Jump to content

stefan85

Users
 • Content Count

  604
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralna

About stefan85

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Equipment

 • Receiver
  EVOBOX PVR
 • Pay TV Operator
  CYFROWY POLSAT
 • Package
  PREMIUM MAX 115 ZŁ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W ipli pojawiły się 2 nowe pakiety: IPLA BAD BOY i IPLA MAYDAY.
 2. A wiadomo może kiedy będzie znana ramówka na jesień TVN TURBO i Discovery Channel?
 3. stefan85

  Wszystko o TVP

  Wie ktoś może kiedy będzie konferencja ramówka TVP?
 4. Wie ktoś może kiedy będzie konferencja ramówka TVN?
 5. stefan85

  Wszystko o TVP

  TVP jest i będzie za partią która rządzi w Polsce i to się nie zmieni.
 6. Ja od Amazon oczekuję na chwilą obecną dwóch rzeczy czyli aby wszystkie seriale i filmy były dostępne z lektorem polskim i aby płatność była w złotówkach a nie w euro jak jest obecnie.
 7. Do @ARTIPAPK i @swordfish Jak nie oglądaliście serialu Ozark, to zacznijcie bo naprawdę jest bardzo godny polecenia i moim zdaniem to jest jeden z najlepszych seriali w Netflix.
 8. Witam, zamierzam założyć konto w serwisie Prime Video i jak dodam kartę płatniczą to z konta będzie brało mi pieniądze za serwis w złotówkach czy euro i bardzo proszę o odpowiedź?
 9. Wie ktoś może do kiedy Eurosport ma prawa do Pucharu Świata, Mistrzostw Świata, Mistrzostw Świata w lotach Turnieju Czterech Skoczni w skokach narciarskich?
 10. stefan85

  Abonament RTV

  Ja też jestem za zniesieniem abonamentu RTV i za finansowaniem z budżetu państwa dlatego, że nikt nie zamierza płacić już abonamentu RTV i nie dlatego, że taka jest TVP, a nie inna. Pewnie każdy pewnie wie o co mi chodzi, ale dlatego że ktoś już pisał o tym, że premier z mównicy sejmowej im na to pozwolił, zapowiadając zniesienie i jest to niestety prawda i ten abonament do tego czasu nie został zlikwidowany, ale miejmy nadzieję, że niedługo może w końcu zostanie zlikwidowany.
 11. Witam, czy mogę kupić zestaw antenowy z konwerter unicable w cenie promocyjnej 109 zł bo przedłużałem umowę niedawno i nic nie ma napisane w umowie czy mogę kupić ten zestaw w cenie promocyjnej?
 12. Mi też nie działa CP GO, HBO GO i Muzo.PRO
 13. Witam, czy przy wyłączonym ograniczeniu wiekowym trzeba podawać PIN na kanałach erotycznych pytam się temu bo w EVOBOX PVR mam wyłączone ograniczenia wiekowe a przy kanałach erotycznych muszę podawać PIN
 14. Zastanawiam się nad APV i związku z tym mam pytanie wie ktoś może lub czy jest jakaś jakie seriale i filmy są dostępne z lektorem polskim i czy serial Homecoming jest z lektorem polskim?
 15. Wiadomo może kiedy pojawi się 3 sezon serialu Ozark w Netflix?
×
×
 • Create New...