Jump to content

czytnik

Users
 • Content Count

  772
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Dobra

About czytnik

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Opolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeżeli są dobierane idywidualnie to dlaczego wszyscy mają tak samo ? Chociaż ja jestem zadowolony - moją sprawę załatwiłeś na cacy .
 2. Pytam tak z ciekawości: Coś nowego czy proponowana umowa to standard .
 3. Nie sprawdzałem , ale zrobię to jutro. @Nowy 123 - logika mi podpowiada że od 1stycznia 2020 skoro z tym dniem już nie będzie nadawał.
 4. To już wiemy. CBS Action kończy nadawanie z dniem 01.01.2020 Dwa dni temu przedłużyłem umowę z CP i już go nie ma wykazie.
 5. Gdzie mogę znaleźć nr telefonu do DUK ?
 6. Ale umowa już aneksowana i czekam na kuriera. Mogę odmówić przyjęcia przesyłki?
 7. Nad moim HD 7000 wszystkie aplikacje działają. Ale po niedzieli go wymieniam , ma problemy z nagrywaniem. I właśnie dostanę Evobox pvr.
 8. Na nowy to chyba nie , raczej na używany , przecież taki już dostałem i jest nie sprawny.
 9. 15 dni temu wymieniłem dekoder hd7000 na inny , ale niestety okazało się że też działa wadliwe. Przez ICOK ( za radą Specjalisty Cyfrowego Polsatu) , wysłałem opis całej sytuacji. Niestety dostałem odpowiedź standardową , mam jechać ponad 15 km, aby wymienić dekoder zapewne na taki sam czyli taki który będzie mi nagrywał programy jako czarny ekran. Chyba CP doszło do wniosku taniej będzie się mnie pozbyć niż dać mi lepszy dekoder, bez aktywacji. Zabaczymy kto się będzie cieszył w styczniu.
 10. Oglądam właśnie ligę włoską w siatkówce , szkoda że mają tak fatalny telefon , bo przecież to nie mogą być kamery tv. Obraz z lat 90 ubiegłego wieku albo jeszcze dalej. Transmisja jest na Polsat Sport.
 11. Cześć , Na co mogę liczyć po wysłaniu wypowiedzenia na internet? Teraz płacę za 150mb/s 52 zł na miesiąc.
 12. Dlaczego UPC mnie dyskryminuje? Mam od nich internet 150 mb/s i jak bym chciał umowę na TV to mogę dobrać pakiet do 125 kanałów , a tam brakuje kilku kanałów które dość często oglądam. Czyżby mieli za dużo kasy?
 13. Tak to już jest z tym dziadostwem. Ja wymieniłem na "nowy" , bo stary nagrywał czarny obraz. I dalej to samo raz nagra dobrze a raz czarny obraz. Jak bym chciał inny dekoder to muszę przedłużyć umowę i drugi raz zapłacić aktywację. No ale to cały Polsat.
×
×
 • Create New...