Jump to content

kfm877

Users
 • Content Count

  2741
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

89 Świetna

About kfm877

 • Rank
  Forum to mój dom
 • Birthday 10/20/1978

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  DE-PL
 • Hobby
  TVK, TVSAT, IT

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak masz instalacje zbiorczą i tylko jeden sygnał SAT na gnieździe to nic więcej nie uzyskasz.
 2. W vectrze są moduły ci+ 1.4. Można je poznać po tym, że mają diodę Led. Możesz także na infolinii zgłosić chęć wymiany starego modułu na ci+ 1.4 bo tak są pogrupowane w systemie. Np nowe TV 4k jak Philips, nie chcą już działać że starymi modułami, wywalają błąd. Tylko CI+ w wersji 1.4 działa bezproblemowo.
 3. Odpuść wifi. W dzisiejszych czasach tylko kabel. Pasmo 2,4GHz jest przepełnione routerami, pogubisz pakiety, wydasz kasę na AP a efekt bedzie niezadowalający. Kup kilka metrów kabla, otwór w ścianie i masz pełną prędkość.
 4. Trzeba naprodukować 50 swoich kanałów żeby było czym wypełnić pakiet rodzinny hd. Wtedy gdzie abonent nie przełączy to reklamy z Polsat media. Nie wiecie jak to działa?
 5. Ja za 20zl mogłem tylko podpisać umowę na 24/3. Chciałem 12/1, ale rzekomo w tej cenie się nie da.
 6. Tak mam go już 3 lata (2 umowy, dwuletnia i roczna). Generalnie narzekać na niego nie mogę, poza kilkoma incydentami. I mam nadzieję że jeszcze 2 lata pociągnie. Na pewno więcej problemów będę miał z dwoma nowo zamówionymi do MR - Evoboxami lite. Wahałem się czy jechać na serii hd3000, hd5500 czy brać nowszy. Jako, że mam dość przekładek kart, bo z tego powodu też czasami przywiesza się Evobox PVR to padło na lity...
 7. Ja dostałem ofertę na przedłużenie Familijny HD z Evobox PVR za 20zl, pierwszy MR za 10zl i drugi MR za 5zł. Z tym, że jeden MR mam na hd3000 a drugi dobieram nowy. Wyślą mi 2 Evoboxy lite za 58zl aktywacja i jednocześnie muszę oddać hd3000. Umowa na 24 mce z czego 3 za darmo.
 8. Możesz mieć 3 moduły ci+. Jeden główny i 2 dodatkowe.
 9. Stary numer... Wymiana modemu nie rozwiązuje przyczyny problemu. Jeśli mają więcej niż 8 DS to rozdając modemy 24x8 prędzej czy później problem wysycenia powróci. Jest to rozwiązanie tematu na chwilę bo modem skorzysta z większej ilości kanałów downstreamowych i uzupełni sobie braki w transferze. Tylko jeśli serwis tak rozwiązuje problemy z wysyceniem łącza to za pół roku temat wróci. Tak jak wspomniałem, trzeba dołożyć kartę do cmts i rejony gdzie jest dużo zalogowanych modemów podzielić na mniejsze obszary i tak zbudować RF-a. Póki co korzystaj z full prędkości i sprawdzaj w szczycie czy działa jak należy.
 10. Po prostu im się wysycają DS-y i ot cała tajemnica. Trzeba dołożyć kartę do Cmts i zrobić nowy obszar w RF management. Ale to już są koszta i wyższa szkoła jazdy i olewają temat, omamiając Wam oczy jakimiś [beep]ołami.
 11. Jak u[beep]ią ostatni w miarę normalny dekoder w tej platformie to bedzie kiepsko... Moja żona też dużo nagrywa i od kilku dni narzeka na problem z programowaniem nagrań i samymi nagraniami. Cóż, jeśli to się bedzie nasilać a że strony CP nie będzie pomocy to trzeba będzie myśleć nad zmianą dostawcy.
 12. Po prostu wyjmij wtyczkę z gniazdka. Mi tak się przedwczoraj powiesił i reset pomógł.
 13. Czy ktoś z Was dostał Familijny HD (bez max) taniej niż 25zł na miesiąc?
 14. Kiedyś logotypy leciały z tp gdzie nadaje TVP2. Nie wiem jak jest teraz, jeśli tak samo to masz odpowiedź. Zgłoś do admina budynku że w instalacji multiswitchowej brakuje jednej polaryzacji.
 15. Co może być przyczyną, że na opticumie nie działa jedynie TVN7? Jest czerwony komunikat Zakodowany. Karta conax, ciemna z logiem nc+. Reszta opłaconych kanałów np TVP, Polsat, TVN 24, TURBO, Style itp działają bez zarzutu. Karta 3 razy reaktywowana przez BOK i trzymana wiele godzin na Tvp1 - bez rezultatu. Lista kanałów przeinstalowana. BOK rozkłada ręce.
×
×
 • Create New...