Jump to content

djadijos

Users
 • Content Count

  1622
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

176 Rewelacyjna

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Lca

Recent Profile Visitors

1773 profile views
 1. Być może było kilka takich wydań, ja jednak mając trochę Blu-ray, CD, DVD nie mam problemu z odczytem żadnej płyty teraz.
 2. Zanim stała się wyjątkowo głupia moda by wszystko pchać w streaming wychodziły koncerty na DVD i Blu-ray. I kiedy chcę to włączę. Nie martwię się, że ktoś mi go wyłączy na platformie OTT. Mam Blu-ray i żaden nie ma problemów z odczytem...
 3. Abonamentu nie miałem. Filmy z Canal+ nie są zazwyczaj na wyłączność, + do tego wychodzą również na nośnikach. Tu chodzi o to, że pewne rzeczy trafiają tylko na streaming, a to wyjątkowo niepewny szajs.
 4. Ja wiem, że licencja. Tylko że chodzi o to, że coś co niby miało być takie fajne dla użytkownika, czyli streaming okazuje się być dla użytkownika wyjątkowym dziadostwem. Bo użytkownik nie ma żadnej gwarancji materiału jaki go interesuje, nie kupi i nie posiada go na WŁASNOŚĆ. A własność dla mnie czyli teleinformatyka i ekonomisty wolnorynkowca to świętość. W takim przypadku nie wstawiali by nowych koncertów z tej samej serii czyli MTV Unplugged. W dobie streamingu można bardzo łatwo wygaszać filmy które w aktualnej sytuacji politycznej będą nieprawidłowe politycznie. Nie bez powodu kupiłem Blu-ray filmu Układ Zamknięty...
 5. A dlaczego miałbym nie liczyć na to ? Przecież skoro nie wydali tego na DVD i Blu-ray to powinno być w streamingu. Powinno. Sprawdziłem znane mi platformy inne i tego tam nie ma. Sytuacja taka jest od dłuższego czasu już.
 6. Z player.pl zniknęły prawie wszystkie koncerty z serii MTV Unplugged. I niech ktoś mi powie że nośniki fizyczne są passe...
 7. Corecess jest ont do max 100 Mbps, więc nie można. Poza tym dla Corecess jest w trakcie podmiana na GPON Huawei.
 8. Są usługi IPTV unicast live gdzie w HD dla MPEG-4 AVC bitrate sięga 15-25 Mbps. I działa to spokojnie w otwartym necie. Sam tak korzystam. Jakość niewiele gorsza na CANAL+ HD od tej z C+4K na satelicie. Jednak niestety Polacy chcą jak najtaniej, nie dobrze. Dlatego satelita ma takie branie. I dlatego też dostawcy OTT oszczędzają na paśmie.
 9. Pobieranie opłaty za dekoder PVR z wbudowanym dyskiem ?
 10. Internetia to jakby państwo w państwie, niby Netia, ale nie do końca. Specyficzna spółka że specyficznym zarządzaniem i strukturą. W Internetii IP Ci się nie zmieni, dopóki nie będzie resetu końcówki lub switcha. No i weryfikacja urządzeń jest tylko po MAC.
 11. ADB jest tylko dla ETTH i GPON Alcatel. Starzy klienci nie mają NAT, pula ipv4 jest już dawno wyczerpana i kogo mogą dają za CGNAT. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś CGNAT można było ściągnąć u indywidualnych za opłatą. Nie trzeba było na biznes. Stałe IP także tak samo.
 12. Nie, Ty płacisz DO 150 Mbps. Sam piszesz, że jesteś z IT więc powinieneś wiedzieć że to łącza współdzielone i nie jest to łącze biznesowe, gdzie masz gwarancję pasma. Na łączach typu HFC czy GPON nie masz gwarancji 100% transferu cały czas. Po to są podawane prędkości gwarantowane i zazwyczaj osiągane... O ile straty pakietów jeszcze rozumiem reklamować to uzyskiwanie prędkości 30% , niższych w szczycie to trochę przyp...anie się dla zasady. Przez taką głupią politykę tylko rynek Soho traci bo myśli że na łączu za 50 zł będzie miał super hiper łącze biznesowe... W ETTH ma. W GPON nie. HFC też nie. Nie zajmuje się w ogóle projektami i administracją HFC, więc mogę się mylić.
 13. Netia w GPON jak i HFC daje bridge. Tak samo w DSL.
 14. Zobacz też,że jeśli masz duży zapas łącza to będzie pobierał też więcej bo może, bo to szybko idzie. Nie tylko to co legalne.
×
×
 • Create New...