Jump to content

tomek6680t

Users
 • Content Count

  966
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

61 Świetna

About tomek6680t

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ten "bieda box" pewnie zastąpi wszystkie złomy po nce i inne nboxy z procesorami STi , z dziurami w zabezpieczeniach.. Odkurzą Cameleony które dostaną unikalne dane do parowana . A do multimediów z netu jest
 2. @booboo Nie musisz wymieniać na caymana ,w sprzęcie od PC+ cameleon działa legalnie w 1813
 3. Nowe karty CP 1861/186C działają w cak7 ,więc wystarczy wysłać ECM z odpowiednią "flagą" i dla wielu będzie "ciemność widzę " .
 4. @alienatorek https://satkurier.pl/news/190372/platforma-canal-rozpoczyna-testy-nowych-zabezpieczen-akt.html
 5. Tylko skąd VU+ ma procesory od BCM ? I jaki to dokładnie jest procesor ?
 6. Od wersji SW A203_20160908_1.31B3.oficjalny soft producenta,dodano
 7. Wyobrażać można sobie "wszystko",nawet to że obecni abonenci PC+ uciekną do Polsatu i Orange ,
 8. Jest szykowany pozew zbiorowy w sprawie modułów niebieskich i kanału 4k do UOKiK .
 9. @AORUS46 Akurat @tweed77 jest lepszy od inżynierów z VU+ ,ma te tunery i testuje na nich wszystko i mu "się chce" ,czego nie można powiedzieć o inżynierach z VU+ .
 10. Są nowe SW dla Cryptoboxów ,dobrze by było je przetestować i zgłaszać problemy / błędy . Chińczycy może coś jeszcze poprawią .
 11. @alidert Na Arivie 200 ,Ali 3602,nie będzie działał moduł CAM CI+ !!!
 12. Na tym Forum i na innych,cytuje się regulaminy .Tylko trochę zapomina się o tym że te regulaminy muszą być zgodne z prawem Polskim i traktami unijnymi. Zmiana warunków umowy w trakcie jej trwania bez zgody jednej ze stron może być traktowana jako przestępstwo. Wpierw zmuszono do zakupu modułu ,następnie do przejścia na abonament i wykupienie abonamentu na kanał C+4k ,a na koniec zablokowano ten kanał na module niebieskim . UOKiK powinno się zainteresować się praktykami Canal+ ,tak jak to zrobiło z Polskimi operatorami sieci komórkowych ,które zajumały ludziom kasę i teraz muszą ją oddać .
 13. @alienatorek Uruchomić się da kartę PC+ Cameleon,ale nie za dużo kanałów działa w seca z powodu 6A .
 14. @PawelTSW Żeby PC+ uszczelniła systemy kodowania ,to nie wystarczy zmiana ,dodanie kluczy . Musi wycofać z użytkowania wszystkie tunery / moduły z procesorem STi . Wprowadzić zabezpieczenie ,choć takie jak w 4K UltraBox+ (ADB NCP-3670SF) z procesorem M-star a nie pchać się w najtańsze na rynku i dziurawe jak ser Szwajcarski procesory ALi (najnowsze moduły CAM) .
×
×
 • Create New...