Jump to content

tyrla

Friends
  • Content Count

    1577
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

155 Rewelacyjna

About tyrla

  • Rank
    Król Typer LM/LE 2017/18, SK Bukmacher 18

Informacje o profilu

  • Gender
    Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1046 profile views
  1. tyrla

    Kurierowy Bukmacher 2019

    Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 19 Obowiązuje na dni: 20-26.05.2019 1. Tofas SK - Besiktas Sompo Japan Stambuł 1 2. Włochy - Niemcy 1 3. Anwil Włocławek - Arka Gdynia 1 4. Tahiti U-20 - Senegal U-20 2 5. TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg-Handewitt 2 6. Turcja - Serbia 2 7. Polska U-20 - Kolumbia U-20 1 8. Tajlandia - Polska 2 9. VfB Stuttgart - 1.FC Union Berlin 1 10. Chiny - Dominikana 1 11. USA - Bułgaria 1 12. Belgia - Japonia 2 13. Brazylia - Rosja 1 15. Milwaukee Bucks - Toronto Raptors 1 16. Holandia - Korea Południowa 1 18. truly.work Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz 1 19. Katar U-20 - Nigeria U-20 2 20. KPR Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn 1 21. Urugwaj U-20 - Norwegia U-20 1 22. forBET Włókniarz Częstochowa - BETARD Sparta Wrocław 1 23. Ukraina U-20 - USA U-20 1 27. Banvit BK - Anadolu Efes Stambuł 1 28. Polska - Niemcy 1 29. PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock 1 30. Francja U-20 - Arabia Saudyjska U-20 1 32. RB Lipsk - Bayern Monachium 2 33. Ewa Brodnicka - Janeth Perez 1 34. Argentyna U-20 - RPA U-20 1 35. Bologna FC - SSC Napoli 2 36. FC Barcelona - Valencia CF 1 37. Portugalia U-20 - Korea Południowa U-20 1 38. Minnesota United - Houston Dynamo 1 40. Fuchse Berlin - Rhein-Neckar Lowen 2 41. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - PGG ROW Rybnik 1 43. Slavia Praga - Sparta Praga 1 46. Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń 1 47. Red Bull Salzburg - SK Niederosterreich Sankt Polten 1 48. Arka Gdynia - Anwil Włocławek 1 49. Senegal U-20 - Kolumbia U-20 2 50. Sampdoria Genua - Juventus Turyn 2 51. FOGO Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra 1 52. Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń 1 53. Polska U-20 - Tahiti U-20 1 54. SPAL 2013 - AC Milan 2 55. Inter Mediolan - Empoli FC 1 56. AS Roma - Parma FC 1 57. Tecnyconta Zaragoza - Baxi Manresa 1 58. Bayern Monachium - Basketball Lowen Braunschweig 1 59. Sporting Kansas City - Seattle Sounders 1 60. Ekwador U-20 - Włochy U-20 2
  2. tyrla

    TVP Sport

    Mecz Polska - Tajlandia jest w ramach Ligi Narodów w siatkówce
  3. tyrla

    TVP Sport

    Mecz Polska - Tajlandia skomentują Piotr Dębowski i Milena Sadurek.
  4. tyrla

    CANAL+ 4K Ultra HD

    Final4 Ligi Mistrzów Velux EHF 1 czerwca 2019 (sobota) 14:15 Studio 15:00 Telekom Veszprem - PGE Vive Kielce 17:00 Studio 17:45 Barcelona Lassa - HC Vardar 19:45 Studio 2 czerwca 2019 (niedziela) 14:15 Studio 15:00 mecz o 3. miejsce 17:00 Studio 17:45 Finał 19:45 Studio
  5. tyrla

    TVP Sport

    Polska gra jutro z Kolumbią, a nie z Senegalem. A co do komentatorów to nawet na stronie sport.tvp.pl jest napisane, że mecz Polska – Kolumbia skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński. https://sport.tvp.pl/42747059/ms-u20-polska-kolumbia-w-tvp2-na-tvpsportpl-i-w-aplikacji-mobilnej-gdzie-obejrzec-transmisja-tv-live-online-stream
  6. tyrla

    Kanały CANAL+ Sport i nSport+

    Jeszcze w pierwszy weekend czerwca będzie Final Four Ligi Mistrzów w piłce ręcznej
  7. tyrla

    CANAL+ 4K Ultra HD

    18 maja 2019 (sobota) 15:20 Wisła Kraków - Miedź Legnica 18:00 BOLL Grand Prix Polski w Warszawie 22:15 Real Valladolid - Valencia (premiera) 19 maja 2019 (niedziela) 17:50 Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
  8. tyrla

