Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, patryszq napisał:

 

Dekoder wydawany będzie bez dysku , mimo iż posiada kieszeń ( ma zastąpić evo PVR w przyszłości )  na chwilę obecną tylko nagrywanie w chmurze nPVR +15zł które działa tylko w multiroom z dekoderami EVO LITE 

A można do niego wsadzić swój dysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta funkcja DUO przełączania między technologiami "na start ma polegać na przywróceniu dekodera do ustawień fabrycznych i ponownej instalacji"  (cytat z opisu przy dekoderze) 😂

 

Innymi słowy:

Użytkownik bedzie wybierał technologię, w której chce oglądać usługę/dekoder sam wykryje źródło sygnału i umożliwi wybór/zmianę a jak chce zmienić technologię to od nowa cały proces

 

Biorąc pod uwagę treści komunikatu Grupy:

Cytat

Użytkownik może swobodnie przełączać źródło sygnału, korzystając cały czas z tego samego pakietu kanałów – to absolutna nowość i pierwsze w Polsce tego typu rozwiązanie.



Narazie jest to oszustwo

Edytowane przez rotalplus
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Poland napisał:

Taka sytuacja występuje dalej na Evobox PVR na wspomnianym HD5550s jak i HD6000 jest głos.

 

Godzinę temu, Konrad8964 napisał:

U mnie w dekoderze PVR HD 7000 też tylko głos

 

Bo kanał Insight UHD i Eleven Sport 4K to kanały jak sama nazwa wskazuje 4K - UHD a powyższe dekodery to dekodery HD więc należy włączyć @Poland i @Konrad8964 logiczne myślenie.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rotalplus napisał:

Ta funkcja DUO przełączania między technologiami "na start ma polegać na przywróceniu dekodera do ustawień fabrycznych i ponownej instalacji"  (cytat z opisu przy dekoderze) 😂

Na ich miejscu nawet bym się tym nie chwalił. Myślałem że będzie pełna dowolność w przełączaniu Sat/iptv. A tu takie buty. Cały Polsat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, konkretnie.  4K mnie nie interesuje, chciałbym mieć dostęp do nagrywania wszystkich kanałów tak jak to jest w Evobox PVR, ale kusi catchup, restart ... czy to wszystko idzie pogodzić którymś ze sprzętów? Internet od innego dostawcy 300 Mb/s.

Właśnie mi zostało 6 miesięcy do końca umowy i nie wiem czy zostać przy Evobox PVR i 3x MR HD5550s czy pójść w coś nowszego, ale żebym nie żałował. Poradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czerstwy napisał:

A gdzie nowa pakietyzacja i pakiet 4K?😂

Możliwe że wkrótce jakiś pakiet z kanałami 4K UHD się pojawi, a pobyt wszystkich 4K oprócz ElevenSports w pakietach L (nie wiem czy M i S też) jest tymczasowy.

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cidik napisał:

obie platformy idą łeb w łeb... jedni mają kanał z transmisjami w 4K sporadycznie, w gratisie ze skopanym HDR, i jak się okazuje z dekoderami które HDR nie obsługują emoji38.pngemoji38.pngemoji38.png reszta upscal z HD do 4K. Drudzy nie lepsi, bo Eleven 4K to kanał 4K bez 4K emoji38.pngemoji38.pngemoji38.png tak tak, to tylko uspcale z lepszym bitrate

Może obie platformy zaproponują kiedyś   TVP 4K - tam większych zastrzeżeń co do  4K i HDR nie było i bitrate był przyzwoity:P

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rotalplus napisał:

Ta funkcja DUO przełączania między technologiami "na start ma polegać na przywróceniu dekodera do ustawień fabrycznych i ponownej instalacji"  (cytat z opisu przy dekoderze) 😂

 

Innymi słowy:

Użytkownik bedzie wybierał technologię, w której chce oglądać usługę/dekoder sam wykryje źródło sygnału i umożliwi wybór/zmianę a jak chce zmienić technologię to od nowa cały proces

 

Biorąc pod uwagę treści komunikatu Grupy:



Narazie jest to oszustwo

Smart dekoder po byku fest 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...