Jump to content

czytnik

Users
 • Content Count

  808
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Dobra

About czytnik

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Opolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To już czysto po polsku nie piszemy ?
 2. Skoro nie z fusów , to podaj skąd masz takie wiadomości że taka może być lista. Chyba że to Twoje marzenie 😉
 3. A czy już ktoś przedłużał umowę ze starym pakietem Premium Max ?
 4. A mi się marzy, że kilka kanałów usuną, a na pozostałych podkręcą bitrate. Ale to tylko marzenie, które nie spełni się w CP.
 5. Prawa kupione , inaczej Kmita by nic nie mówił. Dlaczego czekają kilka tygodni ?
 6. Prawdą jest że to ich kanał , ale nie muszą go włączać.
 7. Będzie wcześniej czy później. Znając podejście CP to możemy się spodziewać około 2030 roku.
 8. Od wczoraj ja mam komunikat :Serwer HBO GO jest nie dostępny , sprawdź czy dekoder jest podłączony do sieci internet. Jest podłączony dekoder do internetu.
 9. Proszę o pomoc. Miałem zainstalowaną mozilla thunderbild i po lewej stronie było odebrana poczta i powiadomienia oraz niechciana poczta i tak dalej. Przez pomyłkę odinstalowałem tę pocztę . Po zainstalowaniu na nowo mam po lewej stronie już tylko odebrane i kosz. Co mam zrobić aby były pozostałe części tzn niechciana poczta , powiadomienia , społeczności itd.
 10. Wracając do mojej umowy ,po rozmowie z panią konsultant , dostałem maila z warunkami aneksu i dokładnie go sprawdziłem. Pakiet premium max z dwoma dekoderami płacę 105 zł za miesiąc w tym vod na trzy miesiące gratis jak ròwnież abonament gratis przez trzy miesiące , vod muszę wyłączyć aby nie płacić 115.
 11. Niesamowite. Dziś telefon z DUK i oferta najpierw zaproponowali 15/3. Trochę kręciłem nosem. Po rozmowie z przełożonym miła pani zaproponowała 12/3 plus VOD na trzy miesiące gratis. Niesamowite to to że ostatnia umowa też była 12/3
 12. Przeczytałem że nie ma już ofert 15/3. To na co mogę teraz liczyć skoro moja ostatnia umowa to 12/3. Wypowiedzenie wysłane.
 13. Coś się dzieje z dekoderem obejrzałem film z dysku , nagrany kilka dni wcześniej. I po skasowaniu go filmu już nie mogę odtworzyć ale okienko pozostało i wskaźnik zajętości dysku się nie zmienił. Druga sprawa , po przełaczeniu jakiegokolwiek kanał na belce jest informacja co leciało o 6.00 rano.
×
×
 • Create New...