Jump to content

kfm877

Users
 • Content Count

  2794
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

103 Rewelacyjna

About kfm877

 • Rank
  Forum to mój dom
 • Birthday 10/20/1978

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  DE-PL
 • Hobby
  TVK, TVSAT, IT

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Udzielę Ci wskazówki prawie 100%. Jeśli masz teraz telewizję cyfrową od Vectry, to sprawdź sobie na których częstotliwościach nadawane są niekodowane kanały cyfrowe. Filtr internetowy jest pasmowo-przepustowym, więc puszcza częstotliwości US do 100MHz, potem wycina - najczęściej analog i dalej puszcza powyżej 514MHz - DS-y i przy okazji MUX-y cyfrowe (jeśli te mux-y nie nadają w S-kach). Możesz sobie także sprawdzić na modemie np. wpsiując 192.168.0.1 z jakich DS-ów korzysta modem. Z tych wszystkich informacji wyciągniesz wnioski.
 2. Dokładnie o to chodzi. Tylko do tego zestawu potrzebujesz jeszcze rurę.
 3. W niektórych miastach DS internetowe lecą blisko muxów dvb-c, i filtry internetowe nie wycinają tych częstotliwości. Co nie oznacza, że we wszystkich miastach jest tak samo. Może się zdarzyć, że nie wszystkie 27 kanałów fta da się odebrać. Pakiet Stalowy jest po to, że jeśli klient nie ma usługi internetu to chcąc sama telewizje musi zamówić ten pakiet bo inaczej nie zostanie podłączony w skrzynce. W niektórych miastach pakiet Stalowy jest pakietem azart, płatnym w spółdzielni w czynszu. Zalezy jak spółdzielni są dogadane z vectra.
 4. Tradycyjne radio FM, szczególnie z takim zasięgiem jakie ma Trójka, nie zastąpi żadne radio internetowe. Średnio wróżę temu projektowi, kasę roztrwonią a dziennikarze rozejdą się po innych rozgłośniach...
 5. @klubik Bedziesz mógł oglądać kanały jak w naziemnej, ale tylko mając telewizor z tunerem dvb-c.
 6. Pomogło wyczyszczenie pamięci cache w Tapatalk i ponowne zalogowanie się za pomocą loginu i hasła, bo tokenem z Tapatalk nie dało rady.
 7. Jeżeli rozmowa była rejestrowana to wnioskuj o jej odsłuchanie.
 8. Działa wam forum Sat Kurier w Tapatalk? U mnie nie działa ani przeglądanie działów, ani oś czasu.
 9. Może źle zrozumiałem lub Ci wyjasnilem, za przedłużenie umowy np. paczka tv+net nie daja 50%. Ale gdy coś dobierasz, typu multiroom, hbo czy upgrade do wyższego pakietu itp to jak najbardziej.
 10. Ok, ale zgodnie z promocją na upgrade powinieneś się upomnieć o 4 m-ce za 50% ceny. Wiem, że to niewielka kwota, się zawsze coś. Moim zdaniem trzeba było czekać do końca wypowiedzenia. Nie mogłeś się już doczekać internetu 150Mb? Różnica w użytkowaniu żadna...
 11. Niestety 50% ceny przez 4 m-ce tylko dla nowych.
 12. W obecnych czasach będzie coraz gorzej z negocjacjami. Vectra obecnie ma strategię, że nie obniża drastycznie cen, nawet przy złożonym wypowiedzeniu. Już teraz jest problem z utrzymaniem dotychczasowych cen jeśli ktoś ma umowę na czas nieokreślony i dostał pismo z podwyżką o 5zł od 1 czerwca. Jest blokada w systemie i nie można lojalizować, więc jeśli ktoś ma dobrą cenę, umowę na czas nieokreślony i jeszcze nie dostał pisma o podwyżce to jest czas na podpisanie zobowiązania lojalizującego na kolejne 24 m-ce. @bLaYd Ja bym zrezygnował z SNO tym bardziej, że masz go za aż 10zł. W tej opcji nie ma nic ciekawego, szczególnie teraz. Ten pakiet co masz obecnie za 69,90 jest nie do osiągnięcia, więc zastanowiłbym się nad lojalką. Jeśli złożyłeś wypowiedzenie to czekaj do ostatniej chwili, ale wątpię że coś ugrasz. Obecnie na przedłużenie i to w ofertach lokalnych jest powyżej 80zł!
 13. Wypowiedzenie owszem można wysłać, ale tylko wtedy gdy chcemy ostatecznie rozwiązać umowę i nie zależy nam na numerze telefonu. W przeciwnym razie gdy mamy w planach przenieść numer do innej sieci nie możemy złożyć rezygnacji u obecnego operatora. Trzeba u nowego złożyć dyspozycję przeniesienia numeru z jednoczesnym wypowiedzeniem umowy u obecnego operatora.
 14. Możesz cofnąć wypowiedzenie i zlojalizować się na kolejne 2 lata w obecnych warunkach. Zgłoś na infolinie, wymienią Ci od razu. Niestety stare i wygrzane karty conax padają dość często.
 15. Generalnie do tej prędkości to maksymalnie Epc3928ad, ale jeśli przy przedłużeniu umowy postawisz warunek - wymiana na Cga2121 to Ci wymienią.
×
×
 • Create New...