Jump to content

Bloo411

Users
 • Content Count

  5950
 • Joined

Community Reputation

400 Rewelacyjna

About Bloo411

 • Rank
  Ekspert
 • Birthday November 4

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Gdańsk
 • Hobby
  Muzyka, TV Satelitarna, Telefonia Komókowa, Film

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem, czy czasami ta kolekcja nie została usunięta z nc+ GO TV wraz z Prapremierami TVP w tym samym czasie. A co do Monolithu, to sytuacja już się chyba wyjaśniła, skoro w wykazie premier są filmy od tego dystrybutora.
 2. Chciałeś chyba powiedzieć, że była, ponieważ już od jakiegoś czasu jej nie ma.
 3. @Tomkiszot, a ja wręcz przeciwnie. Bardzo mi się te belki podobały. Nigdy tylko nie rozumiałem, dlaczego VIVA Polska w swoich podawała odnośnik do niemieckich stron internetowych www danego artysty. Rozumiem VIVA Germany, ale Polska?. Zresztą dla mnie VIVA Polska zawsze była jakaś taka niedopracowana, czy to pod względem belek, czy innych bajerów kopiowanych z VIVA Germany.
 4. Tu się zgodzę, bo za dużo tam Lady Gagi, The Weeknd, Dua Lipa etc. To muzyka pop, fakt, że z wpływami muzyki disco, funk, eurodance lat 90, który mimo wszystko nijak ma się do muzyki klubowej. Teraz chyba jeszcze bardziej zatarły się granice pomiędzy MTV Hits a Club MTV.
 5. Kwiat Jabłoni - "Wzięli Zamknęli Mi Klub (Home Edition)" SEVDALIZA - "Joanna" Rhye - "Beautiful"
 6. @P_Canal+, MTV Music Polska już od marca br nie istnieje, został zastąpiony przez międzynarodowe MTV Music 24.
 7. Lenny Kravitz - "Ride" KAMP! - "Play Me Dirty"
 8. @czerstwy, w przypadku Ligue 1 pisał, to nie pisał, że będzie na 100%, tylko napisał coś na zasadzie, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem.
 9. To tylko teoria, ale myślę, że po prostu Canal+ był w trakcie negocjacji nowej umowy z Monolith Films, dlatego też przez pół roku nie było żadnej premiery filmowej od tego dystrybutora. Dokładnie, informacje te które podawał @lucius zawsze, lub prawie zawsze znajdowały swoje potwierdzenie. Dlatego napisałem, że w przypadku Monolith Films raczej nie był w temacie. Jednak potwierdził też ważną rzecz, a mianowicie, iż teraz tematem #1 są kończące się za chwilę prawa sportowe.
 10. @mateusz14422, tego to się raczej nie dowiemy. @kamil2505, ale user @lucius nie zawsze musi o wszystkim wiedzieć. Co do Monolithu, to najwidoczniej nie był zorientowany akurat w temacie, tym bardziej, że z jego wpisu wynika, że był zaskoczony, iż nie ma filmów od tego dystrybutora, potem dodał, że to już chyba od roku.
 11. Czyli wniosek jest taki, że Canal+ i Monolith Films się dogadali, albo po prostu przetrzymali dłużej filmy przesuwając ich premiery na późniejszy termin.
 12. 10 pkt. ---> Kaśka Sochacka - "Wiśnia" (2019) 09 pkt. ---> Alexander Jean feat. Lindsey Stirling - "Stampede" (2018) 08 pkt. ---> The 1975 - "If You're Too Shy (Let Me Know)" (2020) 07 pkt. ---> Daria Zawiałow - "Punk Fu!" (2019) 06 pkt. ---> Choir Boy - "Sunday Light" (2018) 05 pkt. ---> Hotel Torino - "Wielki Gniew" (2020) 04 pkt. ---> Terrific Sunday - "Świat" (2020) 03 pkt. ---> Foals - "In Degrees" (2019) 02 pkt. ---> Kazik- "Twój Ból Jest Lepszy Niż Mój" (2020) 01 pkt. ---> Lombard - "Taniec Pingwina Na Szkle" (1982) Propozycja: Kasia Lins - "Koniec Świata" (2020)
 13. Żeby być dokładnym. Na pytanie jednego z userów co z Monolithem, user @lucius napisał cytuje - "Nie ma? To już chyba z rok czasu..."
 14. @emarti, nie wyślą ci dekodera, będziesz musiał sam podjechać do punktu i go wymienić. Ciężko stwierdzić czy konsultant będzie ci w stanie powiedzieć, w którym punkcie Canal+ mają Technicolora.
×
×
 • Create New...