Jump to content

BW134

Users
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralna

About BW134

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

660 profile views
 1. U mnie też ciągle na końcu listy (po 1000+) pojawiają się kanały jak TEST DL czy kopia Euronews, a od wczoraj Polsat1.
 2. Niestety w CP GO nadal nie poprawiono błędu który pojawia się po jakimś czasie - odtwarzany program po uruchomieniu pokazuje zamrożony kadr i znika (czasami jest błąd wewnętrzny). Receptą na to jest całkowity reset dekodera lub przesunięcie w tył/przód. Także na liście Seriale nie da się przejrzeć wszystkich seriali bo lista jest ograniczona do 10 pozycji. Jeśli obejrzę np. Trudne sprawy to na liście polecanych nie ma ani jednego odcinka tego serialu. Nie ma podziału na sezony czy na odcinki (1-100 np.) w przeciwieństwie do Playera a po szukaniu w dół jest padaka związana z czarnym ekranem, lub całkowicie znika lista odcinków.
 3. Czterej pancerni i pies był emitowany jeszcze wcześniej, tyle że to był serial.
 4. To już jest koniec Polsatu Games, jeśli obok pozycji z Polsatu Play, zaczynają dodawać także z Czwórki
 5. Naprawiono CP GO, teraz po wejściu w "Otwórz w CP GO", od razu dostajemy się do danej pozycji zamiast do strony głównej, zmieniona została też nieznacznie czcionka. Edit: Za dobrze było, błąd serwisu się jednorazowo pojawił.
 6. A może TV Okazje? Proszę skończyć spekulacje, na pewno w najbliższym czasie będzie info.
 7. Dziś rano na Evobox PVR CP GO nie działa. Przy próbie włączenia jakiegokolwiek materiału jest błąd serwera 13601 i jedyna opcja to powrót.
 8. 17 maja na kanale (prawdopodobnie) premiera Steven Universe: Film. Oprócz tego w tym miesiącu do zobaczenia premiera serialu ThunderCats Roar!, Power Players (która była zaplanowana na luty), a także nowe odcinki m.in Ninjago.
 9. Przed 12 już była nowa oprawa reklam i Play Extra.
 10. na BBC World mam ok. 84/56. Rzekomo słaby TVN HD w tej chwili 89/52. Mam po raz n-ty problem z EPG CP, rano był do 11 kwietnia, a teraz kończy się w nocy z 9 na 10.04 na wszystkim. Aplikacje CP działają bezproblemowo.
 11. Od kilku dni nie aktualizują się ramówki, Polsat jest do 19 kwietnia, a TVP1 i TVP2 są do 29 kwietnia. Dodatkowo brak ramówki Eska TV. Czy aktualizacje zostały wstrzymane z powodu koronawirusa?
 12. VIVA Polska, Movies24, stare dobre Discovery czy History, RTL7, TVN Meteo, Wojna i Pokój, TVN Lingua, MTV Classic, Fox Kids czy klasyczny CN.
 13. Prima Aprilis, bo cennika na Maj jeszcze nie ma. Tak apropo, ramówka na naziemnej nie działa.
 14. Od wielu dni w polskim Disney XD brak logo na ekranie.
 15. Działają wam AMC i CBS Reality? Na pierwszym kanale mam czarny ekran i czasami napis o nieobsługiwanym formacie wideo, na drugim też ciemno. CBS Europa działa normalnie.
×
×
 • Create New...