Skocz do zawartości

pablo21

Użytkownicy
 • Zawartość

  1906
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

21 Dobra

O pablo21

 • Tytuł
  Przesiaduję 24/7

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. pablo21

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Muszą zmienić i nazwę spółki/Nadawcy kanałów i nazwę samych stacji. Polsat nie ma praw do marki Eska TV. Dlatego przez ten czas od zakupu wszystkich muzycznych ZPR-ów przez Polsat trwała zawarta umowa o współpracy na mocy której ZPR Media S.A. nadal produkował wszystkie te stacje dla Polsatu pod ich markami. Teraz Polsat wchłania przejęte spółki we własne struktury i robi porządki. W Polo TV też już zaczeli je robić. Tyle że markę Polo TV kupili wraz z nadawcą i koncesjami. Marka Eska TV nigdy do nich nie należała a ZPR Media S.A. nie chce jej jak widać sprzedać Polsatowi bo ma sieć radia Eska
 2. pablo21

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  A skąd wiesz że Eska TV Extra po rebrandingu w Music TV będzie jako Music TV Extra a nie np. Music TV Hits?
 3. pablo21

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Nie lepiej wytransferować wszystkie koncesje jakie przejęli od ZPR Media S.A. do TV Polsat Sp. z o.o. poprzez wchłonięcie przez TV Polsat majątku Eska TV S.A. i Lemon Records zamiast robić przekształcenia w spółkach przejętych? Tak przecież zrobili z nadawca TV4 i TV6 czyli spółka Polskie Media S.A. Koncesje i ich wykonywanie przejeła po tym TV Polsat Sp. z o.o. Po co tworzyć kolejny twór? Chyba że Polsat zamierza zarobić na tym potem odsprzedać spółkę Music TV Sp. z o.o. np. na rzecz Viacomu Viacom wtedy by uruchomił ponownie naziemnie VIVE u nas w to miejsce
 4. pablo21

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Ciekawe czy do tej nazwy nie przyczepi się Viacom bo za bardzo się kojarzy z ich MTV ale wszak wykasowali spod loga MTV dopisek Music Television Nazwa Music TV wg mnie jest bardzo dobra Lepsza od Polsat Music
 5. pablo21

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Prawdopodobnie pierwsze porządki Polsatu w Eska TV
 6. pablo21

  VU+ Uno 4K

  Panowie jak powinny być skofigurowane tunery w Vu+ Uno 4K jeśli dołożyłem mu drugi sygnał na wejściu fizycznym B czyli ma teraz dwa niezależne sygnały LNB na obu wejścia. Skonfigurowałem Tuner B tak jak do tej pory Tuner A czyli "prosty" i wybrałem HotBirda 13 East. Tuner poprawnie przełącza się na pasmo z Tunera B jeśli nagrywam z Tunera A i poprawnie ręcznie jak wymuszam nagrywanie z różnych dwóch ćwiartek. To samo przy wygraniu opcji "Równy A". ale w obu tych przypadkach timer w Open ATV 6.2 jaki mam na Vu+ Uno 4K moim wgrany nie pozwala mi ustawić timera z innej drugiej ćwiartki choć ma drugi tuner niezależny, fizycznie podpięty i skonfigurowany. Timer Open ATV 6.2 wywala mi konflikt z timerami z tej ćwiartki jaką obsłuży Tuner A. Coś jest grane? Tak w takim razie powinny być ustawione w menu Tunery A i B przyjmował timery z dwóch różnych ćwiartek na raz? Chce nagrywać nie tylko z jednej ćwiartki jaką obsłuży mi jeden Tuner ale też i z drugiej bo mam przecież 2 niezależne sygnały podane na dekoder. Proszę o radę co robię źle? Inna konfiguracja powinna być? Tam przy tunerze A jest też "przejście sygnału A/B" ale to chyba dla Disi\eq-a ustawienia? Edit: Przy uruchomieniu recznego nagrywania po zajęciu tuner A pasmem dolnym polaryzacja V nagrywanie przechodzi na tuner B jak rozpoczynam nagrywanie np. z TVP1 HD czyli tp NC+ 11,449 H czyli dolne pasmo polaryzacja H. Przechodzę na kolejny kanał z tego pasma i ropoczynam ręczne nagrywanie i zajmuje mi tuner G w pętli do B a potem kolejny kanał z tej ćwiartki i tuner zajmuje mi tuner H a potem koniec. To co do tuner A pęta jest dla C,D,E,F a dla tunera B pętla jest dla G,H? Tuner A zajmuje 4 wirtualne z tej samej ćwiartki a tuner B tylko 2 wirtualne? Dlaczego ręcznie uruchamia nagrywanie z tunera B a timerów nie można zaprogramować na Open ATV 6.2?
 7. pablo21

