Jump to content

wojtekmedia2

Users
 • Content Count

  1451
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Dobra

About wojtekmedia2

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 04/12/1994

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Metody kontaktu

 • GG
  12292370

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy u was znów wywala błędy w aplikacjach? Znów nic nie odpala.
 2. U mnie tak samo. Żadna aplikacja nie działa. Odpowiedź na to wszystko jest prosta. Technicy zakończyli wsparcie tego dekodera. Dla nich teraz tylko Evobox Stream, Lite, IP i HD się liczy. A PVR to przeszłość dla nich. @Specjalista Cyfrowy Polsat i @support458 To ma być jakiś żart?
 3. Ja tak samo nie mam żadnych problemów z nim. Wszystko działa jak powinno.
 4. Do nowego miesiąca. Ja od sierpnia muszę to zgłaszać po nowym miesiącu. Aż się już nie dobrze robi.
 5. Zmieniono również kreskówki. @PowerTVwy macie wykupione tylko parę odcinków Denisa i Inspektora Gadżeta?
 6. Wychodzi na to że nie tylko Da Vinci zostanie wycofany. Bardziej potwierdzone jest że również z końcem roku zostanie wycofany CBS Action. Co nie którzy mogą mieć ten kanał gwarantowany. Sprawdźcie. Co prawda info z kablówka, ale raczej platform to też dotyczy. Chyba że CP będzie sztucznie trzymał jak Zone Romantica
 7. Mi już trzeci raz odebrano uprawnienia na C+Sport 3 i 4 mimo że mam na satelicie wykupione. Dwa razy zgłaszałem, włączali i zaś początek trzeciego miesiąca, owe kanały na CP go niedostępne.
 8. Panowie, jeżeli możecie to trzymajcie się tematu. To jest temat o nowościach, a nie to co wylatuje itp. Tu jest odpowiedni temat do waszej dyskusji => https://forum.satkurier.pl/topic/5940-zmiany-w-ofercie-kanałach-cp-czy-można-wypowiedzieć-umowę/page/271/#comments
 9. Czy program na weekend jest aktualny? Coś mi się wydaje że chyba nie. Bardziej przypomina ten stary A nie od Winnickiego.
 10. Maks to że na satelicie może widnieje stare EPG to nie znaczy że jest inny przekaz. Zobacz co faktycznie leci na tym kanale. Po prostu EPG się nie zaktualizowało i tyle.
 11. @support458 Przydało by się zaktualizować logotypy wielu kanałów. Między innymi Animal Planet, Discovery, Superstacji , HBO czy AxnSpin który w ogóle nie ma.
 12. Tej telesprzedaży więcej nie może być?
 13. Pan support jest pracownikiem CP to chyba oczywiste że jego informacje są pewne. Domysły nie są wskazane.
 14. To teraz przechodzą 3 kanały na HD tak?
 15. Na kanale TV okazje jest prezentowany dekoder Evobox Stream. I oczywiście sprzedawany. Pan Lotto go prezentuje. Zerknijcie sobie
×
×
 • Create New...