Skocz do zawartości

kfm877

Użytkownicy
 • Zawartość

  2498
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

38 Dobra

O kfm877

 • Tytuł
  Forum to mój dom
 • Urodziny 20.10.1978

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  DE-PL
 • Zainteresowania
  TVK, TVSAT, IT

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kfm877

  Vectra

  O C+4k można zapomnieć, to jak na razie jest główny atut nc+ i tego nie sprzedadzą innym. Myślę, że na początek w Vectrze pojawi się Eleven Sport 1 w 4k. Jeśli ktoś ma obecnie PVR to wymiana na 4k dopłata 10zł, jeśli ktoś ma hd lub hdnet to wymiana na 4k dopłata 20zł. Zobaczymy też jakie "pudło" będzie do odbioru 4k. Miejmy nadzieję, że stabilne i szybkie. Na uruchomienie kanału 4k i stworzenie oferty pakietowej trzeba jeszcze poczekać kilkanaście dni. Ale to już i tak krok w dobrą stronę!
 2. kfm877

  Vectra

  Zapomnij, tylko cofanie Timeshift. Czyli cofniesz do chwili od kiedy przyłączysz kanał. Kanał zwrotny jest potrzebny tylko do VOD. Wygląda na to, że Vectra będzie pierwsza z 4K. Od marca szykuje się nowy stb 4k i pakiet dtv. Szczegóły wkrótce.
 3. kfm877

  Dekoder ADB 4730CDX

  4730CD - tak 4730CDX - z oprogramowaniem Graphyne nie.
 4. kfm877

  Vectra

  Upomnieć się możesz, ale czy dostaniesz to już inna sprawa. Przy upgrade ze 100 do 150Mb nie przysługuje obligatoryjna wymiana sprzętu bo modem do 100 uciągnie również 150. Jaki masz teraz sprzęt? Nowszy model modemu możesz zapewnić sobie np poprzez zgłoszenie uzasadnionej usterki obecnego modemu.
 5. kfm877

  Grupa TVN Discovery Polska – dyskusja ogólna

  Na TLC już np nadają odgrzany kotlet - Surowi Rodzice z TVN.
 6. kfm877

  Elsat

  Na 850MHz nie ma LTE. Jeśli chodzi o ten wykrywany sygnał to technicy na końcu pasma zazwyczaj uruchamiają sobie pustą nośną do pomiaru tzw Tiltu, czyli DS power. Pomiaru dokonuje się w porównaniu pierwszej i ostatniej częstotliwości na paśmie.
 7. kfm877

  Vectra

  DNS lepiej wpisać w konfigurację protokołu ipv4 karty sieciowej LAN lub WLAN w centrum sieci i udostępniania w Windows.
 8. kfm877

  Multischwitch unicable + dekoder pvr+ dekoder 5500s

  Wydaje mi się, że model hd5500 ma tylko unicable 1 czyli tylko te 4 najbardziej popularne userbandy. Przekonfigurować da raczej evobox do pracy na innych kanalach. Są w menu do wyboru inne konwertery, które pracują na innych userbandach ale bodajże przewidziane dla dcss czyli Unicable 2.
 9. kfm877

  Vectra

  Vectrze padły DNS-y. Brak neta. Ale wystarczy w protokole ipv4 karty sieciowej wpisać dns ręcznie 1.1.1.1 lub 8.8.8.8 i net działa. Nie wiem dlaczego pomimo tylu wpadek usilnie się bronią przed dopisaniem w modemach alternatywnego, niezależnego od nich serwera dns. A tak mają problem.
 10. kfm877

  TTV

  @up W większości się z tobą zgadzam, ale jednak TTV to program w moim odczuciu lepszy od TVN gdzie jest więcej odmóżdżającej papki i [beep]nych seriali. Osobiście oglądam na TTV - express (oglądając ten program nie muszę już patrzyć na inne wiadomości), defacto, googlebox i czasami z żoną kilka tych pseudo żenujących dokumentów typu zamiana żon, fryzjerzy itp, ale to bardziej dla polewki... Jest to jeden z lepszych kanałów w ogóle w PL, nie tylko dostępnych za free w DVB-T.
 11. kfm877

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Opticum Robust Unicable z twinem. Złote złącze do evobox pvr, dwa srebrne do dwóch pojedynczych dekoderów np evobox lite. Sprawdzone na wielu instalacjach i działa bez zarzutów.
 12. kfm877

  Vectra

  Tak, to przychodzi na dekodery i listami z rachunkiem. Zadzwoń na 601 601 601 to Ci aktywują.
 13. kfm877

  Vectra

  Dla nowych jest za 39,99 to myślę że tak.
 14. kfm877

  Sumator kablówki z sygnałem SAT i DVB-T

  Tu nie chodzi tylko o multipleksy DVB-C. W paśmie UHF najczęściej są przesyłane kanały DS do modemów internetowych. Chcąc dokonać takiego sumowania należy dokładnie sprawdzić całe pasmo zajętości kablówki i rozpisać sobie taki bandplan - porównując do nadawanych muxów DVB-T. Poza tym jeśli twoja antena naziemna oprócz muxów z twojego regionu zbiera jeszcze sygnały z sąsiednich nadajników to zakłócisz sobie inne kanały kablowe w paśmie. A jeśli jest to antena szerokopasmowa to wprowadzi zakłócenia jeszcze w paśmie VHF i poniżej, gdzie nadawane są kanały US, wtedy modem w ogóle się nie zaloguje do CMTS. Generalnie bez pomiaru i uważnego wykonania instalacji jest to śliski temat, który może przynieść dodatkowe problemy w odbiorze...
 15. kfm877

  Vectra

  Dobre Wymagać możesz jeśli pójdziesz do sklepu i za to zapłacisz. W kablówce kupujesz usługę i tego możesz wymagać. Zejdź na ziemię! Dostaniesz to co technik ma na magazynie i wpisane w zleceniu na wykonanie. On nie ma możliwości wyboru sprzętu, sam wybór dokonujesz u Pani konsultant w salonie.
×