Jump to content

stefan85

Users
 • Content Count

  599
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralna

About stefan85

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Equipment

 • Receiver
  EVOBOX PVR
 • Pay TV Operator
  CYFROWY POLSAT
 • Package
  PREMIUM MAX 115 ZŁ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja od Amazon oczekuję na chwilą obecną dwóch rzeczy czyli aby wszystkie seriale i filmy były dostępne z lektorem polskim i aby płatność była w złotówkach a nie w euro jak jest obecnie.
 2. Do @ARTIPAPK i @swordfish Jak nie oglądaliście serialu Ozark, to zacznijcie bo naprawdę jest bardzo godny polecenia i moim zdaniem to jest jeden z najlepszych seriali w Netflix.
 3. Witam, zamierzam założyć konto w serwisie Prime Video i jak dodam kartę płatniczą to z konta będzie brało mi pieniądze za serwis w złotówkach czy euro i bardzo proszę o odpowiedź?
 4. Wie ktoś może do kiedy Eurosport ma prawa do Pucharu Świata, Mistrzostw Świata, Mistrzostw Świata w lotach Turnieju Czterech Skoczni w skokach narciarskich?
 5. stefan85

  Abonament RTV

  Ja też jestem za zniesieniem abonamentu RTV i za finansowaniem z budżetu państwa dlatego, że nikt nie zamierza płacić już abonamentu RTV i nie dlatego, że taka jest TVP, a nie inna. Pewnie każdy pewnie wie o co mi chodzi, ale dlatego że ktoś już pisał o tym, że premier z mównicy sejmowej im na to pozwolił, zapowiadając zniesienie i jest to niestety prawda i ten abonament do tego czasu nie został zlikwidowany, ale miejmy nadzieję, że niedługo może w końcu zostanie zlikwidowany.
 6. Witam, czy mogę kupić zestaw antenowy z konwerter unicable w cenie promocyjnej 109 zł bo przedłużałem umowę niedawno i nic nie ma napisane w umowie czy mogę kupić ten zestaw w cenie promocyjnej?
 7. Mi też nie działa CP GO, HBO GO i Muzo.PRO
 8. Witam, czy przy wyłączonym ograniczeniu wiekowym trzeba podawać PIN na kanałach erotycznych pytam się temu bo w EVOBOX PVR mam wyłączone ograniczenia wiekowe a przy kanałach erotycznych muszę podawać PIN
 9. Zastanawiam się nad APV i związku z tym mam pytanie wie ktoś może lub czy jest jakaś jakie seriale i filmy są dostępne z lektorem polskim i czy serial Homecoming jest z lektorem polskim?
 10. Wiadomo może kiedy pojawi się 3 sezon serialu Ozark w Netflix?
 11. Czy jest możliwość w APS kupić sam konwerter Unicable bez anteny?
 12. Wszystko już jest OK. Okazało się że dekoder główny EVOBOX PVR był połączony z siecią WiFi 5G a dekoder mulitroom EVOBOX LITE nie był połączony z siecią WiFi 5G więc podłączyłem EVOBOX PVR do sieci WiFi nie 5G i przywróciłem ustawienia fabryczne EVOBOX LITE i kanały się pojawiły. Dziękuję wszystkim za pomoc.
 13. Tylko że Dekoder główny EVOBOX PVR jaki i dekoder mulitroom EVOBOX LITE mam połączone do tej samej sieci WiFi, a kanałów nie ma. Mógłby ktoś mi napisać co mam zrobić dalej aby kanały na dekoderze mulitroom EVOBOX LITE działały?
 14. Witam mam problem z EVOBOX LITE przedwczoraj przedłużyłem umowę w APS z dekoderem mulitroom EVOBOX LITE i jak go podłączyłem to nie ma kanałów a pani z APS mówiła że trzeba poczekać do trzech godzin powininy działać, a jeśli by nie działy to żeby zadzwonić na infolinię więc minęło te trzy godziny ale kanały się nie pojawiły więc zadzwoniłem na infolinię i na infolini powiedzieli mi że do trzech godzin będą kanały ale nadal te kanały się nie pojawiły łącznie wczoraj chyba trzy albo cztery i byłem dziś z dekoderem w APS żeby go wymienić bo na infolnii powiedzieli mi że to błąd oprogramowania dekodera więc w APS mi wymienili ale nadal te kanały nie działają i dzwoniłem na infolinię i nadal nie działają więc proszę o pomoc co to może być bo ja poprostu nie wiem co dalej robić
×
×
 • Create New...