Jump to content

paskud

Users
 • Content Count

  1527
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Świetna

About paskud

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 08/07/1984

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Stolica Pomorza

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przy zamówieniu wyskakuje Arris 4K, taki jak w Jamboxie. Coś mi się wydaje, że za tą ofertą może stać ŚGT. Odbiornik, Katowice, wysokie ceny - brzmi podobnie.
 2. Mam w CP telewizję - 3 odbiorniki z pakietem Familijny Max HD, za co płacę 55zł. Dodatkowo internet LTE ze zniżka 50%, za który płacę 25zł. Rodzice mają telefon w Plusie, gdzie przedłużyli umowę dwa tygodnie temu i za duet płacą 45zł. Jak cenowo wyglądałaby sytuacja, gdybym zrobił na nich cesję telewizji i internetu?
 3. Grafika fajna. Ale to najmniej ważne. Włączyłem Supernews o 14:00. Moja ocena jest jednoznaczna: 3 razy O - ohydne, obrzydliwe, odrażające. Bardzo niskich lotów tabloidowa telewizja. I pomyśleć, że jeszcze niedawno zaglądałem na ten kanał by obejrzeć rozmowy Jankowskiego.
 4. Czy NTL pojawi się w starych pakietach Jambox?
 5. A może to oni przekształcają się w Studiomed TV? To by się układało w logiczną całość.
 6. Z jednym Lite miałem to samo. Wyłącz w nim sieć, zrób ustawienia fabryczne, zaktualizuj soft i wtedy podłącz.
 7. Ja również. To może być bardzo ciekawy kanał i czekam na niego w Jamboxie. Czy "niezwyciężeni" to będzie to samo co było na Wellbeing? Jeśli tak, to super.
 8. Testowałem wczoraj te funkcje. Działają bardzo płynnie i stabilnie. Ciekawe, gdzie Evobox HD przechowuje te dane. Bo na chmurę mi to nie wygląda. Odtworzenie zbyt szybko startuje.
 9. W Jambox czarny ekran. Pewnie awaria. Sam kanał jest nawet interesujący. Sporo ciekawych pomysłów.
 10. Nie wiem od kiedy, Docubox zyskał polską ścieżkę dźwiękową. Na razie na niewielu pozycjach, ale jest. Na koniec pada formułka "Wersja polska na zlecenie Kino Polska..."
 11. Posiadam telewizor Samsung E32ES6100. Czy można do niego podłączyć głośnik bluetooth inny niż firmy Samsung? Mam kilka innych firm i ich nie widzi.
 12. Czy na Stingray Classica EPG zgadza się z emisją? W Jambox nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
 13. Czy aby na pewno popołudniowe? Widzę, że SVT1 startuje po godzinie 5 i nadaje cały czas. Natomiast SVT2 rusza przed 14.
×
×
 • Create New...