Jump to content

Krzysiek11:)

Users
 • Content Count

  799
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Dobra

About Krzysiek11:)

 • Rank
  Aktywny

Equipment

 • Package
  Cyfrowy Polsat: Premium Max - SmartDom3 P2 nc+: Extra+, CANAL+(8), Polsat Sport Premium VOD: HBO GO, Showmax, nc+GO TV

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Krzysiek11:)

  Big Brother (TVN 7)

  *Decyzją widzów program opuściła dziś Kasia. *Do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowani są Łukasz (5 nominacji) i Magda Zając (4 nominacje). *Zadanie tygodniowe: Nadchodzący tydzień upłynie pod znakiem "telewizji" Big Brother TV i tworzenia autorskich programów przez uczestników pod okiem dyrektor programowej Magdy Zając. EDIT 20.05.2019 - Big Brother Twist: W wyniku dzisiejszych rozgrywek(ciastko, gorące krzesełka, karty, papier nożyce kamień itp.) nominowani są wszyscy, oprócz Madzi W., która wygrała immunitet.
 2. Krzysiek11:)

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Temat Warunki Umowy, następnie Okres podstawowy/wypowiedzenia umowy i tam w treści możecie napisać wypowiedzenie.
 3. Raczej wątpliwe, że przy Comfort+ otrzymasz Mistrzowską Piłkę za 0 zł, jeżeli za ultraBOX+ 4K płacisz obecnie czynsz 15 zł, to również wątpliwe, że zejdą na 5 zł czynszu.
 4. Krzysiek11:)

  Zgubiona / uszkodzona karta kodowa

  Dzięki za odpowiedź. Karta dziś przyszła, nie musiałem płacić jednak przy kurierze. Jednak stan chipa "nowej" karty podobny do stanu chipa karty starej, której dekodery MR już nie czytały. Zobaczymy.
 5. Krzysiek11:)

  Zgubiona / uszkodzona karta kodowa

  Wymieniałeś w ten sposób kartę? Nie trzeba było płacić kurierowi za nią? Po jakim czasie ją otrzymałeś? Ja dopytałem na ICOK o możliwość wydania [beep]likatu karty, bo dekodery MR nie odblokowują się już kartą z głównego, odpisano mi, żeby udać się do punktu wymienić cały dekoder. Wczoraj wyłączono kanały na wszystkich dekoderach (na głównym Tego kanału nie ma w Twoim Abonamencie, dekodery MR wołają o nową kartę). Zadzwoniłem, otrzymałem odpowiedź, że zamówiłem nową kartę, więc wyłączyli i że mam zapłacić 58 zł (koszt karty i przesyłki), ja im na to, że tylko pytałem, przecież nie napisałem wyrażnie, że ZAMAWIAM, nie poinformowano mnie o kosztach. Jestem ciekawy, czy trzeba będzie zapłacić i kiedy przyjdzie i do kiedy będzie ciemność na dekoderze. Mieli wczoraj anulować nową kartę, sparować starą i kanały pod koniec dnia wróciły, dziś miałem udać się do APS wymienić sprzęt, a tam w systemie dalej nowa karta. Dzwonię dziś znowu i już słyszę, że nie ma możliwości sparowania starej karty i trzeba czekać na nową...
 6. Krzysiek11:)

  Big Brother (TVN 7)

  *Decyzją widzów program opuściła dziś Angelika(42% głosów, Justyna 41%, Kasia 17%). *W wyniku twista Paweł otrzymał immunitet od Bartka (zadaniem Bartka było kogoś nominować, osoba ta otrzymała jednak immunitet). *W wyniku głosowania mieszkańców nominowani do opuszczenia domu w następną niedzielę są Justyna (6 nominacji), Kasia (4 nominacje) i Magda Zając (4 nominacje).
 7. Krzysiek11:)

  Big Brother (TVN 7)

