Skocz do zawartości

Kirk

Moderacja
 • Zawartość

  6406
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Kirk

 1. Kirk

  Polscy youtuberzy

  Zbierałem się jakiś czas z założeniem tego tematu, nawet zapowiadałem zamiar zrobienia tego na SB, więc w końcu to robię Od pewnego, dość długiego już czasu, na YouTubie jest coraz więcej osób, którzy praktycznie robią z tworzenia filmów pracę. W skrócie: jest coraz więcej youtuberów. Wielu zajmuje się grami, komentowaniem wszystkiego, albo robieniem śmiesznych z założenia rzeczy. Oglądacie jakieś kanały? Kogo lubicie, a kogo nie lubicie w polskim YT?
 2. Kirk

  Oznakowanie wiekowe programów

  Nie tyle temat tabu, co po prostu nie jest to taka kwestia, nad którą by trzeba było urządzać ogólnopolską wrzawę.
 3. Kirk

  Big Brother (TVN 7)

  Zrobiono obniżkę, teraz dostęp do kamer i materiałów nieemitowanych w telewizji kosztuje od 5 zł (na jeden dzień) do 25 zł (do końca programu): https://promocja.player.pl/playerplus-promocja-bigbrother
 4. Kirk

  Wszystko o TVP

  W związku z sytuacją w zarządzie Telewizji Polskiej zwołano pilne posiedzenie Rady Mediów Narodowych: https://dorzeczy.pl/kraj/97534/pilne-spotkanie-rady-mediow-narodowych.html Posiedzenie ma odbyć się w czwartek, 28 marca (co oni wszyscy tak te czwartki sobie upodobali?).
 5. Kirk

  Big Brother (TVN 7)

  Nawet w programie to tak nazwano, to ujawnienie przez Łukasza swojej orientacji seksualnej.
 6. Kirk

  Big Brother (TVN 7)

  Jutro może być z tym kłopot, bo o 20:00 jest co prawda "Big Brother:Raport", ale ten program ma mieć taką samą formułę jak "Big Brother Nocą" (zapowiedziano rozmowy z rodzinami nominowanych) , więc zapewne rzeczy z dzisiaj będą pokazane w poniedziałek. Chociaż coming out Łukasza już w dzisiejszym o 20:00 pokazano.
 7. Kirk

  TVP Sport

  O ile dobrze pamiętam wywiady z dyrektorem M. Szkolnikowskim, to on mówił, że raczej w ligi zagraniczne nie będą iść.
 8. Kirk

  TVP Sport

  Pozwolę się tu nieco wtrącić w dyskusję, jeśli można Sport jest częścią misji nadawcy publicznego, więc powinien być obecny w telewizji publicznej. Kłania się tu artykuł 21 ustawy o radiofonii i telewizji, tam sport jest wymieniony jako jedna z gałęzi, która powinna być w mediach publicznych. Dobrym przykładem realizacji misji jest tu chociażby sposób transmitowania Igrzysk Olimpijskich. Nie wiem, czy to wychwyciliście, ale przy relacjach w TVP podkreśla się często idee olimpijskie, świetnie o tym opowiadał Włodzimierz Szaranowicz (kurczę, jak teraz będą bez niego wyglądać transmisje z ceremonii olimpijskich...?). Realizować misję można także poprzez relacje z Ekstraklasy, F1 czy innych dyscyplin.
 9. Kirk

  TVP Wilno

  Najnowsze produkcje też mają napisy angielskie, np. "Drogi Wolności" A co do samego kanału, no to jeśli on ma być budowany w oparciu o bazę programową TVP Polonia, to w sumie można się spodziewać podobnej ramówki, ewentualnie z pewnymi różnicami, jak np. dodatkowy serwis informacyjny.
 10. Kirk

  TVP Sport

  Ja tu się przyznam, że jako osoba posiadająca pakiet NC+ i dostęp do całej Ekstraklasy, nie mam odczucia, że niby mnie się "okrada", bo jedno spotkanie w kolejce idzie na otwartą telewizję, bo dla abonenta NC+ nie ma to żadnego wpływu, może tylko taki, że może sobie monetą rzucić i zdecydować, czy to jedno spotkanie obejrzy w TVP czy w Canal+ I mnie to wręcz w sumie śmieszy, gadanie o tym, że się niby coś złego dzieje abonentom kodowanym. Starano się w TVP od dość długiego czasu, by Ekstraklasa była obecna, no i będzie. A i tak wiadomo, że ci, którzy chcą mieć dostęp do większej liczby spotkań, wykupią pakiet kodowanej telewizji.
 11. Kirk

  TVP 1

  Z racji tego, że wypadł program "To był rok", a "The Wall" przesunięto na 20:35, to znalazło się w piątkowej ramówce miejsce na drugą serię "Wiktorii", premiera pierwszego odcinka tego sezonu o 23:10, ogólnie w piątki serial będzie można zobaczyć po filmie fabularnym. Z racji różnej długości trwania filmów prezentowanych po "The Wall" zmieniać się będzie też godzina emisji "Wiktorii", jak tak patrzę to za tydzień na przykład będzie o 23:40, a za dwa tygodnie o 23:50. Bez zmian pozostaje pora emisji sobotniej, dalej będzie to 14:55 (ewentualnie z lekkim przesunięciem na 15:00).
 12. Kirk

  TVP dawniej

  (Jeśli jest taki wątek, to proszę o przeniesienie) Znalazłem w internecie ciekawy film, pokazuje on kulisy realizacji programów telewizyjnych,pochodzi z 1984 roku: W jednym z fragmentów można zaobserwować czołówkę pobocznego wydania DT z napisem "WIADOMOŚCI".
 13. Kirk

  Regionalna dawniej...

