Jump to content

support458

Support Team
 • Content Count

  2554
 • Joined

Community Reputation

178 Rewelacyjna

About support458

 • Rank
  Support Team

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa
 • Hobby
  Nie pisz do mnie. Pisz na forum.

Equipment

 • Dish
  Inverto 90 cm
 • LNB
  Inverto Unicable dCSS
 • Receiver
  Evobox PVR, VU+ Solo2, VU+ Solo SE v2, Evobox IP
 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat, Canal+
 • Package
  Full

Recent Profile Visitors

2311 profile views
 1. Tak czy inaczej, przyszłość 4K na satelicie traktujmy w kategoriach demo testów, czy też okazjonalnie emitowanych eventów. Po prostu jest "za drogo". Przyszłość długoterminowa jest wyłącznie w IP. Na pewno CP myśli o tej przyszłości. 😉 Przykład PC+ pokazuje jasno, że nie jest łatwo udźwignąć regularną emisję UHD. Na ten moment za mało kontentu.
 2. Zapominasz jeszcze o HDCP i o tym , że emisja satelitarna ma inny frame rate 25 z rozdzielczością 4096 x 2160.
 3. Do 4k potrzebne jest HDMi 2.0. Ile lat produkcja i emisja wprowadzała HD ? Do dziś wiele stacji nie ma pełnego toru produkcji i emisji w HD. Z 4k jest i będzie podobnie jak z HD, sprzęt i produkcja kosztuje. To tylko część kosztów, do tego dochodzą koszty emisji/publikacji, czyli sprzedaży. Dopóki brak materiałów w jakości 4k nie będzie czynnikiem kształtującym popyt, dopóty produkcja w HD będzie dominowała na rynku multimediów. Aktualnie ilość materiałów/filmów itp. nakręconych profesjonalnie w jakość 4k nie pozwala na uruchomienie ramówki 7dni+ (bez codziennych powtórek) nawet dla jednego kanału.
 4. Kanał BBC Cbeebies jest nadawany na częstotliwości 12476 H jednej z najbardziej narażonych na zakłócenia zewnętrzne od urządzeń elektronicznych np. telefonów DECT, telefonów komórkowych, routerów LTE itp. Podaj parametry sygnału odczytane na tym kanale poprzez przytrzymanie na pilocie przez więcej niż 5s przycisku "i" Opis. Jeśli w pobliżu dekoder stoi router, to rekomenduje jego odsuniecie na przynajmniej metr od dekodera. To samo dotyczy telefonów komórkowych. Dodatkowo poobserwuj jakość sygnału i SNR, czy przypadkiem w momencie pojawiania się zakłóceń nie ulegają znacznym zmianom.
 5. Teraz powinno być już dobrze, przynajmniej u mnie jest.
 6. Skąd pewność, że Ty nie jesteś trolem konkurencji?
 7. Dzisiaj zostało udostępnione oprogramowanie 1.62.6.4 dla wszystkich dekoderów Evobox Lite.
 8. Telewizja ELEVEN SPORTS pozyskała wyłączne prawa do transmitowania w Polsce rozgrywek o Superpuchar Hiszpanii od sezonu 2019/2020 do sezonu 2021/2022 włącznie. Najbliższa edycja zmagań z udziałem m.in. FC Barcelony i Realu Madryt odbędzie się między 8 a 12 stycznia i będzie transmitowana w Eleven Sports 1.
 9. Dekoder multiroom musi być podłączony do tej samej sieci LAN co dekoder główny. Czy masz połączone dekodery do sieci lokalnej LAN?
 10. Dziś została udostępniona dla części dekoderów wersja oprogramowania 1.62.6.4, która rozwiązuje zgłaszane problemy.
 11. Nie rozumiesz. Skonfiguruj router jako klient na komputerze. Zweryfikuj działanie na komputerze i uzyskaj połączenie z internetem przez router.. Podłącz router do dekodera tak jak podłączyłeś do komputera czyli przewodowo do gniazda LAN. W dekoderze wybierz w ustawieniach sieci, sieć przewodową (nie bezprzewodową czy Wi-Fi) to wszystko. Jak wybierzesz zwykłą sieć przewodową, to dekoder nie będzie próbował wyszukiwać i konfigurować "Urządzenia bezprzewodowego." tylko połączy się przez ethernet przewodowo (LAN) tak jak połączył się komputer.
 12. Zrób reset do ustawień fabrycznych. Zaloguj się na router i wtedy w Quick setup będzie pozycja Client. Tu masz emulator menu: https://emulator.tp-link.com/Emulator_TL-WR802NV4(EU)/index.htm Wgraj oryginalny soft i najnowszy producenta.
 13. Zajrzyj do instrukcji obsługi. Po zalogowaniu do routera w Quick Setup wybierz opcję Client.
 14. Operation Mode 1.Visit http://tplinkwifi.net, and log in with the username and password you set for the router. 2.Go to Operation Mode. 3.Select the working mode as needed and click Save.
×
×
 • Create New...