Jump to content

tomek6680t

Users
 • Content Count

  945
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Dobra

About tomek6680t

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiadomo czemu zrobiło się takie "ciśnienie" z tym modułem ECP ?! Ten moduł ma procesor ALI czyli pochodzi ,jest produkowany w Chinach ,pierwotnie ten moduł (jego platforma) był przeznaczony na "wolny rynek" .Była możliwość uruchomienia w tym module dwu kart (normalna/duża + SIM) . Wcześniejszy producent modułów STi przestał istnieć (załatwiły go sądy i kary) ,kolejny producent BCM "wypioł" się na europejskie platformy satelitarne z różnych ,dość nie jasnych powodów . Więc PC+ poszukała tanich modułów w Chinach i zapewne te moduły mają wszelkie zabezpieczenia i licencje bezpieczeństwa . Licencja ECP nie jest za darmo ,PC+ musi ją kupić a to nie kosztuje 5zł ,wysłać OTA do modułów (aktualizacja oprogramowania) ,przetestować działanie ,skorygować ewentualne błędy w działaniu .Kiedy to nastąpi ,tego nie wiadomo .
 2. @eXtinction GigaBlue UHD UE 4K to dobry wybór cena / możliwości.
 3. Po tych paru godzinach ten box grzeje się (Amlogic S905X2)? Netflix działa w 4K, czy tylko FHD?
 4. Sporo ludzi nie rozumie jak działają karty Cameleon i Cayman ( i dobrze ) w nagra cak7 . Z tego co tu można wyczytać ,to technicy PC+ jednak nadal wysyłają część keyset w EMM-ach OTA . Karta Cameleon z CAID 1813 ,będzie działać (z unikalnym NUID i CWPK ) w sprzęcie w którym działa karta Cayman. Przez bałagan i błędy techników ,"trochę" więcej wiadomo gdzie szukać dziur w zabezpieczeniach .Bravo PC+ i ich technicy .
 5. @Bushiken Po czym Ty wnioskujesz ,że ten moduł CAM będzie działał w nagra cak7 using CMD02 Card has DT05_10 ,czy też w Card has DT05_20 ??!
 6. Cameleony mogą działać jeszcze "lata",CAID 0100:000068 raczej już nie .
 7. Do tej pory karty Cameleon działają w seca CAID 0100 (tunelowanie do nagry) ,jeśli taka karta dostanie na danym kanale ECM 6A ,wówczas przełącza się do nagry 1813,przestaje na tym kanale działać w seca. Dodatkowo nano w ECM 6A wymusza zastosowanie dodatkowych danych przy dekodowaniu danego kanału ,czyli po za kilkoma kluczami ,potrzebne są jeszcze NUID i dCWPK 0 (może być dCWPK 0 do dCWPK7). Moduły CAM z "wolnego rynku",w których obecnie działają Cameleony,nie posiadają danych NUID & CWPK ,ani oprogramowania do zmiany eCWPK do dCWPK .
 8. Jeśli ktoś ma "minimum wiedzy" o kodowaniu i nagra ,to PC+ & Kudelski i Spółka . Może wprowadzić takie zabezpieczenia ,że PC+ (nagra,conax) przestanie działać w sharingu. To wszystko zależy co i komu bardziej się będzie opłacało, z HotBirda w sharingu praktycznie są tylko dostępne PC+ CP i ich bloki z reklamami .
 9. @kapciu75 A żeś zadał "zapytanie" . Ja mogę to Tobie wytłumaczyć ,pewnie kilka (kilkanaście) innych osób też ,ale nie na tym Forum. Zwłaszcza na tym Forum !!! To nie jest "tajna wiedza",wystarczy po czytać na Forum "sat-dla-wszystkich" . ECM 6A przełącza kartę Cameleon do nagry z wykluczeniem seca .
 10. Moduł nc+ CAM CI+ z ECP ma procesor ALI. To najtańszy z procesorów "chińsko-chińskich". Z "ciekawostek", ten moduł na możliwość włożenia karty mini (SIM).
 11. tomek6680t

  Trójka (PR3)

  Ile razy jeszcze,będziemy mówili ,że jak ktoś (władza) pluje Nam w twarz ,że to deszcz pada .Ile to jeszcze wytrzymamy ? Może już czas powiedzieć DOŚĆ !
 12. @Kami3n147 DUO 4k miał (ma) problem z dźwiękiem ,do tego VU+ ma problem z dostępem do procesorów BCM . Może przejrzysz informacje o tym tunerze GiGaBlue UHD Quad 4K https://hollex.pl/odbiornik-gigablue-uhd-quad-4k-p-931.html Sprzęt o podobnych możliwościach .
×
×
 • Create New...