  Aktualności TVP Katowice z 30 maja 2001:
 14. Kirk

  Oznakowanie wiekowe programów

  Jeśli chodzi o ten drugi dokument, to mam takie wrażenie, że tam tak naprawdę tylko usunięto kategorię "+7" i usunięto oznaczenie dla programów bez ograniczeń wiekowych. Inna sprawa, że i tak szanse na przyjęcie tego są niewielkie.
 15. Kirk

  Medialni – audycja o mediach

  W sumie, coś w tym jest, jakby jakieś sprzysiężenie sił czy coś, że w czwartki musi się coś istotnego stać. Chociaż z punktu widzenia realizacji naszego programu to lepiej, że to są czwartki, a nie na przykład wieczory sobotnie czy niedziele (chociaż już było kilka przypadków, gdy coś, co stało się w niedzielę, lekko zaburzało to co wypuszczaliśmy w poniedziałek).
 16. Kirk

  Wszystko o TVP

  Piotr Pałka zawieszony przez Radę Nadzorczą TVP: https://dorzeczy.pl/kraj/97475/Rada-Nadzorcza-TVP-zawiesila-Piotra-Palke.html
 17. Kirk

  Big Brother (TVN 7)

  Niee, osobnych wątków nie ma po co tutaj robić, bo zaraz będzie pomysł, by te programiki dostępne tylko w sieci też miały osobne miejsce
 18. Kirk

  Big Brother (TVN 7)

  Będą zmiany w nominacjach, odbywać się mają na żywo w niedziele w ramach "Areny": https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvn7-zmiany-w-nominacjach-big-brother-jakie-zasady
 19. Kirk

  Ucho Prezesa

  Kostiumy i rekwizyty z serialu można kupić w warszawskim sklepie charytatywnym "Sklepowisko":
 20. Kirk

  To był rok! (TVP)

  Ostatni odcinek "Sanatorium miłości" ma być 30 marca, więc zwalnia się wtedy miejsce po "Stuleciu Winnych".
 21. Kirk

  TVP INFO

  Bo z paskiem jest tak (i występuje to od początku obowiązywania obecnej grafiki ekranowej), że jest on statyczny, gdy nie ma nad nim paska "PILNE", a gdy pilny pasek jest, to wtedy ten dolny jest jako przewijany.
 22. Kirk

  Big Brother (TVN 7)

  W programie "BB Nocą" powiedziano, że odbyły się nominacje, ich przebieg i wyniki zapewne w środowym raporcie o 20:00 się pojawią. To jest moim zdaniem jednak nieco dziwne, bo są już miejsca w sieci, gdzie te wyniki można sobie odczytać, ponieważ jeśli ma się dostęp do kamerek na Playerze, to także nominacje można śledzić. Poza tym wydaje mi się, że lepsze to było w formule wydania na żywo, tak trochę bardziej emocjonujące. Sam wieczorny program, bo o nim tutaj chyba niezbyt wiele pisano, składa się w dużej mierze z rozmów Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme (Chajzer jej nieco przerywa, co jest lekko irytujace), zapraszani są goście (we wtorek była to jedna z uczestniczek pierwszej polskiej edycji), więc to nie jest tak jak np. w czwartej edycji, gdy późnowieczorne programy zawierały nieco "pikantniejsze" materiały. Zresztą, jak czytam komentarze, to nawet w tym "BB 18+", dostępnym za opłatą, nie ma jak na razie rewelacji.
 23. Kirk

  Big Brother (TVN 7)

  Ogólnie te wejścia w ciągu dnia to są na doczepkę totalną zrobione.
 24. OK, to ja kilku dorzucę jeszcze z Włoch, przy czym to będą nazwiska tych, którzy nie zawsze się sportem zajmują, więc tutaj według Twojego uznania możesz wpisać albo nie Bruno Vespa (prowadzący talk-show "Porta a Porta" w Rai Uno) - Juventus FC Francesco Giorgino (prowadzący TG1 o 20:00) - Juventus FC Piero Angela (twórca programów popularnonaukowych) - Juventus FC Paolo Bonolis (prowadzący teleturniejów i programów rozrywkowych w kanałach Mediasetu) - FC Inter Enrico Mentana (szef programu TG La7) - FC Inter Gerry Scotti (prowadzący włoskiej edycji Milionerów) - AC Milan Carlo Conti (prowadzący programów rozrywkowych w Rai) - Fiorentina.
 25. @Project_ALF - bierzesz tylko naszych ludzi, czy tych z zagranicy też? Bo jak z zagranicy też wpisujesz, to możesz dodać, że Tiziano Crudeli jest sympatykiem (delikatnie mówiąc) AC Milan.
×