Skocz do zawartości

support458

Support Team
 • Zawartość

  2256
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

98 Świetna

O support458

 • Tytuł
  Support Team

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Nie pisz do mnie. Pisz na forum.

Sprzęt

 • Antena
  Inverto 90 cm
 • LNB
  Inverto Unicable dCSS
 • Odbiornik
  Evobox PVR, VU+ Solo2
 • Operator
  Cyfrowy Polsat, NC+
 • Oferta
  Full

Ostatnie wizyty

1105 wyświetleń profilu
 1. support458

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Seria nagrywa wszystkie odcinki serialu niezależnie od sezonu. Sezon nagrywa tylko odcinki z danego sezonu serialu.
 2. support458

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  To jest przykład konfiguracji sieci dla dwóch dekoderów. Tu nie ma routera z dostępem do Internetu, a dekodery są połączone w jedną sieć aby działała autoryzacja multiroom. W konfiguracji z routerem sieć jest zazwyczaj konfigurowana automatycznie przez DHCP.
 3. support458

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Całe życie się człowiek uczy W Evobox Lite i Evobox HD uprawnienia są również pobierane przez Internet, dlatego nowe dekodery warto podłączać do sieci, wtedy aktywacja powinna być natychmiast. Tak działa. Przy przewodowym połączeniu, w jednym dekoderze wprowadzamy w manualnej konfiguracji sieci: IP 192.168.0.1, maska 255.255.255.0, DNS 192.168.0.2 W drugim dekoderze wpisujemy: IP 192.168.0.2, maska 255.255.255.0, DNS 192.168.0.1 Powyższych parametrów IP można również użyć jeśli ktoś nie ma routera z Wi-Fi i nie chce lub nie może połączyć dekoderów przewodowo. Wtedy można użyć zwykłego acess point Wi-Fi, a adresy IP skonfigurować manualnie jw. Użycie access point wydaje się bardziej elastyczne i stosunkowo proste w porównaniu z prowadzaniem kabli.
 4. support458

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Działa. Ważne jest, aby dekoder dodatkowy Evobox Lite był stale podpięty do tej samej sieci lokalnej, co dekoder Evobox PVR. W przypadku dekodera Evobox Lite korzystnie jest, aby miał on dostęp do Internetu, ponieważ przyśpiesza to aktywację, czyli otrzymanie uprawnień do odbioru kanałów.
 5. support458

  Dekoder EVOBOX HD - dyskusja ogólna

  Jaki tryb oszczędzania energii jest ustawiony w dekoderze? Czy listwa zasilająca dekoder lub/i telewizor jest na noc odłączana od prądu? Jaki masz typ konwerter ustawiony w konfiguracji anteny? Jaką wersje oprogramowania masz w dekoderze menu Ustawienia / Informacje / Dostęp Warunkowy? Podaj model telewizora.
 6. support458

  Dekoder T-HD 1000

  W jakiej dzielnicy Warszawy nie odbierasz sygnału MUX4?
 7. support458

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Równie dobrze na takiej podstawie można napisać że od jutra w CP będzie Canal+.
 8. support458

  Problemy z odbiorem sygnału Cyfrowego Polsatu

  Pomyśl czasami szerzej, nie wszyscy żyją techniką telewizyjną, niektórzy poprostu chcą korzystać z usługi. Trzeba wiedzieć kto poradzi sobie sam, a kto potrzebuje pomocy eksperta. I na tym skończmy ten OT.
 9. support458

  Problemy z odbiorem sygnału Cyfrowego Polsatu

  Trudno się odnieść do Twoich słów, ale próbuje. Tego typu zwroty nie powinny paść szczególnie od osób, które wskutek nabytego doświadczenia w technice odbioru sygnału satelitarnego orientują się lepiej od innych ile różnych zależności ma wpływ na stabilny odbiór kanałów. 90% użytkowników odbiorników satelitarnych nigdy nie ustawi anteny i nie wyreguluje całości zestawu odbiorczego w taki sposób, aby uzyskać maksymalne możliwe parametry. Tego typu zwroty są nieodpowiedzialne i powodują, że ilość takich przypadków rośnie. Jeśli chcesz komuś pomóc, to postaraj się przeprowadzić taką osobę przez całość regulacji krok po kroku, zamiast rzucania hasłowo "kręć", "skręć" ,"podciągnij" itd. Odpowiedzialna pomoc to taka, kiedy na podstawie reakcji drugiej strony potrafisz ocenić kiedy trzeba powiedzieć stop i podać koło ratunkowe, czyli wskazać rozwiązanie z którym dana osoba sobie poradzi np. wezwać instalatora.
 10. support458

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Nieprawda. Są takie plany, ale na pewno nie jutro.
 11. support458

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Nie rozumiesz, że dekoder dostaje inne informacje z transpondera na temat emisji tego kanału. Nie masz na ten temat wiedzy więc nie zaśmiecaj wątku,.
 12. support458

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Problem został już b.dokładnie wyjaśniony przez Mr.Orbitę w zacytowanym poście. Kolejne posty na ten temat będą traktowane jak spamowanie wątku. Właściciel kanału nie jest zainteresowany poprawnym skonfigurowaniem emisji kanału TBN. Nie będziemy tu gdybać, po to są normy w nadawaniu kanałów aby się do nich stosować.
 13. support458

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Kanał TBN Poland jest niepoprawnie skonfigurowany przez nadawcę. Temat był już wyjaśniany na forum: Proszę zgłaszać takie problemy bezpośrednio do właściciela kanału https://www.tbnpolska.tv/kontakt TBN Poland nie jest kanałem dostępnym na liście kanałów CP więc użytkownik musi rozwiązać problem we własnym zakresie. Nie masz pojęcia ile śmieci z Chin ma znak CE i co z tego? Każde urządzenie na Aliexpress ma taki znaczek. Kogo będziesz ścigał, że nie spełnia wymagań normatyw? Chińczyk nadrukuje każdy znaczek. To nie problem zasilacza dekodera, tylko śmieci elektronicznych, które zalewają nasz kraj.
 14. support458

  Problemy z odbiorem sygnału Cyfrowego Polsatu

  I dlatego instalacjami anten i ich regulacją powinni zajmować się instalatorzy, a użytkownicy korzystać z oferty Polak zawsze chce udowodnić światu, że potrafi wszystko. Zamiast zapłacić za usługę i korzystać z oferty TV, oszczędza. Ale swojego i innych czasu już nie przelicza na pieniądze. Przecież zamiast pisać na forum i wisieć przy antenie, można w tym samym czasie zrobić mnóstwo innych ciekawych rzeczy.
 15. support458

  Problemy z odbiorem sygnału Cyfrowego Polsatu

  W tym poście https://forum.satkurier.pl/topic/15308-dekoder-evobox-pvr-test-z-instalacji/ masz informacje jakie parametry powinieneś osiągnąć na których kanałach.
×