Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję założyć oddzielny wątek dot. Cyfrowej Vectry, aby nie mieszać opinii, informacji o nowościach z opiniami, newsami dot. analogowej oferty.

 

Dzisiaj, t.j 2 maja, do oferty pakietu Złotego Cyfrowego dołączył Disney Channel. Kanał zajmuje 55 pozycję na głównej liście.

Od listopada jest to chyba pierwsza taka konkretna nowość w Cyfrowej Vectrze. Jak dotąd nowości (poza France24) stanowiły dodatkowo płatne opcje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ponoć" - niby gdzie to wyczytałeś ??

 

Możliwe że C+ i CP mieli jakąś krótką wyłącznościową umowę, która dotyczyła również obecności w kablówkach. Tłumaczyłby to fakt, że nagle Disney Channel pojawił się od maja w Cyfrowej Vectrze i Aster (wczoraj). Nie zdziwiłbym się gdyby w najbliższych dniach pojawił jeszcze w kilku innych sieciach.

 

Obecność Disney Channel tylko na dwóch platformach na dłuższą metę nie byłaby zbyt opłacalna dla nadawcy stacji. Rozpowszechnianie w kablówkach jest więc naturalną koleją rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam dekoder i jestem zadowolonym jego posiadaczem. Jest jeszcze troszkę niedopracowań np. brak EPG na niektórych programach, ale ogólnie w porządku. Podobno do końca maja kanały tematyczne i premium są za free. U mnie tematyczne są, ale na premium nie ma obrazu ani dźwięku i jest napisane "brak dostępu". Jak przez weekend się nie włączą (a może autoryzują?) to wypytam się dokładniej. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powinieneś od razu mieć odkodowane wszystko. Radzę więc skontaktować się z BOKiem.

 

A EPG powinno działać na znacznej większości kanałów. U mnie w ŚTK nie widzę jedynie EPG dla HBO Comedy, Disney Channel. Funkcji tej nie ma też na stałe przy TV Trwam, Mango24. Na reszcie powinno być OK, jeżeli brakuje to trzeba przez kilka sekund zatrzymać się na danym kanale i EPG sie załaduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzycho nie wiem czy w Radomiu jest tak jak w Olsztynie musial bys sie dowiedziec

 

w Olsztynie jest tak ze mozna wziasc pakiet superfilm (7 programow) HBO , HBO 2 , HBO COMEDY , CINEMAX , CINEMAX 2 , AXN CRIME , AXN SCI- FI na dwa miesiace za darmo

 

zeby uzyskac 2 miesiace trza brac na poczatku miesiaca , czylli np jak teraz ktos wezmie , ma maj , czerwiec za darmo na koniec czerwca musi zrezygnowac jezeli nie zrezygnuje wskakuje na cennik 24 zl miesiecznie za wszystkie te programy lojalka do konca roku , potem drozej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W linku znajdziemy wykaz kanałów w cyfrowej Vectrze. http://www.cyfrowavectra.pl/kanaly_telewizyjne.php#

Jest też dostępne forum Vectry więc zapytania dotyczące jednolitej cyfrowej oferty w innych miastach można zadać właśnie na forum. Najlepiej z tym pytaniem iść do Biura Obsługi Klientów, tam już muszą znać odpowiedź.

 

A niech to piorun strzeli, w Cyfrowej Vectrze kanały FMen i LuxeTV są dodatkowo płatne. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowa Vectra z HDTV

 

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku telewizja kablowa Vectra uruchomi możliwość cyfrowego odbioru oferowanych przez siebie kanałów na terenie Radomia. Zapowiada także wprowadzenie kanałów nadawanych w technologii HDTV.

O planach rozwoju telewizji kablowej w Radomiu, Vectra poinformowała na ostatniej konferencji prasowej. Cyfrowa telewizja jest oferowana już przez Vectrę za pośrednictwem Śląskiej Telewizji Kablowej (ŚTK), dzięki czemu dociera ona do 30 tys. abonentów. W tym roku ma poszerzyć swój zasięg o inne miasta Polski, m.in. Olsztyn, Radom, Słupsk, Wrocław oraz Kielce.

http://media2.pl/media/24023-cyfrowa-vectra-z-hdtv.html

 

Uf a już myślałem ze o tych Kielcach zapomnieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...