Jump to content

staszek1503

Users
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About staszek1503

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. @sprocket Nie ma szans negocjować ceny mając sam internet. Po drugie rozmawiałem ostatnio z panią którą podpisywałem umowę w pod koniec 2017 roku i powiedziała że ostatnio wszystko podrożało i że za ten sam pakiet musiał bym płacić minimum 20 zł więcej, więc doradziła mi zostanie na obecnej umowie bo nie dość że mam taniej to jeszcze umowę na czas nieokreślony
 2. Są aktualizacje modułów CI+, tylko bardzo rzadko, bo co w zasadzie w nich aktualizować? Co do częstotliwości, z tego co się orientuję, są one lokalne i w każdym miesicie będzie to wyglądać inaczej. Mogę robić screen z programu do edycji listy kanałów na E2.
 3. Czy ktoś się orientuje, czy CP ma zamiar wprowadzić ofertę prepaid z modułami na własność? Bo wiem, że kiedyś była taka oferta.
 4. Niestety nagrania są szyfrowane i można je odtworzyć tylko i wyłącznie na sprzęcie, na którym zostały nagrane. Ja też pewnego czasu męczyłem się z tym długo i z marnym skutkiem. Tyle, co udało mi się zaobserwować to to, że dysk z usługi PVR USB jest zaszyfrowany w formacie RAW i dałem sobie z tym spokój.
 5. Jam mam podobny model i dawno nie sprawdzałem nagrywania, ale co do wolnego działania to z aktualizacji na aktualizacje działa coraz wolniej i dlatego mam też własny sprzęt z modułem CI+ i od tego czasu prawie nie korzystam z ich dekodera, bo denerwuje mnie jego powolne działanie i lagujące menu. Niestety, dekodery operatorów nie mają najlepszych specyfikacji i według mnie oprogramowania, które są na nich instalowane, mają zbyt dużo funkcji, co za tym idzie, obciąża to dekodery. Co do dekoderów 4K od Vectry to słyszałem, że też nie są najlepsze, a może jeszcze gorszę od tych starszych i do
 6. zerojedynkaX Jak pisałem wcześniej, mam dekodery na E2 i tam mogę nagrywać jeden kodowany kanał, a w tym czasie mogę oglądać tylko niekodowane kanały. Z tego, co sobie przypomniałem, kiedyś chyba próbowałem nagrywać na swoim TV Samsung i chyba też działało, tyle że nagrania były szyfrowane (na obecną chwilę nie chce mi się szukać plastiku, żeby włożyć moduł CI aby sprawdzić jeszcze raz).
 7. @strzala Tak, mam dekodery na Enigmie. Co do nagrywania na TV, musiałbym sprawdzić na swoim Samsungu. 😀 Co do dekodowania offline, w teorii jest, natomiast w praktyce nie działa.
 8. @zerojedynkaX Vectra ma moduły CI +. Odbierają nawet kanały 4K. Co do nagrywania z modułów to można nagrywać, ale tylko jeden kanał i w tym czasie nie można oglądać innego, poza kanałami niekodowanymi.
×
×
 • Create New...