Jump to content

tomek6680t

Users
 • Content Count

  914
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Dobra

About tomek6680t

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Ozzy666 Mam kolegę który mieszka przy dość ruchliwej drodze ,gdzie przejeżdża sporo tirów z "przerobionymi " radiami CB do tego policja ,pogotowie i inni kosmici którzy zakłócali sygnał z anteny satelitarnej . Kolega też jest "starej daty" i miał obawy żeby przejść z oferty satelitarnej Orange na internetową ,po zmianie jest jednak zadowolony . W końcu skończyły się "pixelozy" i zaniki sygnału na kilka sekund . Są też "blokowiska" ,osiedla o zwartej zabudowie ,gdzie nawet nie ma zbiorczej instalacji satelitarnej ,bo jest kablówka ,ale za to jest dość szybki net. Jak jest wybór ,to człowiek może (lub będzie mógł) wybrać to co mu potrzebne i bardziej mu odpowiada ,oczywiście też nie musi wybrać tego co oferuje PC+ .
 2. A gdyby kosmici by zajumali jakiegoś satelitę ,w bliżej nie określonej przyszłości lub by się satelita popsuł . A mają już kilka lat i ich żywotność ma swój określony czas,nowych jakoś nie widać ,chociaż Eutelsat co jakiś czas zapowiada wyniesienie na pozycję 13 stopni ,nowych satelitów z mnóstwem bajerów. Alternatywą jest sprzęt z OTT + DVB-T a lepiej jeszcze T2 HEVC . Jest trochę kanałów w naziemnej ,jest MUX Polsatu do którego można jeszcze dodać kilka kanałów w T2 HEVC i można dodać kilkanaście kanałów z netu. Pewnie zaraz ktoś napisze ,że nie wszyscy mają "szybki net" i ma internet mobilny (GSM) z limitem danych ,bo jest taniej,to jeszcze taniej wychodzi oglądanie widoku przez okno (bezcenne ) Świat się zmienia wraz z nim technologie ,trzeba się starać przystosować do tych zmian ,albo zostanie podglądanie sąsiadki przez okno .
 3. Co do " kontentu" , praw autorskich i ich ochronie ,czego niby domagają się amerykańskie studia filmowe. To wpierw niech z tą ochroną zrobią "porządek"w USA ,gdzie praktycznie wszystkie kanały ( filmowe,sportowe) są dostępne za kilka dolców w IPTV. Jak zwykle jankesi widzą wszędzie problemy tylko nie u siebie !
 4. 6A => to cak7 nagra ,czyli parowanie (tuner + karta) unique. Do poprawnego działania są potrzebne klucze (unikalne) ,w tunerze NUID ,w karcie CWPK ,co najmniej jeden a może być ich 8 . Do tego kilka innych kluczy i nano ze skryptem wykonawczym który w odpowiedni sposób użyje tych "wszystkich" kluczy do zdekodowania ECM i uzyskania obrazu (i głosu) . Cameleon obecnie po przełączeniu karty w nagra 1813 ,działa w cak7 ,ale w parowaniu globalnym (potrzeba mniej kluczy) o oby tak zostało po tym "przysłowiowym" 1 lipca .
 5. Z plotek z netu . Szwagier kolegi z Forum,mieszka w Niemczech ,ma trochę znajomości APS PC+,wziął do nowej umowy (na rok ) kartę conax i tuner. Oficjalnie jest blokada wydawania kart seca Cameleon,ale takie blokady dla kart conax niby nie ma i jeśli takie karty są dostępne w APS to je też wydają . Owszem z zasady wszystkim chcą wcisnąć Caymana,ale przy odrobinie "szczęścia i znajomości" ,można dostać kartę conax .
 6. Telewizja satelitarna ma się dobrze i raczej tak będzie przez następne lata . Ale warto rozwijać Swoją wiedzę o IPTV ,wiedzieć jak działają i jak uruchomić np. takie linki ( to "przykładowe"" linki z netu ,nie działają) 00:1A:79:A5:2F:8B EXP = September 25, 2020, 10:04 pm | LINKS-STALKER = hxxp://yek-hd.net:1795/c/ hxxp://universeiptv.com:8000/get.php?username=charlie&password=2019&type=m3u_plus&output=ts hxxp://volka.siptv-list.com/siptv.m3u?code=7201253877637342 Człowiek się "edukuje" ,życie całe .
 7. @samplerwrc Ty jeszcze trochę poczytaj ,jest zima ,długie wieczory .
 8. @samplerwrc W Polsce ma być DVB-T2, a w sumie DVB-T2 HEVC, czyli nadawanie kanałów w kompresji z kodekiem H.265. Sporo tunerów i TV niby spełnia "polską specyfikację", ale jak to będzie w rzeczywistości to się dopiero okaże.
 9. @lipagol Jeśli online masz wgrane najnowsze SW,to nie wgrasz z USB tego samego SW .
 10. @alienatorek http://wiki.ferguson.pl/pl/Nie_działa_mi_czytnik_kart_dla_płatnych_telewizji%3F
 11. @lipagol Informacje - Aktualizacja online - Ponowna instalacja przez Internet - Pełna information - Update Online - Reinstall by online - Full
 12. @alienatorek Jeśli masz kartę nC+ (PC+ ) Cameleon 0100 z zarazą FEDC ,to ją uruchomisz na odpowiednim oscamie . http://plff.webd.pl/blu/index.php?action=downloadfile&filename=mcas-20170125-v2.1.1.27.29584%20_with_oscam_11517.apk.zip&directory=Ariva%204k/Programy_Narz%EAdzia&
 13. @darof Pewnie Twoja karta nC+ (PC+) ma FEDC.
 14. @artur_n Z tych dwóch "złomków" lepsze wsparcie ma Vu+, jest mniej awaryjny i nie tak mocno się grzeje.
 15. "6A" to ECM o większej długości ,wymusza w tunerze (lub osca_mie) ,użycie NUID i dCWPK . Testy 6A były robione dla parowania "global",gorzej jak wprowadzą unique pairing .
×
×
 • Create New...