    TVP Sport

    Bo mają tylko jedną antenę i muszą z czegoś zrezygnować.
  9. Sobota, 18.05: 15:20 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund 16:10 C+N PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - Mecz+Mecz (Valladolid - Valencia / Getafe - Villarreal / Espanyol - Sociedad) 20:40 C+S PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Rayo Vallecano
  10. tyrla

    Kurierowy Bukmacher 2019

    Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 18 Obowiązuje na dni: 13-19.05.2019 1. Chiny - Polska 2 2. MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 2 3. Włochy - Turcja 2 4. TBV Lemgo - SC Magdeburg 2 5. De Graafschap - Ajax Amsterdam 2 6. Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 2 7. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa X 8. Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1 9. Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2 11. Leeds United - Derby County 1 12. Japonia - Niemcy 1 13. PSV Eindhoven - Heracles Almelo 1 14. Slavia Praga - 1.FK Jablonec 1 15. Fortuna Sittard - Feyenoord Rotterdam 2 17. Arka Gdynia - Anwil Włocławek 1 18. Niemcy - Polska 2 19. SG Flensburg-Handewitt - MT Melsungen 1 20. Energa MKS Kalisz - MKS Zagłębie Lubin 1 21. Czechy - Łotwa 1 23. Turcja - Tajlandia 1 24. Włochy - Szwajcaria 1 27. truly.work Stal Gorzów - BETARD Sparta Wrocław 1 28. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1 29. Charlton Athletic FC - Doncaster Rovers FC 1 30. CSKA Moskwa - Real Madryt 2 32. Fenerbahce Stambuł - Anadolu Efes Stambuł 1 34. Warsaw Eagles - Bydgoszcz Archers 1 35. SPR Pogoń Szczecin - Metraco Zagłębie Lubin 1 36. Udinese Calcio - SPAL 2013 1 37. Wisła Kraków - Miedź Legnica 1 39. Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 1 40. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1 41. Borussia Monchengladbach - Borussia Dortmund 2 42. Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt 1 43. Hertha Berlin - Bayer Leverkusen 2 44. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano 2 45. Kanada - Niemcy 1 46. GKS Katowice - Bytovia Bytów 1 47. Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 1 48. PGE VIVE Kielce - KPR Gwardia Opole 1 49. Manchester City - Watford FC 1 50. Genoa CFC - Cagliari Calcio 1 52. ALBA Berlin - ratiopharm Ulm 1 53. Zenit Kazań - Cucine Lube Civitanova 2 54. Szwecja - Szwajcaria 1 55. Arka Gdynia - Anwil Włocławek 1 57. US Sassuolo - AS Roma 2 60. Chievo Verona - Sampdoria Genua 2 61. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1 62. Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 1 64. Juventus Turyn - Atalanta Bergamo 1 65. Orzeł Łódź - Car Gwarant Start Gniezno 1 66. Sturm Graz - Red Bull Salzburg 2 67. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin 1 68. Piast Gliwice - Lech Poznań 1 70. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1 71. AC Milan - Frosinone Calcio 1 72. Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń 1 73. SSC Napoli - Inter Mediolan 1
  11. tyrla

    Kanały Eleven Sports

    Finał Pucharu Króla: FC Barcelona - Valencia CF 25 maja w Eleven Sports 1. Komentują Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak.
  12. Trochę dziwna decyzja ze strony Polsatu, że nie pokazują na żywo piątego (decydującego) meczu o zwycięstwo w Serie A1 pomiędzy Sir Safety Conad Perugia, a Cucine Lube Civitanova mając wolną antenę Polsat Sport News.
  13. tyrla

    Kanały CANAL+ Sport i nSport+

    Plan transmisji 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy sobota, 18 maja 14:30 Multiliga+, CANAL+ SPORT 15:25 Wisła Kraków - Miedź Legnica, CANAL+ 15:25 Korona Kielce - Górnik Zabrze, CANAL+ Family 15:25 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec, nSport+ niedziela, 19 maja 17:00 Multiliga+, CANAL+ SPORT 17:55 Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin, CANAL+ 17:55 Piast Gliwice - Lech Poznań, CANAL+ SPORT2 17:55 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, nSport+
  14. tyrla

    Kanały CANAL+ Sport i nSport+

    Plan transmisji 37. kolejki LaLiga Santander w nc+ 18:25 Mecz+Mecz, CANAL+ SPORT Moderator: Piotr Domagała Mecze: Barcelona - Getafe Valencia - Alaves Athletic - Celta Villarreal - Eibar Leganes - Espanyol 18:25 Barcelona - Getafe, CANAL+ SPORT2 komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
×