie wszystkich, ale tym razem w innych aranżacjach oraz z artystami towarzyszącymi. Finałowy koncert to ostatnia szansa na zaprezentowanie się, tak jak przy pierwszym. Zwycięzca będzie wybrany na podstawie 4 systemów głosowania: -głosowanie telewidzów -wybór z systemu "Demoscopica" (300 osób wytypowanych przez ośrodek badań) -wybór ekspertów muzycznych -głosowanie dziennikarzy. Oczywiście tutaj będą proporcje, do tego też np. przez pierwsze 3 wieczory głosować nie będą eksperci, więc wtedy rozkład jest taki: 40% wyniku z głosów telewidzów oraz po 30% z "Demoscopici" i sali prasowej. Czwartego i piątego wieczoru eksperci zastąpią "Demoscopicę". Przy finale proporcje będą takie: 50% wyniku to głosy telewidzów, 30% to werdykt dziennikarzy, a 20% - eksperci. Jeśli chodzi o transmisje, to tradycyjnie będą one na Rai Uno, start o 20:40 (tak około, bo to też zależy od tego, czy się dziennik nie przedłuży). Głównym prowadzącym będzie Claudio Baglioni.
 15. Kirk

  Polsat

  Wydaje mi się, że wstępne informacje o ramówce mogą nadejść jeszcze w styczniu.
×