Jump to content

Kirk

Moderators
 • Content Count

  6851
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

528 Rewelacyjna

3 Followers

About Kirk

 • Rank
  Moderator
 • Birthday 11/20/1996

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5347 profile views
 1. Kirk

  Trójka (PR3)

  Z Trójki odchodzi Dariusz Rosiak, autor "Raportu o stanie świata": https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dariusz-rosiak-odchodzi-z-trojki-nieprzedluzenie-umowy-raport-o-stanie-swiata-dlaczego-opinie-kariera Umowa z nim obowiązuje do końca stycznia, nie będzie przedłużana, natomiast wczoraj podano, że decyzją kierownictwa Trójki Dariusz Rosiak nie poprowadzi dwóch ostatnich w tym miesiącu wydań programu (dzisiaj i 25 stycznia).
 2. Cóż, ciekawe czy to będzie wzmocnienie oferty TVN7, bo to tam trafią te paradokumenty (oraz program "Ślub od pierwszego wejrzenia"), czy też uznano, że chcą w ogóle skończyć z produkcją tego i dlatego na ostatki dają do swojej drugiej anteny. Druga kwestia: co w zamian da TVN?
 3. W regulaminie jest mowa tylko o limicie kwotowym nagrody.
 4. Gdyby to były byle jakie filmy, to może bym się zgodził. Ale nie wtedy, gdy są emitowane perły kina. Bo to są perły, filmy podziwiane do dziś pomimo ich wczesnej daty produkcji. Ba, ona tak naprawdę nie ma znaczenia! Bardzo dobrze, że kanał nadający w telewizji naziemnej prezentuje tego typu klasyki.
 5. Zapraszamy na 171 wydanie. Tematy:
 6. Wiadomości wieczorne z 23 października 1992:
 7. Kirk

  TVP dawniej

  Dyskusja o prywatyzacji z 23 października 1992:
 8. Kirk

  TVP Sport

  Według ramówki podanej na stronie https://www.tvp.pl/prasa/TVPSport/p0111_KSP.txt te spotkania mają być pokazane w telewizji. (aktualizowano stronę przed 16:00)
 9. Można brać udział do momentu uzbierania 100 tysięcy złotych, przy czym jeśli w danym odcinku przekroczy się tę kwotę (a jest to możliwe), to nadwyżka trafia na cel charytatywny.
 10. Oglądałem pierwsze odcinki nowej wersji, program bardzo mi przypadł do gustu. Mówiąc szczerze nie mam zbytniego problemu ze zmianami, może też dlatego, że pierwotnej edycji aż tak dobrze nie pamiętam (ale też lubię sobie te stare odcinki na YT odpalić). Myślę, że będę śledzić każdy następny odcinek.
 11. Kirk

  Wszystko o TVP

  Nie tylko ja krytykowałem Co do całej dyskusji: jeśli chodzi o kwestię disco polo to ja tu stosuję dość prostą metodę - jak nie mam ochoty, to nie oglądam. Nie chciałem oglądać benefisu Zenka to sobie go nie oglądałem bo wolałem książkę poczytać. Żyjemy w czasach, gdy naprawdę jest alternatywa na spędzanie wolnego czasu. W TVP oglądam to, co mnie interesuje: dokumenty, teleturnieje, publicystykę. Odniosę się jeszcze do jednej wypowiedzi. Tu się lekko nie zgodzę, uważam że ten kanał od kilku lat (i to jeszcze przed Kurskim) jest na bardzo wysokim poziomie, moim zdaniem ta pewna nijakość była na początku, w momencie gdy uznano, że wystarczy dać w ramówce same programy studyjne i będzie to pasować. Obecny format kanału, w którym oprócz kilku programów realizowanych w studiu można zobaczyć także polskie i zagraniczne dokumenty, jest lepszy.
 12. Kirk

  TVP 2

  Kazimierzowi Kaczorowi nie proponowano prowadzenia nowej edycji "Va Banque". Widziałem jak na razie dwa pierwsze odcinki, jakie wyemitowano, moim zdaniem Przemysław Babiarz dobrze odnajduje się w roli prowadzącego, sam program też jest interesujący, wiele się można z niego dowiedzieć.
 13. Kirk

  TVP Sport

  Canal+ chce sprzedać TVP prawa do transmisji trzech turniejów żużlowego Grand Prix rozgrywanych w Polsce: https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/grand-prix/sgp/zuzel-canal-gotowy-sprzedac-trzy-turnieje-gp-do-tvp-znamy-cene/43w47pl?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=ta_fb_organic_sport
 14. Oto pierwsze w 2020 roku wydanie Medialnych (z numerem 170): Tematy:
 15. 4 lutego rozpocznie się jubileuszowa, 70 edycja Festiwalu Piosenki Włoskiej w Sanremo. Dyrektorem artystycznym i głównym prowadzącym tegorocznego festiwalu jest znany prezenter telewizyjny Amadeus. Dzisiaj ogłoszono listę 24 wykonawców i ich utworów, zakwalifikowanych do głównego konkursu:
×
×
 • Create New...