Jump to content

patryszq

Users
 • Content Count

  198
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65 Świetna

About patryszq

 • Rank
  Czasami wpadam
 • Birthday October 11

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Equipment

 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat , INEA
 • Package
  Polsat Sport Premium - Evobox PVR - MULTIROOM 3x HD 5500s  INEA - 1Gb/1Gb 

Recent Profile Visitors

610 profile views
 1. Czuć wiosnę , Inea obudziła, parę lat za późno to i fantazja niesie userów wciąż liczących na MOORE ... najlepsze że wciąż macie wiarę , jak na wiecu spotkań i wyznań ... szczerze życzę powodzenia ❤️ i cierpliwości
 2. Nagrywanie odbywa się w chmurze, Ilość nagrań od 32GB do 128GB, jest to wspólna chmura. Tak jest to CatchUP, możliwość cofania do 72h. Lista kanałów w poszczególnych pakietach dostępna jest na stronie internetowej. Pakiet platynowy zawiera wszystkie kanały
 3. u mnie nic nie halasuje , po wylaczenie dekodera pilotem wyraznie slychac prace dysku lecz jakby wylacza sie i nie " kręci " i nie szumi , ok godz 2 lub 3 załacza sie ponownie i tyle pozniej jest cisza
 4. patryszq

  INEA

  Szanowny Panie @radier My nie wnikamy to ,iż jesteś jak już wcześniej pisałem "opłaconym " wytworem firmy Inea i gdybyś nawet dostał najgorszy XXX do użytkowania opakowany w cudowną reklamę to i tak byś kipiał i piał z radości jaki ten bubel jest niesamowity i plugawił to forum swoimi " za " i " ach " . Z większości spraw i sytuacji jakie panowały i panują i panować będą w sieci Inea wiem doskonale nie mniej niż Ty . Infantylna i spłycona wraz z każdą Twoja opinia jest cała Twa otoczka jaką wprowadzasz tu na forum , za każdym razem gdy ktoś czarno na białym pisze jak jest to Ty jak BOT z Inei nawijasz wciąż te same żenujące wypowiedzi chwaląc i radując się jaka ta sieć oferuje doskonałą usługę . Zejdź na ziemie i przestać siać propagandę bo to nie pomaga a tym bardziej nie potwierdza użytkowników Inea że tak tam jest cudownie . Pewne kwestie u nich są na mega dobrym poziomie o który delikatnie wspominasz i tylko tyle , ale o tych na które forum , fb mówi że są bublem Ty piszesz jak dosłownie opętany że jest inaczej . Nic do Ciebie nie mam osobiście ani wirtualnie rozmawiając w sieci z Tobą ale ... zejdź na ziemie , tylko tyle albo aż tyle . Trzymaj się , pozdrawiam !
 5. Dobrze jest mieć marzenia i tego Wam życzę abonenci sieci Inea 🤑🤣
 6. Brak info o : PVR ?? chmura ?? ile czasu jaka ilosc nagrań , czy multiroom rownież posiada PVR czy jest to wspolna chmura ?? ile czasu nagrania sa przechowywane ?? Cofanie kanalow ogladanie materialu sprzed kilku dni CatchUP ?? ile dni wstecz , brak listy kanalow w poszczegolnych pakietach ?? ?? jakie kanaly sa gwarantowane jakie nie , czy pakiet PLATYNOWY to tzw pakiet FULL czyli ma doslownie wszystko czy trzeba dokupic te 11 !!!! pakietow tematycznych by miec full ?? WOW ??!!! zbyt duzo pytan zbyt malo konkretnych odpowiedzi !!! oferta bardzo zblizona do oferty INEA HIWAY !! brak kanałow BBC >??
 7. Vivid Touch dziala od 23:00, a nie cala dobe.
 8. Po pierwsze, bądź cierpliwy! Pisz reklamacje i dokumentuj każdy pomiar, nagrywaj rozmowy, zdjęcia sprzętu, dane osób z którymi rozmawiasz - za każdy miesiąc neta w "ułomnej prędkości" po uznaniu reklamacji zwrócą Ci koszty abonamentu. Ja tak walczyłem rok czasu za czasów miedzi i wygrałem. Oddali mi ponad 1000 zł abonamentu za 10 miesięcy niesprawnej usługi! Nie może być tak, że przed aneksem było OK, a po nim nie osiągasz prędkości sprzed zmiany umowy na wyższe prędkości.
 9. Reklamacje do skutku , problem musi gdzies byc !! Sprawdz inny laptop itp
 10. W mojej lokalizacji tylko inea i orange , mieszkam w ścisłym centrum przy manufakturze stare miasto tej nowej wybudowanej , tam kładli światło od inei bo widziałena budowie te pseudo zabawki od operatora i pseudo techników w kaskach inea , i orange tez się kręcił
 11. Śmiem twierdzić , iż ze strony internetowej lichwiarza i parabanku jestem wstanie więcej się dowiedzieć , niż ze strony operatora Inea , wszędzie odnośniki o kontakt telefoniczny , brak jasnego przekazu , zawartości - drobny druk u dołu strony kierujący do marnej zawiłej jakości merytorycznej w PDF nie zachęca by nawet zagłębiać się w ofertę skoro wygląda ona tak jak na stronach Inea , a najśmieszniejsze jest to , że kiedyś było to czytelniejsze i szerzej informowało o tym co operator sprzedaje oferuje . Teraz to jakaś kpina i śmiech !!
 12. Myślę , że nie oczekujemy już taniości te czasy już dawno minęły i od lat wiemy że ten kto się decyduje na INEE musi mieć w portfelu , oczekujemy jedynie adekwatnej oferty i tego by operator przestał żyć tym gdzie myśli , że skoro ma monopol to może tyle i więcej , ba ma w poważaniu to co oferuje , na szczęście czasy ida w innym kierunku , łącza światłowodowe powoli zostają uwalniane i Inea o tym wie , ale zanim do nich dotrze ten fakt upłynie sporo czasu . Śmiesznym jest wiele faktów jakimi idzie ta sieć , kanały w hd zanizane do jakosc SD !!! stagnacja w ofercie tv , kanały w SD gdy rynek mediów wymusza już dawno standard HD i nie jest on juz luksusem , żenujący standard obsługi technicznej , technicy widmo - zamykanie zgloszen bez ingerencji osob trzecich itp itd ... mozna wymieniac i wymieniac ... !!!
 13. Sumując jedynie @radier zachwala HIWAY , nie wnikam dlaczego. Internet od Inea światłowodowy to faktycznie najlepsze co oferują w tym segmencie , oferta tv wraz ze wspomniana usługa HIWAY to kpina i jawne śmianie się w twarz abonentom - z "zasady " pakiet MAX EXCLUSIVE czy jak się go nazywa to coś co nazywa się FULL a INEA zawsze tak wymyśli by jeszcze wydoić z abonenta dodatkowe hajsy za dodatkowe kanały - powiecie że wielu tak robi na rynku - jakoś tego nie zauważyłem - wiele razy u innych operatorów miałem usługi dla rodziny w wersji MAX i gdy cokolwiek dodawano nowego z oferty kanałów tv to je po prostu miałem ... współczuje jedynie tym którzy serio nie maja innej alternatywy , brak możliwości zawieszenia talerza czy móc skorzystać z oferty Orange !!!
 14. Od nowego roku jest taka oplata oficjalnie. To rejony, gdzie Inea "jakby" jest zobowiazana i chetna by doprowadzac swiatlo do osiedli domkow jednorodzinnych. Wielkie aglomeracje w miastach tej oplaty nie maja!
×
×
 • Create New...