Jump to content

kubus.kul

Users
 • Content Count

  531
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Dobra

About kubus.kul

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Małopolska
 • Hobby
  Media, telekomunikacja, politologia oraz stosunki międzynarodowe.
  Z zawodu IT.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niektórym wydaje się, że instalowanie aplikacji spoza Sklepu Play jest nielegalne. Oczywiście jest to nieprawda. Nielegalne tak naprawdę jest tylko instalowanie zmodyfikowanych wersji konkretnych programów tak, aby te omijały zabezpieczenia związane z przestrzeganiem licencji użytkowania. Czyli nielegalne jest wszelkiego rodzaju piractwo.
 2. Polsat Film wygląda szczególnie koszmarnie, zgadzam się. Jakby odświeżyli tylko kolory, a wygląd zostawili stary to byłoby zdecydowanie lepiej. Także to wyświetlanie raz logo z dopiskiem HD, raz bez to straszna niespójność. Rozumiem, że może ma to sens na kanale Polsat, bo jest powszechnie dostępny w NTC w SD. Również pozostali nadawcy naziemni lecą z dopiskiem HD, jak np. TVN HD czy TVP1 HD. Na pozostałych kanałach jest to moim zdaniem bez sensu. Taka ciekawostka, tak teraz wygląda emisja Polsat Games: PS. Do tego niby pozbywają się z logotypów dodatkowych znaków, jak strzałki w Polsat Play, ale na innych kanałach jak Games czy Rodzina coś w logo zostaje. Mieli ujednolicić markę, ale dalej jest bałagan. Ja bym takiego projektu nie przyjął 😅
 3. Na tp nr 130 11117.00 V jest sporo miejsca na czasowe transmisje. Szczególnie w weekendy 😉
 4. Orange światłowód, światłowód od UPC - brak spadków jakości na Netflixie.
 5. W sumie to powstaje taka alternatywa. Jak ktoś odpala TV, żeby coś grało w tle, to YouTube bez premium na smarcie męczy reklamami, trzeba je pomijać, albo oglądać w całości. Teraz będzie można zapodać MTV Music 24 i coś tam cały czas będzie leciało bez zbędnych reklam 😉
 6. Przy pierwszej aktywacji pakietu Canal+ Sport 3 i 4 na czas nieokreślony przez ICOK w CP dalej pierwszy miesiąc jest za darmo? I czy taka promocja była / jest też na pakiet Polsat Sport Premium? Też w wariancie aktywacji na czas nieokreślony przez ICOK.
 7. U nich problem jest nawet z cesją trwającej umowy abonenckiej ze sprzętami udostępnionymi. Też powołują się na ten punkt z regulaminu, że cesja wymaga ich zgody a oni się nie zgadzają. Jak mi kiedyś pisali ze względu na specjalne warunki umowy przypisane tylko do danego abonenta. Chciałem przenieść umowę rodziców na siebie bo i tak ja zawsze im wszystko załatwiam. Ale nie da się. A jedyne co specjalne oni na umowie mają to może pierwszy multiroom za 0 zł.
 8. Nie trzeba się jakoś specjalnie doszukiwać, bo to o czym pisał @diabeu bije od tego serialu mocno 😉 Euforia na HBO. 2 sezon wkrótce.
 9. Satkurier pisze o nowym serwisie: link
 10. Nie ma aplikacji oficjalnie na Android TV. CP GO nie wspiera Android TV. Istnieje jednak możliwość zainstalowania aplikacji CP GO na Android TV, ale trzeba zrobić to ręcznie + do nawigacji potrzebna jest myszka.
 11. CP GO ma ładnie 1080p ale jak odpalasz na telefonie lub komputerze. Aplikacja CP GO wgrana do dekoderów CP, w tym do Evobox to porażka pod względem jakości dźwięku. Tak samo skopany jest dźwięk w HBO GO (w dekoderach CP). Dziwię się że CP nie widzi tego problemu, a jest tak od samego początku jak mam Evo.
 12. Co ciekawe moja mama podpisała w salonie CP pełnomocnictwo dla mnie na jakimś ich własnym druku jeszcze przed tym jak próbowaliśmy zrobić cesję. Przy zakupie konwertera czy adaptera wi-fi przeze mnie dla moich rodziców nie miałem problemu. Jednak podczas przedłużania umowy przez telefon konsultant rozmawiał ze mną o ofercie, ale zatwierdzenia musiała dokonać już mama. Po konsultacji z kierownikiem konsultant powiedział, że z tym pełnomocnictwem nie mogą ze mną zrobić przedłużenia. Wtedy postanowiłem zrobić cesję i znów problem jak pisałem wyżej. Teraz za 8 miesięcy kończy się im umowa więc będę próbował z pełnomocnictwem notarialnym (wysłane do CP korespondencyjne parę dni temu, bo Pani w punkcie nie wiedziała co z tym zrobić i powiedziała mamie że nie przyjmie), które mamy co prawda do innych celów ale jest tam zapis dotyczący zawierania umów.
 13. Ja chciałem jakiś rok temu dokonać cesji umowy moich rodziców na siebie bo i tak za każdym razem ja załatwiam im przedłużenie itp. Cyfrowy Polsat pisemnie odmówił powołując się na punkt regulaminu w którym jest napisane, że do przeniesienia praw i obowiązków Abonenta wynikających z Umowy na inny podmiot wymagana jest zgoda Cyfrowego Polsatu. W związku z tym zapisem takiej zgody nie wyrażają. Gdy kontynuowałem korespondencję dowiedziałem się, że wynika to z faktu specjalnej oferty promocyjnej której nie można przenieść na inną osobę. Nie przepychałem się z CP dalej, bo szkoda było mi nerwów i czasu.
 14. @Cpgoł @Nowy 123 A pomyśleli chociaż żeby Polsat Sport Premium dawać w każdym wariancie umowy a nie tylko do 24 miesięcznych i dłuższych? Przecież nie ma sensu brać opcji Polsat Sport Premium na 24 miesiące jak prawa na ten moment kończą się Polsatowi wraz z meczem finałowym sezonu 2020/2021 😅 Oni mi jeszcze SMS-y przysyłają że na 36 miesięcy mi to oferują 😂
 15. @_Artek_ słuchaj tak jak Ci tutaj radzą. Do multiroom tylko tzw. mydelniczka. Wifiboxy to po prostu złom. A tak poza tym jeśli jesteś w CP i masz multiroom (dekodery serii HDxxxx) to za 1 zł dokupisz sobie moduł wi-fi TP-LINK TL-WR802N, który to potem możesz wykorzystać do dekodera multiroom newbox+.
×
×
 • Create New...