Jump to content

pablo21

Users
 • Content Count

  1970
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Świetna

About pablo21

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co Ty pleciesz? Sony TV musiał przenieść koncesje do innego kraju EU by dalej móc nadawać swoje kanały na terenie EU w tym w Polsce więc co miała by jej dać koncesja regulatora w Rosji? Czy Rosja jest w EU? Nie! To z jakiej racji? Potrzebowali regulatora z któregoś z krajów-członków EU. To jest warunek ważności koncesji na terenie EU. Koncesja musi pochodzić z jednego z krajów EU by miała moc prawną na terenie EU. Takie są przepisy EU. W.Brytania wkrótce po wyjściu przestanie być członkiem EU więc ich koncesje od Ofcomu przestaną mieć ważność na terenie EU i nie będą spełniać przepisów o telewizji transgranicznej w EU. P.S.: Koncesja polskiej KRRiTV też im by dała możliwość nadawania w całej EU tylko że nikt z zagranicznych nadawców do nas po takie koncesje nie występuje bo długo się na nie czeka nawet do pół roku a w UK nie całe 2 tygodnie czasu. No i mamy te oznaczenia wiekowe które muszą być na ekranie przez cały czas emisji programów a winnych krajach jest inaczej jak widać rozwiązane. Co teraz pokazuje nowa koncesja dla kanałów Sony TV min. na Polskę.
 2. No to mi się pomyliło jak widać bo wydawało mi się że to holenderskie Sorry mój błąd Czy to nie przypadkiem węgierskie lub czeskie może? Chyba w Czechach nie było oznaczeń wiekowych na ekranie stacji TV z ich koncesjami na nadawanie ale coś tam mieli wprowadzić? Ale fakt faktem pokolei stacje nadawców pay TV które miały koncesje brytyjskiego Ofcomu robią ucieczkę od nich do innych kraji EU po to by dalej móc nadawać w całej EU.
 3. Od 1 października AXN HD i AXN Spin HD nadają na nowych koncesjach i mają teraz oznaczenia wiekowe: "+12". "+16","+18". Oznaczenia maja różne kolory prostokąta w prawym dolnym rogu i pokazują się na chwilkę z dźwiękiem/dżinglem. Dzieje się to na początku audycji i po każdej przerwie reklamowej - oczywiście jeśli dane treści potrzebują takich oznaczeń ze względu na ich zawartość. Wygląda na to że Columbia Sony TV Enter. przeniosła koncesje polskich AXN i AXN Spin do Holandii w związku z wyjściem W.Brytanii z EU bo mieli do tej pory koncesje brytyjskiego Ofcomu? Na AXN White i AXN Black jeszcze nie widziałem tych oznaczeń więc chyba jeszcze nie doszło do przeniesienia ich koncesji?
 4. Też dzisiaj właczyłem do spr.
 5. U mnie uprawnienia są do nowego przekazu z tp Grupy TVN Discovery 11,393 V. Zestaw z kartą Conax Platforma Canal+ Karty Cameleon Platformy Canal+ także już mają uprawnienia bo kolega potwierdza że na swojej już dekoduje nowy przekaz d.Life HD
 6. Ja Platformie Canal+ karta Conax mam już dostep/uprawnienia do nowego przekazu D. Life HD z tp 11,393 V Grupy TVN Discovery. nie wiem jak na kartach Cameleon/Cayman PC+ oraz u was w CP? Pewnie też lada chwilą przeslą i podmiana.
 7. Bitrate 4-5 Mb/s to bardzo dobra jakość kanału HD lifestyle, filmowego czy rozrywkowego. Dla sportowego za mało bo tam wiadomo jest więcej kadru ruchliwego niż obraz statyczny Niestety w CP bardzo często kanały w HD mają poniżej 3 Mb/s Taki Epic Drama HD z tp CP potrafi mieć niekiedy 2 Mb/s Normalnie SZAŁ!
 8. Niestety nie To tylko TVN Discovery Polska zabiera co swoje na swój tp 11,393 V do paczki TVN Na tp 10,892 H albo jakieś przenosiny przekazu w HD z 10,796 V albo coś przeniosą co jest w SD i od razu podniosą do HD albo całkiem nowy przekaz w HD dla Platformy Canal+ i być może też dla CP
 9. Nie wszystkie bo zostały w SD Polsat Romans i Superstacja oraz Polsat News 2 Niestety nie wiem po co z tym czekają i nie podniosa reszty swoich kanałów do HD oraz te co kupili od ZPR Media
 10. Kiedy NTL Radomsko SD zmieni tp na satelicie Hotbird 13 East.? Na pewno długo nie będziecie nadawać na tp 11.393 V Grupy TVN bo nie jest to już ich kanał więc sponsorować przekazu wam nie będą? Tak więc MWE kiedy przenosiny na tp Platformy Canal+ i dołączenie do przekazu TVR SD? no i kiedy wam się kończy umowa na uplink przekazów Adventure TV HD, Nuta TV i Power TV z tp 11,393 V Grupy TVN oraz przenosiny także na tp Platformy Canal+ lub inny na sat. Hotbirdz?
 11. Poland chłopie masz zapłon z ty. już dano z satki Eska TV jest kodowana. Zapewne wkrótce Polsat i zakoduje pozostałe kanały przejete od ZPR Media
 12. Powstali z platformy n i Cyfry+ więc jak widać mają prawo wciskać raz same dobroci z n-ki a raz same dobroci z Cyfry+ A i jeszcze zapomniałem o Wizji TV bo w sumie to co dzisiaj mamy to zbicie z trzech platform sat.
 13. Możesz teraz napisać np. na czacie konsultantowi na swoim koncie w mojencplus.pl, że chcesz wyłaczyć Dopeł. do Comfort+ z końcem trwania umowy z zachowaniem okresu minimalnego jej (Dopeł. pewnie masz na zobowiązaniu do końca trwania umowy wiec tak musi być do końca jej trwania). Zlecą wyłaczenie z końcem umowy i po sprawie. Musisz wiedzieć że jesli masz np. wynegocjowane Dopeł. do wyższego pakietu w promocji za 10 zł jak jeszcze dawali to ta cena ci nie wzrośnie na nieokreślnym czasie umowy i jest stała dopóki sam nie zlecisz wyłaczenie opcji Dopeł.. Wzrasta Tobie tylko opłata za pakiet podstawowy w tym wypadku u Ciebie pakiet Start+ o 4 zł. Spr sobie w mojencplus.pl prognozę płatności
 14. Nie! Bo zmiany zachodzą w nazwie platformy a nie w nazwie operatora z którym ma się podpisaną umowę na świadczenie usługi. To czy usługa będzie się nazywała "x" czy "y" nie ma znaczenia bo ta sama usługa tylko pod innym brandem ale dalej ta sama. Nici z wypowiedzenia umowy bo nie ma podstaw prawnych do tego. Nic nie tracisz przez zmianę nazwy platformy z NC+ na Platforma Canal+. umowę masz zawartą w dalszym ciągu z podmiotem o nazwę "ITI Neovision S.A." i to zostaje bez zmian a jedynie ten podmiot będzie świadczyć teraz usługę Ci nie pod nazwą NC+ a Platforma Canal+.
×
×
 • Create New...