Jump to content

mat_lewq

Users
 • Content Count

  543
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About mat_lewq

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Location
  Olsztyn

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Polsat chyba realizuje studio i wywiady za pomocą Internetu, a nie satelity. Strasznie się to ogląda - to nie jest HD oraz dziwne klatkowanie/ruchy obrazu...
 2. mat_lewq

  Multimedia

  Nasza kochana Multimedia nie daje za wygraną. Do końca października mam u nich Internet 120mb za 44zł. Do lipca 2019 roku mam SuperBox + Sport Champions HD + Canal+ Prestige za 79zł. Chcę tylko przedłużyć Internet na rok, a oni rzucają mi stawkę 65zł za miesiąc (rozmowę na eBok)... Jak myślicie, czy bez internetu będę mógł u nich oglądać telewizję (gdzieś wyczytałem, że nie, ale chcę się upewnić) i czy jest sens z nimi dalej walczyć?
 3. mat_lewq

  Multimedia

  Słuchajcie, mam pytanie. Brałem oddzielnie swego czasu Net i TV z MM. TV kończy mi się w lipcu 2019 roku (75zł/msc za SuperBox + Eleven + C+ Prestige). Net kończy mi się w październiku tego roku (44zł/msc za 100mb). Jest nadzieja, że będę coś mógł ugrać, gadając z nimi o jakimś pakiecie łączonym razem na net i TV, czy do czasu zakończenia umowy na telewizję nie mam co się wysilać, a przedłużyć tylko internet?
 4. mat_lewq

  TVN 24

  Co sądzicie o zmianach na TVN24(taki paseczek na dole ekranu) i na ich stronie internetowej tvn24.pl ??Dla mnie to najlepsza stacja pod względem technologi TVN24- Więcej niż telewizja.Więcej niż internet
 5. W jakich miastach można go dostać??Piszecie że należy pytać w Ruchach i innych sklepach ale z kąd mam pewnośc że tam będzie??
×