Jump to content

Sorek21

Users
 • Content Count

  3642
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

92 Świetna

About Sorek21

 • Rank
  Zżyty z forum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dlaczego SatKurier milczy o likwidacji marki nc+ ?
 2. Nie kompromituj się. W każdej dyskusji na tym forum odnośnie lig zagranicznych pada magiczne zdanie pisane przez obrońców nc+ - Najważniejsza dla C+ jest Ekstraklasa bo ma największą oglądalnoćć. Przepłacili za Ekstraklasę i chcą to sobie odbić biorąc przykład z PSP albo po prostu przy negocjacach z nc+ Solorz postawił warunek - dam wam LM a wy za rok dacie Ekstraklasę.
 3. Leciało to popołudniami ok godziny 15 ale tytułu nie pamiętam.Kojarzy mi się jakiś motyw z garażami tam był.
 4. Przy wprowadzeniu PSP zachłanność Polsatu w sumie wyszła mi na dobre. Podpisałem umowę na 24 miesiące i po upływie może trzech, chcąc oglądać LM musiałem podpisac aneks na 36 miesiecy czyli moja umowa skończy się wraz z prawami na LM i Serie A. Potem spokojnie zaczekam na wyniki przetargów i podpiszę tam gdzie będzie Juve. Teraz dla chętnych na Ekstraklasę też pewnie będzie aneks na kolejne 36 lub 24 miesiące. Mnie napewno na to nie złapią.Nie dopłacę złamanego grosza za tą kopanine.
 5. To nie mogli nazwać tego Ekstraklasa TV ?
 6. Z jednej strony klient płaci za Eleven i PSP osobno.Do tego na Eleven idą reklamy. Z drugiej kanały Polsatu to takie wydmuszki potrzebne tylko gdy gra LM. Gdyby dołożyli prawa od Eleven to ich premium w nazwie nie byłoby takie śmieszne. Niestety logiczne wydaje się cięcie kosztów i wchłonięcie Eleven przez Polsat. Komentatorzy z Eleven dopomocy przy LM a Borek Hajto Kołtoń i Wichniarek do Bundesligi.
 7. Jak się obstawia mecze to każda liga jest ciekawa... To po co Polsat pokazuje ligę czeską? Oni im za to płacą ?
 8. Marna próba urozmaicenia ramówki przeładowanej powtórkami. Powinni zakupić prawa do ligi francuskiej,portugalskiej i tureckiej.Nie ważne czy są to prawa " premium " czy nie. Nikt tego nie pokazuje a powinien.
 9. Chciałbym zapytać czy na forum znajdę wykazy pakietów Orange ? Kończy mi się umowa na internet do 10mb z telefonem stacjonarnym za który płacę 90 zł. Wpychają mi jeszcze telewizję.Warto to brać ? W jskiej cenie jest tam C+ ?
 10. Sorek21

  Serie A

  No i gdzie ten Sarri ? Media go wpychają od dwóch tygodni a tu nadal nic...
 11. Sorek21

  Serie A

  Poniedziałek się kończy a Sarriego nie widać ? Już w piątek miał być.Nie wierzę że tyle zachodu o takiego wizerunkowego buraka.On zupełnie nie pasuje do Juve ale trzeba mu przyznać że jego zespoły grają futbol ma tak.
 12. 4K nikogo nie obchodzi poza maniakami z tego forum. 90% abonentów nawet nie wie co to jest i napewno nie będą płacić dodatkowo. Nie rób dziury w całym.
×
×
 • Create New...