Jump to content

support458

Support Team
 • Content Count

  2550
 • Joined

Everything posted by support458

 1. Teraz powinno być już dobrze, przynajmniej u mnie jest.
 2. Skąd pewność, że Ty nie jesteś trolem konkurencji?
 3. Dzisiaj zostało udostępnione oprogramowanie 1.62.6.4 dla wszystkich dekoderów Evobox Lite.
 4. Telewizja ELEVEN SPORTS pozyskała wyłączne prawa do transmitowania w Polsce rozgrywek o Superpuchar Hiszpanii od sezonu 2019/2020 do sezonu 2021/2022 włącznie. Najbliższa edycja zmagań z udziałem m.in. FC Barcelony i Realu Madryt odbędzie się między 8 a 12 stycznia i będzie transmitowana w Eleven Sports 1.
 5. Dekoder multiroom musi być podłączony do tej samej sieci LAN co dekoder główny. Czy masz połączone dekodery do sieci lokalnej LAN?
 6. Dziś została udostępniona dla części dekoderów wersja oprogramowania 1.62.6.4, która rozwiązuje zgłaszane problemy.
 7. Nie rozumiesz. Skonfiguruj router jako klient na komputerze. Zweryfikuj działanie na komputerze i uzyskaj połączenie z internetem przez router.. Podłącz router do dekodera tak jak podłączyłeś do komputera czyli przewodowo do gniazda LAN. W dekoderze wybierz w ustawieniach sieci, sieć przewodową (nie bezprzewodową czy Wi-Fi) to wszystko. Jak wybierzesz zwykłą sieć przewodową, to dekoder nie będzie próbował wyszukiwać i konfigurować "Urządzenia bezprzewodowego." tylko połączy się przez ethernet przewodowo (LAN) tak jak połączył się komputer.
 8. Zrób reset do ustawień fabrycznych. Zaloguj się na router i wtedy w Quick setup będzie pozycja Client. Tu masz emulator menu: https://emulator.tp-link.com/Emulator_TL-WR802NV4(EU)/index.htm Wgraj oryginalny soft i najnowszy producenta.
 9. Zajrzyj do instrukcji obsługi. Po zalogowaniu do routera w Quick Setup wybierz opcję Client.
 10. Operation Mode 1.Visit http://tplinkwifi.net, and log in with the username and password you set for the router. 2.Go to Operation Mode. 3.Select the working mode as needed and click Save.
 11. Nie ma potrzeby wgrywania innego softu do routera TP-Link. Jeśli istnieje możliwość konfiguracji routera jako AP klient z komputerem, wtedy można korzystać z niego na takich samych zasadach z dekoderem. Wystarczy po podłączaniu skonfigurowanego routera wybrać w menu dekodera sieć przewodową.
 12. Skonfiguruj TP-Link tak aby działał z komputerem jako AP klient. Następnie podłącz TP-Link do dekodera, zasilanie do portu USB, ethernet do LAN w dekoderze. W menu SIEĆ w dekoderze wybierz sieć przewodową i DHCP. Będzie działać.
 13. Np. takiego https://hollex.pl/rozgaleznik-signal-tvsat-rsat-6-p-138.html
 14. Dla testu spróbuj zablokować tylko dodtech.polsat.net.pl
 15. support458

  TVP Polonia

  TVP jak reszta Państwa istnieje tylko na papierze. Jednostki wojskowe ochraniane przez firmy ochroniarskie. TV publiczna z łącznością zapewnianą przez prywatne podmioty, ot cały nasz kraj... Sorry za OT. Zapytaj na Woronicza dlaczego nie -:)
 16. support458

  TVP Polonia

  Pośrednik, TVP dla Media Broadcast Satellite to żaden klient. Zobacz jak mało firm wzięło udział w przetargu.
 17. support458

  TVP Polonia

  Jasne "światłem niebieskim" 😂 Zejdź na ziemię. TVP nie stać na transmisję dedykowanym łączem na taką odległość. Kiedyś na Woronicza była antena uplinkowa do dystrybucji kanałów TVP na Astrę 19.2E. Jajogłowi wiedzieli lepiej i przeszli na dystrybucję IP oraz satelitę z pojemności innych operatorów (PC+ i CP). Zapomniano tylko o TVP Polonia. TVP powinna mieć własny transponder i sama dbać o jakość i parametry sygnału, ewentualnie zlecić taką usługę jednej firmie, ale w kraju np. Emitelowi. Obrazek na ekranie wygląda dobrze o ile źródło sygnału jest dobrej jakość. Tan sam obrazek z tym samym bitrate będzie wyglądał słabo o ile źródło nie będzie w oryginale HD, tylko już na wstępie będzie skompresowane np. do transmisji IP, albo przetwarzane wielokrotnie ze względu na użyte różne technologie dosyłu sygnału do multipleksera. Ponadto żenująco krótki czas równoległego nadawania i czas na zmianę parametrów odbioru. To pokazuje gdzie TVP ma swoich rodaków, a wśród nich jest wiele starszych osób, które same nie zmienią w dekoderze parametrów odbioru TVP Polonia .
 18. support458

  TVP Polonia

  Dosył sygnału a/v po IP to już standard. Operator transpondera Media Broadcast Satellite dysponuje doskonałymi systemami transmisji ip, a TVP standardem dystrybucji swojego sygnału w tej technologii, żen.pl. Tak to jest jak TVP korzysta z pośredników typu "Kazik Cementarz".
 19. Technologia ogranicza UMS do pracy tylko w tej samej lokalnej sieci (LAN).
 20. Logo WP jest już dostępne, przełącz na kanał 52 i poczekaj 15-30 min. Logo zostanie również dodane automatycznie o ile dekoder korzysta z konwertera Unicable.
 21. Dostępność usługi Catchup zależy od tego czy właściciel kanału zgodzi się, aby była ona dostępna. Niektóre stacje mają własne serwisy online umożliwiające oglądanie treści po jej emisji i z tego powodu nie pozwalają aby np. na satelicie był dostępna taka usługa. Zapewne WP jest bardziej zainteresowana swoim portalem online.
×
×
 • Create New...