Skocz do zawartości

Pawel

Użytkownicy
 • Zawartość

  2533
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

12 Neutralna

O Pawel

 • Tytuł
  Forum to mój dom

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Pawel

  Multiroom platformy nc+

  Cena taka sama jak w opcji dekoder operatora.Tyle ,że tutaj musisz na dzień dobry wyskoczyć z trzech stów i raczej przez dwa lata nie będzie działać.Przemyśl czy warto.
 2. Pawel

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  Wymienisz samego pilota.
 3. Pawel

  Multiroom platformy nc+

  Aktywacja najtaniej 49 zł i miesięcznie 10 zł.Za dużego wyboru nie ma.Wifibox lub mydelniczka jeśli będzie na stanie.Ktoś pisał, że sagemcomy wycofali ale nie wiem czy to prawda.
 4. @floroak już byłeś w punkcie trzeba było tam złożyć wypowiedzenie.Po drugie cesja umowy raczej nie uruchomi nowych promocji.Chyba, że miał na myśli nowa umowę na żonę.
 5. Pawel

  Multiroom platformy nc+

  Na stronie sobie mogą być.Ważnie czy są w punktach.
 6. Goły Extra+ można wyrwać za 44,99.Taką opcję miałem jeszcze niedawno dostępną w ICA.Umowa niewypowiedziana.
 7. Powiem szczerze , że nie czytałem wcześniej o jakichkolwiek problemach z pilotami w tej serii dekoderów.Albo miałeś po prostu pecha albo coś zakłóca prace pilota.Ja miałem takie przeboje ze złomem jaki swego czasu oferowała Cyfra+ a mianowicie dekoderem Philips.Plazma którą wtedy użytkowałem jakoś nie lubiła się z czujnikiem podczerwieni dekodera.Trzeba było przysłonić czujnik w dekoderze żeby zaczął odbierać komendy z pilota.Może u Ciebie jest podobnie ? Ja otrzymałem ten dekoder z "grubym" pilotem ale dokupiłem sobie te uniwersalny bo jest lepszy i zarówno z jednym jak i drugim mydelniczka współpracuje bezbłędnie.
 8. To jest najlepszy dekoder do multiroom.Co masz z nim nie tak ?U mnie od niemal dwóch lat chodzi bezproblemowo.
 9. HBO Go pewnie za piątaka byś wyrwał ale najmu niestety się raczej nie pozbędziesz. Walcz w takim razie o Comfort za 22,50.Po miesiącu rozszerzysz do Extra za 10 zł jak się uda lub za 15 jak się nie uda Na HBO z dodatkiem Go zawsze jest jakaś promocja.Ostatnio była całość za 25 zł z czego dwa pierwsze miesiące gratis więc średnio wyjdzie jeszcze taniej.Jak to wszystko zliczysz to w siedmiu dychach się zmieścisz.
 10. W ICA sprawdzałeś oferty ?Na moim koncie mam ofertę Extra+HBO za 64,99zł.Umowa do końca listopada niewypowiedziana.
 11. Pawel

  nc+ – opcje dodatkowe

  Jeśli podpiszesz umowę na pakiet Comfort+ to dlaczego nie mógłbyś korzystać z opcji dodatkowych ?Poproś o regulamin jeśli to ma być jakiś "specjalny" comfort+
 12. Pawel

  nc+ – opcje dodatkowe

  Absurdem to jest podpisywanie umowy na sprzęcie z oferty na kartę.Jak chcesz się ładować w umowę to tylko na sprzęcie operatora.
 13. Pawel

  Problemy z odbiorem sygnału Cyfrowego Polsatu

  Raczej zakłócenia słoneczne.Dwa razy w roku.Wiosną i jesienią. Przydatny link http://jp.pum.edu.pl/satel/az/sob.html
 14. Pawel

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Teoretycznie masz rację ale z drugiej strony skoro operator umożliwił odbiór na własnym sprzęcie to powinien się liczyć z tym, że znajdą się tacy którzy będą szukać pomocy na infolinii. Każdy z nich przecież płaci abonament i ma takie same prawa jak posiadacz sprzętu operatora.
 15. Wcześniej ktoś napisał, że zależnie od promocji. Jeszcze jedno.Oferty na przedłużenie znikają czy są cały czas dostępne na umowie na czas nieokreślony ?
×