Jump to content

Krzysiek11:)

Users
 • Content Count

  938
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

98 Świetna

About Krzysiek11:)

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oferta bogata, ale ceny wg mnie mocno zawyżone.
 2. Ja tam uważam po dacie z tych screenów (28 września), czy obecności StudioMedTV, że dekoder z DVB-S2 także będzie, oprócz tej wersji z DVB-T zaprezentowanej na targach. Obstawiam, że: - Wersja DVB-T będzie typowo pod usługę bez umowy, czyli myCANAL plus DVB-T (podobnie jak player+BOX obecnie). -Wersja DVB-S2 będzie łączyć telewizję satelitarną z usługą myCANAL na umowę.
 3. Brakuje informacji, że najprawdopodobniej będzie też obsługa satelity (screeny wcześniej z pozycją Hotbird). Podpytajcie rzecznika C+ nt. szczegółów czy terminu wprowadzenia tych sprzętów.
 4. Podejrzewam, że dysku nie ma a nagrywanie zapewne w chmurze. Na pewno ma 4K, skoro są pionierami wśród platform w tej dziedzinie i podejrzewam że jedno wyjście SAT Unicable.
 5. Jeśli dekoder będzie łączył telewizję satelitarną z usługą myCANAL i do tego jest na Android TV to czapki z głów. Oby cena była przystępna. Ciekawe, czy nagrywanie w chmurze będzie Liczę na to, że usługa ta będzie bez limitu godzi i nie będzie na tych serwerach, na których jest obecnie nc+GO, bo obecnie ciekawsza transmisja kończy się, że usługa nie działa, że względu na duży ruch. Mam nadzieję, że myCANAL będzie dostępny u nas, podobnie jak we Francji jako aplikacja na AndroidTV, bo boxa już mam, ewentualnie obecny posłuży do Mulitroom
 6. Działa na urządzeniach z Android TV np. Xiaomi Mi BOX S.
 7. Android TV mocno plusują sprzęt pod myCANAL+
 8. Ile miesięcy przed końcem umowy można ją przedłużyć na korzystnych warunkach (czytaj po wypowiedzeniu)?
 9. Właśnie miałem pytać, skąd takie "przecieki"? 🤣
 10. 10 zł dla posiadaczy pakietu Start na miesiąc. 20 zł razem z pakietem Start na miesiąc.
 11. Rzucała talerzami, sprawdzała porządek, wysypała mąkę na uczestników. Ugotowała razem z nimi gazpacho, zatańczyli razem i wyszła.
 12. Oczywiście, że możesz. Jednak konieczne będzie uiszczenie kary w postaci ulg przyznanych na usługi. Wartość kary do zapłaty uzyskasz na infolinii, w punktach sprzedaży oraz w STREFIE CANAL+ ->https://strefa.pl.canalplus.com
×
×
 • Create New...