Jump to content

OlafS

Users
 • Content Count

  908
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

156 Rewelacyjna

About OlafS

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1808 profile views
 1. A co ty tu przytaczasz problem podwyżki cen póki co to ten temat jest z powodu usunięcia CBS Action a na to są inne §-y i pkt. regulaminu. Jak CP ogłosi taką (tfu) nowinę to zapewne te informacje będą przydatne.
 2. Kliknij EPG a potem 3x lewym klawiszem "na kółku" i wtedy pokaże ci się opcja tabeli
 3. Mój przed chwilą zrobił coś z czym się jeszcze nie spotkałem- gram na lapku, jednym okiem oglądam Fakty na TVN, mówią o O.Tokarczuk i nagle cisza- myślałem że to coś ci z tvnu sknocili, ale nic, zmieniłem kanał na Polsat- cisza i nagle w rogu pokazuje się informacja o Nieobsługiwanym formacie dźwięku! powrót na TVN- to samo, zrobiłem reset wtyczkowy i pomogło, ale co to było to nie mam pojecia, spotkał się ktoś z takim zagraniem
 4. @rotalplus a tak poszukanie w regulaminie który się przeczytało i własnoręcznym podpisem to potwierdziło poszukać nie łaska
 5. Cieszę się że w sposób niepozostawiający żadnych wątpliwości potwierdziłeś moją wersję w tym temacie. Może to rozwieje wątpliwości niektórych kolegów z forum.
 6. Nic dodać nic ująć- problem z dźwiękiem (a raczej jego wyjściowego poziomu) myślę że można zmienić kilkoma kliknięciami w klawiaturę komputera i wysłaniem softu w świat.
 7. Nie- po pierwsze trzeba mieć lub móc mieć pakiet Film HD, po za tym były przerwy w gwarantowaniu kanału. Sprawdź w umowie bądź zapytanie przez ICOK
 8. Potwierdzam- to chyba największy babol tego dekodera, co ciekawe na starym sofcie a raczej jego starszych wersjach tego problemu nie było, ale teraz to dekoder nadaje się tylko ma multiroom do sypialni gdzie działa tylko z TV podkręconym na maxa .
 9. W sumie to i taka możliwość zdarzyć się może(choć wątpię),ty będziesz wiedział jak zadziałać a tępaki ..no cóż- ci zapłacą więcej
 10. Spokojnie- ceny o ile podniosą to będą dotyczyć nowych umów(zapewne mojej też bo wypowiadam po 28.01), gdyby podnieśli wszystkim to mogło by ich kosztować dużo więcej niż przyniosło by zysku, jak usuwają kanał to ruch w umowach pewnie nawet 2-3% nie sięga,ale ruchy cenowe mogłyby uruchomić znacznie szersze zainteresowanie wypowiedzeniami.
 11. Dołóżcie z 5 minut nagrywania- być może końcówki programów się nie nagrywają i dekoder traktuje takie nagranie jako nieukończone i robi to do skutku- ja zauważyłem to gdy np. tak się zdarzało że oglądałem daną pozycję "na żywo" w trakcie gdy się nadrywała i gdy już zaczęły lecieć napisy końcowe kliknąłem STOP okazywało się że nagranie jest ponownie zarejestrowane.
 12. Chyba idzie, mi dokładnie taką podmianę pomógł zrobić @Specjalista Cyfrowy Polsat PSP oraz C+ 3i4 za HBO, jeśli z PSP to tylko na 24/6, tyle że ja miałem i mam za stówę bo oba dekodery mam za free, teraz przy wypowiedzeniu postaram pozbyć się "pseudoklasy"
×
×
 • Create New...