Jump to content

czytnik

Users
 • Content Count

  799
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Dobra

About czytnik

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Opolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Od wczoraj ja mam komunikat :Serwer HBO GO jest nie dostępny , sprawdź czy dekoder jest podłączony do sieci internet. Jest podłączony dekoder do internetu.
 2. Proszę o pomoc. Miałem zainstalowaną mozilla thunderbild i po lewej stronie było odebrana poczta i powiadomienia oraz niechciana poczta i tak dalej. Przez pomyłkę odinstalowałem tę pocztę . Po zainstalowaniu na nowo mam po lewej stronie już tylko odebrane i kosz. Co mam zrobić aby były pozostałe części tzn niechciana poczta , powiadomienia , społeczności itd.
 3. Wracając do mojej umowy ,po rozmowie z panią konsultant , dostałem maila z warunkami aneksu i dokładnie go sprawdziłem. Pakiet premium max z dwoma dekoderami płacę 105 zł za miesiąc w tym vod na trzy miesiące gratis jak ròwnież abonament gratis przez trzy miesiące , vod muszę wyłączyć aby nie płacić 115.
 4. Niesamowite. Dziś telefon z DUK i oferta najpierw zaproponowali 15/3. Trochę kręciłem nosem. Po rozmowie z przełożonym miła pani zaproponowała 12/3 plus VOD na trzy miesiące gratis. Niesamowite to to że ostatnia umowa też była 12/3
 5. Przeczytałem że nie ma już ofert 15/3. To na co mogę teraz liczyć skoro moja ostatnia umowa to 12/3. Wypowiedzenie wysłane.
 6. Coś się dzieje z dekoderem obejrzałem film z dysku , nagrany kilka dni wcześniej. I po skasowaniu go filmu już nie mogę odtworzyć ale okienko pozostało i wskaźnik zajętości dysku się nie zmienił. Druga sprawa , po przełaczeniu jakiegokolwiek kanał na belce jest informacja co leciało o 6.00 rano.
 7. Kończy mi się antywirus. Jaki możecie polecić aby dobrze chronił , a w szczególności chodzi mi o bankowość internetową. Może być płatny , bo te chyba chronią lepiej .
 8. W CP nadal wersja w SD i brak jakiejkolwiek informacji. Napisałem do nich ale cisza.
 9. Ale już nie chcę przedłużać umowy. Chcę teraz to zrobić , bo później może będę miał większe problemy życiowe , niż umowa z TV.
 10. Witam , mam do końca umowy 8 miesięcy (tak widnieje w ICOK ). Chcę już dziś wypowiedzieć umowę o takiej treści - "Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej pomiędzy mną , a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy." Czy tak wystarczy ? Mogę to wysłać przez ICOK ?
 11. Czy ktoś dowiadywał się o obniżenie ceny za pakiet sportowy i Eleven ?
 12. To dlaczego na stronie CP ten pakiet jest przekreślony , jak sport permium czy kanały dla dorosłych?
 13. Co zawiera pakiet Filmbox Premium ? Dlaczego pakiet Premium i Premium Max nie może go dokupić ?
 14. Koledzy wiedzą i pomogą. Eleveny mam tylko dla F1 Do kiedy mają prawa ? Dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...