Jump to content

tyrla

Friends
  • Content Count

    1744
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

229 Rewelacyjna

About tyrla

  • Rank
    Król Typer LM/LE 2018/19, SK Bukmacher 18

Informacje o profilu

  • Gender
    Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1697 profile views
  1. tyrla

    Typowanie LM i LE 2019/20

    17 Kolejka Liga Mistrzów Faza Grupowa 6 Kolejka 10-11 grudnia SSC Napoli - KRC Genk 1 (3:0) FC Salzburg - Liverpool FC 2 Borussia Dortmund - Slavia Praga 1 (3:0) Inter Mediolan - FC Barcelona 1 Olympique Lyon - RB Lipsk 1X Chelsea Londyn - Lille 1 Ajax Amsterdam - València CF 1 Dinamo Zagrzeb - Manchester City 2 Paris Saint-Germain FC - Galatasaray Stambuł 1P Club Brugge KV - Real Madryt 2 Bayern Monachium - Tottenham Londyn 1 (Lewandowski) Bayer Leverkusen - Juventus Turyn 1 Liga Europy Faza Grupowa 6 Kolejka 12 grudnia Qarabağ Ağdam - Football 1991 Dudelange 1 Dynamo Kijów - FC Lugano 1 Getafe CF - FK Krasnodar 1 PSV Eindhoven - Rosenborg Trondheim 1 Stade Rennais FC - Lazio Rzym 2 Eintracht Frankfurt - Vitória Guimarães 1 (3:0) FC Porto - Feyenoord Rotterdam 1 Łudogorec Razgrad - Ferencvárosi Budapeszt 1 VfL Wolfsburg - AS Saint-Étienne 1 Borussia Mönchengladbach - Başakşehir FK 1 Slovan Bratysława - SC Braga 2 Manchester United - AZ Alkmaar 1
  2. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 46 Obowiązuje na dni: 7-8.12.2019 1. Gaziantep Basketbol - Istanbul Buyuksehir Belediyesi 1 2. Real Madryt - Espanyol Barcelona 1 3. Hannover 96 - FC Erzgebirge Aue 1 4. MMTS Kwidzyn - SPR Chrobry Głogów 1 5. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Teksut Bandirma 1 6. Everton FC - Chelsea Londyn 2 7. Huddersfield Town - Leeds United 2 8. Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin 1 9. GKS Katowice - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 2 10. Atalanta Bergamo - Hellas Verona 1 11. Borussia Dortmund - Fortuna Dusseldorf 1 12. Borussia Monchengladbach - Bayern Monachium 2 13. RB Lipsk - TSG 1899 Hoffenheim 1 14. Darussafaka Tekfen - Besiktas Sompo Sigorta Stambuł 1 16. Bournemouth AFC - Liverpool FC 2 18. Red Bull Salzburg - WSG Swarovski Tirol 1 19. Lech Poznań - ŁKS Łódź 1 20. Start Lublin - Anwil Włocławek 2 21. Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin 1 22. Udinese Calcio - SSC Napoli 2 23. Filip Hrgovic - Eric Molina 1 25. Manchester City - Manchester United 1 26. Bayer Leverkusen - Schalke 04 Gelsenkirchen 1 27. UD Levante - Valencia CF 2 28. Dillian Whyte - Mariusz Wach 1 29. Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1 30. PSV Eindhoven - Fortuna Sittard 1 31. Aleksandr Powietkin - Michael Hunter 2 32. Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Ślepsk Malow Suwałki 1 33. Unicaja Malaga - Herbalife Gran Canaria 1 34. Lazio Rzym - Juventus Turyn 2 35. FC Barcelona - RCD Mallorca 1 36. Andy Ruiz Jr. - Anthony Joshua 1 39. Chris Eubank Jr. - Matwiej Korobow 1 40. Jermall Charlo - Dennis Hogan 1 41. Fenerbahce Beko Stambuł - OGM Ormanspor 1 43. Cracovia Kraków - Raków Częstochowa 1 46. Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 47. Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze 2 48. West Bromwich Albion - Swansea City 1 51. Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1 52. PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie 1 53. Aston Villa - Leicester City 2 55. SPAL 2013 - Brescia Calcio 1 57. Leo Shoes Modena - Calzedonia Werona 1 58. 1.FC Union Berlin - 1.FC Koln 1 60. Real Valladolid - Real Sociedad 2 62. Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2 64. Hydrotruck Radom - Asseco Arka Gdynia 2 65. Grot Budowlani Łódź - DPD Legionovia Legionowo 1 66. Sampdoria Genua - Parma FC 1 67. Werder Brema - SC Paderborn 1 68. Vero Volley Monza - Globo Banca Popolare del Frusinate Sora 1 69. CD Leganes - Celta Vigo 1 70. Baxi Manresa - FC Barcelona 2 71. Turk Telekom - Bursaspor 1 73. Osasuna Pampeluna - Sevilla FC 2 74. Brooklyn Nets - Denver Nuggets 2 76. Sparta Praga - Mlada Boleslav 1 77. Philadelphia 76ers - Houston Rockets 2
  3. Rozpiska komentatorów na weekend: piątek, 29 listopada: 09:55, Eleven Sports 1, FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX 2019: 1. sesja treningowa (studio od 09:30) komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica 13:55, Eleven Sports 1, FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX 2019: 2. sesja treningowa (studio od 13:30) komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica 18:25, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: VfL Osnabrück – Hamburger SV komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak 20:25, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, Bundesliga: FC Schalke 04 – 1. FC Union Berlin komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak 