Jump to content

paskud

Users
 • Content Count

  1534
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by paskud

 1. Czy Docubox w dalszym ciągu nadaje polskie napisy?
 2. Nikt nie wspomniał o tym, że rok i tydzień temu Polsat zamordował najlepszy serwis informacyjny...
 3. paskud

  TVP 1

  W Jambox. Stacje nadal mają się dobrze.
 4. paskud

  TVP 1

  Mamy 3 grudnia, a TVP1 i TVP2 w SD nadają.
 5. Pytanie do posiadaczy najwyższego pakietu. Czy EPG na Stingray Classica zgadza się z emitowanym programem?
 6. Wycofano Obraz dnia. Teraz w jego czasie leci VideoMix.
 7. Podobno już nie. Za to Jambox ma chyba jakieś lewy dosył Stingray Classica. EPG zupełnie się nie zgadza.
 8. Przy zamówieniu wyskakuje Arris 4K, taki jak w Jamboxie. Coś mi się wydaje, że za tą ofertą może stać ŚGT. Odbiornik, Katowice, wysokie ceny - brzmi podobnie.
 9. Mam w CP telewizję - 3 odbiorniki z pakietem Familijny Max HD, za co płacę 55zł. Dodatkowo internet LTE ze zniżka 50%, za który płacę 25zł. Rodzice mają telefon w Plusie, gdzie przedłużyli umowę dwa tygodnie temu i za duet płacą 45zł. Jak cenowo wyglądałaby sytuacja, gdybym zrobił na nich cesję telewizji i internetu?
 10. Grafika fajna. Ale to najmniej ważne. Włączyłem Supernews o 14:00. Moja ocena jest jednoznaczna: 3 razy O - ohydne, obrzydliwe, odrażające. Bardzo niskich lotów tabloidowa telewizja. I pomyśleć, że jeszcze niedawno zaglądałem na ten kanał by obejrzeć rozmowy Jankowskiego.
 11. Czy NTL pojawi się w starych pakietach Jambox?
 12. A może to oni przekształcają się w Studiomed TV? To by się układało w logiczną całość.
 13. Z jednym Lite miałem to samo. Wyłącz w nim sieć, zrób ustawienia fabryczne, zaktualizuj soft i wtedy podłącz.
 14. Ja również. To może być bardzo ciekawy kanał i czekam na niego w Jamboxie. Czy "niezwyciężeni" to będzie to samo co było na Wellbeing? Jeśli tak, to super.
 15. Testowałem wczoraj te funkcje. Działają bardzo płynnie i stabilnie. Ciekawe, gdzie Evobox HD przechowuje te dane. Bo na chmurę mi to nie wygląda. Odtworzenie zbyt szybko startuje.
 16. W Jambox czarny ekran. Pewnie awaria. Sam kanał jest nawet interesujący. Sporo ciekawych pomysłów.
 17. Nie wiem od kiedy, Docubox zyskał polską ścieżkę dźwiękową. Na razie na niewielu pozycjach, ale jest. Na koniec pada formułka "Wersja polska na zlecenie Kino Polska..."
 18. Posiadam telewizor Samsung E32ES6100. Czy można do niego podłączyć głośnik bluetooth inny niż firmy Samsung? Mam kilka innych firm i ich nie widzi.
 19. Czy na Stingray Classica EPG zgadza się z emisją? W Jambox nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
 20. Czy aby na pewno popołudniowe? Widzę, że SVT1 startuje po godzinie 5 i nadaje cały czas. Natomiast SVT2 rusza przed 14.
 21. U mnie tez na CBeebies jest problem na Evobox HD. Na Lite nie występuje. Podejrzewałem DECT, ale to nie to. Więc albo coś z transponderem albo z softem tunera.
 22. Stingray Brava chyba już przeszedł do historii. W Jambox od paru godzin nadaje Stingray Classica z oprawą na wzór Stingray Brava.
×
×
 • Create New...