Jump to content

Pawel

Users
 • Content Count

  5182
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

595 Rewelacyjna

About Pawel

 • Rank
  Ekspert

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam nadzieję, że się nie potwierdzi, bo to trochę bez sensu blokada własnego boxa dla obecnych klientów. Sami by sobie zawężali rynek zbytu.
 2. Ale ze smyczą. Podobnie pewnie w UPC i Play. Trzeba poczekać do momentu gdy ktoś sprawdzi jak to jest z tym logowaniem dla klientów oferty sat.Na wiedzy/niewiedzy konsultantów nie ma co się opierać
 3. Jeśli chcesz zachować możliwość jednoczesnego nagrywania dyski podłączasz do złącza esata. Dyski 2.5 cala są mniej prądożerne.
 4. Nie wiem co chce robić z sąsiadem.Napisał po polsku "Zależy mi na tym aby obydwa dekodery były z możliwością nagrywania programów." Dla mnie to jest jasny komunikat jakiej funkcjonalności oczekuje. Więc nie brnij dalej, bo tylko się ośmieszasz.
 5. Kolejny raz się kompromitujesz.Nie rozumiesz tekstu pisanego. Powtórzę zatem wytłuszczając słowo klucz "daj sobie spokój z MR jeśli zależy Ci na nagrywaniu"
 6. W rzeczywistości nie współpracuje z dyskiem twardym. Zapytaj w punkcie czy mają "mydelniczki" do multiroomu a jak nie mają to daj sobie spokój z MR jeśłi zależy Ci na nagrywaniu.
 7. Ale ważne, że w specyfikacji jest obsługa. To są właśnie porady kolegi @PawelTSW Kolejną dobrą radą pewnie będzie napisanie reklamacji jak już będzie "po ptokach"
 8. Też prawda. Może podzielić los playerboxa jak się będzie słabo sprzedawał ;)Z drugiej strony wolność bez umowy.W Play czy Vectra tak się nie da a jak mam płacić 20 zl Play to wolę zostawić multiroom Canal+.
 9. W Play czy Vectrze urządzenie przechodzi na własność ?Bo zacząłem się naprawdę poważnie zastanawiać czy zamiast multiroom za 240 zł nie sprawić sobie tego boxa.
 10. Nie wiem jak w praktyce ale na papierze wygląda lepiej od miboxa.Niestety spóźnili się równo o rok. Jednak jak będzie jakaś fajna promocja nie wykluczam zakupu
 11. Może nie tyle zbędny co nie stanowi dla mnie istotnego problemu jego brak na pilocie. Idąc tym tokiem rozumowania musiałbyś wszystkie ważniejsze aplikacje wyprowadzić na pilota.Dla Ciebie jest to Netflix a dla kogoś innego może to być Spotify, Ipla czy Player. albo wszystko naraz czy jeszcze coś innego.
 12. Dekoder pewnie będzie domyślnie uruchamiał się aplikacją C+ więc przycisk jest zbędny. Swoją drogą jeszcze chyba nigdy nie użyłem dedykowanego przycisku Netflix w swoim miboxie.
 13. Na tej samej zasadzie ultraboxy miały mieć Graphyne bo ktoś gdzieś widział screena. Balon napompowany,kilku napaleńców obeszło się smakiem Pamiętam jak sam pisałem, żeby się nie nastawiać na nie wiadomo co.
 14. Wkrótce. Po paru godzinach złapał sygnał ?W sensie aktywację czy na wskaźniku poziom sygnału dopiero po godzinie się pojawił ?
×
×
 • Create New...