Skocz do zawartości

pablo21

Użytkownicy
 • Zawartość

  1870
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Neutralna

O pablo21

 • Tytuł
  Przesiaduję 24/7

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. pablo21

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  No bo były nieparowane Camele działające w tunelu Seca więc nie było potrzeby.
 2. Nie muszą! Sprzet jest własnościowy po TNK NC+ Twój. Karta + dekoder po TNK. Wszystko zostaje u Ciebie tylko umowę wypowiadasz i rezygnujesz z abonamentu. Potem możesz ponownie wrócić na abonament jako nowy abonent z tym samym. Wracasz już przez infolinię NC+ abonamentową. Nie możesz wrócić z tym zestawem do oferty na kartę bo taki jest warunek przy migracji z TNK NC+ na abonament NC+ (w sumie to celowy zapis warunkowy w NC+ by zostać przy abonamencie na czym im zależy bardzo i by klient znowu nie mógł wrócić sobie do oferty TNK a tylko wyłacznie miał opcje powrotu na umowę abonamentową u nich!). O tyle przy migracji z TNK NC+ ze sprzętem własnościowym karta Conax parowana z dekoderem jest lepiej bo nie musisz płacić NC+ za wynajem dekodera bo to Twój zestaw. Ale jak się popsuje coś to już Twój problem i jedynie reklamacja do NC+ i podpisanie nowej umowy z nimi i anulowaniej te ze sprzetem po migracji z TNK NC+.
 3. W Nowym Comfort+ jest brak BBC First HD (dawny BBC HD!) a w to miejsce dali BBC Lifestyle HD. BBC First HD niestety po zmianach od Nowego Extra+. BBC Brit HD bez zmian od Comfort+ jak było do tej pory.
 4. pablo21

  nc+ telewizja na kartę

  Kanał SportKlub HD w ofercie NC+ jest do właczenia w opcji dodatkowej. Nie ma go w pakiecie Extra+ i w żadnym innym ogólnym pakiecie. W Extra+ jest kanał siostrzany FightKlub HD. Stąd masz brak SportKlub HD w Extra+ na module CI+.
 5. pablo21

  nc+ – opcje dodatkowe

  HBO dostaniesz do końca zobowiązania umowy za 15-20 zł w zależności ile czasu jeszcze umowy zostało do końca. Powyżej roku dostaniesz cudem nawet za 15 zł. Do roku czasu za 20 zł śmiało dostaniesz.
 6. pablo21

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  KAMYK83AG A co ci napisałem wyżej? Premiumbox to niby co? Przecież to dekoder od operatora platformy NC+ więc prawidłowo że działa bo po włożeniu karty Cameleon w niego sama karta przełącza się w czysta Nagrę. Problemem jest specjalny provider FEDC który puszczają na podmiankę na karty Cameleon dla kodowania Seca. NC+ specjalnie psuje karty w ten sposób by taki Ferguson z wolnego rynku ich nie widział i nie współpracował czytnik uniwersalny. Tego kodowania Premiumbox i inne dekodery NC+ nie używają już. Nawet dekodery Pace od NC+ już dostają nowy soft który przełącza karty Cameleon na Nagre. Pace już nie używa tunelowania Seca z karty Cameleon. To jest wszystko celowe a dni kodowania Seca na sat przy kanałach z oferty NC+ są już niestety policzone.
 7. pablo21

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Tak! Dostałeś FEDC na karty i będą ci jedynie działać poprawnie w dekoderze operatora oraz w dekoderze na linuxie z E2 (po odpowiednim ustawieniu tegoż dekodera ale to temat tabu na tym forum!).
 8. pablo21

  [nc+ CP O] Wellbeing Network

  NC+ potwierdza out kanału z oferty z dniem 1 listopada 2018 r. Pozycja po kanale będzie na razie pusta lub coś wskoczy nowego do oferty operatora. Podobno CP też już informuje na infolinii że kanał wyleci z ich oferty.
 9. Nowa TV i Eska TV są parowane na bank! Sam przed chwilą sprawdziłem.
 10. pablo21

