Jump to content

Bloo411

Users
 • Content Count

  5575
 • Joined

Community Reputation

195 Rewelacyjna

About Bloo411

 • Rank
  Ekspert
 • Birthday November 4

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Gdańsk
 • Hobby
  Muzyka, TV Satelitarna, Telefonia Komókowa, Film

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prawdę powiedziawszy, to ja w TV Puls nie znajduję nic dla siebie. Ich własne produkcje są w moim odczuciu słabe, co zresztą ma przełożenie na niską oglądalność. Filmy i seriale, to w większości odgrzewane kotlety, które wcześniej hulały po innych stacjach. Moim zdaniem w tej stacji przydałby się jakiś dobry dyrektor programowy, bo od kilku lat panuje tam chaos i osoba, która tam zarządza po prostu nie czuje klimatu i działa na zasadzie, aby albo chwyci, albo nie.
 2. Raczej wątpię, skoro zrezygnowali z Zone Romantica, co raczej było podyktowane spadkiem oglądalności telenowel, to nie po to, aby za kilka lat wskrzeszać ten kanał jako Eva Channel. Poza tym, za CBS Drama nie uruchomili nowego kanału, a mogli robiąc rebranding na coś innego. Kanał na start miałby zagwarantowany szeroki zasięg. Także raczej nie obstawiałbym nowego kanału za CBS Action. @Vaniliovsky, nie po to podnosili CBS Reality do HD, aby go zamykać. Po prostu rezygnują z tych kanałów, które mają niską oglądalność.
 3. Mają Polsat Music w HD, to po co im jeszcze Eska w HD na sat?
 4. @Jax, nie wydaje mi się. Poza tym, co Ty byś tam chciał w HD, gdy większość seriali tam emitowanych było kręcone w 4:3 i w SD.
 5. Bloo411

  TVP ABC

  @SatExpert, nic bardziej mylnego. TVP ABC od 22/10 (program TV na stronie TVP), rozpocznie emisję 10 serii "Doctor Who". Co ciekawe, z tego co widzę, to pomijają emisję odcinków specjalnych (świątecznych) pomiędzy seriami. I tak, po zakończeniu 9 serii nie będzie odcinków specjalnych "Mężowie River Song" oraz "Powrót Doktora Mysterio". Dziwne.
 6. @Jax, jak widać, śladowa ilość osób lubi wracać do starych seriali. Myślę, że to też wynika z tego, że większość tych seriali po prostu jest emitowana w kiepskiej jakości, pomijam już format 4:3, który da się jeszcze strawić. Dzisiaj większość odbiorców skłania się ku nowszym produkcjom i ogląda seriale na Netflixach, Amazonach, HBO, Canal+ i ewentualnie stacjach otwartych typu Polsat, TVN, TVP.
 7. @Paweł 68, a czy Ty pomyślałeś o tym, że gdyby tak było, to kanał CBS Drama nadal by nadał na polskim rynku, a CBS Action nie szedłby do odstrzału z końcem tego roku?
 8. Ale po co i w jakim celu?. Tym bardziej, że w ofercie CBS Action są stare seriale (często jeszcze kręcone w 4:3), które można też spotkać na innych stacjach. Niech CBS Europa skupi się na filmach.
 9. 10 pkt. ---> Daria Zawiałow - "Winter Is Coming (Live Performance / Vevo)" (2019) 09 pkt. ---> Yoachim - "Melt" (2018) 08 pkt. ---> Bass Astral x Igo - "Planets" (2019) 07 pkt. ---> Bat For Lashes - "The Hunger" (2019) 06 pkt. ---> Stach Bukowski - "Lew" (2019) 05 pkt. ---> MOLK - "Tyle" (2019) 04 pkt. ---> Sanah - "Siebie Zapytasz" (2019) 03 pkt. ---> Daria Zawiałow - "Szarówka" (2019) 02 pkt. ---> Madonna - "Secret" (1994) 01 pkt. ---> Sam Fender - "Will We Talk?" (2019) Propozycja: Tiwayo - "Wild" (2018)
 10. @djclassic, wychodzi dużo fajnych utworów i płyt. Trzeba tylko umieć szukać i przede wszystkim chcieć, zamiast zdawać się na komercyjne rozgłośnie radiowe i klasyki. Bo wtedy faktycznie można odnieść mylne wrażenie, iż nic ciekawego nie wychodzi.
 11. Skubas - "Szklane Miesiące" Mery Spolsky - "Bigotka" POLIÇA - "Driving" Mary Komasa - "Sauvages" Niall Horan - "Nice To Meet Ya" Anita Lipnicka - "Bones Of Love (prod. Urbański)" Tęskno - "Między Nami"
 12. Czyli po CBS Drama przyszedł czas na CBS Action. Właściwie, to co nadawca chce zostawić podniósł do HD, a reszta OUT.
 13. Bloo411

  TVP ABC

  "Doctor Who" nie jest serialem dla nastolatków 😂. Owszem, są tam pojedyncze odcinki, które są kierowane do młodszego widza. Już nie wspomnę o tym, że w 10 serii serialu Bill Potts, towarzyszka Doctora, była osobą homoseksualną. Kurski chyba nie ma pojęcia o czym jest "Doctor Who" i jaka tematyka jest w tym serialu poruszana. P.S.: Dla nastolatków był adresowany spin-off "Class", natomiast dla dzieciaków "The Sarah Jane Adventures".
×
×
 • Create New...