Jump to content

TV i HD

Users
 • Content Count

  666
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About TV i HD

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

341 profile views
 1. Od niedawna również u dwóch małych operatorów z małopolskiego.
 2. Taki paradoks tego nadawcy, że jak dostęp do 2x2 był znikomy, a praktycznie żaden to było mnóstwo premier. Pojawiały się nowe produkcje i nowe odcinki programów, które prawie przez nikogo nie były oglądane. Teraz natomiast, jak jest w ofercie ponad 30 operatorów kablowych, w tym kilku większych i rozpoznawalnych np. Sat Film, Inea, JAMBOX, TV Światłowodowa, Tel-Kab czy Metroport to kompletnie żadnych informacji o nowościach i tak zapewne jest. Teraz przecież jakieś fundusze pewnie posiadają, jeśli są dostępni u dużo większej liczby operatorów, przy tym mając także już bardziej znaczną widownię.
 3. Udało się nadawcy dostać do jednego z największych operatorów, a mianowicie do sieci Inea. Jest to czwarta największa sieć kablowa w Polsce.
 4. Jestem zmuszony zadzwonić. Ciekawe co z tego wyjdzie
 5. Tak właśnie robię. Pakietu nie da się w ogóle aktywować. Próbowałem również włączać kanały TV będące w pakiecie gwarantowane i wyskakuje okienko z opcją zakupu płatnego pakietu.
 6. Witam Mam pewien problem, a mianowicie chcę aktywować pakiet Ipla Plus, przez konto CP. Wchodząc na ten pakiet, nie ma żadnej możliwości aktywacji. Można tylko dodać numer Plusa lub wpisać kod. Czy da się to w końcu jakoś aktywować?
×
×
 • Create New...