Jump to content

djadijos

Users
 • Content Count

  1735
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

200 Rewelacyjna

About djadijos

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Lca

Recent Profile Visitors

2153 profile views
 1. Jest CANAL+ prestige do kupienia za 50 zł jako dodatek.
 2. No cóż, dokonało się to co było w ich planach. Niestety najlepsza TV pod względem pakietów właśnie umarła. Polsat potrafi tylko zniszczyć w imię tandety.
 3. Sprawdź MTR, którędy ci idzie ruch do nich. I czy gdzieś nie traci pakietów.
 4. @bugmenot Błędy aktualizacji oprogramowania tego typu zdarzają się naprawdę bardzo bardzo rzadko, do tego nie powinno do nich dochodzić. Tym sposobem można uwalić każdy sprzęt, od odtwarzacza Blu-ray po telewizor czy nawet pralkę. Nadal nośniki tłoczone to najpewniejsze źródła, o ile nie zostały fizycznie uszkodzone, co jest po prostu niechlujstwem użytkownika.
 5. @kingofsouthzapewne źródło sygnału które dostają od Eleven nie ma takiego bitrate. pomiędzy 16 Mbps a 25 Mbps realnego dla HD jest różnica jakościowa spora. Widać, to chociaż by na Blurayach. Szczególnie te koncertowe gdzie szybki ruch itp.
 6. @mattem z tego co pamiętam, to oni deklarują całkowite wycofanie się z HFC.
 7. djadijos

  TVP 1

  Znam osobiście wielu naprawdę wspaniałych księży, którzy są naprawdę porządnymi ludźmi. Więc generalizowanie, że to pedofile jest [beep]kie.
 8. NC+GO jest na serwerach insys w CDN Netii, natomiast Player i MyCanal to redCDN.
 9. Dodatek,ale wkrótce całkowicie bezużyteczny, więc trochę bez sensu wywalać kasę na moduł, który wkrótce i tak będzie bezużyteczny.
 10. @umek do tego z tego co piszą inni, prawdopodobnie to ten sam CDN i transmisja co w playerplus.
 11. 2.0 chodzi naprawdę spoko. Mieli w planach evobox dla Netii,ale nie wiem co dalej.
 12. djadijos

  TVP 4K

  DVB-T2 HEVC nie jest PRODUKCYJNIE wdrożone na żadnym nadajniku Emitela oprócz Polsat Film HD w DVB-T2 HEVC. Nawet testy TVP na 2 nadajnikach nie są aktywne.
 13. @kingofsouth wejść HDMI Ci niedługo zabraknie 😂. Tutaj ustawia profil jakościowy ręcznie, nie auto jak w IPTV Polsat czy OTT Polsat czy STV Netia. Więc będzie trzymać profil, nawet gdyby miał to być pokaz slajdów.
 14. Porównywanie streama z YT do bluray jest z całym szacunkiem trochę śmieszne YouTube jak kiedyś wspomniał kol. @mattemtnie na bitrate ile się tylko da. Ich 1080p nawet w VP9 to parodia Z tego co gdzieś czytałem ostatnio zabierają się za robienie 8K z taśmy 35mm. Taśma 35mm może okazać się jak światłowód. Tylko od urządzeń końcowych i przetwarzających będzie zależało jaką rozdzielczość będziemy mieli.
×
×
 • Create New...