Jump to content

support458

Support Team
 • Content Count

  2367
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

134 Rewelacyjna

About support458

 • Rank
  Support Team

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa
 • Hobby
  Nie pisz do mnie. Pisz na forum.

Equipment

 • Dish
  Inverto 90 cm
 • LNB
  Inverto Unicable dCSS
 • Receiver
  Evobox PVR, VU+ Solo2
 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat, NC+
 • Package
  Full

Recent Profile Visitors

1359 profile views
 1. support458

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  W HD 7000 nazewnictwo trybów oszczędzania energii jest identyczne jak w Evobox.
 2. support458

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Dokładnie, operator realizuje swoją strategię redukcji kosztów przez rezygnację z jednego systemu kodowania. Niespójność informacji wynika wyłącznie z wewnętrznych błędów dystrybucji informacji pomiędzy NC+ a APS'ami. Do końca 2019 system obsługujący karty Camel zostanie wyłączony. Oczywiście jest postawiony margines czasowy zależny od bezwładności w procesie redukcji ilości czynnych kart na rynku. Zapewne najbardziej korzystne umowy uzyskają ci, którzy pozostaną jako ostatni w procesie.
 3. support458

  Problemy z odbiorem sygnału Cyfrowego Polsatu

  Woda w kablu lub łaczach lub przestawiona antena na skutek wiatru. Zacznij od sprawdzenia połączeń przy konwerterze i dekoderze. Jeśli była burza, uszkodzony może być również konwerter. konwerter.
 4. support458

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  Jeśli w pobliżu stoi router z WiFi wyłącz router i sprawdź. Ten problem również może się pojawiać jak blisko dekodera jest odkładany telefon komórkowy.
 5. support458

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  W dekoderach Evobox są dostępne dwa tryby oszczędzania energii: SZYBKI START i CZUWANIE. Opis różnic znajduje się w menu wyboru trybu.
 6. support458

  Dekoder EVOBOX LITE - dyskusja ogólna

  Pojawią się, włącz dekoder na Polsat Rodzina na 0,5 h.
 7. support458

  Dekoder EVOBOX LITE - dyskusja ogólna

  U mnie działa tak samo jak przed aktualizacją.
 8. support458

  Dekoder EVOBOX IP - dyskusja ogólna.

  Błąd techniczny, link na stronie został już poprawiony. Instrukcja jest pod linkiem https://www.cyfrowypolsat.pl/evoboxip/docs/EvoBox_IP_instrukcja_A6_1_0_internet_27_08.pdf
 9. support458

  Cyfrowy Polsat - oferta IPTV

  Każdy ma prawo do własnej oceny i wyboru oferty. Przy zakupie przez internet można zrezygnować w ciągu 14 dni. Jeśli alternatywą jest tylko DVB-T, to ja jednak wolę IPTV. Jakość niech każdy oceni sam, to zawsze jest subiektywne i zdecydowanie polecam aby, każdy najpierw nabrał własnych doświadczeń w ocenie usługi. Trauma powstała na początku IPTV w Netii, ciągnie się za nią do dzisiaj, więc wiem o czym pisze.
 10. support458

  Cyfrowy Polsat - oferta IPTV

  Konkretnie, co takiego według Ciebie jest złe? Usługa ma swoje parametry i działa według tych założeń. To że akurat nie spełnia Twoich oczekiwań nie oznacza, że nie spełni oczekiwań większości potencjalnych użytkowników. Nie znasz i nie poznasz wszystkich uwarunkowań dlaczego usługa IPTV ma takie a nie inne parametry. Twoja ocena złożeń to wyłącznie spekulacja, ponieważ nie wiesz jakie zależności wpływają na parametry tej usługi.
 11. support458

  Cyfrowy Polsat - oferta IPTV

  Przecież to start usługi. Kto wie jaki będzie dalszy jej rozwój, a wszyscy już ją skreślają ot taki mamy klimat 😬 My Polacy potrafimy tylko narzekać.
 12. support458

  Cyfrowy Polsat - oferta IPTV

  Zapominasz o tym, że podniesienie bitrate kanałów to kolejne zmniejszenie zasięgu usługi. Pomijając wszelkie subiektywne uwagi, dalej uważam, że dla kogoś kto nie może mieć zainstalowanej anteny satelitarnej i kablówki, CP IPTV jest dobrym wyjściem. Ewentualne niedogodności wynikające z technologii nie są na tyle uciążliwe aby zmniejszały znacząco komfort odbioru. Oglądam mecze i oczywiscie można się czepiać ale na pewno nie ma pikselizacji o których piszesz, a troszkę znam się na tv Trzeba korzystać z tej usługi, aby na własnych doświadczeniach ocenić, czy przewagę są jej zalety czy wady. Dla mnie najważniejszy jest CUTV, a ewentualne niedogodności mają marginalne znaczenie.
 13. support458

  Cyfrowy Polsat - oferta IPTV

  Ok, mamy autorytet
 14. support458

  Cyfrowy Polsat - oferta IPTV

  No cóż, mam ten dekoder i wiem o czym pisze, natomiast nie wiem skąd Ty czerpiesz swoje opinie. Zamiast teorii proponuje skupić się na własnych doświadczeniach.
 15. support458

  Cyfrowy Polsat - oferta IPTV

  Owszem, kupując przez Internet masz 14 dni na odstąpienie od umowy.
×