Jump to content

Sorek21

Users
 • Content Count

  3649
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

93 Świetna

About Sorek21

 • Rank
  Zżyty z forum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sorek21

  TVN 24

  ,, Cała prawda , całą dobę " To też skasujcie bo tu nic napisać nie wolno.
 2. Sorek21

  TVN 24

  Ale teraz muszą się natrudzić w TVN24 aby z czarnego zrobić białe i wybielić skompromitowanego posła z partii,którą popierają.
 3. Oba filmy od dawna dostępne w sieci w HD z napisami lub dubbingiem.Kto chciał już dawno obejrzał.Nie trzeba wcale płacić za kanały ,, premium "
 4. Będzie jakaś prawdziwa promocja czy tylko zmienili nazwę i dalej spzedają to samo ?
 5. Od poniedziału nowość z gatunku klasyki - Brygada Acapulco. Może kiedyś dadzą Airwolf bo ostatnio mamy sporo powrotów zapomnianych seriali.
 6. Sorek21

  Serie A

  Rok temu gdy wyszła sprawa oskarżenia Ronaldo o gwałt , EA Sports postanowiło usunąć go w koszulce Juve z okładki gry FIFA. Rok pòźniej Juventus dokonał zemsty.Podpisał umowę na wyłączność z Pro Evolution Soccer i takim sposobem najnowsza FIFA będzie wybrakowana a gracze dostaną zespół Piemonte Calcio...
 7. Dlaczego SatKurier milczy o likwidacji marki nc+ ?
 8. Nie kompromituj się. W każdej dyskusji na tym forum odnośnie lig zagranicznych pada magiczne zdanie pisane przez obrońców nc+ - Najważniejsza dla C+ jest Ekstraklasa bo ma największą oglądalnoćć. Przepłacili za Ekstraklasę i chcą to sobie odbić biorąc przykład z PSP albo po prostu przy negocjacach z nc+ Solorz postawił warunek - dam wam LM a wy za rok dacie Ekstraklasę.
 9. Leciało to popołudniami ok godziny 15 ale tytułu nie pamiętam.Kojarzy mi się jakiś motyw z garażami tam był.
 10. Przy wprowadzeniu PSP zachłanność Polsatu w sumie wyszła mi na dobre. Podpisałem umowę na 24 miesiące i po upływie może trzech, chcąc oglądać LM musiałem podpisac aneks na 36 miesiecy czyli moja umowa skończy się wraz z prawami na LM i Serie A. Potem spokojnie zaczekam na wyniki przetargów i podpiszę tam gdzie będzie Juve. Teraz dla chętnych na Ekstraklasę też pewnie będzie aneks na kolejne 36 lub 24 miesiące. Mnie napewno na to nie złapią.Nie dopłacę złamanego grosza za tą kopanine.
 11. Z jednej strony klient płaci za Eleven i PSP osobno.Do tego na Eleven idą reklamy. Z drugiej kanały Polsatu to takie wydmuszki potrzebne tylko gdy gra LM. Gdyby dołożyli prawa od Eleven to ich premium w nazwie nie byłoby takie śmieszne. Niestety logiczne wydaje się cięcie kosztów i wchłonięcie Eleven przez Polsat. Komentatorzy z Eleven dopomocy przy LM a Borek Hajto Kołtoń i Wichniarek do Bundesligi.
 12. Jak się obstawia mecze to każda liga jest ciekawa... To po co Polsat pokazuje ligę czeską? Oni im za to płacą ?
 13. Marna próba urozmaicenia ramówki przeładowanej powtórkami. Powinni zakupić prawa do ligi francuskiej,portugalskiej i tureckiej.Nie ważne czy są to prawa " premium " czy nie. Nikt tego nie pokazuje a powinien.
×
×
 • Create New...