Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dekodery hd5500s do Multiroom, mówię sobie a na stronie od dawna krzyczy reklama wymień swój stary dekoder na nowy , dzwonie pisze pytam .

Chat konsul tak można opłata za każdy dekoder 49zl , czynsz wzrasta do z 5 do 10 zł , aneks do umowy 24msce 

Kontakt tele , identyczna gadka szmatka. 

Punkt stacjonarny plus cp słowo w słowo to samo . 

Coś jeszcze Ci przedstawić ❓

 

Byc może w co śmiem wątpić mają jakieś zasady nieregularne praktyki wytyczne co do abonenta. Nie wiem . Nie wnikam . Pisze to z własnych doświadczeń sprawdzane na kilku umowach , w rodzinie mam 6 osób które używa CP . 

 

Amen . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tobie chociaż powiedzieli, że możesz wymienić. Mi łaskawcy powiedzieli, że nie ma takiej opcji :D Oni chyba sami nie wiedzą na jakim świecie żyją :D

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak informuje Stanisław Janowski, prezes zarządu Telewizji Polsat, Grupa Polsat Plus, z serwisu HbbTV będzie można skorzystać także na dekoderach Polsat Box 4K, które posiadają głowicę naziemną DVB-T/T2. Oznacza to, że najnowsze urządzenia będą wspierały telewizję hybrydową HbbTV.

DVB-S, DVB-T, IPTV - co tam jeszcze w tym dekoderze będzie. Może DVB-C 😅 Tak na poważnie, to CP wprowadzając Evobox PVR na rynek odstawiał konkurencję, tak teraz tym nowym box-em czyni to samo. Oj jak bardzo ciekaw jestem softu w tym sprzęcie jak i samej aplikacji Polsat Box GO.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
31 minut temu, kubus.kul napisał:

DVB-S, DVB-T, IPTV - co tam jeszcze w tym dekoderze będzie. Może DVB-C 😅 Tak na poważnie, to CP wprowadzając Evobox PVR na rynek odstawiał konkurencję, tak teraz tym nowym box-em czyni to samo. Oj jak bardzo ciekaw jestem softu w tym sprzęcie jak i samej aplikacji Polsat Box GO.

Softu, przecież to będzie to samo co w EVOBOX PVR, czyli graphyne2 by ADB.

 

Polsat BOX GO jedynie ta aplikacja doczeka się nowego interfejsu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryszq, tylko ci, którzy mają słaby internet, a będą mieć ten dekoder 4K, będą płacić za coś, z czego nie będą mogli w pełni korzystać, skoro większość kanałów 4K będzie przez internet, a nie przez satelitę. No chyba, że kanały 4K nie będą wchodziły w skład pakietów podstawowych, a będą stanowiły osobny pakiety dodatkowo płatny.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2021 o 02:37, PawelU1981 napisał:

Tobie chociaż powiedzieli, że możesz wymienić. Mi łaskawcy powiedzieli, że nie ma takiej opcji :D Oni chyba sami nie wiedzą na jakim świecie żyją :D

Możesz wymienić dekoder jeśli zdiagnozują usterkę (być może na inny model, tak miałem jakieś 2 lata temu Sagemcom HD pvr bodajże ESI 88 na Pvr HD 7000.) Albo dokonać wymiany na inny model gdy zostało 6 miesięcy do końca umowy lub mniej, kosztów nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...