Jump to content

Pawel

Users
 • Content Count

  3718
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

279 Rewelacyjna

About Pawel

 • Rank
  Zżyty z forum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przy proponowanej cenie 22,50 walczyć o niepewne 2,50, bo nie ma gwarancji dostania dopełnienia do Startu za dychę jest ryzykowne i nie warte zachodu. Niższe ceny za Comfort+ mogą być dostępne dla abonentów którzy dotąd mieli taką cenę a i tu nie ma gwarancji. Faktycznie dawno się nikt nie chwalił przedłużeniem w takiej cenie.
 2. Pawel

  TVP HD

  W serwisie TVP VOD w zakładce Rekonstrukcja cyfrowa regularnie pojawiają się zrekonstruowane stare polskie seriale.Niedawno pojawił się Czterdziestolatek,Lalka,Noce i Dnie,Polskie Drogi i wiele innych.Niektóre bardzo dawno nie emitowane na antenach TVP.Oprócz seriali pojawiają się również filmy fabularne czy spektakle Teatru Telewizji. Ciekawe dlaczego TVP nie wzbogaci ramówki TVP HD wspomnianymi serialami czy filmami tylko w kółko wałkuje Ranczo i Rodzinkę.
 3. Pod koniec listopada powinny pojawić się oferty świąteczne. Obserwuj oferty w Black Friday.Może pojawić się coś ciekawego.
 4. Zgadza się.W tym miesiącu jest jakieś opóźnienie.Też nie dostałem zwrotu.Może promocja ich przerosła ;)Nie byli przygotowani na takie zwroty
 5. Wątek dotyczący tego dekodera został założony w listopadzie 2009 roku, więc można założyć, że wtedy dekodery trafiły na rynek.To jest 10 lat.Zakładam, ze tych najstarszych już nie ma w obrocie ale jak by nie patrzeć dostajesz kilkuletni dekoder z przepracowanymi setkami godzin.To normalne, że się psuje.Ten sprzęt dawno powinien trafić na utylizację.
 6. A po co nagrywać coś z kolekcji NC+Go do której masz non stop dostęp ?Co do wymiany to trudno powiedzieć czy jest wybór czyli technicolor czy adb. Możliwe, że tych pierwszych już nie dostarczają do punktów. W tej kwestii najlepiej gdyby odpowiedział @roberttosat.
 7. Dlatego nie można napisać, że podniesienie kanału do HD nic nie kosztuje. Gdyby było jak piszesz wszyscy dawno wymieniliby kanały SD na HD.Jak myślisz dlaczego tego nie robią ?Przecież dzierżawią pojemność na transponderach za stałą kwotę jak to nazwałeś.
 8. No to tylko się cieszyć.Zapewniam was , że jesteście w mniejszości a darmowy multiroom po "n" nie jest standardem tylko przypadkiem szczególnym
 9. Nadawca ponosi koszty dzierżawy transponderów. To , że "wepchnął" kolejny kanał na transponder nie oznacza, że go to nic nie kosztuje.
 10. Na chwile obecną technicolor wygląda na bardziej dopracowany (przynajmniej na tą chwile jest mniej narzekań na niego). Podobno ADB sprzętowo jest lepszy ale czy to się na coś przełoży poza wykazem parametrów w instrukcji tego nie wiem
 11. Przejrzyj ostatnie strony tego wątku .Znajdziesz tam odpowiedź na większość swoich pytań.
 12. Może tą kwestię jeszcze dopracują. Ja użytkuję model technicolor i na standardowych konwerterach twin przełączanie jest naprawdę bardzo szybkie.Wiadomo,przy zmianie transpondera jest wolniej niż przy kanałach z tej samej częstotliwości ale to raczej zrozumiałe.
 13. Przypominam, że tylko byli abonenci Cyfry+ mają multiroom rabatowany do 0 zł.Cała reszta płaci co miesiąc co najmniej 10 zł i często dodatkowo dzierżawę. Np. ja w sumie 15 zł. O opłatach aktywacyjnych za multiroom już nie wspominając.
 14. Jeśli formalności załatwiasz w punkcie stacjonarnym i mają je na stanie to raczej tak.
×
×
 • Create New...