  * Zgadza się. W wyniku karnej nominacji za niewykonanie zasad gry "Freeze" karnie nominowani zostali Oleh, Iza i Madzia. Tak więc w tym tygodniu nominowani są Łukasz, Kasia, Magda Zając, Madzia, Iza i Oleh. *Trwa tydzień telenoweli. Uczestnicy grają wątki i role zaplanowane przez produkcję. *We wtorek do mieszkańców dołączyli Angelika i Kuba. *W najbliższą niedzielę nowi uczestnicy, czyli Angelika i Kuba oraz osoba, którą właśnie oni wskażą będą mieli immunitet w nominacjach.
 8. Krzysiek11:)

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  @jaro64 Bez znaczenia, gdzie dokonasz wypowiedzenia umowy. Gdy w ICOK pojawi się 6 miesięcy do końca umowy będziesz mógł liczyć na "lepsze" oferty przedłużeniowe - cena za pakiet, jaki posiadasz to 100 zł, dostępne konfiguracje 12/3 (umowa 12 miesięcy, 3 gratis), 15/3, 24/6, 29/6 (w zależności, jaką umowę obecnie posiadałeś).
 9. Krzysiek11:)

  nc+GO zmienia się w myCanal

  Coś tam się testowo dzieje, tłumaczenia polskie, polska waluta PLN, ale to nie jest oferta ani programowa, ani cenowa na polski rynek.
 10. Krzysiek11:)

  Big Brother (TVN 7)

  * W wyniku głosowania widzów program opuściła wczoraj Klaudia Marchewka. W programie pozostał Radek "Broda". *W tym tygodniu głosami.mieszkancow do opuszczenia domu nominowani są Kasia (5 nominacji), Łukasz (4 nominacje) i Magda Zając (4 nominacje). Justyna miała we wczorajszym głosowaniu immunitet. *Do programu weszli nowi uczestnicy - Kuba i Angelika. Aktualnie ukryci są w sekretnym pokoju, za ich obsługę odpowiada Łukasz i tylko on jedyny wie o ich obecności w domu. Jest to jego zadanie i nie może nikomu nic zdradzić. Musi się nagimnastykować przed grupą, aby się wymykać do nowych. *Nowi uczestnicy będą mogli w tym tygodniu przyznać komuś immunitet.
 11. Krzysiek11:)

  Big Brother (TVN 7)

  Odpadła Karolina (można było się domyślić, że tak będzie). Do opuszczenia programu za tydzień nominiwano Radka (5 nominacji) i Klaudię (5 nominacji).
 12. Krzysiek11:)

  Big Brother (TVN 7)

  Już nie cofniesz, bo cofać można do 24h wstecz. Wczoraj uczestnicy robili zakupy. Mieli do wydania 1200 zł, wydali niecałe 800 zł. Po raz pierwszy nie przekroczyli budżetu i otrzymali gratulacje od Wielkiego Brata. Igor wytargował ponowne wejście po kilka butelek wina. Dziś wieczorem na żywo dowiemy się, czy odpadnie Karolina(raczej pewne), Łukasz, a może Justyna. Będą kolejne nominacje na żywo.
 13. Krzysiek11:)

  Big Brother (TVN 7)

  Do programu dołączyła Magda Zając. To 27-letnia rolniczka, singielka. Ma 9-cio letnia córkę. Lubi żarty i sama dużo żartuje. Liczy na przygodę życia.
 14. Krzysiek11:)

  Big Brother (TVN 7)

  *Program opuścił dziś model Tomek (52% głosów widzów). *Do opuszczenia programu nominowani zostali Karolina(6 nominacji) oraz Maciek (5 nominacji). *Do domu wejdą dziś lub jutro dwie nowe osoby. *Mieszkańcy domu po LIVE otrzymali whiskey i cole. Maciek odmówił picia ze względu na otrzymanie takiej ilości nominacji.
 15. Krzysiek11:)

  nc+GO zmienia się w myCanal

  Na Android TV na pewno, ale czy na Smart TV, to już pewnie zależy od producenta.
×