Jump to content

paskud

Users
 • Content Count

  1504
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by paskud

 1. Czy działa Wam w VOS biblioteka Viasat World? U mnie od zawsze wyrzuca błąd listowania.
 2. Wygląda na to, że Polsat chce się zbliżyć do obecnej ekipy rządzącej. Od dawna wszystko na to wskazuje, a Superstacja była przeszkodą. Mam nadzieję, że tematy polityczne wrócą teraz do Nowej.
 3. paskud

  Wszystko o TVP

  Tego chyba nawet Szczepański nie robił: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,166611,24826877,dziennikarz-z-belgii-krytykowal-tuska-w-tvp-info-okazal-sie.html#a=1167&c=1154&s=BoxNewsMT
 4. Udało mi się zwalczyć problemy z apką Jamboxna Android TV Box MXQ. Wystarczyło w opcjach aplikacji zmienić odtwarzacz wideo na starszą wersję.
 5. W moim MAG255 czasami brak dźwięku po włączeniu jakiegoś kanału. Ja sobie radzę przełączając na inny i potem wracając.
 6. Czy Arris z opcją modułu dyskowego posiada opcję trybu czuwania? Szukam bowiem odbiornika energooszczędnego, gdyż MAG255 po wyłączeniu odcina tylko wyjście AV/HDMI i dalej ciągnie dane oraz prąd.
 7. Ciekawe, dlaczego. Mam MXQ z Androidem z linii 4. Czy nie radzi sobie ze skalowaniem...?
 8. Czy ktoś z Was testował aplikację Jambox na Androida na sprzęcie typu Android TVBox? U mnie ciągle tnie i nie da się oglądać nic.
 9. Tak. A poza tym to składniki pakietu, który posiadam. Więc odbiór muszę mieć zapewniony.
 10. I stało się... Wraz z końcem czteromiesięcznego okresu promocyjnego, wróciły mi uprawnienia na wPolsce.pl i Dla Abonentów. Pójdzie reklamacja.
 11. paskud

  Radio ZET

  Z Plusem to może być ciekawie. Niedawno wszystko skłaniało się ku przejęciu reszty Plusów przez ZPRy. Sprawa wyjaśni się niebawem,. ponieważ kończy się umowa między ZPRami a Eurozetem. Jeśłi Plusy całe przejdą pod opiekę ZPRów, może tam zawitać liczba 10.
 12. Jeśli tak, to muszą jakoś ukryć polsatowskie znaczki. Chyba, że formalnie będzie to zakup serwisu. Marzy mi się powrót 24godzin, których nie ma z nami już ponad dwa miesiące...
 13. Pod jaką przeglądarką najlepiej działa Panel Jambox? Usiłuję dodać adres e-mail. Po kliknięciu potwierdzenia przeglądarka pozostaje na ekranie Ładowanie.
 14. Za kilka dni stanę się abonentem Jamboxa. Ile wynosi opóźnienie względem DVB-T/DVB-S?
 15. Czy możesz pokazać obrazek?
 16. Właśnie... Jak wygląda ten serwis?
 17. paskud

  TTV

  A teraz trwa "Express" podsumowujący rok.
 18. Pytanie do posidaczy Evoboxa z Irdeto. Jaki ciąg cyfr identyfikuje Familijny Max HD z Film HD i Sport HD?
 19. Fajnie, że ten kanał u mnie działa... Familijny Max HD brak uprawnień.
 20. Teraz jest PUODO - Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 21. W Evobox HD i Evobox Lite przydałby się jeszcze jeden tryb wyłączenia - multiroom. Taka opcja z wyłączeniem głowicy, wyjść. Włączona zostałaby sieć i coś, co określa mastera od MR.
 22. Zgłaszam błąd w sofcie. Po podmianie Kino Polska na Kino Polska HD, na liście ulubionych widnieje kanał TEST KP, czyli Kino Polska w SD. Podmiana nie nastąpiła na liście ulubionych, tylko jedynie na głównej.
 23. Na paczce Filmbox co chwilę jest coś do obejrzenia. W ofercie Canal+ w ciągu pół roku nie znalazłem nic.
×
×
 • Create New...