20:50, Eleven Sports 3, The Emirates FA Cup: Maldon & Tiptree – Newport County komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński 20:55, Eleven Sports 2, LaLiga Santander: Celta Vigo – Real Valladolid komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda 22:50, Eleven Sports 1, #ElevenF1 – magazyn sobota, 30 listopada: 10:55, Eleven Sports 2, FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX 2019: 3. sesja treningowa (studio od 10:30) komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica 12:55, Eleven Sports 1, 2. Bundesliga: FC St. Pauli – Hannover 96 komentarz: Marcin Pawłowski, Tomasz Urban 13:55, Eleven Sports 1, FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX 2019: sesja kwalifikacyjna (studio od 13:00) komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica 14:55, Eleven Sports 2, Serie A TIM: Brescia Calcio – Atalanta Bergamo komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk 15:25, Eleven Sports 1, Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim – Fortuna Düsseldorf komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński 15:25, Eleven Sports 4, Bundesliga: SC Paderborn 07 – RB Lipsk komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 15:55, Eleven Sports 3, Sky Bet Championship: Derby County – Queens Park Rangers komentarz: Michał Mitrut 17:55, Eleven Sports 2, Serie A TIM: Genoa CFC – Torino FC komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica 18:25, Eleven Sports 1, Bundesliga: Bayern Monachium – Bayer 04 Leverkusen (studio od 17:30) komentarz ze stadionu: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak, studio: Mateusz Majak, Maciej Kruk, Tomasz Urban 18:25, Eleven Sports 3, LaLiga Santander: RCD Mallorca – Real Betis komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda 18:25, Eleven Sports 4, The Emirates FA Cup: Eastleigh FC – Crewe Alexandra komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński 20:40, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, Serie A TIM: ACF Fiorentina – US Lecce (studio od 20:25) komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, studio: Mateusz Majak, Dominik Mucha, Piotr Czachowski 22:50, Eleven Sports 1, Eleven GOL LIVE – magazyn prowadzenie: Mateusz Majak niedziela, 1 grudnia: 11:55, Eleven Sports 3, LaLiga Santander: Sevilla FC – CD Leganés komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda 12:25, Eleven Sports 2, Serie A TIM: Juventus FC – US Sassuolo komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk 12:30, Eleven Sports 1, FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX 2019: parada kierowców komentarz: Michał Gąsiorowski 13:25, Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: SV Sandhausen – VfB Stuttgart komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 14:05, Eleven Sports 1, FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX 2019: wyścig (studio od 13:00) komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica 14:55, Eleven Sports 2, Serie A TIM: Parma Calcio 1913 – AC Milan komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak 14:55, Eleven Sports 3, Serie A TIM: Inter Mediolan – SPAL 2013 komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski 15:55, Eleven Sports 4, LaLiga Santander: RCD Espanyol – CA Osasuna komentarz: Marcin Pawłowski, Kuba Ostrowski 17:55, Eleven Sports 1, Serie A TIM: SSC Napoli – Bologna FC (studio od 17:15) komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 17:55, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Bundesliga: VfL Wolfsburg – Werder Brema komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński 20:40, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Serie A TIM: Hellas Verona – AS Roma komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski, studio: Mateusz Majak, Paweł Wilkowicz, Maciej Kruk 20:55, Eleven Sports 1, LaLiga Santander: Atlético Madryt – FC Barcelona (studio od 20:00) komentarz ze stadionu: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak 22:50, Eleven Sports 1, Eleven GOL LIVE – magazyn prowadzenie: Mateusz Majak poniedziałek, 2 grudnia: 20:00, Eleven Sports 4, The Emirates FA Cup: losowanie 3. rundy komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński 20:25, Eleven Sports 3, Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda 20:40, Eleven Sports 2, Serie A TIM: Cagliari Calcio – UC Sampdoria komentarz: Piotr Dumanowski, Duminik Guziak 20:40, Eleven Sports 4, The Emirates FA Cup: Solihull Moors – Rotherham United komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński 21:00, Eleven Sports 1, #ElevenF1 – magazyn
  4. Rozpiska komentatorów na weekend: https://tv.pl.canalplus.com/sport/aktualnosc-plan-transmisji-i-rozpiska-komentatorow-28-listopada-1-grudnia_15749510037315
  5. tyrla

