Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdążyłem się podniecić i doszedłem do tego miejsca w specyfikacji:

Cytat

Funkcja DUO to całkowicie nowe i pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce. Pozwoli podłączyć dekoder zarówno do sygnału z anteny satelitarnej, jak i telewizji kablowej IPTV dostępnej przez Internet (usługa działa z Internetem stacjonarnym Plusa, Internetem szerokopasmowym Netii i Orange

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/207210/nowy-dekoder-4k-w-polsat-box.html

Jak można tak bezsensownie ograniczać zasób potencjalnych klientów?

Ja od wczoraj wstrzymuję się (bo praktycznie byłem zdecydowany) z kliknięciem w zaakceptowaniem nowej umowy bo dotarło do mnie że ruszył jakiś test w 4K, jak widać słusznie bo coś się dzieje a tu taka wtopa CP- nie mam zamiaru zmieniać dostawcy internetu, mam światłowód od niezależnego dostawcy w konkurencyjnej cenie- pewnie bym wszedł w temat nowego dekodera a tak to niech się gonią :/

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po to jest wejście antenowe do naziemnej DVBT T2 :) docelowo dekoder ma obsługiwać nie tylko IPTV 4K i SAT 4K ale w przyszłości i stream 4K , PB iptv 4k i stream 4k będzie można oglądać na tym PB 4K zamiast na tych małych śmiesznych pudełkach do iptv i stream ale to z czasem , zmieni sie portfolio dekoderów PBOX , wycofany zostanie evo pvr , promowany bedzie POLSAT BOX 4K , EVO HD( 4K )  , EVO LITE ( 4K )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, patryszq napisał:

No po to jest wejście antenowe do naziemnej DVBT T2 :) docelowo dekoder ma obsługiwać nie tylko IPTV 4K i SAT 4K ale w przyszłości i stream 4K , PB iptv 4k i stream 4k będzie można oglądać na tym PB 4K zamiast na tych małych śmiesznych pudełkach do iptv i stream ale to z czasem , zmieni sie portfolio dekoderów PBOX , wycofany zostanie evo pvr , promowany bedzie POLSAT BOX 4K , EVO HD( 4K )  , EVO LITE ( 4K )

 

Technicznie może ale na początek nie będzie oprogramowania do naziemnej? Po co w ten sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat stawia na jeden dekoder do wszystkich technologii - czynsz pewnie z 10 zł/m-c

Brakuje jeszcze wyjścia SCART😂

Który dekoder satelitarny Polsatu do tej pory posiadał wbudowany tuner DVB-T? Żaden, nie miało to uzasadnienia biznesowego 

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe pakiety? Powrót do starej pakietyzacji czy rozwiązania z usługi OTT/Ipla?

Polsat Box chce być bardziej prestiżowy od PC+? Dobrze że chociaz jeden kanał 4K bedzie...

 

To jeszcze zdradźmy który serwis SVOD (oprócz HBO) będzie preinstalowany na dekoderze?

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, enski napisał:

HDD? Widzę, że biedują na współczesny i o wiele bardziej wydajny SSD.

Tylko po co pchać SSD jak HDD jest nie dość że jest wystarczający do nagrywania oraz to  że jest tańszy w przeliczeniu GB/PLN.

Co do nowego dekodera to poczekajmy na test redakcji satkuriera wtedy zobaczymy co sprzęt potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, patryszq napisał:

No po to jest wejście antenowe do naziemnej DVBT T2 :) docelowo dekoder ma obsługiwać nie tylko IPTV 4K i SAT 4K ale w przyszłości i stream 4K , PB iptv 4k i stream 4k będzie można oglądać na tym PB 4K zamiast na tych małych śmiesznych pudełkach do iptv i stream ale to z czasem , zmieni sie portfolio dekoderów PBOX , wycofany zostanie evo pvr , promowany bedzie POLSAT BOX 4K , EVO HD( 4K )  , EVO LITE ( 4K )

O tym że Evo PVR jest wycofywany słyszę od roku. I to jest chyba nie udowodnione ze Evo lite i HD wspierają Hevc.?🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opóźnione te nowości, konkurencja a szczególnie boxy kablowe już dawno miały te wszystko fueatury.
Pudło będzie wabikiem do zmian umów, bo będzie wydawany tylko na przedłużenia i dla nowych.
Oby nie skończyło się jak to zwykle bywa, że klienci będą beta testerami oprogramowania.
A pomysł, że iptv nie działa na wszystkich łączach ISP uważam za porazke tej usługi, ale to chyba zajrzyj od tego że Polsat ma tak ograniczoną platformę...
Póki nie będzie konkretnych kanałów 4k to ja na razie pasuje i zostaje przy obecnym tanim pakiecie i Evoboxie pvr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A pomysł, że iptv nie działa na wszystkich łączach ISP uważam za porazke tej usługi, ale to chyba zajrzyj od tego że Polsat ma tak ograniczoną platformę...

 

Ale tak działa ich oferta IPTV i tylko dzięki temu są tam m.in. kanały TVP (odwzorowanie oferty sat) - Operator ma kontrolę nad usługę i jest w stanie zagwarantować stabilność usługi na pewnych łączach

 

Natomiast klienci zapłacą za wepchanie tam wszystkich technologii nie tylko przekazu ale i dodatkowych złącz - kieszeni na dysk, LANu i WIFI zamiasty tylko WIFI itp. Dziwi mnie to, bo dla Polsatu wszystko do tej pory miało mieć uzasadnienie biznesowe a teraz elektronika coraz droższa nawet mimo własnych linii produkcyjnych. Żaden konkurent tak swoich sprzętów nie najeżył

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rotalplus napisał:

 

...i jest w stanie zagwarantować stabilność usługi na pewnych łączach...

 

W moim lokalu mogę mieć Neostradę do 20 (w praktyce działa max 12 mega) i MM/Vectrę z prędkością 300 mega. Myślisz, że na tych 12 mega mogą cokolwiek zagwarantować poza kanałami SD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...