Jump to content

szczepaniu

Users
 • Content Count

  325
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralna

About szczepaniu

 • Rank
  Rozpisany
 • Birthday 09/07/1996

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Sopot

Recent Profile Visitors

407 profile views
 1. A czy czasami ultrabox-a 4k miałby nie dostać androida TV ? Bo bebechy są zgodne z androidem.
 2. A co z Eską i Eską extra ? Przejdą na HD po sat czy nie ?
 3. Prawa na pewno mają jak sądownie ich dorwali. A dlaczego nie chcą oddać marki ? Logiczne bo by dostali konkurencję w postaci narodzonej nowej vivy.
 4. Przykre jest to że viacom zamyka dobre projekty wtykając na siłę jakieś [beep]iane mtv.
 5. Jezeli już chcieli to mogli dać całą paczkę trace jako pakiet dodatkowy. Tak jak zrobili to z pakietem france.
 6. Nie ma końca roku i oficjalnego komunikatu na ten temat. Płakać można wtedy kiedy już będzie oficjalne info na ten temat. W każdym razie mogą na luzie przedłużyć umowę z nc+.
 7. Tutaj niby nie jest wspierane to api przez youtube.
 8. A tymczasem z horizona znikają aplikacje od 20 sierpnia : -YouTube -Foody TV -The Hobbit -UPC Polska
 9. Cześć Mam problem z zero 4k a dokładnie na image vti nie mogę zainstalować kodi-ego po 2-3 sekundach po instalacji pojawia się komutnikat że zainstalowano bez błędów a wtyczki brak. Na openATV ten problem nie istnieje wtyczka się instaluje i działa. Co może być nie tak ?
 10. Kto wie czy nie wdrożą graphyne UX Była planowana funkcjonalność Backward EPG więc możliwe że na jesieni wleci. NC+ zawsze trzymało jeden wygląd oprogramowania na wszystkich dekoderach. Jak wydali kupę kasy na produkcję tego to po co by mieli robić kolejny ? Czym by się różnił ? Chyba tylko pilotem i głowicą
 11. Witam Od dzisiaj jestem posiadaczem tego cuda. Jaki image będzie najlepszy do tego tunera ?
 12. Dostali by zapewne rekompensatę. W przypadku Filmbox-ów Polsat ma je w pakiecie film HD więc się da a co do kanałów 4k vectra ma to w platynie nawet jak nie masz dekodera 4k tylko moduł więc się da.
 13. Mi chodzi myśl po głowie że najprawdopodobniej zlikwidują pakiet filmbox-ów i dadzą go do max-a. Dlaczego ? 1)Bardzo często robią otwarte okna na te kanały . 2)Fightbox gametoon oraz docubox trafiły do max-a nie do paczki filmbox-ów gdzie u innych operatorów ma takie to miejsce. I najprawdopodbniej tam wylądują kanały 4k bo nie chce mi się wierzyć że ten pakiet pójdzie w zapomnienie.
 14. Witam Niedawno remontowałem pokój swój i mam problem bo mi brakuje jednego kabla i pytanie czy może zostać to tak zastosowane jak poniżej czy niestety czeka mnie ciągnięcie kolejnego kabla do pokoju ? Z góry dziękuje za odpowiedź
 15. Vu+ zero 4k vs Vu+ ultimo (Bez 4k) Ogółem szukam najlepiej combo/dvb-c do 700zł
×
×
 • Create New...