  Kanały od BBC Studios

  Ciekawe co BBC HD dla innych krajów? Czy zostają po staremu jako BBC HD czy tez zmienią się osobno też w BBC Frist HD Nordic? Rozumiem że BBC HD PL zostanie wydzielone z wersji BBC HD Nordic z polską ścieżką i zamienione w BBC Frist HD Polska.
 11. pablo21

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Pewnie tak? Ale Camele na "Seca" poblokuje odbiór jak puści wszystkim FEDC na karty i wyłacza "z nieba" kodowanie "Seca". Wielbiciele "kontentu parowanego" się ucieszą i dadzą NC+ spokój. Bo nieparowane Camele i odbiór na własnym sprzęcie abonenta NC+ ich bardzo bolą.
 12. pablo21

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  No tak do ofert na pre-paid ale z tych ofert można potem migrować na abonament NC+. O to mi chodziło. Nie że dekodery po n-ce ADB będą dalej wydawane normalnie w APS-ach do ofert abonamentowych. Po to są na liście wsparcia dekoderów NC+ w komunikacie. Na razie o Conax-ie jest cisza i temat Cameli jest przez NC+ maglowany. ale zapewne i za Conax za kilka lat się wezmą i zostaną same Caymany a w przyszłości system bezkartowy w dekoderach.
 13. pablo21

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Skąd to info że Camele będą działać "nie tylko do 2019"? Tak będą działać ale czystej w Nagrze jako nieparowane w sprzęcie od operatora dopóki NC+ nie wymieni ich wszystkich na Caymany parowane z ich dekoderami. Już teraz konsule na infolinii NC+ informują że po 2019 roku nie będzie już możliwości odbioru na własnym sprzęcie oferty NC+ na kartach Cameleon i jedynie karty te będą działać w ich dekoderach. Powód jest taki iż NC+ wygasi stary system kodowania na satelicie. Nie mówią o jaki system chodzi ale wiadomo że o "Seca". Docelowo zostanie na sat. Nagra i Conax parowane w ofertach i to co będzie świecić na kartach nieparowanych Cameleon w Nagrze czystej. Na szkoleniach już są podawane infa że "Seca" zgaśnie z satki po 2019 roku. Dali sobie czas na przymuszenie abonentów na przesiadkę na dekodery operatora po to by zgasić Seca z satki. To czy Nagra z Cameli będzie działać na własnym sprzęcie to już temat "TABU". Obecnie to tunelowanie "Seca" pozwala na odbiór na własnym sprzęcie. Bez powodu na szkoleniach przedstawiciele NC+ nie obwieszczają zgaszenia "Seca" z satki po 2019 roku i wymiany kart Cameleon w późniejszym terminie u abonentów. Wszyscy wie[beep]i po fuzji n-ki z Cyfra+ że to parowany Conax i karty od tego systemu poleca z NC+ a tutaj Camele idą do pozamiatania a powód jest taki że Camele są nieparowane. No bo właściciele kontentu się ostro burzą że NC+ używa nadal tych kart i ich cenny kontent jest nagrywana w formie nieszyfrowanej i wynoszony przez abonentów do internetu i udostępniany do pobrania. Wszystko co umożliwia nieparowany odbiór oferty NC+ ma zostać pozamiatane. Oferty Smart HD+ z nieparowaną kartą Conax tak samo za 2 lata out. Tylko pre-paidy parowane będą oferowane. Przy okazji NC+ wypchnie sprzęt n-boxy ADB po n-ce jaki jej zalega w magazynach no bo przecież ich spółka córka serwis SkyMax to wszystko naprawia nadal i odnawia.
 14. pablo21

  Promocje typu "otwarte okno" w platformie nc+

  A tutaj info oficjalne tego co wyżej o AXN-ach: https://ncplus.pl/co-ogladac/axn-odkodowane?content=strefa_abo
 15. pablo21

  Promocja +miesiąca - dyskusja

  Konsul mi powiedział że to "+ miesiaca" na wrzesień.
×