Jump to content

wojtekmedia2

Users
 • Content Count

  1446
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Dobra

About wojtekmedia2

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 04/12/1994

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Metody kontaktu

 • GG
  12292370

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wychodzi na to że nie tylko Da Vinci zostanie wycofany. Bardziej potwierdzone jest że również z końcem roku zostanie wycofany CBS Action. Co nie którzy mogą mieć ten kanał gwarantowany. Sprawdźcie. Co prawda info z kablówka, ale raczej platform to też dotyczy. Chyba że CP będzie sztucznie trzymał jak Zone Romantica
 2. Mi już trzeci raz odebrano uprawnienia na C+Sport 3 i 4 mimo że mam na satelicie wykupione. Dwa razy zgłaszałem, włączali i zaś początek trzeciego miesiąca, owe kanały na CP go niedostępne.
 3. Panowie, jeżeli możecie to trzymajcie się tematu. To jest temat o nowościach, a nie to co wylatuje itp. Tu jest odpowiedni temat do waszej dyskusji => https://forum.satkurier.pl/topic/5940-zmiany-w-ofercie-kanałach-cp-czy-można-wypowiedzieć-umowę/page/271/#comments
 4. Czy program na weekend jest aktualny? Coś mi się wydaje że chyba nie. Bardziej przypomina ten stary A nie od Winnickiego.
 5. Maks to że na satelicie może widnieje stare EPG to nie znaczy że jest inny przekaz. Zobacz co faktycznie leci na tym kanale. Po prostu EPG się nie zaktualizowało i tyle.
 6. @support458 Przydało by się zaktualizować logotypy wielu kanałów. Między innymi Animal Planet, Discovery, Superstacji , HBO czy AxnSpin który w ogóle nie ma.
 7. Tej telesprzedaży więcej nie może być?
 8. Pan support jest pracownikiem CP to chyba oczywiste że jego informacje są pewne. Domysły nie są wskazane.
 9. To teraz przechodzą 3 kanały na HD tak?
 10. Na kanale TV okazje jest prezentowany dekoder Evobox Stream. I oczywiście sprzedawany. Pan Lotto go prezentuje. Zerknijcie sobie
 11. No to tylko patrzeć jak nie dawno dodany NTL do oficjalnej listy CP, zniknie z tej listy 😂
 12. Poczekaj. Dzień się dopiero zaczyna.
 13. Nie. To jest całkowicie odrebna usługa. To nie ma znaczenia czy coś gdzieś obecnie masz. Kupujesz ten dekoder sobie na własność, masz 3 miechy za darmo. A potem musisz wykupić odpowiedni dla Ciebie pakiet.
 14. Mi też, zaraz po ponowieniu okresu rozliczeniowego czyli 22 sierpnia. Napisałem im przez icok i ponowili sygnał. I działają.
 15. Faktycznie teraz można wypowiadając się, zrobić małe zamieszanie. Ja powiem że mam CP z Canal+. Ktoś zrozumie że mam obie platformy, A w rzeczywistości chodzi mi że mam Canal+ sporty w CP. 😁
×
×
 • Create New...