Jump to content

wojtekmedia2

Users
 • Content Count

  1354
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About wojtekmedia2

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 04/12/1994

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Metody kontaktu

 • GG
  12292370

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wojtekmedia2

  Cyfrowy Polsat - oferta IPTV

  Nie. Tylko internet światłowodowy.
 2. wojtekmedia2

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Właśnie przed chwilą dostałem. Także, jeżeli jeszcze nie dostałeś, to zaraz powinieneś dostać.
 3. wojtekmedia2

  Przekazy testowe (kanały) w Cyfrowym Polsacie

  Nie wiem jak na innych dekoderach, ale na Evoboxie jest pod nazwą TESTH1.
 4. wojtekmedia2

  smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?

  Obecnie mam internet w Plusie i w ramach SmartDom telewizję -50%. Czy jeżeli teraz zrezygnuję z internetu, w sensie z obecnej umowy, a podpiszę nową, (bo nowa będzie z rocznym abonamentem za darmo z Gryligi), to czy jeżeli przedłużę umowę w CP (nie nowa) to czy również mogę uzyskać rabat w ramach SmartDOm? Czy to jako stały klient w CP uzyskam rabat -25zł, czy już tylko -10zł?
 5. wojtekmedia2

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  To coś źle zrozumiałem z regulaminu. Myślałem, że to tylko raz dziennie, a to ogólnie. Ale dzięki. A jeszcze jedno pytanie. Jak wiadomo, darmowy rok abonamentu nie bierze udziału w SmartDom. A czy uprawni on drugi produkt do obniżki? Czy też nie?
 6. wojtekmedia2

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Tylko uprzedzam że darmowy rok w CP to tylko pakiet Rodzinny + Eleven + Cinemax lub dodatkowo PSP. A ja mam pytanie z innej beczki. Jak to jest z tymi punktami z reklam? Zapisałem się do klubu premium i mimo, że oglądam raz dziennie te reklamy to wcale mi punkty pucharowe nie przybywają. Jak to jest?
 7. wojtekmedia2

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  A czy jest możliwość wzięcia EvoboxHD jako dekodera dodatkowego? Oczywiście wiem że wtedy nie ma multiroom po LAN. Ale czy przyjmuje ten dekoder przekładanie kart.
 8. wojtekmedia2

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Rozumiem, że w kwestii wyboru nic się nie zmieniło? W sensie nadal musimy się zdecydować porządnie? Jeżeli chcemy nagrywać to nadal tylko Evobox PVR, a jeżeli multiroom po Wi-Fi to tylko Evobox HD, do tego Evobox Lite, ale nie mamy możliwości nagrywania nigdzie? Nawet jeśli podłączymy dysk? Nie ma możliwości wzięcia tych 3 dekoderów na raz?
 9. wojtekmedia2

  IPLA - wszystko o usłudze, aplikacji, opłatach itp.

  Panowie, jakby ktoś mógł mi krok po kroku wyjaśnić, jak wprowadzić kod uzyskany do PolsatSportPremium z GryLigi byłbym bardzo wdzięczny. Szukam patrzę po całej Ipli i nic nie widzę. EDIT: Dobrze, już wiem. Kod należy wpisać poprzez aplikację Ipla np. na smartfonie. Przez samą przeglądarkę się nie da.
 10. wojtekmedia2

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Panowie, a tak z ciekawości zapytam, jak to wygląda z tymi kodami do darmowych abonamentów za telewizję w CP? Czy można to wykorzystać do przedłużenia umowy oraz z uwzględnieniem SmartDomu? Czy są tu jakieś ograniczenia?
 11. wojtekmedia2

  Polsat Games

  No i już przez te mistrzostwa w LOLa nie wyemitowano "Dragon Ball Super".
 12. wojtekmedia2

  Polsat Games

  Ciekawe czy jutro poznamy oficjalną ramówkę tej stacji.Wszak, został tylko jutro ostatni dzień roboczy przed startem, więc mogli by podać. No chyba, że ktoś już gdzieś wyłapał.
 13. wojtekmedia2

  Polsat Games

  Coś mi się zdaje,że w poniedziałek ten kanał jeszcze nie wystartuje. Żadnych konkretnych informacji, nieznana ramówka, brak testów. Nawet sam nadawca nie informuje na FB na przykład, że startują w poniedziałek. Te informacje o 1 października w zasadzie podał tylko Presserwis. Więc różnie to może być.
 14. wojtekmedia2

  MTV Polska

  Zmian jednak nie będzie. Sprawdźcie sobie teraz program TV na września. Jedyne programy muzyczne to Night Videos i MTV Budzi czyli jak dotychczas. Za szybko się cieszyliście.
 15. wojtekmedia2

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Mnie to denerwuje że nie ma jakiegoś tańszego pakietu dla stałych abonentów z HBO, Elevenami i PSP bez Cinemax pakietu Film i Sport. Tylko trzeba koniecznie posiadać pakiety Premium.
×