Jump to content

Kirk

Moderators
 • Content Count

  6761
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

506 Rewelacyjna

2 Followers

About Kirk

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4510 profile views
 1. 21 i 22 grudnia "Polityka" Patryka Vegi w wersji serialowej w Canal+: https://satkurier.pl/news/185955/polityka-vegi-w-wersji-serialowej-w-canal.html
 2. Kirk

  TVP 1

  Dzisiaj o godzinie 20:00 orędzie marszałka Senatu, Tomasza Grodzkiego.
 3. Zapraszamy na 163 wydanie programu, z racji tego że poniedziałek był dniem świątecznym, to pojawia się ono dzisiaj: https://www100.zippyshare.com/v/aR4pIwC3/file.html Tematy:
 4. Właśnie czytam "Abecadło Kisiela", trochę taka rozgrzewka przed "Testamentem Kisiela", który niedawno nabyłem w internecie w bardzo okazyjnej cenie.
 5. Krzysztof Wyrzykowski odchodzi z Eurosportu, nie będzie już legendarnego duetu z Tomaszem Jarońskim: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/krzysztof-wyrzykowski-eurosport-przechodzi-do-polsat-sport-koniec-duetu-z-tomaszem-jaronskim
 6. W zasadzie te nagrania są już od ładnych paru lat w sieci, emitowano chociażby "Tagesthemen" w 25 rocznicę. Teraz po prostu są one w jednym miejscu, przy okazji można zauważyć, że w NDR mają lepszej jakości nośniki niż w MDR (oni odziedziczyli archiwa telewizji NRD).
 7. Kamil Wolnicki z Przeglądu Sportowego napisał taką oto wiadomość:
 8. Kirk

  TVP 2

  Będzie reaktywacja teleturnieju "Va Banque": https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/va-banque-powrot-tvp2-kiedy-emisja-nowy-prowadzacy
 9. To był włoski dziennikarz, Riccardo Ehrman, ale on akurat żadnych związków z RAI nie miał, bo był korespondentem agencji ANSA.
 10. Jutro o 10:50 Rai Uno pokaże transmisję z pogrzebu trzech strażaków, którzy zginęli wskutek eksplozji domu w czasie akcji ratunkowej w Alessandri. Z okazji 30 rocznicy upadku muru berlińskiego będzie trochę o tym wydarzeniu w programach publicznego nadawcy. W sobotę, 9 listopada, część porannego "Uno mattina in famiglia" (początek 9:45) będzie poświęcona rozmowom i wspomnieniom. Pojawią się one także o 15:00 w "Passaggio a Nord Ovest". Te obydwa programy nada Rai Uno. W Rai Due o rocznicy będzie mowa już w jutrzejszym magazynie "I Fatti Vosti" (11:10), zaś redakcja TG2 Dossier, magazynu reporterskiego dziennika drugiego kanału, przygotowuje specjalny reportaż, który zostanie nadany w sobotę o 23:30. W Rai Tre jutro o 21:20 premiera filmu dokumentalnego "1989. Cronache dal Muro di Berlino". Materiały archiwalne wyselekcjonowane przez Rai Teche będą udostępnione na portalu RaiPlay.
 11. Oto 162 wydanie programu, tym razem z powodów technicznych jak na razie tylko wersja audio, ale jak tylko to będzie możliwe, odcinek pojawi się także na YouTube. https://www66.zippyshare.com/v/y332LOLD/file.html
 12. Jak tabloid, to tabloid, założę się że Fakt czy Super Express albo już te wizerunki też podały, albo podadzą, więc Superstacja jako telewizyjny tabloid używa tych samych metod.
 13. Listing z Przeglądu Sportowego wrzucałem kiedyś na swojego Chomika: https://chomikuj.pl/jeremie96/Galeria/Skany+z+prasy
 14. Zapraszamy na 161 wydanie naszego programu, dzisiaj w składzie: Frontowiec, Martin i piszący te słowa (oraz komentarz wisloka nt. skandalu z nagrodą "Książka Historyczna Roku") Tematy:
 15. Na dobrą sprawę to tego nie jest aż tak dużo, głównie Rai Due szyfruje niektóre seriale zagraniczne, bo już filmy się trafiają także odkodowane (choć tego bym prędzej w Rai Tre szukał).
×
×
 • Create New...