Jump to content

michael112

Users
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralna

About michael112

 • Rank
  Czasami wpadam
 1. OK, a mam pytanie na inny temat? Istnieją na dziś tunery (do telewizora), które odbierają DVB-T2 i tzw. "telewizję hybrydową" HbbTV? Współpracujący z Wami portal proponuje kilka tunerów, spośród których część posiada złącze LAN, jednak nie napisano wprost, czy choćby jeden z nich posiada HbbTV.
 2. Tutaj sprzedawca twierdzi że ma certyfikację Google'a, ale nazwa producenta to dla mnie totalny noname. Istnieje szansa że to ten Engel po przebrandowieniu. Z tych co opisał @kozaa, pobieżnie: Nvidia to wydaje się konsola. Gry mi niepotrzebne, a cena pioruńska. Xiaomi już opisywałem. Engel wygląda względnie sensownie, przynajmniej ma LAN i 2 porty USB a nie jeden, z tym że wysyłka tylko z zagranicy na dzień dzisiejszy - chyba że ten MECOOL jest jego mutacją, no i jest nieco droższy od Xiaomi czy też "innych wynalazków", jak to określił @bugmenot. Operatorskich jeszcze
 3. Witam. Dzisiaj na portalu "Kodi w pigułce", przy okazji czytania recenzji TV Boxa SAVIO dowiedziałem się, jakoby ten TV BOX nie obsługiwał nawet rozdzielczości 1080p na niemal wszystkich wiodących platformach VOD, od premiumowych Netflix czy HBO GO aż po, wydawało się mainstreamowe, Player i Iplę - będące przecież zapleczem programowym odpowiednio TVN-u i Polsatu. Wszystkie te platformy w oficjalnych aplikacjach miały jakoby obsługiwać co najwyżej rozdzielczość 720p, a niektóre (głównie te premium) tylko 480p, czyli klasyczne SD - i to bez względu na wykupiony przez klienta pakiet. Informa
 4. michael112

  Radio ESKA

  I w soboty nie kończą o 18. Jest normalna ImprESKA, która w ostatnią sobotę była nawet do 22 - najdłużej w całym tygodniu.
 5. No pewnie że słabo i nie ma co kota ogonem przekręcać. Ja już planowałem kupować sprzęt do odbioru a wygląda że w najbliższym czasie z odbioru nici, choć nie mieszkam byle gdzie, tylko w Warszawie. Czekam już na odzyskanie TVP Polonii zrabowanej z multipleksu w 2016 r. zresztą przy aplauzie wielu piszących na tym i podobnych forach. Precyzując, dodam że przekaz internetowy póki co mi nie wystarcza, bowiem jest co chwilę przerywany planszą że przerwa w transmisji.
 6. Łooo, to z 10 kanałów HD poza tym jednym 4K na spokojnie wejdzie, i to tych z najlepszą przepływnością jak Kultura. Przy tej sytuacji to na tym jednym multipleksie mogłaby wejść chyba cała oferta TVP (pomijając pewnie 16 odmian regionalnych TVP3, których TVP i tak by nie wrzuciło naraz).
 7. A ile kanałów może się jeszcze zmieścić na tym multipleksie jeśli trafi tam TVP 4K? Tzn. ile wolnego miejsca jeszcze pozostanie, np. na kanały HD.
 8. Mnie by zachęciła (Polonia), ale jak na razie nie ruszyli w Warszawie. Poza tym mój zapał studzi fakt że nie wiadomo jak długo ten multipleks będzie działał i czy Polonia cały czas w nim faktycznie będzie.
 9. Ciekawe czy po tym okresie wyłączą... Niektóre "eksperymentalne" jak np. TVN HD w Warszawie, lecą już chyba z 10 lat...
 10. To zaraz? Gdyby znaleźć odpowiednie oprogramowanie to stary, poczciwy tuner na USB by odtworzył wszystkie najnowsze wodotryski, nawet DVB-T2?
 11. Na jak długo wydane jest pozwolenie? Na stronie Satkuriera w newsie na ten temat słyszałem że planowane jest także odpalenie podobnego multipleksu w Warszawie (pod koniec przyszłego tygodnia). Ktoś wie coś?
 12. TVP HD, a właściwie TVP HD w SD. Można było rozwiązać tą sprawę w bardziej ugodowy sposób - zostawić kanały w tych multipleksach co do tej pory, natomiast TVP Sport HD uzyskać kosztem zmniejszenia rozdzielczości TVP Info.
 13. michael112

  TVP HD

  Przed kilkoma minutami na moment włączono zamiast TVP HD SD TVP Rozrywkę. Na szczęście chwilę potem wrócił poprzedni sygnał. Sytuacja obnażyła moim zdaniem różnicę w poziomie merytorycznym obu kanałów. Na TVP HD SD idzie film z akcją dziejącą się parę wieków temu: Poldark, Wichry losu. Na TVP Rozrywka jakieś głupie kręcenie kołem. Myślałem że to wróżby czy coś, wg ramówki to "Koło fortuny", mimo wszystko film moim zdaniem bije toto na głowę.
 14. Można by było pozostawić TVP HD w SD oraz TVP Rozrywkę tam, gdzie one ostatnio były, natomiast TVP Sport HD uzyskać kosztem zmniejszenia rozdzielczości TVP Info do SD.
×
×
 • Create New...