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Tak jak widać testują ponownie licznik na wyższym ROM-ie dla kart Cameleon. Chodzi o to by zostawić na razie karty nieparowane u abonentów ale je zabezpieczyć przed nieuprawnionym dzieleniem uprawnień bo wiadomo kart nieparowana to ryzyko dużo dla kombinujących poprzez rozwiązania typu splittery z wsadem lub innymi wynalazkami.
 8. pablo21

  Oferta platformy nc+

  MTV Polska HD w NC+ jest od pakietu Comfort+ a MTV Live HD od pakietu Extra+. Przy pakiecie Start+ po staremu będziesz mieć tylko MTV Music Polska SD. Po ostatnich zmianach z listopada 2018 w pakietach NC+ nie ma już kanałów MTV w pakiecie Start+. MTV Polska HD po staremu od pakietu Comfort+ a MTV Live HD i MTV Music Polska od pakietu Extra+. Podnieśli w pakietach MTV Music Polska z najtańszego do Extra+.
 9. pablo21

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Podobno karty Cameleon a zwłaszcza w nich czysta Nagra ma jeszcze sporo możliwości w sobie, które operator NC+ nie wykorzystywał dotąd. Jak widać teraz wspomagani przez Kudelskiego idę do przodu z procesem uszczelniania tych kart. Jedno jest pewne że tunelowanie Seca z końcem roku 2019 lub poczatkiem roku 2020 zniknie z satki i karty będą już dekodować kanały z czystej Nagry tylko. Niby brak parowania w tych kartach do czasu ich wymiany ma załatwić licznik ECM który ma skutecznie utrudnić dzieleni tych kart przez splittery i inne wynalazki. Na razie NC+ nie zabiera kart Cameleon bo abonenci skutecznie się opierają a operator boi się odpływu abonentów. Zrobią to łagodnie i powoli stopniowo z wymianą przy okazji przedłużania umów. Tak nic na siłę ale na ten czas trzeba coś z tymi kartami zrobić i je zabezpieczyć by dostawcy kontentu dali im spokój.
 10. pablo21

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Na innym forum o tym się pisze. Abonenci mający Camele nawet z FEDC zgłaszają że nie działa im cześć kanałów np. paczka C+. Karta musi złapać aktualizacje ROM-u by znowu działały wszystkie uprawnienia do kanałów. Tak operator chce zmusić abonentów by odblokowali karty i pobrali aktualkę ROM-u.
 11. pablo21

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Operator NC+ przeszedł na kolejny etap zabezpieczania kart Cameleon tzn. do wszystkich kart wysyłany jest nowy ROM który podnosi wersję dotyczasowego jaki mają te karty. Prawdopodobnie chodzi o wprowadzenie licznika ECM na wszystkie karty Cameleon dopóki ich nie wymienią abonentom w przyszłości. Wiedzą doskonale że ludzie stosują blokery lub jadą na E2 z kartami z FEDC i chcą je przyciąć tzn. ich możliwości w użytkowaniu tak aby nie można było dzielić na więcej dekoderów uprawnień z nich po splitterach. Tak więc zastanowił bym się na kolejnymi inwestycjami w blokery itd.
 12. pablo21

  nc+ – przekazy testowe

  Już news jest na głównej SK: https://satkurier.pl/news/178566/nowy-test-na-tp-nc.html
 13. Właśnie dzwonił konsultant NC+ do mnie i w ramach zachęcenia do wycofania wypowiedzenia umowy która kończy się z dniem ostatnim września 2019 włączył mi pakiet MultiMan Pack za 0 zł do końca marca 2019. Jeśli nie chcę płacić za ten pakiet bez zobowiązań potem w kwocie 30 zł muszę przed końcem marca 2019 zlecić wyłączenie tej opcji poprzez infolinię lub mailowo.
 14. pablo21

  Promocja +miesiąca - dyskusja

  Akcja została wstrzymana do odwołania. Takie info jest podawane przez konsultantów NC+ na infolinii.
×