Jump to content

andrzejgratis

Users
 • Content Count

  1512
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

85 Świetna

About andrzejgratis

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Vinci" (TVN Fabuła) - Lubię co jakiś czas wracać do tego filmu jak leci w tv. 8/10
 2. "Piranie" (CANAL+ VOD) - Film niestety nie przebił serialu Gomorra ale mimo wszystko fajnie się ogląda. 7/10
 3. @wislokCzy aby napewno ? Odkąd oglądam to raczej odbierali telefony. Nie było z tym problemów. Trzeba przyznać, że Kanał Sportowy cały czas się rozwija i nawet powstał nowy kanał YT "Kanał Sportowy Extra". z najlepszymi momentami z programów czy shotami.
 4. Mogli sobie podarować "Premium" w logotypie. Dobrze, że filmy oglądam w CANAL+ VOD.
 5. Polecam Kanał Sportowy albo ETOTO TV. Sporo anegdot można znaleźć i się pośmiać.
 6. Apropo Polsatu News i ich przekazywaniem informacji to byłbym z tym bardzo ostrożny. W marcu zrobili manipulację informacjami jak i zdjęciami z wysp... Wracając do tematu TVN24... Wolę oglądać "pakamere" Owsiaka z społecznej zbiórki jak to nazwal @breaking niż Antonova kupionego przez Polski rząd pod publikę. No przecież tyle Państw walczyło o ten samolot z maseczkami i kombinezonami, że tylko Polacy byli w stanie kupić i przepłacić. Oczywiście nie mówię, że ten sprzęt dla Polski nie jest potrzebny... bo jest.
 7. "Ukryty Plan" (CANAL+ VOD) - Obejrzałem z ciekawości. Myślę, że film dobry na nudę. 7/10
 8. Jakoś sobie nie wyobrażam Wstajesz i Wiesz z domowego studia. To jest chyba największy błąd TVN24...
 9. Prędzej czy później i tak Netflix pojawił by się w tych modelach dekoderów.
 10. Zamieszczone w artykule zdjęcie Mirosława Jabłonskiego https://satkurier.pl/news/190587/r1-rezerwowy-program-zuzlowy-w-canal-sport-i-nsport.html to nie jest zdjęcie żużlowca o którego się rozchodzi. Chyba, że miał operację plastyczną? Jeśli chodzi o sam program, to czekam na premierę. Ten duet tzn. Dryła - Jabłoński jest jednym lepszym w Polsce.
 11. Tylko Szanjder wyjątkowo był ukazany w takim wydaniu.
 12. Poczekajmy na rozwinięcie się sytuacji / tematu... Może UOKiK stanie po stronie abonentów jak już będzie wiadomo na czym stoimy.
 13. Odnosząc się do artykułu na głównej stronie Sat Kurier https://satkurier.pl/news/190558/canal-nie-zamierza-placic-za-zawieszone-rozgrywki-ligue-1.html Polski CANAL+ na 99% również wstrzyma transze... Chociażby na Ekstraklasę. Teraz powstaje pytanie. Co z nami, abonentami?
 14. @G2000 Opisane przez Ciebie "fchooj pilne" to podgląd strony internetowej tvn24.pl Oglądałem dziś przez moment Biznes24 i odniosłem wrażenie, że studio było w HD. Nie mówię o połączeniach internetowych z rozmówcami bo z tym wiadomo jak jest.
×
×
 • Create New...