Jump to content

Sorek21

Users
 • Content Count

  3695
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

109 Rewelacyjna

About Sorek21

 • Rank
  Zżyty z forum

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Equipment

 • Receiver
  Evobox PVR , HD 6000 , BSKA5800 ,
 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest środa a jeszcze nie ma lektora czy napisów do nowego odcinka Batwoman na HBO GO ? Zapomnieli sobie zrobić ???
 2. Nie mieści im się na podstawowych antenach to dają mecze na kanałach premium z powtórkami i też źle ???
 3. No fajnie ale wszyscy czekają chyba na 8 sezon Fire.
 4. Kiedy powstał Eleven 4 mieli w posiadaniu więcej praw. Była liga francuska, belgijska czy szkocka. Potem się wszystko posypało.W międzyczasie podpisali trochę umów na dystrybucję które jeszcze ich obowiązują.Kanał nie pojawił się w ofercie CP ponieważ zapewne wkrótce zostanie zlikwidowany. Polsat nie chce dawać kolejny raz swoim abonentom furtki do rozwiązania umowy. Kanał jest zwyczajnie niepotrzebny a jego utrzymanie też kosztuje. Czy to wszystko tak trudno pojąć ? Jest się o co kłócić kilka stron tego tematu ?
 5. A co to przeciętnego widza obchodzi ? Na Polsat Sport nie ma co oglądać a to jest jeszcze kanał płatny.
 6. Ogólnie to trzeba przyznać że TVP Sport mocno odjechał Polsatowi Sport i robi to wrażenie. Jest to spora zasługa pana Szkolnikowskiego, który jest cały czas aktywny ma twitterze, ma kontakt z widzami. Kmity tam nie widać. Pod tym względem Polsat też odstaje. Chciałem napisać do Polsatu żeby zmienili ogromny napis NA ŻYWO na swoich kanałach sportowych na taki jak na Polsacie głównym.Niestety nie da się wysłać z formularza na polsatsport.pl bo wyskakuje żeby podać właściwy format maila. Jak by nie wpisać zawsze błąd. Pasji odmówić mu nie można ale mnie strasznie irytował tym swoim yyyyyyyyy jak komentował.
 7. Według ciebie jest tutaj chociaż jedna osoba na forum która chciałaby przy okazji meczu LM oglądać w studiu kuchnię i słuchać o piosenkach Hirka Wrony ????
 8. Jest jeszcze Technisat Digybox HD C+ który czyta karty w czystej Nagrze.
 9. Niestety ale LM w Polsacie okazała się totalną klapą. Miejmy nadzieję że prawa wrócą do C+. Najlepiej gdyby trafiły do Eleven ale na tych kanałach już Polsat położył łapę i nic z tego. Gdyby tylko chcieli mogliby trochę poprawić obecną sytuację. Zostawić tylko dziennikarzy od innych sportów a tych od futbolu zwolnić.W ich miejsce wziąść chłopaków z Eleven. Potem zlikwidować markę Eleven ( z reklamami ) a zostawić tylko PSP ( bez reklam ) Wtedy mielibyśmy pełnowartościowe kanały premium. Takie zmiany chciałbym zobaczyć od nowego sezonu. Niestety tak nie będzie.Jeśli przetargi pójdą niekorzystnie to obie marki mogą zniknąć z rynku po sezonie 2020/21. Po co Polsatowi tyle kanałów sportowych jak nie będzie tam co pokazywać???
 10. Roman i tak był spychany na boczny tor bo z Borkiem częściej komentowali Hajto i Wichniarek.
 11. Ten temat jest zupełnie niepotrzebny i idiotyczny.Każdy może sobie ułożyć własną listę na swoim dekoderze jak mu pasuje.Po co w ogóle zawracać sobie głowę ich głupią listą jak z góry wiadomo że nic nie da się z tym zrobić???
 12. Któryś z nich wstawiał to foto podpisując że to urodziny Kołtonia
 13. Popatrz od strony Polsatu - taki Kołtoń jest u nich na etacie ( ? ) więc jedzie na delegacje ( wycieczkę ! ) na mecz Ligi Mistrzów.Zapewne za wszystko płaci Polsat bo on wysyła go tam do pracy. Przy tej okazji Roman kręci sobie różne materiały na potrzeby swojego kanału na Youtube, z czego odnosi dodatkowe korzyści finansowe.Nawet więcej- tworzy miejsce dla reklamodawców,a Polsat nic z tego nie ma.Jego pracownik firmuje swoim wizerunkiem obcy projekt. Nic dziwnego że Polsat zaczął coś z tym robić.To nawet logiczne. Ogólnie ci wszyscy dziennikarze sportowi stali się ostatnio celebrytami bawiącymi się za pieniądze od bukmachera, który z kolei utrzymuje się z pieniędzy biednych chorych ludzi uzależnionych od hazardu.
 14. Hej wszystkim.Dostałem od wujka radio cyfrowe DAB+/FM. Wszystko jest po niemiecku i nie ma żadnej instrukcji. Radio ma baterię taką jak w telefonach 1200 mAh . Ładuje się go zwykłą ładowarką.Z tyłu świeci się lampka od baterii. Gdy chce się słuchać podczas ładowania to są zakłócenia.Dopiero jak się wyjmie kabel to fajnie gra. Czy to działa jak telefon czyli naładuj i korzystaj? Czy może jak się naładuje i będzie zielone to może być cały czas w prądzie ? Ile taka bateria wytrzyma ?
×
×
 • Create New...