Jump to content

Kirk

Moderators
 • Content Count

  6972
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

543 Rewelacyjna

3 Followers

About Kirk

 • Rank
  Moderator
 • Birthday 11/20/1996

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6130 profile views
 1. Oto najnowsze wydanie Medialnych, dziś między innymi nowy cykl w którym przypominać będziemy to, jak media przedstawiały najważniejsze wydarzenia w naszej najnowszej historii: Tematy:
 2. Nie, nie zgłosiłeś. A cała ta przepychanka idzie do kosza.
 3. Nie funkcjonuje, bo był nierentowny. Gdy on istniał, nie było takiego popytu na stacje muzyczne. A nie miał w nazwie "Polsat", bo to też nie był jeszcze okres w którym się to przyjęło.
 4. Kirk

  Wprost

  30 marca ostatnie papierowe wydanie tygodnika, pismo ma pozostać w formie elektronicznej.
 5. Kirk

  TVP Seriale

  No... to tak trochę bez sensu ten link przytoczony, chyba że to miało pokazać, że o sprawie tego kanału w HD mówiono już dekadę temu. Tylko co z tego, skoro w 2020 sytuacja się nie zmieniła i nie zanosi się na to, by coś się ruszyło?
 6. Jak oglądałem dzisiaj przez kilka minut ten kanał, to miałem wrażenie, że na obu paskach jest ta sama partia indeksów.
 7. W wieku 92 lat zmarł Albert Uderzo, francuski rysownik, współtwórca Asterixa.
 8. Kirk

  Do Rzeczy

  Ja bym tu dodał, oprócz felietonów, teksty publikowane tak mniej więcej co miesiąc, bardzo obszerne (poniżej 6 stron nigdy nie schodził), bogato ilustrowane, zarówno cytatami słownymi jak i obrazkowymi, interesująco pisane. Trudno będzie poszukać zastępcy do tego typu materiałów i do strony 99.
 9. Od kilku dni pod logotypami stacji Rai w wersji SD nie ma dopisu o tym, na jakich pozycjach we włoskiej telewizji naziemnej znajdują się ich wersje HD. Zamiast tego podawany jest numer konta, na który można wpłacać datki w celu pomocy medycznej.
 10. Oto wydanie 181, specjalne, bo praktycznie w całości poświęcone temu, jak wyglądają media w czasach epidemii koronawirusa:
 11. Było chyba kilka przypadków, ale to podczas wyborów federalnych, gdy Tagesschau przedłużano, ale generalnie to bardzo rzadki przypadek.
 12. Kirk

  TVP 3

  O ile to pierwsze jest łatwiejsze do zrobienia, to jednak ta druga kwestia jest bardziej skomplikowana. Bo samo rzucenie pomysłu na zasadzie "nowe programy" sprawy nie rozwiązuje, musi być jeszcze koncepcja, jakie to mają być programy i o czym.
 13. Kirk

  TVP 3

  I co dalej? Co wtedy ośrodki miałyby zrobić z tymi pieniędzmi?
 14. Kirk

  TVP 3

  Tyle że to jest kwota na całą Telewizję Polską. Jest co prawda zobowiązanie, aby na potrzeby ośrodków przekazać co najmniej 400 milionów, ale tak jak pisałem, tu nie tylko chodzi o pieniądze.
×
×
 • Create New...