Jump to content

gameworld1

Users
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About gameworld1

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tu mam kolejny układ odkryty: jest to dodatek telewizyjny 'Tele-Echo' dołączony do 'Super Relaksu' 'Echa Dnia'. Jeden dzień zawiera cztery strony i mam tutaj wydanie z lipca 2003. Strona 1: TVP1 TVP2 Strona 2: PolSat TVN TV4 Strona 3: TV Polonia TVP3 Kraków TVN7 Canal + TVP3 Rzeszów HBO Tele 5 TVP3 Warszawa Strona 4: Kolumna 1: Canal + żółty Canal + Niebieski Hallmark Europa Europa Ale Kino! Planete Kolumna 2: Animal Planet Discovery Channel Travel Channel National Geographic Kolumna 3: PolSat Sport Eurosport Cartoon Network/TCM Minimax/Hyper Fox Kids Kolumna 4: Polonia 1 PolSat 2 TKK Kielce TVK Ostrowiec TV Dami Skarżysko TV Dami Kielce Co do TVP 3, Krakowska wersja ramówki zawiera wszystkie pozycje wspólne, zaś w Rzeszowie i w Warszawie, są tylko programy regionalne.
 2. @Tapcel2020 A może zrobimy tak... Po prostu wyślesz mi te gazety z programami TV z lat 1999-2006, w tym "Tele Tygodnie" z 2007 poprzez kuriera do mojego domu. Zapłacę Ci przelewem i już nie będzie wtedy problemu ze wstawieniem skanów.
 3. Tak nikt z nas nie będzie dożył do XXII wieku
 4. Wiem wiem. Ale jest nadal cieńko co do uprawnień zawartych w wydarzeniach, opisach programów czy przepisów
 5. @Tapcel2020 Jak to się stało, że pozbyłeś się wszystkich gazet z TV? Już Ciebie nie usatysfakcjonuje archiwistą gazetowym?
 6. Czy uda Ci się Gierku 'zamówić' z Biblioteki online te wspomniane listingi, które kiedyś o tym mówiłeś w tym roku, tak samo jak ja pytalem Ciebie o gazety, na które chętnie chciałbym zobaczyć nigdy wcześniej pokazane wyglądy gazet?
 7. @adrian 18 Czy poprawisz może jakość obrazu, żeby nie było zamazane w drugim zdjęciu?
 8. Też bym chciał cię prosić, Gierku, o te zdjęcia.
 9. Prezes European Athletic, Svein Arne Hansen wczoraj zmarł w wieku 74 lat.
 10. 'Tele Program' dołączony do gazet przeszedł nową oprawę graficzną latem 2007 roku. Okładka jest inna ze względu na inny zapis okresu dat. Także doszło do kilku zmian--przy dwóch pierwszych stronach układ jest nadal bez zmian, oprócz tej belki u góry. Dopiero przy trzeciej stronie jest już inny układ. Na ostatniej stronie tej gazety jest wymieniony program na następny piątek (zawiera tylko pięć stacji). Dostałem jeszcze kolejne wydanie ze świąt Bożego Narodzenia 2007 roku. Układ się zmienił nie do poznania nie tylko pod względem wyglądu. Zamiast trzech stron z ramówkami mamy cztery strony. Dla udowodnienia mam tu kilka zdjęć: Okładka - sierpień 2007, nie znalazłem wtedy odpowiedniej okładki: 1. strona: 2. strona: 3. strona: program na następny wtorek: Okładka - grudzień 2007: 1. strona: 2. strona: 3. strona: 4. strona:
 11. Chciałbym, ale Gierek powinien tę gazetę kupić.
 12. Znacie może jakieś prywatne hostingi plików, oprócz dysku Google, OneDrive lub DropBox?
 13. Według moich postanowień, jedyne co będzie widoczne na zdjęciach to ramówki i omówienia programów.
 14. Łatwo można znaleźć te ramówki z 2010 lub z 2011 roku w Internecie.
×
×
 • Create New...