Skocz do zawartości

pitter

Moderacja
 • Zawartość

  6453
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

22 Dobra

O pitter

 • Tytuł
  Moderator

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. pitter

  PLAY NOW

  Płynne odtwarzanie jest, przeważnie, chyba, że "zamuli" z jakiejś niewiadomej przyczyny, czy to wewnętrznej sprzętowo-programowej, czy przydławi na łączu. Trudno określić. Fakt, faktem, że czasem zamyśli się nad czymś, podczas pokazywania listy kanałów, programu TV (przy okazji, przycisk EPG prowadzi do menu, genialne), jakichś ikonek, itp. Cena 20 PLN jest tylko dla tych, co mają umowę z Play i zostawiają z 50 PLN miesięcznie. Jeśli nie, to cena 35 PLN, a jeśli jeszcze nie ma zgód marketingowych itp. to 45 PLN miesięcznie. Słabo.
 2. Plus wypada dobrze, w mieście. Ostatnio wykonałem drobne testy dla siebie. Plus, T-mobile, Orange, na Play zabrakło czasu, może później. Bez spinania się na jakość sprzętu czy najlepsze możliwe warunki połaczenia. Plus ma najlepszy poziom sygnału, max zanotowana prędkość to "50 mega" download, przeważnie do "20". Upload do "5". T-mobile i Orange miały jednakowe wyniki, zasięg słaby, prędkości, o ile dobrze pamiętam, nie przekroczyły "20" przy download. Upload mizerne "1 - 2 mega".
 3. pitter

  Formuła 1

  Tak, popularna nazwa tej jednostki to "laweta". Wiem, suchar.
 4. pitter

  Problemy z odbiorem sygnału Cyfrowego Polsatu

  Od dawna wiadomo, że antena antenie nie równa, konwerter konwerterowi także. W dzisiejszych czasach, tandety i badziewia, stwierdzenie to nabiera jeszcze większego znaczenia. Zależy jak się komu "pofarci" przy doborze podzespołów. Na jednej antenie ale przy zastosowaniu różnych konwerterów otrzymamy różne efekty. LNB single będzie miał inne "parametry" niż LNB quad czy unicable.
 5. pitter

  Problemy z odbiorem sygnału

  Idź do sklepu po nowy kabel, jakiś dobrej jakości, bo odcinek najdłuższy i fajnie by było aby przewód nie tłumił mocno sygnału.
 6. pitter

  Odświeżone Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje

  Tak dla jaj. Może być?
 7. Program CPU-Z i jak na tacy masz informacje o sprzęcie.
 8. Będzie to szczególnie interesujące na lekkich laptopkach z, ostatnio modną, przestrzenią systemową eMMC 32 GB.
 9. pitter

  VIVA Deutschland i VIVA Austria

  No to archiwizujemy.
 10. pitter

  Sumator kablówki z sygnałem SAT i DVB-T

  Na początek - trzeba sprawdzić czy kanały z DVB-T nie pokrywają się z zajętymi kanałami w DVB-C. Jeśli tak, pokrywają się, to już można sobie odpuścić. Jeśli nie, to można zacząć zabawę na "chybił trafił" z sumatorami, rozgałęźnikami. Modelu nie podam, nie mam pojęcia "co podejdzie" w tej konkretnej sytuacji. Sieć kablowa, to sieć zamknięta, więc operator nie szczególnie musi zwracać uwagę na inne media i konflikty z nimi. Nawet jak rozwiązanie z sumowaniem zadziała, to nie ma gwarancji, że nie pojawią się konflikty w bliższej czy dalszej przyszłości.
 11. pitter

  Sumator kablówki z sygnałem SAT i DVB-T

  DVB-S + DVB-T nie ma problemu, tu jest wszystko ładnie, ale kablówkę do tego? Prawdopodobnie będą konflikty z DVB-T, częstotliwości będą się pokrywały, co za tym idzie - zakłócenia. Dodatkowo prawdopodobnie będą różne poziomy sygnału, przesterowania. Kolejna sprawa, jak tyle urządzeń sumujących (i rozdzielających) wpadnie, to zwiększy się tłumienie.
 12. pitter

  MUX VIII

  Nie znacie dnia, ani godziny. Kolorowych pasków też nie musi być, mogą włączyć w dowolnym czasie, znienacka, jak to zwykle bywa. Tylko nie wiem czego Wy tak wyczekujecie. Pojawi się, spoko, fajnie i cyk... na Polsat czy inny TVN.
 13. Przewody do anten GSM (np. typu Yagi) to przeważnie koncentryki 50 Ohm. Ale wiesz, jest kilka pasm częstotliwości dla GSM i LTE, więc różne anteny, różne rozwiązania. Może być też antena ze zintegrowanym routerem, skąd wychodzi "zwykła skrętka" wraz z POE. Takie coś np. występuje przy antenach WiFi. Najlepiej to najpierw mieć urządzenie (urządzenia) odbiorcze i pod to położyć instalację.
 14. pitter

  Formuła 1

  Będzie wtopa finansowa i duże rozczarowanie. Kubica to emeryt. Lata temu, w F1, nie pokazał niczego nadzwyczajnego, a teraz... Życzę jak najlepiej ale trzeba na to wszystko popatrzeć bez emocji, na chłodno.
 15. pitter

  Cenovo

  Systemy operacyjne mogą mieć problemy z uruchamianiem się z pendrive lub urządzeń pod złącze USB (nie wspierać pendriva jako dysku/partycji rozruchowej). Jeśli masz system, który został specjalnie przygotowany pod takie operacje, to może być inny problem - BIOS (UEFI) płyty głównej nie wspiera takich kombinacji lub należy tam dokonać jakichś zmian (opcje bootowania).
×