Jump to content

Krzysiek11:)

Users
 • Content Count

  1042
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

121 Rewelacyjna

About Krzysiek11:)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobrze działa, nie potrzeba myszki. Myślę, że w pokoju, gdzie nie mamy MR, a mamy boxa z AndroidTV warto sobie doinstalować jako dodatek, przynajmniej na chwilę, bo jak będzie dostępne już CANAL+GO to wtedy będzie aplikacja przystosowana pod AndroidTV.
 2. ITechniColorA Ponów uprawnienia przez infolinię albo strefę CANAL+.
 3. Ipla jest dostępna na AndroidTV z całą ofertą.
 4. A w życiu tak nie jest. Kolega @Nowy 123 ma rację, bo pracuje w CP to wie lepiej . Produkt pierwszy, uprawniający przedlużyć możesz i wskoczy on w smartDom4. Ale dopóki nie ruszysz produktu drugiego i trzeciego czyt. nie zmienisz warunków umowy i produkt pierwszy nadal spełnia pułap cenowy określony w poprzednich edycjach SD dopóty rabat pozostaje wg warunków SmartDomu, w który wchodziłeś. Potwierdzić mogę to sam, bo u mnie produktem uprawniający jest Plus Telefon podpisany w czasie SmartDom3,przedłużony podczas trwania SmartDom4 i telewizja, która przeszła już na czas nieokreślony, w ICOK widnieje po przedłużeniu telefonu, że kontrakt połączony w SmartDom4, jednak rabat nalicza się nadal -50% zgodnie ze SD3.
 5. Pytanko, Czy robił ktoś z was upgrade oferty do wyższego pakietu (nie w ramach przedłużenia). Jakie ceny wam proponowano za wyższy pakiet, takie jak dla Nowych czy podobne do tych na przedłużenie?
 6. Tak, ale wersję TABLET i obsługa myszką Poza tym, za moment zastąpiona zostanie aplikacją CANAL+GO, która będzie dostępna także na Android TV.
 7. Bo rabat w SmartDom -50% się skończył, teraz jest tylko 10 zł. Dla osób, które do tej pory posiadały -50% przy zmianie warunków umowy zmieniają właśnie na -25 zł.
 8. Rozmowa trwała u mnie na dwie części, pierwsza 20 minutowa najpierw negocjacje i propozycja tego pakietu co mam, ale z HBO na 6 miesięcy. Wtedy poprosiłem o możliwość porozmawiania z domownikami. Zadzwonił Pan 30 minut później, wtedy negocjacje o ten pakiet, ale z HBO na całą umowę. Rozmowa trwała kolejne 15 minut. Trzeba negocjować. Na stwierdzenie, że znam oferty z forum, usłyszałem, że pewnie z SATKURIERa. Dobrze wiedzą
 9. Ale C+ 4K można za 0 zł wyrwać? Ciekawe, czy MP za 20 zł, czy można np. za 5 zł. PS. Ciekawe, jak wygląda upgrade oferty do wyższego pakietu po podpisaniu nowej umowy. Czy tak jak przedłużeniu umowy, że sumują się okres umowy (24 miesiące + 24 miesiąc) czy jednak do końca aktualnie trwającej umowy oraz czy można np. Extra z CANAL+ wyrwać za 79.99?
 10. Sorki, wyleciało mi z głowy Masz z rachunku, bo właśnie wskoczył, a tam fajnie wszystko widać. https://zapodaj.net/4d124679c6503.jpg.html Wcześniej było Extra+, CANAL+, Mistrzowska Piłka i MR za 69.90.
 11. Czy ktoś z Was dobierał np. do pakietu Extra+ opcję CANAL+ za 25 zł i dostał do tego C+4K i Mistrzowską Piłkę za 0 zł?
 12. Jak w muzyce "jeszcze raz" - czyli TVN24 "jeszcze raz" (w sensie drugi kanał).
×
×
 • Create New...