    Typowanie LM i LE 2019/20

    16 Kolejka Liga Mistrzów Faza Grupowa 5 Kolejka 26-27 listopada Lokomotiw Moskwa - Bayer Leverkusen 2 Real Madryt - Paris Saint-Germain FC 1X Crvena zvezda Belgrad - Bayern Monachium 2 (Lewandowski) (1:3) Manchester City - Szachtar Donieck 1P Atalanta Bergamo - Dinamo Zagrzeb 1 (2:0) Juventus Turyn - Atlético Madryt 1 València CF - Chelsea Londyn 2 Liverpool FC - SSC Napoli 1 FC Barcelona - Borussia Dortmund 1 Slavia Praga - Inter Mediolan 2 RB Lipsk - Benfica Lizbona 1 Lille - Ajax Amsterdam 2 Liga Europy Faza Grupowa 5 Kolejka 27-28 listopada FK Krasnodar - FC Basel 1 FK Astana - Manchester United 2 Young Boys Berno - FC Porto X CSKA Moskwa - Łudogorec Razgrad 1 FK Ołeksandrija - VfL Wolfsburg 2 Wolfsberger AC - Borussia Mönchengladbach 2 SC Braga - Wolverhampton Wanderers X Football 1991 Dudelange - APÓEL Nikozja 2 Malmö FF - Dynamo Kijów X Sporting Lizbona - PSV Eindhoven 1 Lazio Rzym - CFR Cluj 1 (2:0) Arsenal Londyn - Eintracht Frankfurt 1
  6. Po meczu Manchesteru będzie pokazany również Real [emoji846]
  7. Rozpiska komentatorów na weekend: Piątek 22.11.2019 18:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4 2. Bundesliga: Erzgebirge Aue – FC St. Pauli (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak) 20:45 Eleven Sports 2 Championship: Fulham FC – Queens Park Rangers (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński) 21:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4 LaLiga: Levante UD – RCD Mallorca (Marcin Pawłowski, Jakub Ostrowski) Sobota 23.11.2019 13:00 Eleven Sports 1 LaLiga: CD Leganes – FC Barcelona (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda) 13:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4 2. Bundesliga: Hamburger SV – Dynamo Drezno (Michał Wszołek, Michał Świrkula) 15:00 Eleven Sports 2 Serie A: Atalanta Bergamo – Juventus Turyn (Julian Kowalski, Piotr Czachowski) 15:00 Eleven Sports 1 Bundesliga: Studio (Maciej Jermakow, Maciej Kruk, Tomasz Urban) 15:30 Eleven Sports 1 Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Bayern Monachium (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak) 15:30 Eleven Sports 4 Bundesliga: Werder Brema – Schalke 04 Gelsenkirchen (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński) 16:00 Eleven Sports 3 LaLiga: Real Betis – Valencia CF (Michał Mitrut, Łukasz Wiśniowski) 17:30 Eleven Sports 1 Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski) 18:00 Eleven Sports 1 Serie A: AC Milan – SSC Napoli (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak – z Mediolanu) 18:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4 Bundesliga: RB Lipsk – FC Koln (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak) 20:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4 Serie A: Torino FC – Inter Mediolan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica) 22:45 Eleven Sports 1 Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński, Marcin Pawłowski, Michał Mitrut) Niedziela 24.11.2019 12:00 Eleven Sports 2 LaLiga: RCD Espanyol – Getafe CF (Marcin Pawłowski, Jakub Ostrowski) 12:30 Eleven Sports 1 Serie A: Bologna FC – Sassuolo Calcio (Michał Mitrut, Piotr Czachowski) 14:30 Eleven