Jump to content

Pawel

Users
 • Content Count

  3863
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pawel

 1. Właśnie.Czemu nie odkodują kanałów dostępnych naziemnie w paśmie DVB-C tylko cudują z muxami naziemnymi w kablu ?
 2. W pierwotnym założeniu mux miał być odbierany na urządzeniach mobilnych jak smartfony czy tablety. Ponieważ zainteresowanie było mikre Polsat udostępnił dekoder do odbioru tego multipleksu. Dlatego jakość "komórkowa" jest taka a nie inna.
 3. Może i wystarczą tylko 3C+ nie kupisz, więc porównanie trochę bez sensu. Mnie by np. wystarczył podstawowy C+ i pierwszy kanał HBO ale "na sztuki" nie sprzedają kanałów premium.
 4. U mnie dodatkowo Zoom TV leci odkodowany. W DVB-T nadal bez zmian.Brak TVP Kultura i TVP Rozrywka.
 5. O to właśnie pytałem.Jaki dekoder zaproponują bezpłatnie.
 6. Dokładnie. W razie konieczności można wykupić sam ESP2.Dla mnie Extra+ to też zbędny dodatek dlatego nawet za dychę go nie włączyłem.
 7. Sprawdziłem z ciekawości bo nie oglądam.U mnie działa na pakiecie Comfort.
 8. Były takie multiroomy ?Turbo z Pace ?Nie kojarzę. @ne_ho zawsze ciężej było zejść na niższy pakiet.Tym bardziej bez wypowiedzenia.
 9. Kiedyś działał dobrze ?TVP Info działa bo to kanał niekodowany. Możliwe, że nowszy soft nie jest wysyłany lub moduł ma za stary soft w stosunku do tego wysyłanego jeśli takowy jest nadawany.
 10. Z tego wszystkiego jedynie BBC Earth coś jest warty.Mógłby na stałe pozostać w Comfort+. Ciekawe czy na święta wzorem poprzednich lat udostępnią pakiet Extra+.
 11. Czasy gdzie można było mieć Comfort+ w cenie 14,99/19,99+dopełnienie za 10 zł widać odchodzą w niepamięć. Przecież od początku to była dziwna sytuacja, że składak wychodził taniej niż podstawowy pakiet (była już na ten temat dyskusja). A, że przy okazji chcą podnieść arpu wciskając paczkę C+ też nie powinno dziwić. @pablo21 bierzesz promocję w CA i podwyżki masz zrekompensowane z nawiązką
 12. Tylko ostatnie dwa miechy masz zablokowaną możliwość modyfikacji oferty Zaraz będzie grad pytań od świeżaków o co chodzi
 13. Jak najbardziej.Od kilku tygodnie testuję z moją 7 letnią plazmą.
 14. Ja nie korzystałem z opcji HBO a przy próbie włączenia dolicza mi 30 zł do prognozy płatności od miesiąca włączenia. Czyli trzeba dostać maila z tą promocją ?
 15. Dzisiaj zauważyłem, że BBC Earth "świeci" w pakiecie Comfort+. Nie wiem czy to otwarte okno czy przesunięto kanał pakiet w dół ?
 16. A na pendrive próbowałeś nagrywać ?Obawiam się, że niestety nic nie zrobisz. Te dekodery mają problemy we współpracy z dyskami.Nie wiem czy ktoś poradził sobie z tym problemem w sensie znalazł dysk z którym dekoder pracuje poprawnie.
 17. Opcja Canal+ podnosi ci cenę. Pewnie masz ją do końca umowy. Pozostaje czekanie do końca grudnia.Najlepsze oferty mogą się pojawić wieczorem w sylwestra
 18. Wielokrotnie poruszano temat złej współpracy tego dekodera z dyskami. Może dekoder nie wyrabia prądowo po podłączeniu dysku ?Próbowałeś zasilić dysk z zewnętrznego zasilacza ?Próbowałeś podpinać np. dysk SSD ?
 19. Żeby mieć Dolby Atmos trzeba jeszcze posiadać odpowiedni amplituner i zestaw głośników.
 20. Patrząc na ilość postów jaką napisał nie dziwi mnie słaba znajomość tematu.Kluczowym jednak jest , ze osiągnął co chciał.
×
×
 • Create New...