Jump to content

Pawel

Users
 • Content Count

  4824
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

533 Rewelacyjna

About Pawel

 • Rank
  Zżyty z forum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Alf255 do końca lipca sporo czasu.Bez nerwowych ruchów.Masz alternatywę w postaci nowej umowy, więc piłka jest po ich stronie.
 2. Odtwarzania nagrania raczej nie wyłączysz.Mnie to nie przeszkadza a nawet się przydaje, bo bez wchodzenia w nagranie wiesz, że się nagrało Dysk się uspokoi jak ściągnie kolekcję VOD.
 3. Masz rację.Musiał dopytać bo pewnie nie sądził, że ktoś w miejsce dekodera 4K zaproponuje mu w ramach oszczędności wifiboxa.
 4. Gdybyś czytał uważnie zauważyłbyś też wpis Czy masz na myśli dekoder 4k za 2 zł? wolałbym przy nim już zostać...
 5. To tym bardziej bezsensownym jest polecanie 3 zeta tańszego badziewia tylko dlatego, że kogoś nie interesują aktualnie kanały 4K.
 6. Mam model Technicolora i tam listy ulubione działają jak we wcześniejszych dekoderach ADB.Nie sadziłem, że w ultraboxie jest inaczej.Nikt nie meldował takich anomalii. Może przejdzie.Nagrywasz 3 rożne a 4 możesz nagrać wykorzystując bufor timeshiftu.Tylko trzeba włączyć nagrywanie z bufora po zakończeniu nagrywania jednej z 3 pozycji. Taki myk działał w turboboxie.
 7. Nie zawsze i nie o wifipremium pisałem tylko o wspomnianym wcześniej wifiboxie. Pomijam już aspekt perspektywiczny.Dzisiaj nie potrzebujemy 4K ale jutro możemy nabrać ochoty po wymianie telewizora na przykład i dekoder będzie jak znalazł. BTW dyskusja jest bezprzedmiotowa bo @Alf255 już posiada dekoder 4K i chce przy nim pozostać.
 8. Pierwszy przypadek ma miejsce tylko wtedy gdy wybierzesz klawiszami numerycznymi kanał spoza listy ulubionej.W innym przypadku nadal aktywna pozostaje wybrana lista ulubiona. Na instalacji SCR i SCR2 można jednocześnie nagrywać 3 różne kanały i oglądać czwarty.
 9. Dziwne pytanie.Szybki,duży dysk,multirecoding.Wolałbyś zaoszczędzić 3 zeta i brać wifiboxa ? Nie mam telewizora 4K i w najbliższym czasie nie zanosi się bym go miał zakupić (chyba, że obecnego szlak trafi) a rok temu wymieniłem turboboxa na ultraboxa 4K i uważam, że w chwili obecnej,bez względu na posiadaną czy planowaną do wzięcia ofertę to jedyny dekoder godny uwagi w ofercie C+.
 10. Nie ma takiej opcji dla nowych umów.Nie rób mu nadziei.
 11. To rozwiązanie zdecydowanie najtańsze. Gdybyś dobrał multiroom w systemie conax czyli dekoder mediabox (nie wiem czy takowy jeszcze wydają do nowych umów) istniałaby możliwość odpalenia samej karty w innym dekoderze. Ale nie byłaby to pełna oferta, bo nie wszystkie kanały miałbyś dostępne. Nie wiem w jaki pakiet celujesz. Potraktuj to raczej jako ciekawostkę
 12. Jeśli kupisz zestaw z multrioom to kupno dodatkowego dekodera nie będzie konieczne.Teoretycznie mógłbyś na działce oglądać na dekoderze multiroom.Problem jest innego typu.Dekodery główny z dodatkowym muszą się widzieć w sieci.Jest co prawda procedura odpalenia dekodera dodatkowego kartą z dekodera głównego ale ta aktywacja starcza na kilka/kilkanaście dni i potem procedurę trzeba ponownie powtarzać.
 13. W Technicolorze nie ma zewnętrznej sygnalizacji nagrywania.
×
×
 • Create New...