Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam, że HLS nie będzie miał profilu niższego niż 16 Mbps dla 4K. A gdzie tu jeszcze internet dla innych urządzeń... Max co osiągnie przy dobrych wiatrach ~20 Mbps. Chyba że teraz dlm wyjątkowo go uciął i po naprawie linii będzie lepiej i odległość jest jednak krótsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Jeśli ten dekoder będzie miał się wyróżniać tylko 4K i tym DUO, bo interfejs Graphyne i Polsat BOX GO mają być także w EVOBOXAch, to już widzę tłumy, które będą dopłacały 15-20 miesięcznie za jakość 4K :doh:

Tylko skąd ta informacja o takim czynszu?Bo nie widziałem żadnej informacji od operatora więc to raczej tylko spekulacje. Ja osobiście na głowę nie upadłem by płacić taki czynsz wolałbym kupić już kolejny odbiornik na e2 nawet za 2 koła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stefan85 napisał:

Czy to prawda że NETFILIX i YouTube będzie na dekoderze Polsat BOX 4K?

 

51 minut temu, michael112 napisał:

Jestem ciekaw, czy na tym dekoderze da się zainstalować Kodi❓

O takich rzeczach można pomarzyć. 

Wiecie dlaczego? 

Dlatego że to sprzęt operatora i nie będzie płacił za dodatkowe aplikacje na których nie zarobią. 

Co do kodi jeśli by było to skala kradzieży oraz sprzedaży była by dosyć sroga. 

Być może  na dekoderze pojawi się nowa wersja graphyne o czym świadczy ikonka mikrofonu oraz przycisku home. Jak nie teraz to w późniejszym czasie. 

Edytowane przez szczepaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, czerstwy napisał:

Tylko skąd ta informacja o takim czynszu?Bo nie widziałem żadnej informacji od operatora więc to raczej tylko spekulacje. Ja osobiście na głowę nie upadłem by płacić taki czynsz

To najzwyczajniej nie jesteś jakby na " topie "  :P  , opłaty za " nowe " cuda dekodery zawsze były czy to PC+ czy to w PB(CP) czy nawet w kablówkach ,czy to za multiroom. Z początku ciężko będzie zbić czynsz, ale przy przedłużeniu będzie to opcja jak najbardziej realna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, czerstwy napisał:

A jakie to ma znaczenie co jest w PC+?Tak duzo osob ma taki dekoder za free nawet z niskimi pakietami.Proponuje przestać fantazjować i wprowadzać w błąd bo z tego co wiem to nie było informacji  o cenach zminach pakietyzacji czy nowych pakietach z 4K.

Drogi kolego. Kolega wyżej pisze takie niusy, które się sprawdzają? Jak myślisz? Może to ktoś z CP? 😂

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, czerstwy napisał:

Tak sprawdzają się jak twoje wprowadzenie Eleven4 do oferty w styczniu tego roku😂

Będzie w tym roku kończy się wyłączność satelitarna. spokojnie nadchodzi wielkie Bum od września w Polsat Box, cierpliwości drogie dziecko. Już ESP 4K testuje. Będzie więcej nowości 😊

Puls 2 jest jest. 😄 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiesz więcej co to za kanał " 4K "  jaką ilość treści będzie oferował to czemu chichoczesz  :D , dobrze wiemy co tam leci i jak to wygląda . To że czasem coś jest sugerowane lub wygląda nie zawsze oznacza kaszanki dla oczu ... Dobrze wiemy że dobre 4K to tylko takie które na pendrive zajmuje ponad 50GB i więcej i ma 7.1 :)

Na sat wszędzie jest papka marketingowa dobrze opakowana w sreberko i ciut " HaDeeRku 10 z + lub bez " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...