Jump to content

Pawel

Users
 • Content Count

  3998
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

348 Rewelacyjna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pakiet Extra chyba z paczką C+ w tej cenie.Goły Extra chodzi po 45 złociszy. Zgadza się.Tylko musisz mieć świadomość , że przy takim składaku nie dostaniesz MP za 0 zł.
 2. Do dobieranego pakietu C+ nie dają MP za 0 zł.
 3. Zaraz dostaniesz odpowiedź jak nie masz to sobie możesz kupić bo staniały A stary dobry oddać na złom bo trzeba iść z duchem czasu
 4. No tak.Teraz zaczynają się prywatne wycieczki bo komuś wystarczy zwykłe 4K.Rozumiem, ze idąc tym tokiem komu wystarcza HD jest zacofany itd. Może czasami wypadałoby spojrzeć trochę szerzej niż własny czubek nosa ?
 5. ADB miał trochę problemów wieku dziecięcego ale z tego co czytam poprawili większość niedoróbek. Netflix też pojawi się na tym dekoderze tylko w późniejszym czasie. Czy warto wymieniać ?Trudno powiedzieć. Czy wymienią bez jakichkolwiek warunków czy trzeba wykupić Netflixa.
 6. Mógłbyś. Dodatki możesz dobierać do każdego pakietu. Możesz negocjować jaki napisał @ircios HBO za free na 6 miesięcy.Po 6 m możesz ponownie szukać promo z darmowymi miesiącami albo korzystać z opcji włącz/wyłącz.To wyjdzie jeszcze taniej ale jest trochę zabawy.
 7. Kto to może wiedzieć.Masz czas do końca grudnia. Jak chcesz taniej powyższy pakiet to jedynie jako składak.
 8. Aplikacja pewnie jest uruchamiana jakimiś partiami. U mnie też jej początkowo nie było a stopniowo pojawiły się logotypy kanałów a po kilku godzinach aplikacja Netflixa. Ten czerwony kolor ikonki zaburza kolorystykę menu dekodera
 9. Kino Polska SA uruchomi w styczniu pierwszy w Polsce kanał z tureckimi serialami - tdc. źródło: TV Sat Magazyn
 10. W ustawieniach anteny pomiń diseqc i zobacz czy problem nadal występuje. Jeśli będzie ok ustawisz sygnał z jednej anteny z diseqc i zobaczysz co dalej.W ten sposób droga eliminacji dojdziesz co powoduje problem.
 11. @czerstwynapisał że mu pali H i H2.Nie mam różowej kuli i nie wiem, że ma tylko Extra+ dlatego zapytałem czy nie aktywował MMP. Wygląda więc na to że History ma swoje ,odrębne otwarte okno.
 12. H1 i H2 to składniki MMP.Dlatego pytałem czy go uruchamiałeś w promocji black weekend.
 13. Różnią się zarówno hardware jak i softwarem.
×
×
 • Create New...