Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lakiman napisał:

Co jest na rzeczy ? 🤔

Nakręcanie atmosfery😃A zakończy się na satelicie Eleven 4K który z 4 K praktycznie nic nie pokazuje a reszta  to internet który mnie osobiście nie interesuje. Dodatkowo może uruchomia te Polsaty które od dawa testuja.Choć mam nadzieje że mnie pozytywnie zaskoczą i wyląduje i cos ciekawego na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewajcie się, że operator udostępni wam "wypasiony" dekoder, a tym bardziej 4k za darmo lub za niewielką opłatą, bo nigdy tak nie było i nie będzie, bo jest to dla operatora nieopłacalne. Kto chce mieć porządny tuner 4k musi sam zainwestować.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwyNie nie miałem, ale czytam opinie w sieci. Ja bym w życiu nie dał grubo ponad 100 zł za full pakiet bo mnie na to zwyczajnie nie stać. 😂 A nie należę do tych bogatych co wyrzucają pieniądze w błoto. 😂😄

@irciosWiem bo znam wielu u siebie w mieście którzy mają PC+ i twierdzą że jest droga, stać ich na to, ale mówią że za drogo. 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam full pakietu bo taki mnie nie interesuje. Ale nie mam też żadnej podstawy jak i dobieram sobie opcje a to najtaniej wychodzi w konkurencji i jest bezproblemowe. Jak ktoś nie zna oferty to pozostaje tylko płacz że jest drogo😂W konkurencji dużo abonentów ma dekoder 4K za free zobaczymy dla kogo będzie w takiej opcji w CP😅Oraz kto go dostanie bez aneksu na mało atrakcyjnych warunkach i to na minimum 2 miesiące.Już nawet nie wspominam o tym czy będzie to 4K  w opcji która będzie za free nawet do tych troche droższych pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wyżej mają racje. Ja mam PC+ bez paczki C+ i cały czas za friko z paczką HBO z HBO GO. Płace bardzo tanio ale to dzięki negocjacjom i zawsze się udaje utrzymać ceny pakietów składowych mojego abonamentu w PC+. Kto nie zna ofert operatora i cen za jakie można je dostać to niech płaci i płacze. :-)

Wiem że CP przy zmianach pakietów wymusza aneksy na kolejne przedłużanie umów na dłuższy okres co jest wg. mnie karygodne i nie nie w porządku wobec abonentów operatora. To co teraz będzie z nowymi dekoderami 4K w ofercie operatora? Chcesz nowy dekoder 4K za friko to zrób z nami aneks abonamentu na kolejny dłuższy okres. :-(

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, prawdopodobnie nie będzie wymian. Jak Cyfrowy Polsat wprowadzał technologie IPTV to teraz nie da się przejść z satelity. Tak samo zapewne będzie tutaj, nie dość ze 4K to jeszcze w technologii DUO, zapewne z ofertami dla DUO. Niby jak Klient ma przejść SAT jak nie ma pobranego oświadczenia ze będzie w stanie obejrzeć 4K w IPTV, albo jak może przejść z IPTV jak nie będzie miał dostępu do SAT.

 

Raczej będą oferty na nowe umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, apj napisał:

Nie no, prawdopodobnie nie będzie wymian. Jak Cyfrowy Polsat wprowadzał technologie IPTV to teraz nie da się przejść z satelity. Tak samo zapewne będzie tutaj, nie dość ze 4K to jeszcze w technologii DUO, zapewne z ofertami dla DUO. Niby jak Klient ma przejść SAT jak nie ma pobranego oświadczenia ze będzie w stanie obejrzeć 4K w IPTV, albo jak może przejść z IPTV jak nie będzie miał dostępu do SAT.

 

Raczej będą oferty na nowe umowy.

Dekoder będzie mógł wymienić każdy aneksując umowę jak to do tej pory bywało w PB , IPTV nie będzie obowiązkiem w umowie bo będzie jego częścią co wiąże się z wyższą ceną  . To nie chodzi o to że nagle będzie cała oferta IPTV jak jest teraz jako ODDZIELNA usługa od sat dostępna jako 2w1 , chodzi o to że kanały 4K IPTV będą składową oferty sat . Nadal IPTV będzie usługą odrębną jak i DUO w zestawie sat ale odpowiednio droższa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, czerstwy napisał:

LM to PSP a nie Eleven.Nikt nie uruchomi kanału dla np 1-2 transmisji na tydzień gdzie i tak te transmisje były by często o 1 godzinie.

 

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie aby na liście wszystkich kanałów udostępnić kanały w jakości 4k, których źródłem jest sygnał IP.

Użytkowania jest to wygodne i daje nowe możliwości dla nadawców, którzy w sytuacji gdzie już wszyscy liczący się operatorzy telewizyjni mają sprzęt do odbioru 4k będą bardziej skłonni do udostępniania szerzej kontentu 4k. Tak czy inaczej przyszłością są tylko dekodery combo (DVB-S2, IP, DVB-T2).

Tradycyjny sygnał satelitarny czy naziemny ma ograniczenia, które wpływają na bilans ekonomiczny tym samym zniechęcają operatorów do inwestowania w tę technologię. To samo dotyczy operatorów kablowych gdzie nawet najnowsze standardy DOCSIS 3.1 nie zapewnią wydajności sieci na poziomie wymaganym przez nowe technologie . Do tego dochodzą wymagania utrzymania jakości sieci kablowej (koncentrycznej) co w końcowym efekcie przekłada się na konieczność przejścia na czyste IP i światłowód np. GPON. Polsat Box 4k idealnie wpisuje się w rynkowe trendy.

Edytowane przez support458
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@support458Dziękuje za szerszy wpis dotyczący usługi 👍

@support458 ale IPTV w PB4K nadal będzie ograniczone do wymienianych dostawców Internetu , a jak wiemy nie wszyscy użytkują wspomnianych dostawców , mimo iż Inea uwolniła swoje łącza dla W3 , nie każdy będzie raczej zmieniał dostawcy ze względu np. na IPTV w PB ?? Popraw mnie jeśli się mylę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...