Jump to content

Kirk

Moderators
 • Content Count

  6530
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

452 Rewelacyjna

1 Follower

About Kirk

 • Rank
  Moderator
 • Birthday 11/20/1996

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3427 profile views
 1. Kirk

  + Miesiąca - dyskusja

  Drobny komunikat techniczny: jeśli ktoś zauważył, że nieco się zmniejszyła lista postów w tym wątku, to niech się nie martwi, nic nie zostało skasowane, doszło tylko do pomyłki, bo zamiast przenieść jeden post, to cały temat o tej promocji poszedł do dyskusji ogólnej o NC+. W najbliższym czasie zrobi się przegląd i wyodrębni resztę postów o promocji "+ miesiąca".
 2. Kirk

  Super Polsat

  Niedawno w wątku o głównym Polsacie była dyskusja na temat przygód Franka Dolasa i tego, kto ma prawa do jakiej wersji. Dzisiaj rano na Super Polsacie trafiłem na pierwszą część "Jak rozpętałem II wojnę światową", tym razem emitowano wersję czarno-białą, nawet w ramówkach tego kanału niekiedy można odszukać informację, że emitowana jest wersja niekoloryzowana. Jak więc widać, Polsat może emitować na swoich antenach obydwie wersje.
 3. Kirk

  TVP 1

  Zmiany w dzisiejszej ramówce Jedynki. W związku z tym, iż jutro przypada 99 rocznica urodzin św. Jana Pawła II, zbliża się też 40 rocznica pierwszej pielgrzymki Papieża-Polaka do Polsku, o 20:35 zostanie wyemitowany dokument Andrzeja Trzos-Racławickiego "Pielgrzym". O 22:05 fragment koncertu "Gramy dla Europy". Blok audycji komitetów wyborczych o 22:25, po nim o 23:05 "Wiktoria".
 4. Kirk

  TVP INFO

  W sobotę o 21:50 nadany zostanie dokument Sylwestra Latkowskiego z 2005 roku pod tytułem "Pedofile": https://www.tvp.info/42678108/tvp-info-wyemituje-film-pedofile-sylwestra-latkowskiego Według ramówki dla prasy przed i po projekcji będzie debata na temat problemu pedofilii. Nie będzie tego dnia "Studia Polska".
 5. Kirk

  TVN

  Dziennikarz magazynu "Press" Maciej Kozielski poinformował, że jutro o 23:00 będzie nadany dokument "Tylko nie mów nikomu".
 6. Kirk

  Klan

  W dzisiejszym odcinku była ciekawostka telewizyjna: w jednej ze scen mówiono o tym, że w naziemnej telewizji cyfrowej jest TVP Sport w jakości HD, pojawiła się też wzmianka o kanałach z MUX-8, nawet ulotka była.
 7. Nie, w reklamie napisano tylko o tym, że będą transmisje, natomiast nic nie było o szczegółach, możliwe że niedługo będzie coś więcej wiadomo.
 8. Kirk

  Wybory w telewizji

  Dzisiaj w sprawie tej debaty odbyło się spotkanie z przedstawicielami komitetów, które wystawiają listy w całym kraju. Według tego, co podał Krzysztof Bosak (Konfederacja) na swoim twitterze, program ma trwać 45 minut, zaplanowano 5 rund, w każdej z nich będzie po 60 sekund na wypowiedź dla danego reprezentanta.
 9. Kirk

  wPolsce.pl

  Od przyszłego tygodnia w dni powszednie o 14:00 będzie nadawany program interaktywny z udziałem widzów "Studio Polaków" https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/telewizja-wpolsce-pl-studio-polakow-program-aplikacja-mobilna-wideo
 10. Kirk

  TV Republika

  Od 20 maja nastąpią zmiany w ramówce stacji, pojawią się dwa nowe programy: "Mówi się" Jacka Sobali (poniedziałek-czwartek o 20:25) oraz "Zapraszam na..." z rotacyjnym składem prowadzących, wśród nich Dorota Kania, Tomasz Sakiewicz, Adrian Stankowski i Maciej Kożuszek (poniedziałek - czwartek o 19:00): https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/telewizja-republika-ramowka-nowa-jacek-sobala-poprowadzi-mowi-sie
 11. Kirk

  Medialni – audycja o mediach

  Oto 139 wydanie programu, w nim po raz pierwszy pojawiają się MaximusMartinus i Pasjonat Krakowski (nowi gości przedstawili się nazwami swoich kont na YT) https://www104.zippyshare.com/v/hdqBlBwc/file.html Tematy:
 12. Kirk

  TV Puls

  No, tyle że jak się spojrzy, to wychodzi na to, że to jest w sumie wyjątek. Bo np. teleturniej "Następny proszę!" zleciał po jednym sezonie z anteny, podobnie serial "Lekarze na start".
 13. W ostatnim numerze "Tygodnika Żużlowego" zamieszczono reklamę, w której zapowiedziano, iż transmisje spotkań 2. ligi żużlowej będą emitowane od czerwca na antenie Motowizji.
 14. Kirk

  Kanały CANAL+ Sport i nSport+

  Jutrzejsze spotkania PGE Ekstraligi: MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń oraz forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno, zostały odwołane z powodu niekorzystnych prognoz pogody. Mecz w Częstochowie przełożono na 19 maja, a w Grudziądzu na 16 czerwca, te spotkania, jako że rozgrywane są w niedzielę, transmitować będzie nSport+.
 15. Kirk

  Telewizja RAI

  Ciekawe czy jeśli Rai mówi o wszystkich, to czy ma też na myśli wpuszczenie na satelitę wersji Rai 3 BIS FJK (słoweńskojęzyczna wersja dla Friuli-Wenecji Julijskiej) i Rai 3 Sudtirol, bo z tego co kojarzę to chyba tylko te wersje dają troszkę więcej lokalnych programów i mają na nie więcej czasu niż pozostałe ośrodki.
×