Jump to content

Pawel

Users
 • Content Count

  5132
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

589 Rewelacyjna

About Pawel

 • Rank
  Ekspert

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W międzyczasie zmieniono system nadawania z DVB-S na DVBS2.Wypróbuj tą procedurę https://pl.canalplus.com/pomoc/jak-skonfigurowac-dekoder-przy-pierwszym-uruchomieniu
 2. Ja podobnie.Mam nadzieje, ze przez dwa lata cos się zmieni , bo na umowie nieokreślonej w moim przypadku cena rośnie do 15 zł. W najgorszym przypadku pewnie zrezygnuje z multiroom w C+.
 3. Czyli teoretycznie najlepszy do ustawiania anteny jeśli ktoś nie posiada miernika a większość nie posiada
 4. To do porównania weź też tuner satelitarny z wyższej półki i wtedy szukaj różnic w obrazie.
 5. HBB TV umrze śmiercią naturalną jak teletext.Jak kupowałem 8 lat temu plazmę Panasa tez zwracałem uwagę na tą usługę.W zasadzie przez te lata praktycznie serwisy stają w miejscu. Nadawcy nie mają pomysłu na ta usługę.
 6. Niewiele zrozumiałeś z tego co napisałem. Ja pisałem o nie wrzucaniu do jednego wora Skaymastera za 600 zł do którego tez możesz zainstalować moduł z Oledem za pięć koła.Teraz jarzysz różnice ?
 7. Dawno temu przetestowałem dlatego jak ktoś pisze i uogólnia to mnie trochę śmieszy.A tutaj panuje jakieś dziwne przekonanie, że telewizor z modułem zawsze da lepszy obraz niż dekoder z telewizorem.A wszystko zależy od tego w jakiej konfiguracji będziemy porównywać sprzęt.
 8. Jaki jest sens porównywać obraz z dekodera dedykowanego za pewnie 500 zł w hurcie z oledem za pięć tysi ?Włożysz jeden z drugim ten sam moduł do budżetowca za 1000 zł i różnic w obrazie nie będzie żadnych a może nawet z dekodera będzie lepszy obraz.
 9. Problem polega na tym, że wywala mi kod 403 a po zmianie operatora nie wywala.Wiedza odnośnie serwerów czy protokołów niewiele mi tu pomoże.Problem opisywałem w wątku Problemy z forum i Administartor nie znalazł przyczyn takiego zachowania. Jak znasz przyczynę i potrafisz pomóc to chętnie skorzystam. OK.Czyli serwer SK nie lubi IP-kow multimedii/vectry
 10. OK.Ty wiesz swoje ja wiem swoje.Gdyby to była wina serwisu zmiana operatora netu czy aktywacja wtyczki VPN by nie pomagała.Cały czas pisze o blędzie 403 a nie muleniu forum które występuje niezależnie od operatora.
 11. Nie do końca.Wystarczy że przełączę się na GSM i nie ma problemów z blędem 403.
 12. U mnie te problemy występują od kilku miesięcy.Na jakiś czas się uspokoiło ale od kilku dni znowu mam błędy. Kto czy czy to się nie zbiegło z przełączaniem sieci na Vectrę.Przez lata nigdy nie miałem podobnych problemów. Najlepsze jest to, że wystarczy w przeglądarce wtyczkę VPN aktywować i problemy znikają.
 13. Dlaczego miałby nie działać ? Na tej samej zasadzie kanały SD tez nie powinny działać a działają Dekoder odbiera kanał 4K i go skaluje do niższej rozdzielczości. Tu nie ma nic nadzwyczajnego.
 14. @sportfan123 dlaczego upierasz się przy paczce 6C+ ?Przecież 10 C+ może być w tej samej cenie.
 15. Jest to normalne. W 1080i będą też kanały SD. Wszystkie kanały będą wysyłane do telewizora z ustawioną rozdzielczością. Jedne będą przeskalowane w dół (4K) a inne w górę (SD).
×
×
 • Create New...