Sports 1 Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Dominik Mucha) 15:00 Eleven Sports 1 Serie A: Hellas Werona – ACF Fiorentina (Mateusz Święcicki, Filip Kapica) 15:00 Eleven Sports 3 Serie A: AS Roma – Brescia Calcio (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak) 15:00 Eleven Sports 4 Serie A: Sassuolo Calcio – Lazio Rzym (Julian Kowalski, Piotr Czachowski) 15:30 Eleven Sports 2 Bundesliga: FC Augsburg – Hertha Berlin (Michał Wszołek, Michał Świrkula) 17:30 Eleven Sports 1 Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Antoni Partum) 18:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4 Serie A: Sampdoria Genua – Udinese Calcio (Mateusz Święcicki, Filip Kapica) 18:00 Eleven Sports 2 Bundesliga: TSG Hoffenheim – FSV Mainz 05 (Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński) 20:00 Eleven Sports 1 LaLiga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Piotr Urban) 20:45 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4 Serie A: US Lecce – Cagliari Calcio (Julian Kowalski, Dominik Guziak) 21:00 Eleven Sports 1 LaLiga: Real Valladolid – Sevilla FC (Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda) 23:00 Eleven Sports 1 Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda) Poniedziałek 25.11.2019 18:00 Eleven Sports 1 Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak) 19:00 Eleven Sports 1 LaLiga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski) 17:00 Eleven Sports 1 Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski) 20:00 Eleven Sports 1 Eleven Gol (Dominik Guziak) 20:30 Eleven Sports 3 2. Bundesliga: Hannover 96 – SV Darmstadt (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak) 20:45 Eleven Sports 2 Serie A: SPAL Ferrara – Genoa CFC (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)
  8. Rozpiska komentatorów na weekend: https://tv.pl.canalplus.com/sport/aktualnosc-plan-transmisji-i-rozpiska-komentatorow-22-25-listopada_15743528537301
  9. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 45 Obowiązuje na dni: 11-17.11.2019 1. VakifBank Stambuł - Savino Del Bene Scandicci 1 2. Grot Budowlani Łódź - LP Viesti Salo 1 3. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 1 4. Lokomotiw Kaliningrad - Nova KBM Branik Maribor 1 5. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy 1 7. Igor Gorgonzola Novara - Chimik Jużne 1 8. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa 1 9. Gas Sales Piacenza - Sir Safety Conad Perugia 2 10. Reale Mutua Fenera Chieri - Epiu Pomi Casalmaggiore 2 11. FC Barcelona - Fenerbahce Beko Stambuł 1 12. Allianz Milano - Leo Shoes Modena 2 13. Montreal Canadiens - Ottawa Senators 1 14. Dinamo Moskwa - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg 1 15. Start Lublin - GTK Gliwice 1 17. SC Magdeburg - Fuchse Berlin 1 19. HSG Nordhorn-Lingen - SG Flensburg-Handewitt 2 22. Górnik Zabrze - Wisła Płock 1 24. PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń 2 26. Polska - Litwa 1 27. Borussia Dortmund - SC Paderborn 1 28. Lech Poznań - Piast Gliwice 1 29. