Jump to content

kfm877

Users
 • Content Count

  2865
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

116 Rewelacyjna

About kfm877

 • Rank
  Forum to mój dom
 • Birthday 10/20/1978

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  DE-PL
 • Hobby
  TVK, TVSAT, IT

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koledze chyba chodzi o nowy dekoder Vectry z Androidem, na którym mają działać kanały linearne i vectrowski VOD.
 2. Te nowe logo Vectry trochę słabe. Nie wiem do czego ma nawiązywać, do fuzji z MM? To już kolejna zmiana, ostatnia była z 2-3 lata temu...
 3. Bzdura. Skoro zastrzegłeś w wypowiedzeniu termin to jego mają się trzymać. Pani po prostu Cię zbyła. Ja mam skutek wypowiedzenia na koniec grudnia, a już złożyłem przez e-mail i nie było żadnych problemów. Przejdź się jeszcze raz do BOK i poinstruuj Panią, a jeśli będzie się upierać, poproś o maila do jej kierownika regionalnego. @ACloserLook U mnie działa i klasyczna TV i TV Online. Czasami w nocy są prowadzone prace planowe więc się nie dziw. To się nazywa "full profeska", żeby Ci nie wyłączali w dzień...
 4. Z tą anteną musisz robić zeza na dodatkowym uchwycie, kolejnym takim twinie i 2 diseqach. To kolejne koszta i plątanina kabli a MER może sobie podniesiesz względem 80cm o 1dB. Ja chyba zostałbym przy 80cm.
 5. kfm877

  CYFRA+

  Ja pamiętam Pioneera BCT-1530 i jego możliwości programowania nowego softu jtagiem. To był kombajn, dobry soft umożliwiał auto upgrade kluczy Seca. A jeśli chodzi o wyłączenie Polsatu to był taki epizod. Okazało się później, że Cyfra+ bezprawnie przywróciła go do oferty cyfrowej korzystając z dosyłu analogowej telewizji naziemnej. Ubaw był po pachy...
 6. Niektóre streamy udostępnione w sieci pobierają obraz z oryginalnego dekodera nc+, np. ze złącza AV euro, czy HDMI. Wtedy te cyfry wyświetlają się i już wiadomo z bazy abonów, kto udostępnił transmisję. Mam nadzieję, że wyraziłem się krótko i na temat.
 7. Być może, ale piszę jak jest. Niby konwerter i dekoder obsługuje 8 nośnych na jednym kablu, ale przy testowaniu nagrań w tym samym czasie i przełączaniu kanałów na niektórych wywala błąd bodajże 61 i prosi o aktywacje aktywnej już karty. A co oznacza ten index35, że potrafi zdekodować 35 ecm jednocześnie?
 8. kfm877

  Koronawirus

  Jeśli maseczki i dystansowanie miałyby być efektywne to nie mielibyśmy także zachorowań na inne infekcje typu przeziębienie, czy grypę sezonową. A jak jest, każdy widzi.
 9. Bez przesady z tymi nośnymi. Dekoder nc+ dobrze radzi sobie z 4 nośnymi, a przy 8 potrafi wywalić błąd przy nagrywaniu i przełączaniu kanałów. Uważam, że czytnik nie nadąrza z dekodowaniem w czasie rzeczywistym. O unicable w telewizorze i module to już całkiem zapomnij. Tam nawet 2 sygnały Ci nic nie dadzą, bo moduł jest jednostrumieniowy. Także uważam, że dla nc+ i Polsatu najlepszym rozwiązaniem jest na razie SCR1 z 4 nośnymi, bowiem wąskim gardłem jest w dalszym ciągu dekodowanie ecm-ów z karty.
 10. Już widziałem tyle anten zbiorczych, że nic mnie nie zaskoczy. Zgłaszaj dalej, niech konserwator przyjdzie zmierzyć sygnał w twoim gnieździe.
 11. Internet stacjonarny Play to nic innego jak internet z Vectry. Dostajesz tylko biały CGA2121, który po pierwsze jest dwuzakresowy, po drugie ma jedno ssid więc agreguje na wifi 2,4 i 5 GHz, po trzecie ma wjazd bez hasła do routera na 192,168,0.1. Moim zdaniem lepsze warunki przez Play niż przez Vectre. Jeśli ktoś ma się boksować przy przedłużeniu umowy o cenę to lepiej zerwać i iść do Playa.
 12. Mało tego, do nich nie dotarło, że TVP SPORT HD powinien być FTA a nie dopiero od pakietu złotego za 54,99. To jest skandal, nie rozumiem dlaczego Spółdzielnie i klienci nie interweniują. Przy innych kanalach typu STOPKLATKA się ugięli.
 13. To stawiasz czasze 80cm z monoblockiem twin do dvb-s2, do tego antena naziemna do dvb-t i sumujesz to na sumatorze. Z sumatora wychodzą 2 przewody do dwóch gniazd rtv-sat. Jedno do Sharp drugie do Philipsa. Uważam, że powinieneś to zlecić fachowcowi.
 14. Ojciec z Torunia od lat tak działa i mu wpłacają, więc liczą ze słuchacze i tu będą wpłacać. Oczywiście utrzymanie RNŚ a RM to dwa różne światy. Rydzyk musi opłacać koncesje, kupę nadajników FM a oni już na tym oszczędzają.
 15. Nie masz się co unosić. Konwertery opticum to bdb zamiennik dla Inverto. Sam stosuje wiele lat i wszystko działa bezbłędnie. Inverto trochę za bardzo winduje ceny, a jakością zbytnio nie odbiega.
×
×
 • Create New...