Jump to content

stefan85

Users
 • Content Count

  597
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralna

About stefan85

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Equipment

 • Receiver
  EVOBOX PVR
 • Pay TV Operator
  CYFROWY POLSAT
 • Package
  PREMIUM MAX 115 ZŁ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, zamierzam założyć konto w serwisie Prime Video i jak dodam kartę płatniczą to z konta będzie brało mi pieniądze za serwis w złotówkach czy euro i bardzo proszę o odpowiedź?
 2. Wie ktoś może do kiedy Eurosport ma prawa do Pucharu Świata, Mistrzostw Świata, Mistrzostw Świata w lotach Turnieju Czterech Skoczni w skokach narciarskich?
 3. stefan85

  Abonament RTV

  Ja też jestem za zniesieniem abonamentu RTV i za finansowaniem z budżetu państwa dlatego, że nikt nie zamierza płacić już abonamentu RTV i nie dlatego, że taka jest TVP, a nie inna. Pewnie każdy pewnie wie o co mi chodzi, ale dlatego że ktoś już pisał o tym, że premier z mównicy sejmowej im na to pozwolił, zapowiadając zniesienie i jest to niestety prawda i ten abonament do tego czasu nie został zlikwidowany, ale miejmy nadzieję, że niedługo może w końcu zostanie zlikwidowany.
 4. Witam, czy mogę kupić zestaw antenowy z konwerter unicable w cenie promocyjnej 109 zł bo przedłużałem umowę niedawno i nic nie ma napisane w umowie czy mogę kupić ten zestaw w cenie promocyjnej?
 5. Mi też nie działa CP GO, HBO GO i Muzo.PRO
 6. Witam, czy przy wyłączonym ograniczeniu wiekowym trzeba podawać PIN na kanałach erotycznych pytam się temu bo w EVOBOX PVR mam wyłączone ograniczenia wiekowe a przy kanałach erotycznych muszę podawać PIN
 7. Zastanawiam się nad APV i związku z tym mam pytanie wie ktoś może lub czy jest jakaś jakie seriale i filmy są dostępne z lektorem polskim i czy serial Homecoming jest z lektorem polskim?
 8. Wiadomo może kiedy pojawi się 3 sezon serialu Ozark w Netflix?
 9. Czy jest możliwość w APS kupić sam konwerter Unicable bez anteny?
 10. Wszystko już jest OK. Okazało się że dekoder główny EVOBOX PVR był połączony z siecią WiFi 5G a dekoder mulitroom EVOBOX LITE nie był połączony z siecią WiFi 5G więc podłączyłem EVOBOX PVR do sieci WiFi nie 5G i przywróciłem ustawienia fabryczne EVOBOX LITE i kanały się pojawiły. Dziękuję wszystkim za pomoc.
 11. Tylko że Dekoder główny EVOBOX PVR jaki i dekoder mulitroom EVOBOX LITE mam połączone do tej samej sieci WiFi, a kanałów nie ma. Mógłby ktoś mi napisać co mam zrobić dalej aby kanały na dekoderze mulitroom EVOBOX LITE działały?
 12. Witam mam problem z EVOBOX LITE przedwczoraj przedłużyłem umowę w APS z dekoderem mulitroom EVOBOX LITE i jak go podłączyłem to nie ma kanałów a pani z APS mówiła że trzeba poczekać do trzech godzin powininy działać, a jeśli by nie działy to żeby zadzwonić na infolinię więc minęło te trzy godziny ale kanały się nie pojawiły więc zadzwoniłem na infolinię i na infolini powiedzieli mi że do trzech godzin będą kanały ale nadal te kanały się nie pojawiły łącznie wczoraj chyba trzy albo cztery i byłem dziś z dekoderem w APS żeby go wymienić bo na infolnii powiedzieli mi że to błąd oprogramowania dekodera więc w APS mi wymienili ale nadal te kanały nie działają i dzwoniłem na infolinię i nadal nie działają więc proszę o pomoc co to może być bo ja poprostu nie wiem co dalej robić
 13. Mam dekoder główny EVOBOX PVR i czy można wziąść jako mulitroom dekoder EVOBOX LITE?
 14. Do @OlafS Tylko mnie trochę się śpieszy z przedłużeniem umowy bo chcę zmienić dekoder mulitroom z HD 3000 na EVOBOX LITE i da rady byłoby z tej oferty zejść na 125 zł?
×
×
 • Create New...