Skocz do zawartości

tyrla

Przyjaciele
  • Zawartość

    1462
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

128 Rewelacyjna

O tyrla

  • Tytuł
    Król Typer LM/LE 2017/18, SK Bukmacher 18

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

748 wyświetleń profilu
  1. tyrla

    Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News

    Skróty wyścigów Formuły 1 w Polsacie Sport. https://www.tvpolsat.info/news/10014/magazyn-formuly-1-w-polsacie-sport-komentuje-andrzej-borowczyk-kiedy-emisja
  2. tyrla

    TVP 1

  3. tyrla

    Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News

    Półfinałowy mecz Huberta Hurkacza z Rogerem Federerem oglądało 181 tys. widzów.
  4. tyrla

    TVP Sport

  5. tyrla

    Kurierowy Bukmacher 2019

    Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 10 Obowiązuje na dni: 18-24.03.2019 1. DPD Legionovia Legionowo - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2 2. GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 1 3. SSV Jahn Regensburg - SpVgg Greuther Furth 1 4. #Volley Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów 2 5. Eczacibasi VitrA Stambuł - Imoco Volley Conegliano 1 6. Zenit Kazań - Trefl Gdańsk 1 7. GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 2 8. Anwil Włocławek - Legia Warszawa 1 9. Fenerbahce Opet Stambuł - Savino Del Bene Scandicci 1 10. Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom 2 12. VakifBank Stambuł - Dinamo Moskwa 1 13. Zenit Sankt Petersburg - PGE Skra Bełchatów 2 14. BBTS Bielsko-Biała - MKS Ślepsk Suwałki 1 15. Rhein-Neckar Lowen - HBC Nantes 1 16. Comarch Cracovia - Tauron KH GKS Katowice 1 17. Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 1 18. Sir Colussi Sicoma Perugia - Chaumont VB 1 19. ONICO Warszawa - Chemik Bydgoszcz 1 20. Niemcy - Serbia 1 21. Real Madryt - AX Armani Exchange Olimpia Mediolan 1 22. Kazachstan - Szkocja 2 23. Polska U-20 - Japonia U-20 1 24. Niemcy U-21 - Francja U-21 1 25. TVB 1898 Stuttgart - THW Kiel 2 26. Cucine Lube Civitanova - Dinamo Moskwa 1 27. Igor Gorgonzola Novara - Allianz MTV Stuttgart 1 28. Austria - Polska 2 29. Holandia - Białoruś 1 30. Belgia - Rosja 1 31. Macedonia - Łotwa 1 33. Słowacja - Węgry 1 34. Chorwacja - Azerbejdżan 1 36. Polska - Islandia 1 37. Anglia - Czechy 1 38. Portugalia - Ukraina 1 39. Mołdawia - Francja 2 41. Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder 1 42. Anaheim Ducks - San Jose Sharks 2 43. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Planicy - Słowenia 46. Galatasaray Odeabank Stambuł - Besiktas Sompo Japan Stambuł 1 47. Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie 2 48. Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa 2 49. Gruzja - Szwajcaria 2 50. Polska - Szwajcaria 1 52. Banvit BK - Istanbul BBSK 1 53. Motor Zaporoże - PGE VIVE Kielce 2 54. Trefl Gdańsk - MKS Będzin 1 55. Szwecja - Rumunia 1 56. Gibraltar - Irlandia 2 57. Wisła CanPack Kraków - CCC Polkowice 2 58. Polska - Słowacja 1 60. Krzysztof Włodarczyk - Alexandru Jur 1 61. Hiszpania - Norwegia 1 62. Włochy - Finlandia 1 63. Liechtenstein - Grecja 2 64. Charlotte Hornets - Boston Celtics 2 65. Lawrence Okolie - Wadi Camacho 1 66. Philadelphia Union - Columbus Crew 2 67. Stephen Thompson - Anthony Pettis 1 69. Vancouver Canucks - Calgary Flames 2 71. Fenerbahce Beko Stambuł - Tofas SK 1 72. TBV Start Lublin - Arka Gdynia 2 73. TSV GWD Minden - SC Magdeburg 2 76. Walia - Słowacja 1 77. Orlen Wisła Płock - MOL-Pick Szeged 1 78. Polska - Argentyna 1 79. VfL Gummersbach - Bergischer HC 2 80. New York Knicks - Los Angeles Clippers 2 81. Izrael - Austria 2 82. Sporting Lizbona - Telekom Veszprem HC 2 83. Real Madryt - FC Barcelona 1 84. Polska - Łotwa 1 85. Holandia - Niemcy 1 86. Cypr - Belgia 2 88. Kazachstan - Rosja 2 89. Słowenia - Macedonia 1 90. Węgry - Chorwacja 2
  6. tyrla

    TVP Sport

    I tyle na ten temat
  7. tyrla

    Kanały Polsat Sport Premium

    Przecież od początku wiadomo, że na tych kanałach będą tylko mecze LM i LE. Zresztą dlaczego Polsat miałby dawać dostęp nc+ do meczów eliminacji do ME 2020 ?
  8. tyrla

    Kanały Polsat Sport Premium

    To chyba wtedy musieliby zablokować dostęp do tych kanałów nc+
  9. tyrla

    TVP Sport

    10 kwietnia mecz Manchester United - FC Barcelona na TVP 1 i TVP Sport.
  10. tyrla

    Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA

    9 kwietnia (wtorek) Tottenham Hotspur - Manchester City Liverpool FC - FC Porto 10 kwietnia (środa) Manchester United - FC Barcelona Ajax Amsterdam - Juventus 16 kwietnia (wtorek) FC Barcelona - Manchester United Juventus - Ajax Amsterdam 17 kwietnia (środa) Manchester City - Tottenham Hotspur FC Porto - Liverpool FC
  11. tyrla

    Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA

    Pary 1/4 finału LM: Ajax Amsterdam - Juventus Liverpool FC - FC Porto Tottenham Hotspur - Manchester City Manchester United - FC Barcelona Pary 1/2 finału LM: Tottenham Hotspur - Manchester City / Ajax Amsterdam - Juventus Manchester United - FC Barcelona / Liverpool FC - FC Porto
  12. tyrla

    Sport na żywo w polskiej TV 11.03-17.03

    Piątek, 15.03: 17:30 PSE SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów 17:45 PSN PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: GKS Tychy - PGE FKS Stal Mielec 19:00 PS TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - 3. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej 20:30 PSE SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: MKS Będzin - Chemik Bydgoszcz 21:00 PSN WYŚCIGI SAMOCHODOWE: FIA World Endurance Championship w Sebring (do 23:00) 21:30 PS TENIS: Turniej ATP w Indian Wells - 4. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej 23:30 PSE WYŚCIGI SAMOCHODOWE: FIA World Endurance Championship w Sebring (do 05:30!)
  13. tyrla

    Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News

    Nie. Polsat ma tylko prawa do pokazywania meczów Polaków na kodowanych stacjach. Mecz także na TVP 1 i TVP Sport.
×