Skocz do zawartości

tomek6680t

Użytkownicy
 • Zawartość

  822
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

15 Neutralna

O tomek6680t

 • Tytuł
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. @kacper0058 Od nowego roku zmieniły się dostarczania danych pogodowych, w zależności od image i skina. Potrzebny jest ApiKey lokalizacji i danych pogodowych.
 2. tomek6680t

  Ferguson Ariva 103 i Ariva 203

  Ja mawiał klasyk, "Można napisać tysiąc słów, albo dać jeden obraz" .
 3. tomek6680t

  Ferguson Ariva 4K/Ariva 4K Combo

  @grzestel Oficjalnie nie ma MCAS, oscama z fix FEDC dla Arivy 4K.
 4. tomek6680t

  Ferguson Ariva 103 i Ariva 203

  @Stanley99 Ci co czytają wiadomości z tej strony http://ferguson-digital.eu/kontakt/ Czy z tego meila [email protected] ,rozumieją problemy ,które zgłaszają użytkownicy sprzętów od Fergusona. Ale to tylko "zwykli" pracownicy i mogą ile mogą (czyli nie wiele),z tego co mogą ,to przekazać Swoim przełożonym zgłoszenia problemów w oprogramowaniu. Które są zgłaszane "oficjalnie" przez stronę lub meila ,nie zaglądają na to Forum czy inne Fora. Złożenie 3-4 zdań z opisem problemu ,chyba nie jest za skomplikowane?
 5. tomek6680t

  Ferguson Ariva 103 i Ariva 203

  Jak się wspomina ten link http://ferguson-digital.eu/kontakt/ To można tam napisać (i to z dużym naciskiem), żeby dodać do oprogramowania youtube.cfg. Pliczek zawiera "poprawkę" po zmianach API w YT lub innym "tube". Kilka tunerów z procesorem ALI dostało taką możliwość. Teraz nie ma większego problemu z działaniem multimediów. Taki pliczek można wgrać z USB lub z opcji autoupdate i nie jest potrzebna aktualizacja oprogramowania.
 6. tomek6680t

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Karty Cameleon dostają nowy ROM. ROM DNASP400 RevI4G
 7. tomek6680t

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  @mara68 Dlatego oprócz CAID 1884, jest jeszcze CAID 1813? A co z nim zrobi nC+ to nadal jest "zagadka".
 8. tomek6680t

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  @Jacek Ty możesz zdradzić "swój wielki sekret", jaki masz ten "własny tuner"? Czy to jest tak tajne, że jak to było w pewnym filmie? "Przed przeczytaniem spalić"?
 9. tomek6680t

  Vu+ Duo 4K

  @Barti Z tego co widać, sklep Hollex wgrał Tobie oscama w najprostszej konfiguracji, bez dvbapi i paru innych plików. Jest to rozwiązanie "praktyczne" ze strony sklepu, bo każda karta powinna działać na tych podstawowych ustawieniach . Ale nie wiadomo, czy bez usera dvbapi i innych ustawień dla dvbapi, uprawnienia dla karty będą przechodzić. Po prostu zdecydowana większość ma usera dvbapi i nie wiadomo, jak się zachowa obecny oscam bez dvbapi. Czeka Ciebie przeglądanie netu. Uprawnienia kończą się już niedługo.
 10. tomek6680t

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  @lukas8887 Jak byś napisał ,że Cameleon dostał sid limited (licznik) ,to opisana przez Ciebie sytuacja ,mogła by mieć miejsce ,ale nie "zaraza FEDC" . Od lat wiadomo że nboxy mają kiepskie czytniki kart CA. Kup (jak oczywiście chcesz) czytnik zewnętrzny . I będziesz miał mniejsze problemy z nagrywaniem i jednoczesnym oglądaniem .
 11. tomek6680t

  Ferguson Ariva 4K/Ariva 4K Combo

  @marek200 Czyli nie przeczytałeś opisu z linku, który podałem i robisz po swojemu, a później narzekasz, że nie działa. A czemu ma działać? O ile pamiętam, ten opis z linku pomógł w podmontowaniu dysku 10-15 osobom. Ale jak chcesz to reklamuj tuner. W Kościanie podmontują Tobie dysk zgodnie z opisami, a Ty zapłacisz za przesyłki.
 12. tomek6680t

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  @lukas8887 Nbox może mieć 1000 różnych problemów ,to tuner który jest w użytkowaniu kilkanaście lat ,może być przerabiany pod Enigmę 2 w tani sposób . Karta z zarazą FEDC albo działa na oscamie ( z fix ) albo nie działa . Nie jest możliwe żeby "trochę działała" na jednej głowicy a na drugiej nie (z zarazą FEDC).
 13. tomek6680t

  Ferguson Ariva 4K/Ariva 4K Combo

  @marek200 http://wiki.ferguson.pl/pl/Dlaczego_Ariva_4K_nie_widzi_dysku%3F
 14. tomek6680t

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  @ukas8887 Nie ,masz "złom" nie tuner ,temu zacina .
 15. tomek6680t

  Vu+ Duo 4K

  @Barti Jak dostaniesz tuner z Hollex to pewnie będzie już wgrane image (VTi) i skonfigurowane. Pierwsze, co powinieneś zrobić to "pełen" backup image. Jak zaczniesz coś "grzebać" i się samo popsuje to wgrywasz backup i po problemie. Przed aktualizacją image też warto zrobić backup, tak na wszelki "wypadek/przypadek".
×