Jump to content

BW134

Users
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About BW134

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

319 profile views
 1. Minął tydzień i ramówka nadal jest do 3 listopada. Za to trochę zmieniono na dni powszednie: od poniedziałku od 6:00 do 7:00 wrócą Wróżkowie chrzestni (ostatnio chyba na początku 2019), a o 8:55 dwa odcinki Piekaczek (ostatnio na Nickelodeon był w 2018?). Znika pasmo Nick Jr.
 2. Dokładnie tak jak DarwinShow pisze. Program wszystkich innych stacji od Viacom np. Comedy Central, Paramount Channel, MTV Music jest na 40 dni, Nickelodeon urywa się na 3 listopada.
 3. Coś się dzieje z Nickelodeonem. Od 4 listopada nie ma żadnej ramówki mimo że inni nadawcy Viacomu mają ramówkę na 40 dni. Dodawają SpongeBoba przed północą od kilku dni na każdy kolejny dzień.
 4. Czy jest nadzieja na to, że MUX-L3 w Częstochowie będzie silniejszy? Aktualnie nie odbieram nawet śladów (nadają z Błeszna w H)
 5. Disney XD będzie jeszcze nadawać we wrześniu bo strona TVN Media promuje nowości w Disney XD na wrzesień.
 6. EPG jest tylko do 7 lipca do 2:00 w nocy. Czy znowu się nie szykuje powtórka z rozrywki?
 7. Te kanały (Novela TV i Water Planet) działały już wczoraj wieczorem.
 8. Nadal Water Planet i Novela TV nie działają. Na Water Planet nadal różowy ekran, ale przed 19 był testcard taki jak w T5 i P1.
 9. Nie działa Tele5 i Polonia1 w Cyfrowym Polsacie, jest tylko obraz kontrolny. Jak u innych? Pozostałe stacji od Polcast też nie ma. Water Planet wyświetla różowy ekran z jakimś granatowym paskiem, a Novela TV ma czarny ekran.
 10. Ogłoszenie nadawcy jest gdzieś od kwietnia nadawane.
 11. Dziś podczas Polskiego Topu Tygodnia teledysk Dawid Podsiadło - Trofea był bez dźwięku.
 12. BW134

  Radio ZET

  Może w Słupsku nie zmienili RT.
 13. Doszła bułgarska ścieżka dźwiękowa do Nicktoons. Od 3 czerwca do stacji po ponad roku (wreszcie) dołącza "Harmidom".
 14. W Andrychowie pojawił się mały MUX z Radiem Andrychów i Radiem Profeto. źródło: radiopolska
×
×
 • Create New...