Jump to content

staszek1503

Users
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About staszek1503

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. @sprocket Nie ma szans negocjować ceny mając sam internet. Po drugie rozmawiałem ostatnio z panią którą podpisywałem umowę w pod koniec 2017 roku i powiedziała że ostatnio wszystko podrożało i że za ten sam pakiet musiał bym płacić minimum 20 zł więcej, więc doradziła mi zostanie na obecnej umowie bo nie dość że mam taniej to jeszcze umowę na czas nieokreślony
 2. Są aktualizacje modułów CI+, tylko bardzo rzadko, bo co w zasadzie w nich aktualizować? Co do częstotliwości, z tego co się orientuję, są one lokalne i w każdym miesicie będzie to wyglądać inaczej. Mogę robić screen z programu do edycji listy kanałów na E2.
 3. Czy ktoś się orientuje, czy CP ma zamiar wprowadzić ofertę prepaid z modułami na własność? Bo wiem, że kiedyś była taka oferta.
 4. Niestety nagrania są szyfrowane i można je odtworzyć tylko i wyłącznie na sprzęcie, na którym zostały nagrane. Ja też pewnego czasu męczyłem się z tym długo i z marnym skutkiem. Tyle, co udało mi się zaobserwować to to, że dysk z usługi PVR USB jest zaszyfrowany w formacie RAW i dałem sobie z tym spokój.
 5. Jam mam podobny model i dawno nie sprawdzałem nagrywania, ale co do wolnego działania to z aktualizacji na aktualizacje działa coraz wolniej i dlatego mam też własny sprzęt z modułem CI+ i od tego czasu prawie nie korzystam z ich dekodera, bo denerwuje mnie jego powolne działanie i lagujące menu. Niestety, dekodery operatorów nie mają najlepszych specyfikacji i według mnie oprogramowania, które są na nich instalowane, mają zbyt dużo funkcji, co za tym idzie, obciąża to dekodery. Co do dekoderów 4K od Vectry to słyszałem, że też nie są najlepsze, a może jeszcze gorszę od tych starszych i do tego ten pilot, który trzeba ładować co 2 tygodnie na USB.
 6. zerojedynkaX Jak pisałem wcześniej, mam dekodery na E2 i tam mogę nagrywać jeden kodowany kanał, a w tym czasie mogę oglądać tylko niekodowane kanały. Z tego, co sobie przypomniałem, kiedyś chyba próbowałem nagrywać na swoim TV Samsung i chyba też działało, tyle że nagrania były szyfrowane (na obecną chwilę nie chce mi się szukać plastiku, żeby włożyć moduł CI aby sprawdzić jeszcze raz).
 7. @strzala Tak, mam dekodery na Enigmie. Co do nagrywania na TV, musiałbym sprawdzić na swoim Samsungu. 😀 Co do dekodowania offline, w teorii jest, natomiast w praktyce nie działa.
 8. @zerojedynkaX Vectra ma moduły CI +. Odbierają nawet kanały 4K. Co do nagrywania z modułów to można nagrywać, ale tylko jeden kanał i w tym czasie nie można oglądać innego, poza kanałami niekodowanymi.
 9. Witam Obecnie mam konwerter Quattro nie pamiętam jakiej firmy, problem polega na tym że " cztery kable to za mało " ( niestety nie mogę już puścić więcej kabli do mieszkania ) i zaczynam rozglądać się za rozwiązaniem tej sytuacji. Zastanawiałem się rozwiązaniem unicable, problem w tym że przeszukałem cały internet i znałem tylko z pojedynczym wejściem unicable np taki jak ten poniżej : https://allegro.pl/oferta/konwerter-unicable-inverto-quad-twin-scr-nc-4k-6830533588 Moje pytanie brzmi następująco: Czy są na rynku konwertery z większą ilością wejść unicable ( minimum dwa wejścia a najlepiej cztery ) jeśli tak to proszę o podanie producenta takiego konwertera a najlepiej link do sklepu. Jeśli nie ma takich konwerterów jak wymieniono to jakie inne rozwiązanie mogę zastosować ? Na allegro znałem taki konwerter : https://allegro.pl/oferta/konwerter-quattro-inverto-ultra-black-multiswitch-6908064010?fromVariant=7159554767 opisany jako konwerter pod multiswitch jak myślicie ile w tym prawdy ? Jeśli faktycznie jest tak jak opisano w aukcji to jaki multiswitch dobrać do tego konwertera ? " Antena którą posiadam " https://archiwum.allegro.pl/oferta/antena-czasza-satelitarna-corab-90-cm-grafit-8883-i6624906795.html Posiadane dekodery : Opticum AX HD51 ( 2x DVB-S2X ) podłączony obecnie nBOX BZZB ( E2) podłączony obecnie nbox BSLA ( E2) nie podłączony MiracleBox MICRO v2 H.265 nie podłączony
×
×
 • Create New...