Jump to content

Pawel

Users
 • Content Count

  4433
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

443 Rewelacyjna

About Pawel

 • Rank
  Zżyty z forum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Większość zainteresowanych od dawna już ma konto w CA Zaraz będzie rok jak działa ta promocja.
 2. Musisz wymienić moduł kartą jak już, bo karta jest sparowana z modułem. Po wymianie samego modułu stracisz dostęp do tzw. parowanych kanałów. Do kiedy masz umowę ?Bo może się okazać, że jedynym sposobem będzie podpisanie nowej umowy z modułem.
 3. Tak naprawdę to masz moduł po byłej telewizji N. Kupiłeś moduł na własność z ofertą na kartę i podpisałeś na nim abonament ?Możesz próbować go wymienić ale obawiam się, że to nie przejdzie.
 4. Ma znaczenie.Jak conax to moduł po NC+ a nie Cyfrze+/Canal+. W takim przypadku Aston nie wchodzi grę. Masz ofertę na kartę czy abonament ?
 5. To faktycznie ciężki temat. Pozostaje pytać operatora jak ktoś wcześniej wspomniał. Gorzej jak się nie zgodzą. Wtedy pozostanie radiówka od któregoś z operatorów komórkowych.
 6. To stary moduł.Nie ma dla niego aktualizacji. Na TV Puls leci update do modułu obecnie oferowanego CI+. Chyba nic z tym nie zrobisz. Widać telewizor nie współpracuje prawidłowo z tym modułem. Moze musiałbyś na jakiegoś Astona wymienić bo zakładam, że masz kartę cameleon.
 7. Mnie po prostu zdziwiło, że rozważasz drugą umowę a nie szukasz opcji pociągnięcia skrętki od routera. Jak byś nie zrobił i tak bez wiercenia ścian się nie obejdzie. Z gniazdkami też widać masz pecha bo przeważnie są na jednej fazie. Mimo wszystko szukałbym możliwości położenia skrętki.
 8. Coś kręcisz Łatwiej położyć drugi kabel antenowy niż skrętkę ?Możesz przejść do drugiego pokoju instalacją elektryczną jeśli gniazdka są na jednej fazie.
 9. Wiedzy i sprzętu.Nie na każdym routerze postawisz VPN-a.
 10. Zgadza się.W 4K się nie da, ale da się w FulHD.
 11. W połowie grudnia pytałeś o to samo. Najprościej będzie ustawić na wszystkich dekoderach ręcznie tę samą podsieć,takie same maski i bramy. Przypomnij też jakie to dekodery pracują w multiroom.
 12. Co jakiś czas pojawiają się na moim koncie w eBoku takie oferty.Telefonicznie również oferowano dołożenia pakietu tv do obecnego internetu.
 13. Działa tylko tak jak napisałem gdy będziesz chciał odbierać HB/Astrę należy podpiąć pod dekoder właściwy kabel i zaktualizować ustawienia w dekoderze.
 14. Kiedyś tak było ale dobre kilka lat temu zmieniono sposób aktualizacji logotypów. Gdy oddawałem dekoder w lipcu logotypy były na wszystkich kanałach. Może znaczenie ma też podłączenie do netu bo ja takowa zawsze posiadałem.
×
×
 • Create New...