Jump to content

paskud

Users
 • Content Count

  1558
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82 Świetna

About paskud

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 08/07/1984

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Stolica Pomorza

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Paradoksalnie, myślę, że to może być początek rozwoju kanału. Koncesja w zasadzie pozwala na wszystko. Szkoda tylko, że nie ma raczej szans na cos o 18:30...
 2. Czy u Was też wysiadło EPG na Stingray Classica?
 3. Czy przy ustawieniu w instalacji jednoprzewodowej dwóch nośnych SCR można nagrywać jeden kanał i oglądać inny, z innego pasma?
 4. W VIP1113 można na części kanalow oglądać bieżącą pozycję od początku. Wtedy masz możliwość przewijania i pauzy.
 5. A pytałeś o napisy w VIP1113?
 6. Informację podał mi operator. Tak samo jak o problemach VIP1113 z nagrywaniem na USB. Co jeszcze... Jeśli nagrywasz w chmurze, na żadnym z nagrań nie uświadczysz napisów czy innych, niż polska, ścieżek dźwiękowych. Na USB masz wszystko. Sam często korzystam o opcji obejrzenia bieżącej audycji od początku. To działa na chyba większości stacji.
 7. Arris 1113 jest szybki. Na pewno szybszy od MAG IM2100. Jest jeszcze cos... 1113 nie obsługuje napisów ekranowych. Ponoć to błąd oprogramowania. W testach jest nowe, z cofaniem do siedmiu dni na niektórych stacjach
 8. Czasami zdarza się zatrzymanie o nagrania i przeskok o kilka lub kilkanaście sekund. Dlatego lepiej weź MAGa 255. Choć kolega jest zadowolony z Arrisa 4K. Ponoć nie widział sprzętu tak szybko przełączającego kanały. I nagrywa też ponoć dobrze.
 9. Miałem IM2100 dwa tygodnie. Codziennie zwiechy i restarty. Wymieniłem na VIP1113. Działa dobrze, choć czasem ma lekkie humory. Ma lekkie problemy z nagrywaniem na USB, ale da się to przeżyć. Przecież jest też nagrywarka w chmurze, która nie działa na kanałach Polsatu i TVN/Discovery. VIP113 ma mieć niebawem możliwość cofania do tygodnia wstecz na niektórych kanałach.
 10. Po marnych testach Małopolska TV znów serwuje niemy czarny ekran. Czy wiecie, do kogo można uderzyć w sprawie EPG?
 11. Przywróć temu Lite ustawienia fabryczne. Potem włącz wyszukiwanie nowego oprogramowania. Na koniec podłącz do sieci.
 12. Jak u Was ma się Małopolska TV? U mnie nadal kaszaniacy się obraz.
 13. Familijny Max HD z Evobox HD i dwoma Lite. Umowa do paździenika miala długość 24 miesiące. Przedłużyłem w ofercie 12/3, całość 55zl. Przez 3 miesiące za darmo OTG.
 14. Chyba nie do końca. Ja mam ich ponad 100.
 15. Wrócił kanał Malopolska TV. To chyba test, ponieważ obraz jest do niczego. Gdyby ktoś pytał o napisy ekranowe... ŚGT ma problem z softem. Jak działają napisy, to nie działa nagrywanie. I na odwrót.
×
×
 • Create New...