Jump to content

Sorek21

Users
 • Content Count

  3781
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

142 Rewelacyjna

About Sorek21

 • Rank
  Zżyty z forum

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Equipment

 • Receiver
  Evobox PVR , HD 6000 , BSKA5800 ,
 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rojst sezon 2 też potwierdzony. 2021 Belfer Kruk Rojst
 2. No i znowu Dziekanowski czyli gość mający problemy z wymową prostych nazwisk.
 3. Jutro grają a tu dalej nic nie wiadomo.Pełen profesjonalizm. Nie mieli czasu tego ogarnąć ? To samo ta grafika ekranowa.Tak ciężko zmienić ten wielki napis NA ŻYWO ? Mam nadzieję, że chciaż nie będzie pana Dariusza Dziekanowskiego. Wie ktoś dlaczego nie da się wysłać do nich wiadomości poprzez formularz Napisz do Nas na stronie polsatsport.pl ? W polu adres email wyskakuje niewłaściwy format.
 4. https://ibb.co/99yXXgw Grafika ze zmianami dla Polsatu.
 5. Do kogo trzeba napisać aby poprawili wreszcie te wielkie litery ? http://img.liczniki.org/20201017/zmiana-1602926029.jpg
 6. Oficjalnie ! https://twitter.com/SHO_Dexter/status/1316468804378079234?s=20
 7. Ale wtedy mieli pełny pakiet hiszpańskiej i niemieckiej. Teraz np w sobotnie wieczory jak w Serie A jest słaby mecz a hiszpańska w C+ to na trzech kanałach lecą powtórki i nie ma co oglądać. Liga portugalska poprawi tą sytuację ale francuska byłaby lepsza.
 8. Jestem zadowolony z pozyskania ligi portugalskiej. Mają 4 kanały więc czymś trzeba to zapełniać. Powinni jeszcze nabyć francuską.Z chęcią obejrzałbym jak Neymar z kolegami strzelają dużo bramek słabiakom z ligi. Zaraz ktoś napisze,że to nieciekawe rozgrywki a w Niemczech jest dokładnie to samo ale tam jest święty Bayern Monachium z Lewandowskim. Dyskusja o oglądalności Ligue 1 przypomina taką samą odnośnie Serie A w Canal+. Pokazywali to w symbolicznej ilości , w drogim pakiecie z ograniczonym zasięgiem oraz słabymi komentatorami. Potem przyszedł Eleven i zabrał się do tego porzą
 9. Belfer sezon 3 zatwierdzony. Zdjęcia ruszają w przyszłym roku. Twórcy dali sobie więcej czasu na dopracowanie tego aby nie było klapy jak sezon 2.
 10. Sorek21

  Serie A

  [09:16] Sky Italia podaje, że Napoli nie wybiera się na mecz z Juventusem. Jest to wyłączna decyzja klubu z Neapolu – nigdy nie było jakiegokolwiek oficjalnego zakazu wyjazdu od lokalnych władz. Prawnicy klubu mają obecnie pracować nad uniknięciem walkowera.
 11. Sorek21

  Serie A

  Mecz ma się odbyć.Juve planowo wychodzi na murawę a Napoli albo przyleci prywatnym lotem albo dostaną walkowera. Nowo przyjęte przepisy - jeśli klub ma koronawirusa ale minimum 14 zdrowych graczy w tym bramkarza to mecz musi sie odbyć.Napoli ma dwóch z wirusem oraz kontuzje Insignie i wymyslili sobie sami że nie przyjadą.
 12. Napewno wzrośnie oglądalność Polsat Sport News. Obecnie można zauważyć, że jak mają trzy anteny do wyboru to ligę holenderską pokazują właśnie na PSN, bo jest w droższym pakiecie. Niby takie nic ale napewno irytowało to abonentów najtańszych pakietów. Nowy układ likwiduje ten problem, bo wszystkie podstawowe kanały Polsatu są teraz razem. Generalnie nie rozumiem tego oburzenia nową ofertą.Przecież sooro kanałów z Rodzinnnego jak np TVP Seriale miało gwiazdkę - dostępny promocyjnie, nie wchodzi w skład pakietu...
 13. Jesteście na forum tv sat czyli powinniście ogólnie ogarniać co i jak , tymczasem większość tutaj chyba ogląda przez główną listę ( śmietnik ) narzuconą przez operatora jak jakiś janusz. Nie wstyd wam ??? Zamiast prowadzić bezsensowne dyskusje o ICH liście nie prościej ułożyć WŁASNĄ i nie zawracać sobie tym głowy. Chcecie kijem rzekę zawracać?
×
×
 • Create New...