Jump to content

Pawel

Users
 • Content Count

  3299
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

133 Rewelacyjna

About Pawel

 • Rank
  Zżyty z forum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To w zasadzie jest wątek dla obecnych abonentów dlatego kolejne pytania zadawaj w odpowiednim wątku. Jak chcesz najtaniej to bierz pakiet Start+.
 2. Jak najbardziej. A bez łaski ma za 15 zł w opcji włącz/wyłącz.
 3. Pawel

  Multiroom platformy nc+

  Przez stronę bym nie ryzykował. Mydelniczek raczej nie wysyłają. Lepiej poszukać w punkcie.
 4. Pawel

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Ale co vice versa ?Napisałem prawdę. Dekodery cyfry+ nie miały startu do dekoderów ADB pod względem funkcjonalności. Trochę je "podrasowali" kilka lat temu bo dalej by miały soft ala mediasat. A wiem o tym bo w przeciwieństwie do Ciebie używałem obu sprzętów. Philipsa PVR nigdy nie zapomnę @roberttosat zlecić można ale zlecenie nie dociera do dekodera Przynajmniej w turbo.
 5. Jeśli nie miałeś niżej to mało prawdopodobne utargowanie niższej ceny która jak na ten pakiet przecież i tak jest już niska.
 6. Pawel

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Niestety stare dekodery po telewizji N wykastrowali z tej fajnej funkcji. Równali w dół do dekoderów po Cyfrze+
 7. Pawel

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  Operator może robić co chce na udostępnionym sprzęcie. W razie problemów ma gotowe rozwiązanie - wymiana karty Niestety nastały takie czasy, że gdyby chciał to załatwić w inny sposób, bardziej elegancki zostałoby to użyte przeciwko niemu
 8. Dla nowych Extra+ to 59,99, więc nie marudź ;)Nie dostaniesz taniej Extra niż to co proponują. Negocjuj Comfort+ i dobierzesz sobie po miesiącu dopełnienie.
 9. @godsmack Trzeba było brać mtdelniczkę a nie wifiboxa. Mydelniczka nie ma problemów obsługą dysków.
 10. Pawel

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Przykładowo pakiet Comfort+ Nowy 6x19,99+18x39,99+18x1=857,76/24=35,74 Dotychczasowy np. ja 24x19,99+24x15+99=938,76/24=39,115 W rzeczywistości umowę przedłużyłem w grudniu, więc teoretycznie koszt wyjdzie ciut niższy.Jest jeszcze kolejna kwestia.Po dwóch latach nowy przedłuża umowę mając bazową kwotę dzierżawy 1 zł a ja 15 zł.
 11. Pawel

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Na czacie odsyłają do punktów.Twierdzą, że nie mają wglądu w oferty sprzętowe. Na infolinii tylko w momencie przedłużenia widzą oferty wymiany. Najlepsze jest to, ze w ICOK mam ofertę wymiany ,a w punkcie pytałem jakiś czas temu i oferty dla mojego konta nie było Nie mam jakiegoś ciśnienia na wymianę.Zapytałem z ciekawości bo dla nowych aktualnie oferują fajne warunki.
 12. Pawel

  STARS.TV

  Jestem dokładnie tego samego zdania. Z muzycznych telewizji dwa razy w roku włączam 3Sat gdy emitowane są koncerty. Ze stacji radiowych to jedynie Rockserwis.fm i ostatnio Galnet u mnie królują. Niestety nadają tylko w internecie dlatego w samochodzie trzeba się posiłkować mp3 czy cd.
 13. Pawel

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Dla nowych abonentów trwa aktualnie promocja na aktywację 0 zł i przez 6 miesięcy brak opłat za dzierżawę.Potem 1 zł.Ktoś może pytał o podobna ofertę dla aktualnych abo ? W ICOK oczywiście nadaj widnieje opcja 99 zł/15 miesięcznie ale może coś się zmieniło ?Na czacie odsyłają do punktów.
 14. Pawel

  Układ kanałów nc+ – dyskusja ogólna

  Sprawdź na WP.
×