Jump to content

tracer10

Users
 • Content Count

  1568
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

330 Rewelacyjna

About tracer10

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 11/21/1971

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Waterford
 • Hobby
  film , sport, historia, geografia

Equipment

 • Receiver
  Vu+Uno 4K SE
 • Pay TV Operator
  Canal+, Virgin Media
 • Package
  Extra+, 8xC+, HBO

Recent Profile Visitors

1597 profile views
 1. A co ma więcej chodzić jak z HB jest jeszcze tylko Sky Italy i Xtra? Oprócz Sky chodzi więc z HB wszystko włącznie z adultami. Xtra pominę gdyż tam jest takie dno że piratom wisi. Bogatsza wersja jest z Eutelsata 9B.
 2. Powiem tylko jedno gwoli przypomnienia. Odepnijcie karty bo łatwo można zapomnieć.
 3. Dotychczasowe poczynania C+ względem jakości swoich streamingów nie daje nawet cienia szansy na zbliżoną jakość C+ 4K do tej z satki. Nie chcę być pesymistą, ale to raczej niemożliwe.
 4. Möwię ogólnie o działaniach właścicieli w stosunku do klientów w PL, a nie tylko o kwestii C+ przez neta i długości oferowania miesiäca za free. Jak ci pasują działania w.w to ok nie mój biznes.
 5. Co by nie było to kolesie zarobią na jeleniach nie wiedzących o oczywistych rzeczach jak miesiąc free. A wszędzie o tym trąbią. Masakra.
 6. Niekoniecznie, nie wiadomo ile czasu C+ udostępni 30 dni za free. Raczej szybciej niż później to zlikwidują znając postępowanie francuzów. A z drugiej strony po co płacić komuś 19 zeta jak kupujący może sobie założyć drugie konto na te same lub inne dane?
 7. Ale gdzie mają rozum ci co kupują? Nie wiem czy ktokolwiek w tym kraju zainteresowany tą usługą nie wie o 30 dniach za darmo? Przecież to absurd.
 8. Ale zobacz, że komuś się to opłaca, a przecież wszyscy wiedzą, że miesiąc jest free. To są ci sami co od Netflixa zapewne który im utrudnił biznes.
 9. Nie bójcie żaby, już pisałem że sprzedają też konta do tej usługi. Teraz po 18,90.
 10. Jak to w jakim? Zdominowanym przez ultra katoli. Jakby mogli to by odcięli Polskę od normalnego neta ( jak Chiny ) każda TV byłaby rządowa, w aptekach byłby nadzór kościelny itp. itd. Dodam, że żyję w Irlandii do niedawna wespół z Polską i Maltą najbardziej ultra katolickim kraju i dzięki bogu😁 tu sytuacja się zmienia na bardziej normalną w przeciwieństwie do ojczyzny.
 11. Ale magia a'la C+ zadziałała przynajmniej na całej reszcie oprócz kanałów live. Któż by się spodziewał, że tak się naprawia problemy techniczne.😄
 12. Nie wspomniałem, że ta pani sugerowała taką operację kilka razy, wręcz do skutku, kasowanie-zakładanie [ te same dane ] Bajka.
 13. 3-4 dni temu jak mi nic nie odpalało podczas rozmowy konsultantka zasugerowała likwidację konta i zaraz później założenie nowego na te same dane bo może się naprawi to co dręczyło moje konto. I owszem dało się założyć drugi raz na te same dane, jak również naprawiło się wszystko oprócz live. Jak widać na razie można cuda tam robić z kontem.
 14. Zgadzam sie. U mnie podobnie Mi Box S + 32 cale = najlepiej gdzie do tej pory sprawdzałem. Na Oleda się zapewne nie doczekam apki aczkolwiek nie jest mi ona na nim potrzebna.
×
×
 • Create New...