Jump to content

MAVERIC

Users
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About MAVERIC

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprawdzałem też na holenderskiej stronie. Tam też nie ma. Jedyna rada to pożyczyć od kogoś, sprawdzić czy działa i jeśli tak to w umowie dopisek że bierzesz moduł na własną odpowiedzialność. Ja tak właśnie zrobiłem. Wcześniej dwa razy przyjeżdżali z tunerem aż w końcu zgodzili sie na taki dopisek w umowie.
 2. A jaki to telewizor? Mam dwa moduły. jeden na tv którego nie ma na ich liście. Co dziwne lepiej tam się sprawuje niż moduł w tv z ich listy.
 3. A gdzie ja napisałem o "jakiś niesprawdzonych" listach? Nigdy nie korzystałem z obcych list kanałów. Widzę że kolega nie ogarnia samodzielnego wyszukiwania kanałów i samemu układania listy kanałów skoro tak pisze. Funkcje: IPTV, sharing, wyświetlacz alfanumeryczny, odbiór DVB-T, itd, itp. Ale kolega pewnie będzie teraz pisał o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkanocnymi. U mnie wszystko działa więc jestem zadowolony i mogę go polecić.
 4. Nie porównujmy Cryptoboxa z tunerem z E2. A lista kanałów - gotowiec z serwera. Hm. Zawsze będzie tak że coś w niej jest nie na tym miejscu jakie chcemy. Skoro ktoś jest w stanie ogarnąć taki tuner to jest w stanie ogarnąć i zrobić własną listę kanałów i ją uaktualniać.
 5. Skoro planują 4K to na 100% dekodery z 4K będą. Nie rozumiem takiego myślenia że nie będzie można oglądać 4K. Sam mam tv z 4k i moduł CI+.
 6. Długo z panią pisałem o przejściu na MAX a jak mi napisała że aktywacja 30zł napisałem że rezygnuję ze względu na tą kwotę. Po chwili napisała że nie będzie tej kwoty i aktywowała mi od razu pakiet. Faktura już przyszła i nie ma opłaty aktywacyjnej.
 7. Oczywiście że chcieli ale skończyło się na tym że nie zapłaciłem za aktywację.
 8. Nie wiem czy drożej ale do rachunku doszło mi 13zł więcej miesięcznie.
 9. Na stronie UPC czat z konsultantem i działa od razu. Robiłem to dwa tygodnie temu.
 10. Są reklamy. Teraz np. "lecą".
 11. W Częstochowie kanał ten jest na częstotliwości 394000 kHz. Lepsze to niż Mango czy duble TVP3.
 12. Faktycznie na TV nie mogę połączyć się poprzez WiFree.
 13. Telewizor LG UK6300 wykrywa wszystkie moje sieci: 2.4GHz, 5GHz i UPC Wi-Free.
 14. Spróbuj Przywracanie ustawień fabrycznych Modułu CI. A czy przypadkiem taka blokada rodzicielska nie jest ustawiona w Menu od telewizora?
×
×
 • Create New...