Jump to content

Bloo411

Users
 • Content Count

  5636
 • Joined

Community Reputation

229 Rewelacyjna

About Bloo411

 • Rank
  Ekspert
 • Birthday November 4

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Gdańsk
 • Hobby
  Muzyka, TV Satelitarna, Telefonia Komókowa, Film

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Brednie, ja mam Platformę Canal+ i mam na BBC First zarówno EPG, jak i logotyp na belce. Dodam, że BBC First na sat idzie z tego samego tp. dla obydwu platform, czyli tp. PC+.
 2. Czy ktoś w końcu z Ekspertów @support458 czy @Specjalista Cyfrowy Polsat raczą w końcu odpowiedzieć, dlaczego od kilku dni na BBC First brak jest EPG i logotypu stacji na belce w dekoderze EvoBox PVR?. Nie wiem jak to wygląda na innych dekoderach CP, bo być może ten problem dotyczy tylko tego w/w dekodera. Czy CP zamierza coś z tym zrobić w ogóle?
 3. Są na rynku, bo mają podpisane umowy z operatorami kablowymi, których pewnie nie opłaca się zerwać ze względu na kary. Jak umowy wygasną, to niekoniecznie muszą pozostać na naszym rynku. Wystarczy wspomnieć kanał Wojna i Pokój, który także był kanałem dla wąskiej grupy odbiorców. A jak z czasem skończył?. Chyba każdy pamięta. Nic nie zastąpi, bo to będzie kanał od innego nadawcy, aniżeli CBS Action. Dwa, nigdzie nie zostało powiedziane, że Timeless Drama Channel wejdzie do CP i PC+ za CBS Action.
 4. Bloo411

  Disco Polo

  @Poland, piszesz o niej znana, jakby to była co najmniej Celine Dion😂. A tak naprawdę nikt jej nie zna.
 5. No właśnie, w kanałach naziemnych i kanałach TVP. A to będzie kanał kablowy, niedostępny w naziemnej, tylko sieciach kablowych. Nie wiadomo, czy u tych dużych operatorów i czy na platformach satelitarnych, plus czy będzie w niskich czy wyższych pakietach. Także myślę, że tutaj z oglądalnością już tak pięknie może nie być. Zresztą wszystko przemija, jeszcze kiedyś w kanałach naziemnych było pełno telenowel z Meksyku, Wenezueli, Argentyny, a teraz?. Poza Novela TV, która praktycznie jest martwa i czasami w TV4, nigdzie nie uświadczysz.
 6. @pietro_m, ja ostatnio kupiłem Samsunga QE55Q70RAT i jest tam Local Dimming, którym możesz sterować i rozjaśnia/przyciemnia on obraz. Sam bawiłem się tymi ustawieniami, bo dla mnie obraz podczas oglądania seriali na Amazon Prime Video czy Netflixie w Ultra HD 4K z HDR był za ciemny.
 7. Wejdź w ustawienia w swoim TV i je zmień. Obraz ---> Ustawienia Eksperckie. Zmień sobie w opcji Local Dimming na Standardowy, zaś przy Contrast Enhancer na Nisko lub Wysoko.
 8. Ciekawe co może być tego przyczyną?. Może @Specjalista Cyfrowy Polsat zna odpowiedź?
 9. Czy u Was też na kanale BBC First w dekoderze EvoBox PVR nie ma EPG oraz brak logotypu stacji na belce?
 10. 10 pkt. ---> Julia Marcell - "Moment i Wieczność" (2019) 09 pkt. ---> Better Person - "Zakochany Człowiek" (2018) 08 pkt. ---> Bass Astral x Igo - "Planets" (2019) 07 pkt. ---> Black Pumas - "Colors" (2019) 06 pkt. ---> Daria Zawiałow - "Szarówka" (2019) 05 pkt. ---> Sanah - "Siebie Zapytasz" (2019) 04 pkt. ---> Olga Polikowska - "Ulatuje" (2018) 03 pkt. ---> Ralph Kamiński - "Kosmiczne Energie" (2019) 02 pkt. ---> Jack Savoretti feat. Mika - "Youth And Love" (2019) 01 pkt. ---> Tiwayo - "Wild" (2018) Propozycja: Arek Kłusowski - "Rocznik 92" (2019)
 11. To równie dobrze mogli dać za CBS Action kanał EVA z latynoskimi telenowelami. Poza tym, kanał EVA należy do AMC NI, także tego samego właściciela co CBS Action. Byłoby mnie zachodu. A co do nowego tworu, to lepiej brzmiałaby nazwa Drama Channel, zamiast Timeless Drama Channel, która jest zbytnio przydługa.
 12. The Bullseyes - "It Might Not Be For Me" Coals - "Sleepwalker" Lindsey Stirling - "We Three Gentlemen (Medley)" The Freuders - "Hannibal" Wishlake - "Love War" Flora Cash - "Born In The Slumber"
 13. @emarti, na filmy z WB nie ma szans, bo WB jest powiązane z HBO. Filmy z Paramount Pictures kiedyś były w Canal+, teraz są w HBO. Poza tym, Canal+ emituje też filmy z Monolith, Kino Świat. Jakbyś się bardziej interesował tematem, to wiedziałbyś, że starsze filmy, nawet te z lat 90, to całkiem normalna rzecz w kanałach filmowych Premium. Taka praktyka jest też stosowana zagranicą. Warto tutaj wspomnieć, że w porównaniu do HBO Polska, Canal+ nie emituje starszych filmów jako premiery. Poza tym, czy filmy z WB są bardziej wartościowe?. Raczej sporna rzecz.
 14. @emarti, przecież Canal+ posiada prawa do dużych wytwórni filmowych, wśród nich filmy z 20th Century Fox i Universal.
 15. @ircios, ciekawe czy te nowe dekodery 4K na Androidzie też będą dawać za 0 zł, jak już wejdą do oferty?
×
×
 • Create New...