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu CMC Zawiercie 1 30. Fulham Londyn - Queens Park Rangers 1 31. Kirolbet Baskonia - Zenit Sankt Petersburg 1 32. UD Levante - RCD Mallorca 1 33. Portugalia - Nigeria 1 34. Brazylia - Oman 1 35. Los Angeles Clippers - Houston Rockets 1 39. CD Leganes - FC Barcelona 2 40. HSV Hamburg - Dynamo Drezno 1 41. Tofas SK - Besiktas Sompo Sigorta Stambuł 1 42. West Ham United - Tottenham Hotspur 2 43. Orlen Wisła Płock - GOG Haandbold 1 44. Korona Kielce - Raków Częstochowa 1 45. MKS Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 1 46. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn 2 47. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Wiśle - Polska 48. 1.FC Union Berlin - Borussia Monchengladbach 2 49. Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium 2 51. Turk Telekom Ankara - Teksut Bandirma BK 1 52. Crystal Palace - Liverpool FC 2 54. Red Bull Salzburg - SK Niederostereich Sankt Polten 1 55. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2 56. Sigma Ołomuniec - Slavia Praga 2 57. Telekom Veszprem HC - PGE VIVE Kielce 1 58. Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 2 59. BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice 1 60. AC Milan - SSC Napoli 2 61. Fraport Skyliners - Brose Bamberg 2 62. Manchester City - Chelsea Londyn 1 63. Granada CF - Atletico Madryt 2 64. RB Lipsk - 1.FC Koln 1 65. Polska - Ukraina 1 66. Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź 1 67. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo 1 68. FC Barcelona - SG Flensburg-Handewitt 1 69. Patryk Szymański - Andrij Welikowskij 1 70. Callum Smith - John Ryder 1 71. Unet E-Work Busto Arsizio - Bosca S.Bernardo Cuneo 1 72. Torino FC - Inter Mediolan 2 73. Real Madryt - Real Sociedad 1 74. Kione Padova - Top Volley Latina 1 75. Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns 1 77. Winnipeg Jets - Columbus Blue Jackets 1 79. Afyon Belediyesi - Pinar Karsiyaka 2 81. FC Groningen - Feyenoord Rotterdam 2 82. Bologna FC - Parma FC 1 85. Widzew Łódź - Bytovia Bytów 1 86. Iberostar Tenerife - Coosur Real Betis 1 88. PSV Eindhoven - sc Heerenveen 1 89. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 1 90. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 1 92. AS Roma - Brescia Calcio 1 93. US Sassuolo - Lazio Rzym 2 94. THW Kiel - SC DHfK Leipzig 1 96. SD Eibar - Deportivo Alaves 1 97. Aalborg Handbold - Paris Saint-Germain 2 98. Polska - Białoruś 1 99. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1 100. Sheffield United - Manchester United 2 101. Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 1 103. Sampdoria Genua - Udinese Calcio 1 104. TSG 1899 Hoffenheim - 1.FSV Mainz 1 105. Sir Safety Conad Perugia - Consar Ravenna 1 106. Villarreal CF - Celta Vigo 1 108. Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 1 109. Leo Shoes Modena - Itas Trentino 1 110. Fenerbahce Beko Stambuł - Darussafaka Tekfen 1 112. Real Valladolid - Sevilla FC 2 113. Houston Rockets - Dallas Mavericks 1 114. Nigeria - Oman 1 115. Białoruś - Senegal 2 116. Brazylia - Portugalia 1
  10. A po usunięciu i ponownym dodaniu numeru telefonu nie pojawi się opcja 3 miesiące za darmo ?
  11. tyrla

    TVP Sport

    Mecz Polska - Słowenia skomentują Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow.
×
×
  • Create New...