Jump to content

wojtekmedia2

Users
 • Content Count

  1483
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Dobra

About wojtekmedia2

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Metody kontaktu

 • GG
  12292370

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W CP GO nigdy nie było TVP 1, ani w ogóle żadnej stacji ogólnej.
 2. Potwierdzam. Restart wtyczkowy eliminuje tą mozaikę. Jak chcą to potrafią się posłuchać.
 3. A może mi ktoś powiedzieć, co się w ogóle stało że lektorem nie jest legendarny już dla tej stacji Jacek Brzostyński. Od dawna go już nie słyszę tutaj. Ten obecny nie ma tego czegoś.
 4. Po za tym nadal występuję ten bug z CP Go, że zamiast się otwierać z tych polecanych, czy też z przekierowaniu audycji konkretna pozycja to otwiera się strona główna CP GO.
 5. Kafelki Polecane jak w Evobox Lite. Jak włączyłem dekoder to myślałem że ktoś mi dekoder podmienił. Już się bałem że całe oprogramowanie dali z Evoboxa Lite rezygnując z ADB. Na szczęście nie . Czekam nadal na CutchUpa.
 6. Nie wiem czy mi się śniło to Kiedyś czy jak. Ale coś mi się kojarzy, że były zaraz po fuzji Cyfry z eNką takie plany, albo tylko plotki, żeby uruchomić Canal+ w wersji lekkiej.Malutko filmów i więcej programów. Tak jakby ogólnej. Która by miała część programów FTA. Żeby każdy mógł się zapoznać z ich ofertą.
 7. Co wy bredzicie, logo wcale nie jest kolorowe. A przezroczyste jak na wszystkich pozostałych stacjach Polsatu. Kolorowe jest tylko podczas autopromocji.
 8. Oficjalnie 6 kwietnia Polsat Romans zmienia nazwę na Polsat Seriale. https://tvpolsat.info/news/33576/polsat-seriale-kiedy-start-kanalu/ W ramówce oczywiście premiera telewizyjna, której pewnie nikt nie widział. Czyli Świat według kiepskich 😂. Ale poważnie, tak aż tragicznie się nie zapowiada
 9. Chcieliście to macie. Proszę już nie płakać https://satkurier.pl/news/189977/cyfrowy-polsat-otwarte-okno-na-canal-sport-3-i-4.html
 10. Zgodnie z zapowiedziami dzisiaj o 6:00 CCFamily zmienił się w PolsatCCExtra. Po zakończeniu Rodziny Zastępczej logo CCFamily zgasło i podczas zapowiedzi już było logo PCCExtra. Czyli spokojne przejście. Już ciężko im było zostawić tą przeźroczystość jaka była na CCFamily , albo jest na zwykłym CC?
 11. Jeżeli się w razie odbędą to ciekawe czy planują uruchomić dodatkowe kanały jak na IO zimowe w 2018 roku.
 12. Czy Eurosport ma prawa do letnich Igrzysk olimpijskich w tym roku?
 13. Nie ma nigdzie nowej ramówki na ten nowy dziwny twór zwany MTV Music 24? Wszędzie jest cały czas tylko aktualna ramówka.
 14. Dnia 2 marca Polsat Romans zmienia nazwę na PolsatSeriale https://tvpolsat.info/news/33080/polsat-seriale-kiedy-start-co-w-ramowce/
 15. Niestety kiepscy nie od 1 odcinka. I po za tym wywalili z ramówki dobre animacje dla dorosłych 😥
×
×
 • Create New...