Jump to content

djadijos

Users
 • Content Count

  1538
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

168 Rewelacyjna

About djadijos

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Lca

Recent Profile Visitors

1457 profile views
 1. Kol. @marenss ma u siebie EPON Corecess Dialog, także 100 Mbps to u niego max. Powinni mieć w utrzymaniu 25 zł za 100 Mbps.
 2. Przecież gdyby CP pozwolił na paczkę Polsatu w Orange DTH to Orange miałby najlepszy pakiet tv DTH, a do tego jeszcze z LTE od Orange, które bije na głowę LTE Plus.
 3. "Technik" Pewnie monter zwykły z łapanki i wielki specjalista... Do IPTV trzeba mieć wiedzę IT. IPTV jest akurat usługą stabilną jeśli jest odpowiednio zaprojektowana i skonfigurowana. Do tego w pełni przyszłościową w perspektywie 5G i upadku powolnym satelity. Za multiroom to się płaci zgodnie z regulaminem... Jeśli leci się na jednym włóknie to 1550, ale jeśli na dwóch to można używać też 1310. Ogólnie zakres w teorii jest 1530-1570, ale w praktyce tylko 1550 używają.
 4. Tu właśnie dotknąłeś istotę problemu TV od Netii. Gdy powstawała miała uciągnąć nawet najsłabsze łącza typu adsl 6 Mbps. Tv miała mieć dużą bazę abonencką by to się opłacało.
 5. Wymień dekoder. Jest z nim coś nie tak. Przerobiłem wszystkie modele Netia Player i żaden poprawnie działający nie ma takich objawów.
 6. Na ich stronie takiego nie ma. Podeślij zdjęcie.
 7. @Flaga Hiway to IPTV, tam tylko dekoder. Chyba,że masz w CPE gniazdo RF pod koncentryk.
 8. Dolby digital to na DVD był Ba, na DVD to nawet i DTS zwykły był.
 9. Eleven należy do CP. Oni chcą przede wszystkim najpierw przerzucić kanały na swój transponder. Eleven 4K nie będzie w PC+.
 10. Ja też używam spotify, ale to powinien być dodatek. W aucie zdecydowanie lepiej jest USB i pliki zgrane z CD właśnie Przynajmniej nie jesteś zależny od licencji na dany materiał. Ja wiem, że dzisiaj przemysł muzyczny próbuje nam wciskać kit który za miesiąc już będzie passè, nie będzie na liście hiper super przebojów. Tylko, że jest też muzyka, która nie jest na chwilę a jest mądra i ponadczasowa. Tak samo filmy. Sam nie mam za dużo Blu-ray i korzystam z Netflix czy HBO GO (Wcześniej też showmax), ale zdaje sobie sprawę z pewnych rzeczy. Że jeśli pozwolimy na upadek nośników fizycznych to damy pełnię władzy korporacjom, które będą wciskać nam każde g... owinięte w papierek jako cukierek. Już zresztą powoli tak jest.
 11. HBO przecież wydaje Blu-ray ze swoimi serialami czy też filmami, na pewno w HD, nie wiem jak Blu-ray UHD. I tak powinno zostać. Przede wszystkim oni mają zainteresowanie ze względu na ofertę programową. Duża ilość seriali itp za niewielkie ceny. @lukimann do tego dodaj sobie możliwość dzielenia kont. Bez tego Netflix diametralnie straci na popularności.
 12. @lukimann jakość HBO GO jest akurat zdecydowanie poniżej krytyki. Jakość musi być nie za dobra, ale nie oznacza że ma być tragiczna.
 13. Chodziło mi o twoje zdanie bo zaraz koneserzy pixeli się zlecą. Gdyby bitrate i rozdzielczość nie miały znaczenia, wtedy nie robili by kanałów PSP w super HD czy Canal+ w 4K, czy też w większości upscalowane materiały z HD do 4K i ze zdecydowanie większym bitrate na Eleven. Nawet @kingofsouth sam pisał że pomimo upscalingu lepiej wyglądają treści na Eleven 4K niż na wersji HD za sprawą wiadomo czego. Także to nie koneserzy pixeli, tylko jest zapewne ogromna różnica. W ciemno mogę się założyć. Owszem, chodziło mi jednak o słowa forumowicza wyżej o koneserach pixeli. Ja osobiście mam nadzieję że streaming nie będzie miał za dobrej jakości, gdyż zabije on właśnie Blu-ray. A nie ma nic ważniejszego niż możliwość posiadania czegoś. Nie być zależnym od licencji producenta wobec VOD czy ich widzimisi. Już wystarczająco materiałów zniknęło ze streamingu czy sklepów cyfrowych. Nie możemy też dopuścić, by nośniki umarły, bo wtedy obudzimy się z ręką w nocniku jak korporacje typu Spotify, Netflix czy Amazon przejmą całkowicie rynek i będą dyktować warunki po swojemu.
 14. Jak zobaczysz chociaż raz jakość oryginalnego Blu-ray to zmienisz zdanie. Do tego dźwięk.
 15. Jaki dźwięk i obraz? Bo zapewne koło jakości oryginalnego Blu-ray to nawet nie stało.
×
×
 • Create New...