Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

No teraz inaczej patrzą, bo CANAL+ poszedł z cenami za dekoder po rozum do głowy. Tutaj się muszą przejechać że sprzedażą, wtedy cena spadnie. Zresztą, co po samym dekoderze 4K jak nie wiadomo, co będzie w tym 4K do obejrzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Zresztą, co po samym dekoderze 4K jak nie wiadomo, co będzie w tym 4K do obejrzenia. 

Nie ma co narzekać , na cenę. Za darmo nic nie będzie.

Vectra (dekoder 4K)  to jak sie nie mylę 20 zl miesięcznie.

 

Co będzie , to już ci napisze :

  • Eleven Sports 1 4K
  • PSP 4K ( to na miejscu CP do reklamy bym wrzucił LM w 4K :D  )
  • Insight 4K
  • Museum 4K
  • Nasa 4K
  • Ultra TV 4K
  • Filmax 4K 😁 😅
Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Jeśli to jest dekoder/hybryda , to jaki problem po sieci wrzucić Filmax 4K/ Ultra TV 4K? ;)

Problemem jest nadawca, czyli MWE - niejedne rozmowy z Polsatem już mieli, widzisz ich kanały dzisiaj w ofercie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, kingofsouth napisał:

Nie ma co narzekać , na cenę. Za darmo nic nie będzie.

Vectra (dekoder 4K)  to jak sie nie mylę 20 zl miesięcznie.

 

Co będzie , to już ci napisze :

  • Eleven Sports 1 4K
  • PSP 4K ( to na miejscu CP do reklamy bym wrzucił LM w 4K :D  )
  • Insight 4K
  • Museum 4K
  • Nasa 4K
  • Ultra TV 4K
  • Filmax 4K 😁 😅

Stingray Festival 4K...

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2021 o 22:35, Pawel napisał:

W moim lokalu mogę mieć Neostradę do 20 (w praktyce działa max 12 mega) i MM/Vectrę z prędkością 300 mega. Myślisz, że na tych 12 mega mogą cokolwiek zagwarantować poza kanałami SD ?

A w jakiej technologii miałbyś od Orange Adsl2, Adsl2+, czy Vdsl? Musi się pan dowiedzieć jak daleko od pana znajduje się tzw. centrala, czyli główna duża skrzynka z której rozchodzą się kable do poszczególnych budynków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lokietek napisał:

A w jakiej technologii miałbyś od Orange Adsl2, Adsl2+, czy Vdsl? Musi się pan dowiedzieć jak daleko od pana znajduje się tzw. centrala, czyli główna duża skrzynka z której rozchodzą się kable do poszczególnych budynków.

Do 20 Mbps masz na adsl2+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lokietek napisał:

A w jakiej technologii miałbyś od Orange Adsl2, Adsl2+, czy Vdsl? Musi się pan dowiedzieć jak daleko od pana znajduje się tzw. centrala, czyli główna duża skrzynka z której rozchodzą się kable do poszczególnych budynków.

Wyciągnij wnioski z tego co napisałem. Skoro max 12 mega to logiczne, że do węzła neo nie mam blisko.

 

Tak nawiasem mówiąc kable do budynków rozchodzą się z szafy kablowej a centrala to zupełnie co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mtv napisał:

Według mnie w ofercie satelitarnej będzie:

- Eleven Sports 1 4k

- PSP 1 4K 

- Museum 4K

- NASA 4K

A w IPTV jeszcze Insight 4K.

Nasa 4K fajny kanał.

😀

Ale jakoś szybko się nudzi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, djadijos napisał:

Do 20 Mbps masz na adsl2+

To może dałoby radę na Vdsl

 

2 godziny temu, Pawel napisał:

Wyciągnij wnioski z tego co napisałem. Skoro max 12 mega to logiczne, że do węzła neo nie mam blisko.

 

Tak nawiasem mówiąc kable do budynków rozchodzą się z szafy kablowej a centrala to zupełnie co innego.

Już uprościłem. Wiem że z centrali kable rozchodzą się do mniejszych skrzynek, nazwy nie znałem a potem do budynków. A może będzie mieć pan gdzieś bliżej centralę, może pan w punkcie o to zapytać gdzie jest najbliższa centrala w pańskiej okolicy i może pan zapytać o skrócenie pętli abonenckiej, tak to się chyba nazywało gdy chciało się podłączyć to bliższej centrali. Myślę że nie zaszkodzi panu pójść do punktu i zapytać w jakiej odległości jest od pana najbliższa centrala i czy podłączyliby pana do Vdsl, jeśli mogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...