Skocz do zawartości

patryszq

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralna

O patryszq

 • Tytuł
  Niedoświadczony
 • Urodziny 11 Październik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Sprzęt

 • Operator
  Cyfrowy Polsat , INEA
 • Oferta
  Polsat Sport Premium - Evobox PVR - MULTIROOM 3x HD 5500s  INEA - 1Gb/1Gb 
 1. patryszq

  INEA

  Dla mnie osobiście ta kablówka skończyła się lata temu.Oferta TV jest żenująca. Dekodery anarchia, obsługa, awaryjność (światłowód net bez zarzutu). To, że mają właśnie doskonały net, nie zwalnia ich, by nie mieć doskonalej TV. Gdy byłem młodszy i kablówka wchodziła w moje rejony i później, gdy zostały jakby na rynku dwie platformy cyfrowe, myślałem, że będę mieć w końcu wszystko w jednej skrzynce za spoko hajs. Wewnętrznie testują platformę 4K IPTV, nowy dekoder IPTV. Tyle tylko dowiedziałem się od przyjaciela, który tam pracuje. Smutno i tyle tylko w temacie.
 2. patryszq

  INEA

  Niestety, w INEI nie doświadcza się sytuacji, gdy znikają śmieć kanały, bo jest ich tam mnóstwo. Cena niższa? Jest to jedna z najdroższych kablówek w Wielkopolsce i śmiem twierdzić, że jest w czołówce w PL jako droższa także. Słynna petarda (petarda to noworoczna nazwa promocji, jaką wprowadzili), po której widzicie zawartość niedostępnych kanałów w ofercie, wprowadziła wtedy masę nowości, ale kosztem usunięcia chyba ponad 20 kanałów. Pamiętam, jaka była burza tutaj, bo żeby mieć nowości, trzeba było podpisać aneks, jednocześnie godząc się na usunięcie poprzednich kanałów. Internet huczał i od tego czasu to forum ciągnie się za INEA po dzień dzisiejszy. Szanuję tych, co są skazani na ofertę TV od INEA. Nic innego nam nie pozostało.
 3. patryszq

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Hej. Zauważyłem, że np nagrywam coś na Polsat, kanał nr 1 i konflikt był widoczny, a gdy nagrywam to samo na Polsat, kanał 111 to konfliktu nie było.
 4. patryszq

  INEA

  Największa uciechą byłaby sytuacja, gdyby Inea w końcu zaczęła coś faktycznie zmieniać w ofercie TV. Duble SD, dekodery. Jest ich za dużo i są niestety z początków lat 2000. Inna pakietyzacja, ceny. Czy jesteśmy najdroższą kablówką? Extra, że rozpędzili się z internetem. Dzięki im za światłowód, który u mnie od czasów instalacji nie doświadczył żadnej awarii. Internet 1Gb/1Gb jest serio spoko. Niestety, oferta TV, dekodery to tylko taka kula u nogi, która, jak widać, wielu klientom wystarcza. A szkoda, bo potencjał jest, ale nie wykorzystany.
×