Skocz do zawartości

pablo21

Użytkownicy
 • Zawartość

  1886
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

15 Neutralna

O pablo21

 • Tytuł
  Przesiaduję 24/7

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. pablo21

  Novela TV i Water Planet

  Ty za ich emisję na satelitę nie płacisz, tylko nadawca, więc w czym masz problem? Póki nadawca kanałów płaci to kanały nadają z transpondera na Hot Birdzie.
 2. @jerkre Oferta Smart HD+ to już nie n-ka/TVN, a platforma nc+. To nowy twór, czyli ITI Neovision S.A./nc+, teraz to prowadzi dalej.
 3. pablo21

  MTV Music

  Niestety to szajs kanał. VIVA Polska to była stacja muzyczna. Obecna polityka Viacom-u to gwóźdź do trumny tego koncernu. Zlikwidowali wszystkie oddziały przejętej stacji muzycznej TMF a teraz wszystkie oddziały muzycznej VIVY aby zostało ich jedyne i słuszne MTV, które od dawna nie ma nic wspólnego z muzyką. Dziwie się że jeszcze nie zamknęli marki VH1?
 4. pablo21

  nc+ telewizja na kartę

  Drożej i słabo! ;-( Ja w październku w poprzednim 2018 roku roku migrowałem z TNK na abo na Comfort+ na 12 miesięcy za 29,99 zł i do tego wyrwałem w prezencie 7 miesięcy HBO za 0 zł, 2 miesiące Dopeł. do Extra+ za 0 zł i 2 meisiące Filmbox Pack za 0 zł.
 5. pablo21

  TV 6

  Grupa Polsat dzisiaj wprowadziła na wszystkich swoich kanałach z paczki Polsat nowe oznaczenia wiekowe. Są mniejszych rozmiarów i wycięte już. Takiej wielkości, jak mają TVP i TVN. Wreszcie pozbyli się tych maszkrad. TV4 i TV6 także. TV6 już jest nadawana z siedziby Grupy Polsat, tak jak TV4. To widać po grafice.
 6. Dzisiaj otrzymałem do pakietu podstawowego Comfort+ w NC+ Dopeł. do Extra+ w promocyjnej cenie za 10 zł do końca trwania umowy. Opłaty dopiero od nastepnego miesiąca czyli od 1 lutego. Początkowo nie było dla mnie ofert poniżej ceny 15 zł ale potem po rozmowie z kierownikiem się udało w promocji otrzymać Dopeł. do Extra+ za 10 zł.
 7. pablo21

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  NC+ zaczęła znowu wydawać więcej zestawów z Conaxami. Wydają je np. osobą którym wymieniają kartę Cameleon. Kolega dzisiaj poszedł do APS NC+ by zareklamować kartę Cameleon bo nie działa mu od rana w jego Ferdku. Sprzedawca APS nie spr w ogóle karty zabrał ją i stwierdził po spr w systemie NC+ że ma info że trzeba wymienić kartę na parowaną z dekoderem. Wydał mu zestaw z kartą Conax parowany. Zamiast nieparowanych Cameleonów wydaja też prócz parowanych Caymanów także parowane zestawy z Conaxami. 😥 Kolega zapytał się sprzedawcy dlaczego Conax a nie Cayman skoro już mu wydają zestaw parowany a sprzedawca odp. że taki ma nakaz od NC+ i to wisi u niego na koncie w systemie. Ma wydać za Cameleona dekoder sparowany z kartą Conax.
 8. pablo21

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Nie będzie działać bo karty Cayman są parowane z konkretnym dekoderem od NC+. To nie Cameleon.
 9. pablo21

  TV 6

  Zmiana na duży "+" w jakości. Na tp 11,158 V TV6 HD ma lepszą jakość i to widać. Bitrate ponad 5 Mb/s a na starym 3-3,5 Mb/s
 10. pablo21

  TV 6

  U mnie na karcie NC+ w abo też już świeci mi
 11. pablo21

  Promocje typu "otwarte okno" w platformie nc+

  History HD i H2 HD już u mnie świecą w nc+.
 12. Smart HD+ zostanie pogrzebane w NC+ z tego samego powodu tak samo jak karty Cameleon z tunelem Seca - gdyż są to nieparowane karty w obiegu! To jest bolączka NC+ i naciski właścicieli treści. Conax i karty Conax nie zostaną wycofane. Po prostu wszystko to co jest nieparowane z satki dla potrzeb oferty nieparowanej Smart HD+ zostanie ponownie sparowane i odbiór tylko na zestawach z kartami Conax sparowanymi z dekoderem. Koniec odbioru z samej karty na własnym sprzęcie typu Ferguson czy Opticum. NC+ chce wycofać z obiegu u siebie wszystko to co jest nieparowane do końca 2019 roku. Będzie wszystko parowane jak w CP. Oferta TNK Smart HD+ jest jedyną gdzie kupujesz tylko starter z kartą Conax nieparowaną i aktywujesz na swoim sprzęcie typu Ferguson czy Opticum. Inne oferty TNK są parowane - zestaw karta Conax + dekoder od NC+ z nim sparowany (jakiś ADB po n-ce!). No już od dawna można tylko migrować z oferty TNK na abonament NC+ tylko ze sprzętem parowanym TNK np. NC+ mix, Świat HD czy TNK NC+ lub NNK czy TNK HD.
 13. pablo21

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Camele od przyszłego roku będą wymieniane stopniowo pokolei tak jak były blokowane. Już teraz konsultanci na infolinii NC+ o tym głoszą a także sprzedawcy w APS-ach NC+. Docelowo od 2020 mają pozostać karty Cayman i Conax parowane u abonentów NC+. Operator już się nie cofnie z tym ani nie zatrzyma. Do samego końca przeprowadzi cały proces. Jedno jest pewne dostawcy treści są już uspokojeni i czekają na finał całej akcji.
 14. pablo21

  Kanały AXN

  Masz Si-Fi HD od NBC Universal Net. Po co Ci drugi o tej samej tematyce?
 15. pablo21

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  No bo były nieparowane Camele działające w tunelu Seca więc nie było potrzeby.
×