Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka wątków temu wspominałem o tym ;) satelita/trp z gumy nie jest a droższa niż iptv :)  ale haczyk taki że IPTV nie będzie dla każdego - 3 dostawców internetu je tylko obsłuży - wielu abonentów nie zmieni dostawcy internetu dla samego IPTV - ja np. nie zmienię wyśmienitego i taniego światłowodu od Inea :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, patryszq napisał:

Jak widzimy od czasu gdy IPTV weszło do PB(CP) nie i nie zanosi sie na to . Stream działa na dowolnym necie ale trzeba antenę by podstawowe kanały oglądać . I tak źle i tak niedobrze :)

Evobox Stream wymaga anteny ale kanały internetowe działają w całej UE. Brakuje tylko większej liczby podstawowych kanałów - przydały by się po OTT Super Polsat, TV6, Eska, Polo, Nowa, wszystkie TVP (w tym TVP Dokument i Kobieta), TVNy z TTV i Metro, Puls, Puls 2 i może WP.

 

Na pewno będzie OTT w samym dekoderze bez aplikacji Polsat Box Go? Prędzej spodziewam się osobnego dekodera do OTT, szczególnie że po czerwcu 2022 dekodery nie złapią TV naziemnej z wyjątkiem kilku kanałów MUX8 i wymiana na duży polsat box 4K raczej się nie widzi.

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, TomoS napisał:

Czy wymiana dekodera z Evobox PVR na ten nowy z 4K będzie darmowa? Bo pamiętam 6 lat temu wymiana była darmowa. Nie wiem jak jest teraz.

Nie nie będzie darmowa  , obowiązywać będzie :

 

aneksowanie umowy na min. 24 m-ce

opłata aktywacyjna za dekoder 4K  49-99 zł

czynsz za najem dekodera 10/15/20 zł w zależności od posiadanego pakietu w abonamencie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Kurczowo trzymasz się tych "danych" jako pewniaków, a nikt nie zaprezentował jeszcze oficjalnie żadnej oferty. Poczekajmy, bo jeszcze się okaże, że faktycznie miałeś dobre informację, ale CP zmieni ofertę przed debiutem dekodera i wyjdziesz na bajkopisarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro trzymam się kurczowo tych " danych " to najwidoczniej z Twojego punktu widzenia może być to coś na rzeczy , a ja jestem pewien tego co się za jakiś czas wydarzy :)

Nikt Ci dekodera nie da ZA DARMO , wymiana sprzętu zawsze w PB(CP) wiązała sie z ANEKSOWANIEM umowy o kolejny czas przywiązania - to było jest i będzie ,  to że tak myślisz informuje i mnie i innych że być może zapewne jesteś " laikiem " i chyba naiwny w temacie :)  bez urazy oczywiście .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, patryszq napisał:

Skoro trzymam się kurczowo tych " danych " to najwidoczniej z Twojego punktu widzenia może być to coś na rzeczy , a ja jestem pewien tego co się za jakiś czas wydarzy :)

Nikt Ci dekodera nie da ZA DARMO , wymiana sprzętu zawsze w PB(CP) wiązała sie z ANEKSOWANIEM umowy o kolejny czas przywiązania - to było jest i będzie ,  to że tak myślisz informuje i mnie i innych że być może zapewne jesteś " laikiem " i chyba naiwny w temacie :)  bez urazy oczywiście .

W tym momencie opowiadasz bajki .

Ja wymieniłem  HD7000 na EVO PVR za DARMO .

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotne jest to, że większość mówiących tu głów żyje w czasach gdzie PB(CP) rozdawał abonamenty za darmo, dekodery za darmo , 6-9 m-cy abo za 0zł , i żyją w przekonaniu że to będzie trwać i trwać , czasy rynek wartość wszystkiego co nas dookoła otacza zmienia sie bardziej niż nam wszystkim się wydaje ,inflacja szarżuje jak Jarosław w warzywniaku , koszty elektroniki skaczą w górę - tanio było dawno temu i się skończyło ,  TAK to są informacje ze szkoleń , salonu PLUS , PB ( CYFROWY POLSAT ) miejsc gdzie kupuje się daną usługę .

2 lata temu kupowałem PB(CP) i za EVO PVR płaciłem 49zł aktywacja  - czynsz 0zł , za 3xmultiroom 29zł czynsz 3x5zł , dziś EVO PVR  którego przez stronę kupić nie możesz,  bo ukazuje się tylko dekoder główny EVOBOX LITE  , czynsz za multiroom 10zł dla NOWYCH abonentów ... Tanio było dawno temu . Czas sie przestawić lub wybrać co kto woli . Wybór jest . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, patryszq napisał:

 

Nikt Ci dekodera nie da ZA DARMO , wymiana sprzętu zawsze w PB(CP) wiązała sie z ANEKSOWANIEM umowy o kolejny czas przywiązania - to było jest i będzie ,  to że tak myślisz informuje i mnie i innych że być może zapewne jesteś " laikiem " i chyba naiwny w temacie :)  bez urazy oczywiście .

Bzdura swojego czasu wymieniłem dekoder na którym nie było umowy na nowy bez umowy i opłat. Mało tego jeszcze miałem full pakiet za free praktycznie przez miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC+ też swój flagowy sprzęt 4K rozdawali za darmoszke jak wbijali z nim na rynek . NIE !!   Każdy bulił bez względu czy nowy czy stary abonent , usilnie przy przedłużeniach można było wywalczyć przejście na dekoder 4K bez opłat ,  lub jak sie go mialo zejście z czynszu lub sporadycznie żebranie o zniesienie czynszu . Masakra gdzie wy ludzie żyjecie . Za darmosze dostaniesz balonika z nowym logo POLSAT BOX  

Edytowane przez Sentence
Usunięto część prowokującą do kłótni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...