Jump to content

stefan85

Users
 • Content Count

  588
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralna

About stefan85

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Equipment

 • Receiver
  EVOBOX PVR
 • Pay TV Operator
  CYFROWY POLSAT
 • Package
  PREMIUM MAX 115 ZŁ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystko już jest OK. Okazało się że dekoder główny EVOBOX PVR był połączony z siecią WiFi 5G a dekoder mulitroom EVOBOX LITE nie był połączony z siecią WiFi 5G więc podłączyłem EVOBOX PVR do sieci WiFi nie 5G i przywróciłem ustawienia fabryczne EVOBOX LITE i kanały się pojawiły. Dziękuję wszystkim za pomoc.
 2. Tylko że Dekoder główny EVOBOX PVR jaki i dekoder mulitroom EVOBOX LITE mam połączone do tej samej sieci WiFi, a kanałów nie ma. Mógłby ktoś mi napisać co mam zrobić dalej aby kanały na dekoderze mulitroom EVOBOX LITE działały?
 3. Witam mam problem z EVOBOX LITE przedwczoraj przedłużyłem umowę w APS z dekoderem mulitroom EVOBOX LITE i jak go podłączyłem to nie ma kanałów a pani z APS mówiła że trzeba poczekać do trzech godzin powininy działać, a jeśli by nie działy to żeby zadzwonić na infolinię więc minęło te trzy godziny ale kanały się nie pojawiły więc zadzwoniłem na infolinię i na infolini powiedzieli mi że do trzech godzin będą kanały ale nadal te kanały się nie pojawiły łącznie wczoraj chyba trzy albo cztery i byłem dziś z dekoderem w APS żeby go wymienić bo na infolnii powiedzieli mi że to błąd oprogramowania dekodera więc w APS mi wymienili ale nadal te kanały nie działają i dzwoniłem na infolinię i nadal nie działają więc proszę o pomoc co to może być bo ja poprostu nie wiem co dalej robić
 4. Mam dekoder główny EVOBOX PVR i czy można wziąść jako mulitroom dekoder EVOBOX LITE?
 5. Do @OlafS Tylko mnie trochę się śpieszy z przedłużeniem umowy bo chcę zmienić dekoder mulitroom z HD 3000 na EVOBOX LITE i da rady byłoby z tej oferty zejść na 125 zł?
 6. 15 miesięcy mam do końca umowy, wypowiedzenia nie wysłałem
 7. Witam, zadzwonił do mnie pan konsultant z DUK i zaproponował mi aby przedłużyłem ofertę Wszystkie pakiety z Ligą Mistrzów i Ekstraklasą bez pakietu VOD i Rozrywki za 100 zł przez rok, a od 13 miesiąca 135 zł, umowa na 36 miesiące, dekoder mulitroom EVOBOX LITE i związku z tym mam pytanie da rady coś z tego utragować i nie wiem czy się zgodzić na tą ofertę, bo jutro o 11.00 ma zdzwonić do mnie jaką decyzję podjąłem.
 8. Ile miesięcy wcześniej można przedłużyć umowę?
 9. Byłem w ASP i powiedziała mi pani z APS że wymieniła by dekoder ale była w całej Polsce punktach sprzedaży była jakaś interwezacja czy coś takiego i nie mają w punktach dekoderów i od wtorku mają zacząć wysłać do punktów dekodery i więc nie pozostaje mi tylko czekać.
 10. Mam dekoder HD 3000 jako dekoder mulitroom i czy będę mógł go bez problemów wymienić na dekoder na HD 5500s.
 11. A czy dekodery EVOBOX PVR lub EVOBOX HD można wziąść jako mulitroom?
 12. Zastanawiam się nad dekoderami HD 5000, HD 6000 i HD 5500s który z tych trzeba dekoderów będzie najlepszy bo chcę jakiś dobry dekoder z wyświetlaczem do multiroom?
 13. Który z dekoderów do mulitroom jest najlepszy?
×
×
 • Create New...