Jump to content

Krzysiek11:)

Users
 • Content Count

  1315
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

233 Rewelacyjna

About Krzysiek11:)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli w ten sposób nastanie rozstanie TVN/Discovery (jako akcjonariusze po n-kowi) z CANAL+, jak widać ostatnio obu medialnym grupom nie było po drodze.
 2. Akurat ikonki na stronie dotyczą wifiBOX+, nie zmienili ich. W instrukcji brak informacji o karcie WiFi to raz, dwa brak instrukcji łączenia z siecią.
 3. No chyba, że PC+ szykuje ofertę dla seniorów z dekoderem typowo dla seniorów Może wyczaili, że czas epidemii to czas, kiedy seniorzy powinni siedzieć w domu i trzeba zapewnić im dobra ofertę z prostym dekoderem.
 4. Mało powiedziane, że bida. Drugie dno (przynajmniej wszystko na to wskazuje) jest też takie, że skoro C+ wprowadza takie coś na rynek, to wątpliwe jest wprowadzenie dekodera SAT na Androidzie i wygląda na to, że screeny z Android TV ze wskazaniem sygnału SAT były tylko pomyłką graficzną.
 5. Jeśli to nie ma eth. ani wifi to tragedia. Nawet do Multiroomu nie zdatne. A interfejs wynika z instrukcji, że taki sam jak za granicą. Zalatuje "pegazusem" i totalna prostotą z czasów CYFRY+. Jakaś instrukcja z zagranicy z wyglądem interfejsu:
 6. Kolejne "międzynarodowe" cudo oferowane już w Hiszpanii czy Afryce. Ciekawe, czy będzie równie "dobre" jak wifibox+.
 7. Jestem ciekawy, czy dla użytkowników oferty internetowej (nie Abonentów SAT) również udostępniono PSP i czy są w pakiecie Sport za 50 zł.
 8. Jeszcze żeby księża potrafili o to zaapelować, u mnie to mimo zakażeń apeluje się o chodzenie do Kościoła, szczególnie dzieci, bo przygotowania komunijne są najważniejsze. Nie ważne, że jesteś przeziębiony itp. masz być, bo inaczej dziecko nie przystąpi do Komunii Św.
 9. Prędzej CANAL+ się z Polsatem dogada niż z TVN/Discovery (Eurosport).
 10. Za chwilę będzie Ustawa o obowiązkowym noszeniu maseczek i wtedy nie będzie już własnych interpretacji, a jednolita zasada dla wszystkich.
 11. Tutaj widzę nikt nie dojdzie do porozumienia w zakresie epidemii. Każdy ma swoje podejście to tego tematu i nie widzę sensu, aby się o to kłócić. Ja jestem akurat zwolennikiem dystansu, dezynfekowania i maseczek. Są naukowe badania, które potwierdzają, że to działa. Polecam poczytać publikacje The Lancet w zakresie COVID-19. Nie są to artykuły pisane na podstawie wykresów czy własnego widzimisię, a przeprowadzonych badań. Natomiast wszystkim osobom, które nie wierzą w COVID-19, porównują ją do grypy, są zagorzałymi przeciwnikami podstawowych środków do walki z epidemią,
 12. Jeśli porównać przykładowo dane dotyczące zgonów z powodu grypy w okresie od września 2018 do marca 2019 r. - ilość 105, do dzisiejszego raportu zgonów w ciągu doby z powodu COVID-19 - 116 osób, dodatkowo zaczyna brakować miejsc w szpitalach i personelu to rzeczywiście nie ma co panikować.
 13. Czy w Szwecji osiągnięto cel? Patrząc na wzrosty w ostatnich dniach śmiem wątpić.
 14. Ja w ipli też mam aktywne kilkanaście kanałów, ale to wynika z tego, że kiedyś na umowie w CP był przyznawany pakiet IPLA MIX bezterminowo i teraz logując się do ipli danymi z ICOK ma się do niego dostęp a tam są m.in. kanały Polsat Sport.
 15. Oj obawiam się, że wraz z nową ofertą stopnieje im baza Abonentów. Teraz czekać tylko na jakąś dobra ofertę PC+ na Black Friday i nikt się nie będzie długo zastanawiał.
×
×
 • Create New...