Jump to content

Misiek.

Moderators
 • Content Count

  1280
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Dobra

About Misiek.

 • Rank
  Moderator
 • Birthday February 16

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

691 profile views
 1. Misiek.

  Elsat

  Według strony internetowej kanały Nobox TV i Red Carpet TV powinny działać w starym pakiecie Białym+, czyli być niekodowane, tak jednak w rzeczywistości nie jest.
 2. Misiek.

  Elsat

  Zgadza się, PID na TVP2 HD są dokładnie takie jak na satelicie. ;) Na TVN24 BiS HD też się zgadzają z 11,393V, na HGTV HD jest inny PID V - może wartość musiała zostać zmieniona. ;) W każdym razie TVN-y też lecą z satelity.
 3. Misiek.

  Elsat

  W Elsacie można też ustalać źródło po PID, np. jak zmieniają się parametry na satelicie, to w Elsacie też, pod wieczór zobaczę te TVP.
 4. Misiek.

  Elsat

  Zgadzam się z tym co pisze @adrian1981, a TVP1 HD i TVP2 HD lecą z bitrate koło 4 Mb/s. Raczej nie są więc brane ze światłowodu.
 5. Misiek.

  Elsat

  2 stycznia TVN24 BiS i HGTV zostaną przełączone na wersje HD. Elsat w odpowiedzi na komentarz napisał, że należy spodziewać się bitrate około 8 Mb/s, ale czy Elsat nie pobiera TVN-ów z satelity?
 6. Misiek.

  Elsat

  Dzisiaj do oferty dołączył Lifetime HD (510.). Jeżeli dobrze zrozumiałem, to w grudniu trzeba go włączyć w mBOK, bez względu na pakiet, a od stycznia będzie dostępny od pakietu Błękitnego+.
 7. Jest też na 169. Tym samym Fightbox wyleciał na 231, a Wellbeing na 519.
 8. Misiek.

  Liga Mistrzów także w TVP

  W TVP1 mecz też będzie: https://www.tvp.pl/prasa/programTVP1/p0822_T1D.txt
 9. Misiek.

  Elsat

  1 sierpnia żadnych nowości programowych nie ma, ale jest nowe logo https://sileman.pl/aktualnosci/odkrywamy-jeszcze-wiecej-nowe-logo-elsatu-i-silemana/
 10. Misiek.

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Oferty dla nowych i stałych abonentów różnią się.
 11. Misiek.

  Pakiet Rodzinny HD

  Znajdują się poza Epic Drama, natomiast są to stacje niegwarantowane (CP nazywa to nadawane promocyjnie), część z nich, jak TTV, HGTV, Metro, nie jest gwarantowana w żadnym pakiecie. Inne są dostępne w pakiecie Rodzinnym HD promocyjnie bez podanej żadnej konkretnej daty, wchodzą one w skład pakietów wyższych. Są to CBS Action, Nickelodeon, CC Family, Polsat Doku, Food Network, Kino Polska, TVP Seriale, TVP Rozrywka. Niektóre są tak nadawane od lat, TVP Rozrywka od 2013
 12. Misiek.

  Naziemna telewizja cyfrowa

  I tak konserwacje często robi się rano, powiedzmy do 14:00-15:00 albo w nocy
 13. Było mówione wiele razy - Eska Rock TV i VOX Music TV są nadawane na mocy innej umowy z transpondera platformy nc+ (10,796 V). Kiedy ona wygaśnie te stacje też przeniosą się na pojemność CP. A nie trzeba do tego mieć CP - to są stacje FTA.
 14. Misiek.

  Lato z Radiem

  Dzisiaj już lepiej, program prowadzi Sława Bieńczycka.
 15. Misiek.

  Pakiet Rozrywka HD

  Nazwa tego pakietu nie wskazuje bezpośrednio na erotykę...
×